Огляди

Огляди

Пандемія.... Карантин... У магазини краще не ходити, але їсти хочеться. А якби ще щось смачненьке... Підібрали магазини, які доставляють продукти додому. Вибирайте.

У місті посилюють заходи проти поширення коронавірусу. Диззасобами обливають вулиці, зупинки, миють під'їзди. Чи може ця обробка зашкодити домашнім тваринам, яких водимо на прогулянки, — запитали ветеринара.

Кліщі можуть чіплятись до собак у будь-яку пору року. Але особлива активність укусів припадає на весну та літо. Є кліщі, які не несуть ніякої шкоди пухнастим, але є й ті, наслідки після яких можуть бути фатальними. Ми розпитали ветеринара та собачників про те, як вберегти улюбленця від інфекцій.

Доки вся країна на карантині — собачники вимушені кілька разів на день виходити з дому. Як змінюється рутина власника чотирилапого та як розважити свого пса під час карантину? Про це ми розпитали жителів Вінниці та експерта-кінолога.

В Україні карантин. Потрібно сидіти вдома і нікуди не ходити. Мінімум контактів. Сумно... Зате можна переглянути всі фільми та серіали, які пропустили поки ходили на роботу, до школи чи у ВУЗ. А під телевізор потрібно побалувати себе чимось смачненьким. Вінницькі ресторани, кафе та служби доставки підготували купу акцій на період карантину. Вибирай що бажаєш!  

Виховання через залякування та обвинувачення дитини — велика шкода чи вірний шлях до світлого майбутнього? Експерт - психолог розповідає про можливі наслідки маніпулятивної поведінки батьків.

Придбати автомобіль в Америці стало дуже популярним явищем. Але як правильно це зробити, які є підводні камені та скільки це коштуватиме вам у загальному? Ми розпитали експерта.

В мікрорайоні Поділля відкрили готель для котиків. Тут пухнасті улюбленці можуть гуляти та розважатися у власному просторі. Розпитали власницю про умови, ціни та роздивилися усе на власні очі.

Знайома картина? Ви склали список гостей на весілля, підрахували і жахнулися!!! Кількість вражає, а викреслити нікого не можна. Друзі мають бути, бо яке ж без них весілля? Хрещені батьки, то святе. Про бабцю й мови немає….  Де святкувати? Вибирайте тут.

Аби ваше весілля пройшло в гарному місці, смачно і весело, ми підготували для вас перелік закладів, які вам у цьому допоможуть.

keyboard_arrow_up