Огляди

Огляди

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 19 липня до сьогодні

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 24 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Поки триває сезон кукурудзи, обов'язково скуштуйте цей літній смаколик. Ми підібрали для вас найкращі поради, як приготувати найсмачнішу кукурудзу. Оберіть потрібний рецепт та насолоджуйтеся.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 23 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

У сучасних вінничан та гостей міста все більшою популярністю користуються не просто поїздки в різні місця, з метою погуляти, сфотографуватися і повернутися, а активний відпочинок — такий, що змушує задихатися від радості, і потім із захопленням згадувати пережиті миті. Для любителів активного відпочинку пропонуємо цікаві та драйвові розваги.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 22 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 21 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 20 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 19 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 18 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

keyboard_arrow_up