Найчастіше коментують

Ще 6 днів тому все в точності повторювалося як в Іспанії за аналогічний період. Сьогодні відстаємо у 2,5 рази (1091 випадків проти 2500, дивіться таблицю нижче). З них 6% (!) - на Вінниччині (переважно в нашому місті).  При тому, що лікарні тестами вже забезпечені.

Діагноз підтвердився сьогодні, 7 квітня. Його колег перевірятимуть на коронавірус теж.

Вінничанка Марія Ліпніцька живе з двома неповнолітніми дітьми та 83-річним дідусем. Нещодавно у дочки, а згодом і в жінки, діагностували запалення легень. Лікарі залишили їх лікуватись вдома, під наглядом сімейного лікаря. Але лікар відмовляється приходити, бо в лікарні немає захисних костюмів. Єдиний спосіб у який можна отримати медичний огляд — викликати швидку.

В Україні ще 6 днів тому все в точності повторювалося, як в Іспанії за аналогічний період. Нині відстаємо у 2,5 раза. За допомогою декількох загальновідомих стандартних методик ми екстраполювали залежності, які відображають кількість випадків захворювання в Іспанії та Україні. Слід відзначити, що наведені результати не є результатами наукового дослідження в галузі медицини, вони являють собою виключно результати статистичної обробки даних.

За добу на Вінниччині виявили шість нових випадків захворювання на коронавірус. Нині число захворілих в області сягнуло позначки понад 80.

У Вінницькій області у семи дітей підтвердили Covid-19, серед них один у важкому стані і підключений до апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» оновив дані щодо захворюваності на COVID-19 станом на ранок 8 квітня. Найбільше хворих у Вінниці. Є інформація і з районів.

Від сьогодні, 7 квітня, у місті завершується опалювальний сезон. Опалення відключатимуть у житлових будинках, лікарні поки не чіпатимуть.

Павлик з Могилів-Подільського захворів на коронавірус. Йому немає ще трьох років. Нині дитина у важкому стані. Медики борються за його життя.

Станом на ранок 6 квітня в області було 75 випадків захворювання коронавірусною інфекцією. Протягом дня додалося ще два випадки. Вони з районів області.

У редакцію 20minut.ua звернулась вінничанка Марія Ліпніцька нарікаючи на те, що вона з дочкою хворіє на пневмонію, не маючи належного нагляду лікарів. Поговорили з сімейним лікарем, який «веде» жінку з дитиною, та медичною директоркою Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3, де обслуговується ця пацієнтка. Медики розповідають, що все тримають під контролем і здивовані таким ставленням.

Правоохоронці області склали уже 168 адмінматеріалів за порушення правил карантину.  Відзначають, що 20 з них, отримали вінничани, які порушили режим самоізоляції.

Вінничанка Вероніка Бабич вчора, 4 квітня, шукала тести на коронавірус для своєї знайомої. Знайти їх вдалось лише у приватній клініці.  Що кажуть Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України? Скільки тестів є у Вінниці і чи можна їх зробити безкоштовно?   

Ще одна гарна новина на Вінниччині. В Ладижині одужала хвора на коронавірус, яка лікувалась в інфекційному відділенні.

Станом на 9.30 7 квітня у Вінницькій області підтверджені 81 випадок захворювання на COVID-19. З них половина пацієнтів на амбулаторному лікуванні вдома. Як повідомив голова ОДА Владислав Скальський, тільки три пацієнти у важкому стані. Одним з них є 2-річний хлопчик, якого лікують у Могилів-Подільському.

Наразі в області 75 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.  Подробиці про ситуацію розповідає очільник області Владислав Скальський.

Станом на 5 квітня COVID-19 виявили у 51 мешканця Вінниці.

В Україні за добу дослідили 1367 зразків на COVID-19 В нашій області станом на 5 квітня підтвердили коронавірус у 75 людей.

Верховна Рада ухвалила закони, за якими українці отримають підтримку через поширення коронавірусу в Україні. Зокрема, пенсіонерам доплатять по 1000 гривень, бізнес звільняють від сплати ЄСВ, а безробітні — отримають субсидії. Розбиралися, як держава намагається полегшити життя у карантині.

Міська рада опублікувала роз'яснення щодо нових обмежувальних заходів, які діють на території України з 6 квітня. Відповіді дані на самі поширені запитання, щодо Постанови №211 в якій і йдеться про обмеження під час карантину.

keyboard_arrow_up