Огляди

Огляди

Багато людей скаржаться на безсоння і пов'язують її з хронічними стресами і втомою. Медики стверджують, що проблеми зі сном можуть виникнути через нездоровий раціон харчування. Вони назвали продукти, які заважають заснути і в деяких випадках провокують розвиток хронічного безсоння.

Сьогодні, 14 лютого, пари відзначають День Святого Валентина. Це зайва нагода порадувати свою половинку букетом квітів. Скільки коштує таке задоволення сьогодні? Ми перевірили вінницькі квіткові базари та крамнички.

Біля супермаркету на зупинці Воїнів-Інтернаціоналістів влітку встановили ящики для собак.  Прив’язати біля магазину тварину не кожен наважиться, а ось залишити у «скриньці» під замком — інша справа.  Чи користуються вінничани собачими камерами схову? Вже ні. Її зламали. 

Куди піти якщо з'явилися проблеми з зубами? Звичайно, до стоматолога! Але ж у Вінниці так багато стоматологічних клінік і приватних кабінетів. Які послуги вони надають крім стандартних, скільки коштує лікування і де знаходяться найкращі? У цьому вам допоможе розібратись наш тематичний огляд.

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 27 січня до сьогодні.

Як обрати компанію, якщо в інтернеті вони всі виглядають однаково?  Які гарантії, що у квартирі дійсно буде прибрано якісно, а нічого з речей не зникне після від’їзду бригади? Склали огляд цін на послуги клінінгових компаній Вінниці та порадилися з юристом, як убезпечитися від обману і крадіжок. 

Порівнюємо ціни, сюжети та чи дійсно гроші варті того, аби їх витрачати на подібні розваги.  Також ми розпитали жителів міста про їх ставлення до квест-кімнат.

Після зими майже кожна жінка зауважує, що фігура вимагає, так би мовити, корекції. А точніше - треба скинути зайві кг, "наїдені" за холодну пору. Хто ж може допомогти жінкам повернути себе в прекрасну форму? Щоб допомогти розібратися в цьому питанні, ми запускаємо огляд компаній, що пропонують свою допомогу в підготовці до весняно-літнього періоду.

Журналісти порахували виконані і не виконані обіцянки народних депутатів і склали рейтинг.  В рейтингу «Слово і діло» знаходимо вінницьких обранців й бачимо, що вони пасуть задніх.   

У році, що минув, кримінальних подій було аж занадто. Що не місяць, то гучний злочин. Навіть рік почався з шокуючого: за кілька годин до святкового бою курантів знайшли вбитою молотком цілу родину з двома малими дітьми, підозрюваний — батько тих самих діток...   Що за рік змінилося в цій справі і який розвиток в решті проваджень, що були на слуху?  

keyboard_arrow_up