Огляди

Огляди

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 12 вересня до сьогодні.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 17 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 16 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 15 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 14 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 13 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

За підсумками цьогорічних жнив, в області намолотили понад 1,6 мільйона тонн зерна, на 600 тисяч тонн менше, ніж у 2021 році. Краще минулорічного показника вродив тільки горох. Як це позначиться на роботі хлібозаводів?

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 12 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 11 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

З початком російсько-української війни, тисячі людей по всій країні втратили роботу. Деякі були змушені переїхати з міст, які бомблять російські окупанти. Інші — у відпустці на невизначений час. Яка ж ситуація з роботою на Вінниччині?

keyboard_arrow_up