Модний "аксесуар" просунутих міст - сіті-марафони

Захоплення вуличним бігом у світі - це дуже-дуже помітний тренд. Курити і пити - це вже не модно. В розвинутих країнам справді просунутими людьми вважаються ті, хто обов'язково займається якимсь видом спорту чи фітнесу. Вуличний біг - найбільш популярний.
Зазвичай люди бігають по-одному, або невеликими компаніями. Зазвичай - слухають музику, слідкують за показниками свого пульсу (на спеціальних браслетах).  
Але бувають дні, коли бігунів на вулицях великих міст можна побачити тисячами, чи навіть десятками тисяч. Це - сіті-марафони. Останнім часом їх проведення стало традицією кожного мегаполісу. У Києві, наприклад теж проводиться (до речі, саме сьогодні - 26 квітня). Окрім великих міст, свої марафони і напівмарафони проводять і маленькі. 
Не виключено, що найближчими роками до цього долучиться і Вінниця. Чому б і ні? Початком цієї традиції сподіваємося стане масовий забіг у Вінниці 23 травня. Детальніше на сайті - run.vn.ua.
А поки що - читайте другу частину підбірки найбільших марафонів у світі. А перша - тут

Тель-Авів: Samsung Marathon-Марафон
Тель-Авів Samsung-Марафон включає в себе кілька забігів, що дозволяє бігунам усіх рівнів та стилів взяти участь. Це щорічне загальноміське святкування підходить як для професійних бігунів на довгі дистанції, так і для новачків. Під час бігу учасники можуть насолоджуватися прекрасним видом берега моря і головних вулиць міста.
 

Tokyo Marathon
Марафон у Токіо. Про нього кажуть, що це той марафон у якому хочеться бігти. Він проводиться з 2007 року в лютому. На Токійський марафон-2015 подали заявки більше 300 тисяч людей. При цьому ліміт на участь обмежений: 28400 учасників в загальній категорії. Тільки кожен 11-й з бажаючих отримає заповітний марафонський номер Токіо-2015.
 

Пекінський марафон
Цей марафон має саму довгу історію серед подібних змагань в Китаї. Крім основної марафонської дистанції, проводяться також змагання в полумарафонскої дистанції, а також у бігу на 9 км і 4,2 км. Змагання проводяться в середині жовтня. Цей час є найбільш сприятливим з точки зору погодних умов. Міжнародний пекінський марафон вважається дуже престижними змаганнями як у Китаї, так і в усьому світі. За престижністю ці змагання багато фахівців ставлять на п'яте місце у світі. Учасникам змагань, які не вкладаються в час, пропонується сісти на автомобіль, щоб дістатися до фінішу. У 2014 спортсмени бігли марафон в Пекіні у респіраторах - через смог.
 

Московський марафон 
І хоч стусунки України і Росії зараз важко назвати дружніми, ми не можемо не згадати про Московський міжнародний марафон миру, який проходить у серпні-вересні. Спортивний захід проходить в Москві щорічно, починаючи з 1981 року і, за версією сайту «Пробіг», є одним з найбільш масових марафонів, що проводяться на пострадянській території. Траса марафону проходить по набережній Москва-ріки. В рамках змагань проводиться забіг на класичну марафонську дистанцію, забіг-супутник на 10 км та заїзд на візках людей з інваліднюстю.
У 2013 році українець Олександр Матвійчук з Одеси став переможцем серед чоловіків на Московському марафоні. Він пробіг 42 кілометри 195 метрів за 2 години 19 хвилин і 36 секунд. Двоє інших українців, Ігор Гелетій і Сергій Марчук, зайняли друге і третє місце, відставши від переможця приблизно на дві секунди.

Коментарі (0)
Навіщо дівчатам підтягуватись

Ціллю підтягувань є не набір маси тіла, а зміцнення м'язів, що дуже важливо для дівчат. Поліпшується постава і стан всього...

Прогрес в підтягуваннях за чотири тижні – це реально. Щоб підтягуватись більше за один підхід, 20minut радить скористатись...

Спортивний уїк-енд: рухаємо Вінницю разом

Післязавтра на  вінничан чекає найяскравіший забіг в історії Вінниці. Які сюрпризи готують учасникам організатори та...

Кохання і біг. Як кияни Максим та Олена закохалися під час пробіжки

Киянка Олена Федорова розповіла, що два роки тому весною на тренуванні бігла крос в парку та зустріла своє кохання. -...

Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На Вінниччині випустили марку на честь 32-річчя прикордонного загону photo_camera 20:05 Вічна пам'ять Героям: 13 захисників з Вінниччини відзначили посмертно photo_camera 19:23 БК «Вінниця» виграв Першу лігу, а Юрія Шкондю визнали найкращим гравцем чемпіонату photo_camera 19:17 Великдень онлайн: де дивитися богослужіння ПЦУ та УГКЦ play_circle_filled Від читача 15:59 Командир батальйону полку ССО «Рейнджер» розповів про службу у спецпідрозділі 18:31 Пожежа у недіючому столярному цеху: вогонь охопив площу у 100 квадратів photo_camera 18:22 Скільки їсти і що краще не їсти взагалі, щоб великодні святкування не перетворити на лікарняні 18:16 У Хмільнику під час пожежі загинула людина 17:55 В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь play_circle_filled 17:09 Є 25 вакансій для медиків у Вінницькій області: де шукати пропозиції 17:05 Ведучий «Орел і Решка» відвідав Вінницю. Розповів про місцевих малих виробників play_circle_filled photo_camera 17:00 Три види пасок та шоколадні яйця готували на майстер-класі разом з учасницею МастерШеф та ТМ Зерносвіт (партнерський проект) 16:16 У 16-му ліцеї провели «Парад капелюшків» на підтримку українських військових play_circle_filled 15:12 Освітяни Калинівщини приготували для українських захисників майже три тисячі пасок photo_camera 14:45 Збірна України зіграє у Польщі на чемпіонаті Європи з хокею-5 14:25 Щоб не плакати, ми сміялись: добірка нових мемів про війну photo_camera 13:13 У Вінниці водій ВАЗу збив жінку на пішохідному переході. Потерпіла в лікарні 13:05 Футболісти, черлідери і фрізбісти згуртувалися, аби разом прибрати рідне місто 12:35 Як поводяться вінничани під час хвилини мовчання? Ми запитали 12:17 Великдень у Вінниці: правила безпеки та обмеження play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up