Огляди

Огляди

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП 10 опублікованого на «20 хвилин» від 29 березня до сьогодні.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 3 квітня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 2 квітня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Інвестиції в нерухомість для більшості людей залишаються надійними та популярними. За цінами на нерухомість Вінниця потрапила в топ-5 по Україні. Ми дізналися, скільки коштують у Вінниці квартири в новобудовах та на вторинному ринку нерухомості, а також за якими критеріями люди обирають місце для проживання.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 1 квітня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 31 березня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 30 березня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Барчанин Ігор Козак вирощує на власній фермі дієтичну продукцію у вигляді… равликів. Понад два роки він разом з дружиною та батьками займається фермою сімейного типу. В районі він став одним з перших у цій справі і поки що не відчуває конкуренції. Фермер розповідає, що для вирощування равликів не потрібно великої території, вистачає навіть присадибної ділянки. У 2019 році йому вдалося виростити дві тони молюсків.

На носі перше квітня — День сміху. Пропонуємо переглянути комедії з неперевершеним гумором, які покращать навіть найпохмуріший настрій.   У добірку ввійшли ретро-фільми, які не втрачають свого лоску навіть з часом.  

У вінницькому ресторані на літньому майданчику поставили дві сферичні «антиковідні» кулі для відвідувачів. Всередині може розміститися шестеро гостей. Адміністрація закладу зазначає, що прозорі куполи — це досить ексклюзивне місце для побачень та відпочинку. Такі кулі виготовляють на місцевому підприємстві, але у Вінниці тестують вперше.

keyboard_arrow_up