Хмільник

Жахливий злочин стався у Хмільнику. Там мати катувала неповнолітнього сина. Слідчі зібрали усі докази та детально розповіли, як мати знущалася зі своєї дитини.

Отруєння дорослих і дітей зафіксовано у Широкій Греблі, що біля Хмільника. Їх госпіталізували після того, як фермер з дрона обробив поле. Як все відбувалося, дізнався журналіст «20 хвилин».

Відомо, що хлопець переходив дорогу не за правилами. Нині він у лікарні. Нагадуємо, як стати пішоходам помітними у ночі, аби оминути біди.

До редакції надійшло два повідомлення з Хмільника. Повідомляли про виявлені два тіла молодих дівчат. Ми перевірили цю інформацію та з'ясували деталі.

Хуліганські дії залишили тисячі людей без газу. Окрім того, невідомі пошкодили одну із засувок, чим спричинили витік газу.

Несподіване продовження історії з дельфінами, яких чотири роки тому вивезли з Хмільника. Завершено досудове розслідування з розшуку зниклих тварин з Червоної книги. Факт крадіжки не встановлений, справу закрито. Де дельфіни? «Активісти випустили в Чорне море», - так записано у постанові. Зовсім іншої думки колишній орендар дельфінів.

У Хмільнику нетверезий молодий чоловік напав на комунальницю. У жінки він відібрав сумку, а коли вона хотіла забрати її назад — отримала сапою по голові.

Минулої доби стало відомо, що у Хмільнику шукають пацієнта з підозрою на коронавірус. Говорилося і про інше захворювання — відкриту форму туберкульозу.

Володимир Ткач з Хмільника брав участь у вилові і переселенні 27-ми зубрів Саме стільки червонокнижних тварин переселили з Вінниччини до інших областей держави за десять років Вага окремих доходила до тонни  Як  все відбувається, дізнавався журналіст RIA

Минулої доби у Хмільнику від рук депутата постраждав місцевий житель. Потерпілий звернувся за допомогою до поліції, але все виявилося не так просто.

keyboard_arrow_up