Огляди

Огляди

Ймовірна відсутність централізованого опалення, ТРЦ та сотень машин — чи думали ви про те, щоб втікти з гамірного міста і переїхати в село? Знайшли ТОП-7 домів у сільській місцевості, які й коштують недорого, й придатні для життя вже зараз.

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 22 листопада до сьогодні.

В області продовжують працювати чотири цукрозаводи, один уже завершив виробничий сезон. За інформацією ОДА, буряки викопали на всій площі. Зварили майже 268 тисяч тонн цукру. Скільки ще буде? Рахуємо разом з економістом.

Зібрали цікаві та популярні матеріали,  які ми написали протягом 27 листопада.  Щоб не пропустити важливе,  прогляньте ТОП опублікованого на 20 хвилин минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 26 листопада.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на 20 хвилин минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 25 листопада.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на 20 хвилин минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 24 листопада.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на 20 хвилин минулої доби.            

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 23 листопада.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на 20 хвилин минулої доби

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 22 листопада.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на 20 хвилин минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 21 листопада.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на 20 хвилин минулої доби.

keyboard_arrow_up