Огляди

Огляди

Сьогодні перший день весни, а весна — час сонця, калюж, перших квітів і передчуття кохання.  Редакція 20minut.ua склала рейтинг найбільш популярних потаємних місць для закоханих автомобілістів. З огляду на особливості матеріалу, не рекомендуємо його гортати тим вінничанам, що не досягли повноліття.

У Вінниці проживає 370 тисяч 601 людина чи 368 тисяч 763? Чому статистика подає дві цифри? Як змінюється чисельність населення в обласному центрі й області?

Кожна дитина чекає з нетерпінням свого дня народження, а всі батьки мріють бачити своїх дітей щасливими та організувати для них саму круту вечірку. Ми зібрали в матеріалі компанії які точно знають, що полюбляють діти.  

Якщо хочете спати спокійно - мало просто закрити двері на ключ. Звісно, боятися щосекундно крадіїв не варто, але краще убезпечити себе від зустрічі з ними. Сигналізація, охоронна система зайвими не будуть. Ми пропонуємо вам перелік фахівців, які допоможуть зробити вашу квартиру безпечною, а життя - спокійним.

Неприваблива стеля в кімнаті здатна зіпсувати найкращий інтер'єр. А ідеально рівна, гарна, досконала стеля додасть оселі вишуканості. Де придбати у Вінниці натяжні стелі, які відповідають очікуванням і ціні? У вирішенні цього питання допоможе наш огляд.

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 15 лютого до сьогодні.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 20 лютого.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 19 лютого.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 18 лютого.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 17 лютого.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

keyboard_arrow_up