Огляди

Огляди

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 12 вересня до сьогодні.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 18 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 17 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 16 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 15 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 14 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

На Вінниччині функціонує велика кількість підприємств, ферм і виноробень, які спокійно можуть конкурувати з більш відомими всеукраїнськими чи навіть світовими. Вони виготовляють якісну й смачну продукцію — цим варто не тільки насолоджуватись, але й пишатись. Редакція 20minut.ua продовжує розповідати про смачні «локації» нашого краю.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 13 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 12 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Від п'ятниці, 10 вересня, на Майдані Незалежності триває VII осінній фестиваль «VinBookFest». Спеціально для книгоманів видавництва й окремі автори підготували сотні різноманітних книг усіх жанрів і сюжетних рішень. Що цікавого було на фестивалі на День міста й що ще можна придбати сьогодні?

keyboard_arrow_up