Огляди

Огляди

Знаходьте у нашій добірці оголошення від фахівців з ремонтно-будівельних робіт різного виду і складності; розцінки від майстрів і бригад з досвідом роботи по будівництву і ремонту

Шукаєте роботу? Тоді ця рубрика для вас! Свіжі та актуальні пропозиції роботи від вінницьких компаній.

Канікули – найулюбленіший період усіх школярів. Усі діти з особливим трепетом очікують на ці кілька тижнів відпочинку від уроків та домашніх завдань. Як провести їх з користю, розкажемо у нашому огляді

Вітати чи не вітати? Ось в чому питання. Зараз більшість почали відмовлятись сприймати 8 березня, як свято.Відмовлятися? Від свята? Серйозно? Але ж дівчатка люблять, коли їх вітають в цей день! Навіть, якщо кажуть, що не люблять! Саме тому, ми зробили ТОП підбірку подарунків, якими ви можете порадувати свою рідну, кохану або просто знайому дівчину в цей день весни

Багато часу ми проводимо на роботі. Божевільний ритм сучасного життя часто не дозволяє нам повноцінно харчуватися в обідню перерву. Добре коли є можливість принести обід з дому, та не у всіх це виходить, і більшості з нас доводиться задовільнятись перекусами. Користь правильної та здорової їжі неможливо переоцінити, і важливий момент — їжа має приносити задоволення. Сайт 20minut.ua підготував для вас огляд закладів, які пропонують вінничанам смачно пообідати з користю для здоров'я і в приємній атмосфері.

У нашому суспільстві дуже часто прийнято записувати у гуртки дітей. І це справді дуже корисно для молодого покоління. Проте, хто сказав, що у дорослому віці не можна здійснити свою мрію? З юних літ хотіли танцювати, співати, вивчати мови, малювати? Тоді зараз саме час втілити мрії у реальність, адже ми підготували для вас добірку найрізноманітніших гуртків для дорослих.

Сучасна стоматологія має всі умови для проведення маніпуляцій без болю і психологічного дискомфорту.

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 13 лютого до сьогодні.

Від правильного обслуговування велосипеда та електросамоката залежить термін їх служби, комфортність їзди на них та безпека водіїв.

Наближається романтична подія у вашому житті? Але як же здивувати свою половинку? Де провести незабутній і романтичний вечір? Щоб допомогти вінничанам розібратися в цих питаннях, ми запускаємо огляд кафе та ресторанів, де можна відсвяткувати особливу подію.

keyboard_arrow_up