Прогрес в підтягуваннях за чотири тижні – це реально. Щоб підтягуватись більше за один підхід, 20minut радить скористатись персональною програмою майора морської піхоти США Льюїса Армстронга.
У програмі є все необхідне для фізичного вдосконалення: різноманітність, перевантаження і регулярність. Ті, хто займалися программою, домоглися чудових результатів за 6-8 тижнів. Більшість могли виконати мінімум 20 підтягувань за один підхід.
Якщо ви робите 12-15 підтягувань на максимум у підході, виконання програми займе близько 4 тижнів, і ви зможете підтягуватися до 20 разів за підхід.
Програма розроблена спеціально для поліпшення показників у підтягуваннях на турніку. Ефективність залежить від якості виконання вправ, кількість повторень неважлива. Важливо прагнути до ідеальної техніки в кожному повторенні.
У перші тижні кількість повторів може зменшитись. Це нормальна реакція організму. Продовжуйте в тому ж дусі і кількість повторів піде вгору.
Щоранку виконуйте три сети віджимань на максимум. Це одна з кращих вправ для зміцнення всіх м'язів плечового пояса і досить проста, щоб за чотири тижні увійти у звичку.
Основна частина умовно розділена на 5 тренувальних днів. У суботу та неділю обов'язково відпочиньте від тренувань. Не пропускайте дні тренувань. Рекомендується підтягуватись не раніше, ніж через 3-4 години після віджимань.
День 1
П'ять сетів підтягувань на максимум. Перерви між сетами 90 секунд. Не хвилюйтеся з приводу кількості повторень, докладайте максимум зусиль у кожному підході. Ви побачите, що в останніх двох сетах вийде зробити більше повторень.
День 2
«Піраміда». Почніть з одного повторення і дійдіть до максимуму, коли в наступному підході не зможете зробити потрібну кількість підтягувань. Зробіть ще один підхід на максимум з перервою 10 секунд між кожним підтягуванням.
День 3
Зробіть три сети підтягувань середнім хватом, з перервами 60 секунд. Наступні три сети зробіть вузьким хватом, з перервами 60 секунд.
День 4
Зробіть максимально можливу кількість сетів. Відпочинок 60 секунд між сетами. Робіть до тих пір, поки у вас перестане виходити. Це найдовший тренувальний день, побачите як легко у вас буде виходити зробити багато підходів.
День 5
Повторіть день, який вам здався найбільш важким з попередніх чотирьох. Побачите, що на кожному тижні цей день буде різним.
«Тренувальний сет» - певна фіксована кількість повторень. Щоб її визначити, доведеться трохи поекспериментувати. Зверніть увагу на День 3. Ви повинні виконати 9 сетів протягом цього дня. Якщо в цей день ваш максимальний результат у сеті був 12 підтягувань - ваш «тренувальний сет» буде 1, максимум 2 повторення. Якщо ви зробили більше 12 підтягувань, можете спробувати більше, але не рекомендується.
Набагато важливіше успішно виконати тренування в День 3, виконуючи 1 повтор «тренувальному сеті», ніж ви пропустите і зробите всього 6-7 сетів, намагаючись виконувати 2-3 підтягування в «тренувальному сеті». В День 3 потрібно виконати 9 сетів. Підберіть свої «тренувальні сети» таким чином, щоб виконати тренування в повному обсязі.
Кращий показник кількості повторень в «тренувальному сеті» - День 4. Якщо ви успішно пройшли День 3, спробуйте додати 1 повтор до «тренувального сету» у День 4. Тепер, якщо в День 4 вам вдасться виконати мінімум 9 сетів - додавайте ще один повтор.
Важливо не змінювати кількість повторів в «тренувальному сеті» протягом дня. Якщо вам стає дуже важко, все одно не знижуйте кількості повторень.
Щоб тренування принесли максимальний ефект, не забувайте про здоровий спосіб життя.
3 причини, які гальмують прогрес в підтягуваннях від лідера StreetWorkout Vinnitsa Віталія Ворохоба
Отже, довше чекати результатів будуть спортсмени, які:
- Погано їдять. Недостатня кількість білкової їжі може уповільнити результат.
- Мало сплять. Під час сну організм відновлюється після тренувань. Якщо сну недостатньо, відновлення не буде повним.
- Не вживають добавки (протеїн).
20minut.ua та спортивний центр “Сенсей” організовує перший у Вінниці Кубок з командних підтягувань. Якщо ти студент і вважаєш себе сильним та спортивним, тоді збирай команду з п’яти товаришів з навчального закладу та приходьте 24 вересня о 16.00 на Європейську площу. Покажіть, на що ви здатні та отримайте призи.
Після змагань на учасників та вболівальників чекає вечірка у нічному клубі. Запрошуються студенти технікумів, коледжів, інститутів та університетів. Кількість команд з навчального закладу – не обмежена.
Зареєструвати свою команду можна на сайті run.vn.ua. та впабліку івенту. Для участі у змаганнях потрібно вказати ім'я та прізвище капітана, його телефон, ім'я та прізвище учасників, вік, назву команди та назву навчального закладу.
Правила участі:
Команда складається з п'яти студентів. Одночасно змагатися в команді будуть чотири людини, один запасний. Ви можете вибудовувати стратегію та тактику для перемоги, змінювати учасників місцями.
У команді можуть бути присутні тільки студенти вінницьких вузів.
Під час вправи хват руки має бути прямим, виконувати вправу потрібно з чіткою фіксацією у верхній точці (рівень - вище підборіддя). В нижній точці потрібно повністю розгинати руки. Заборонено виконувати махові рухи і розгойдування. Ноги під час виконання вправи мають бути прямими.
Змагання проводяться за олімпійською системою на вибування. Перемагає та команда, яка набрала найбільшу кількість очок (сума підтягувань серед учасників).
Зачем тренировать одну и ту же группу мышц 5 раз в неделю? Когда восстанавливаться? Статья бред, даже если ее написал чемпион галактики по подтягиваниям.