Огляди

Огляди

Омріяні три місяці відпочинку... Скільки планів та очікувань впродовж цілого навчального року ми накопичуємо, щоб здійснити їх усі влітку. Це період канікул, і у них багато вільного часу. Але діти люблять літо не тільки за цю свободу. У кожного свій набір побажань. Хтось хоче поїхати до води, хтось бажає піти в похід чи відпочити в дитячому таборі, а хтось — навчитися чомусь новому. 

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 9 травня до сьогодні.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 14 травня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 13 травня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 12 травня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 11 травня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 10 травня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 9 травня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

У сучасних вінничан та гостей міста все більшою популярністю користуються не просто поїздки в різні місця, з метою погуляти, сфотографуватися і повернутися, а активний відпочинок — такий, що допоможе розслабитись та відволіктись від складнощів сьогодення. Для любителів активного відпочинку пропонуємо цікаві розваги: прогулянки на велосипедах, електросамокатах, електровелосипедах,  прогулянки на конях, теплоході ігри у волейбол та бадмінтон, катання на катамаранах та човнах купання у відкритому басейні  батути, лабіринт, сучасні атракціони зоопарк та планетарій  

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 8 травня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

keyboard_arrow_up