Тиврів

Четверо дорослих диких кабанів і одне мале порося зупинили рух транспорту на Тиврівській трасі. Відео пригоди розмістив у соцмережах один з очевидців. Дикі тварини виходять з лісу, бо в них нині «шлюбний» період. Як поводитися під час випадкової зустрічі з ними у лісі чи на дорозі?

Курган посеред поля, що не значиться в документах, привернув увагу активістів. Це нововиявлений курган — кажуть у відділ охорони пам’яток культури й археології. Чому об’єкт не значиться у документах землевпорядників? Запитання до Вінницького інституту землеустрою.

Із заявою про злочин звернулися до прокуратури родина із села Строїнці Тиврівського району. Стверджують, що їхні земельні наділи незаконно використовує місцеве підприємство «Еко Ніка». Кримінальне провадження відкрито за фактом підробки документів. Що кажуть з цього приводу в Товаристві?

Поле одне, а договори оренди на нього у двох господарів — фермера Геннадія Муравля і агрофірми «Хлібороб». Засівав і обробляв землю фермер і його господарство «Терра». Коли настав час збирати вирощений соняшник, з’явилися люди з «Хлібороба» і сказали: «Це наша земля. Віддай». Як скандал за землю у Тиврівському районі вийшов на рівень держави? Що змінилося після того?

Батьки Насті Саванжі з Тиврова померли від COVID-19. Дівчина залишилася сиротою.

Повідомлення про те, що Тиврів має увійти до складу Сутиської ОТГ, збурило тиврівчан. Люди вже декілька разів збиралися, щоб відстояти громаду райцентру. Найбільш чисельним був схід селища, зібрано понад 700 підписів під зверненням створити у Тиврові ОТГ. Якщо тиврівчан не почують, вони готові вдатися до радикальних заходів.

Ірина Борзова – єдина кандидат від партії «Слуга Народу» в народні депутати Верховної Ради України по 14 округу (Жмеринський, Барський, Літинський, Тиврівський райони). Посвідчення № КД5051.

В Тиврівському районі витягли тіло жінки з криниці.

Легковик протаранив скляні двері та заїхав у середину приміщення магазину. Чи є потерпілі невідомо.  

У Вінниці на кількох автовокзалах водії відмовляються їхати через погодні умови. Щоб не застрягнути і не потрапити в снігову пастку, рейси просто скасовують. Але не всі.  

keyboard_arrow_up