Ладижин

Тепер дві локації у Ладижині буяють жовто-синім цвітом. Комунальники висаджують квіти у патріотичних тонах.

Вулична бібліотека з’явилася у Ладижині. Хто ініціював її створення і хто наповнював шафи книгами?

Колектив єдиного в Ладижині навчально-виробничого центру «Спадщина» у протистоянні з міським головою знайшов вагому підтримку. Хто став на бік педагогів і і дітей — приблизно 800 учнів після уроків відвідують заняття у «Спадщині»?

Центр талановитих дітей намагається відстояти у Ладижині депутат міськради. Так у місті називають заклад позашкільної освіти «Спадщина», нині тут відвідують заняття понад 800 учнів місцевих шкіл З відділу освіти «Спадщину» передають до центру культури «Прометей». Чим аргументує таке рішення міська влада і чому проти реорганізації колектив «Спадщини» та батьки дітей?  Це перший крок до дерибану, каже депутат. Чим мотивує позов до суду?

Про зникнення Дошки пам’яті на міській площі повідомив у Фейсбуці активіст Юрій Нагорний. Після скандалу пропажа знайшлася і її повернули на місце.  

Лавандова ділянка з’явилася на полі неподалік від Ладижина. Незвичну для нас рослину вирощує Станіслав Розсоха, пропонує розсаду бажаючим. Посадковий матеріал  продає на вигідних умовах. Вигідна культура: раз посадив — росте 20 років і щоразу дає врожай. Чому бізнес на лаванді має перспективу?

Підприємець Станіслав Розсоха зробив крок до розширення бізнесу на лаванді. На придбаному обладнанні виготовив лавандову олію і лавандову воду. Пропонує охочим долучатися до вирощування цієї надзвичайно запашної рослини.

Флористика у поєднанні з миловарінням — такою справою займається Наталія Ратушняк з Ладижина.  Жінка виготовляє мило ручної роботи у формі… квітів. Вона переможець всеукраїнського конкурсу серед миловарів-флористів. Як захоплення переросло у бізнес?

Марафон розпочався в режимі онлайн у суботу 20 березня. Надалі його проводитимуть щосереди і щосуботи. Кожен охочий може долучитися до участі з конкретними пропозиціями чи фактами про корупцію. Запрошення надіслано відомим в країні борцям з корупцією. Як відбувається обговорення питань і як долучитися до марафону?

«Кращий волонтер-2020» — такого звання удостоїли Сергія Брушніцького.  Через тиждень після того нагородили орденом «За розбудову України». Він тренує людей з інвалідністю за власною методикою. Підготував п’ять чемпіонів світу з паратхеквандо. Держава не помічає заслуг патріота, зате їх оцінили люди.

keyboard_arrow_up