Ладижин

Вдруге за останній час зафіксовано масову загибель риби у річці Південний Буг біля Ладижина. Що кажуть з цього приводу екологи і користувач водойми?

Брацлав, Новоселівка, Маньківка — три населені пункти, біля яких у серпні масово гине риба. Всі вони розташовані на березі Південного Бугу. Хто має утилізувати мертву рибу?

У Ладижинській громаді відкрили локацію для відпочинку «Криниця крізь віки», яка знаходиться поблизу села Василівка. Тут люди зможуть сховатися від міської суєти та відпочити, адже на локації майже не ловить мобільний зв'язок.

Злочин стався 8 травня в одному із гуртожитків міста Ладижин. Під час конфлікту цивільна дружина вдарила чоловіка кілька разів кухонним ножем. Отримані ним травми виявились смертельними. Аби відвести від себе підозри жінка викликала поліцію та повідомила, що виявила співмешканця за місцем проживання без ознак життя.

У Ладижині з хвилюванням сприйняли відео з полоненими. Рідні одразу стали просити про звільнення військових. До кого зверталися і що почули у відповідь?

Ладижинську громаду огорнув чорний смуток. На війні загинув військовий Андрій Коваль. У центрі міста люди прощалися з Героєм.

Військовослужбовець Збройних Сил України Сергій Кройтор вважався безвісти відсутнім. Повідомили, що він загинув в березні 2022 року. Герой повертається додому на щиті.

Мужньо захищаючи нашу Батьківщину від російських агресорів 14 лютого героїчно загинув Олег Дєєв — військовослужбовець Збройних Сил України.

15 січня виконувач обов’язки міського голови Ладижина Олександр Коломієць повідомив про надзвичайний стан у місті. Тоді весь Ладижин залишився без теплопостачання. Наразі ситуація контрольована, але роботи ще багато. Коломієць розповів, що уже встигли зробити.

15 січня виконувач обов’язки міського голови Ладижина Олександр Коломієць повідомив про надзвичайний стан у Ладижині. Тоді все місто залишилося без теплопостачання. Станом на 23 січня ситуація трохи стабілізується. В будинках мешканців стає тепліше, але не всіх.

keyboard_arrow_up