Ладижин

15 січня виконувач обов’язки міського голови Ладижина Олександр Коломієць повідомив про надзвичайний стан у місті. Тоді весь Ладижин залишився без теплопостачання. Наразі ситуація контрольована, але роботи ще багато. Коломієць розповів, що уже встигли зробити.

15 січня виконувач обов’язки міського голови Ладижина Олександр Коломієць повідомив про надзвичайний стан у Ладижині. Тоді все місто залишилося без теплопостачання. Станом на 23 січня ситуація трохи стабілізується. В будинках мешканців стає тепліше, але не всіх.

У Ладижині 17 січня без води залишились три будинки на вул.Наконечного. Тривають ремонтні роботи на ділянці водогону.

В Україні за Перемогу борються і дорослі, і малі. Шестирічна волонтерка з Ладижина наколядувала для військових у ці різдвяні свята.

У зв’язку з надзвичайним станом у Ладижинській громаді відсутнє теплопостачання. Мешканців просять економити електрику та за потреби йти в пункти обігріву.

Спеціалісти МОЗ розповіли, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області. Зазначають, що впродовж тижня за медичною допомогою звернулося 6 тисяч 89 людей. Серед госпіталізованих є діти.

Внаслідок ракетного удару 23 листопада майже жителі Ладижина залишалися без тепла. Яка ситуація у місті зараз, розповіли у Вінницькій обласній владі.

Завдяки своїй мужності і невпинній праці енергетики сьогодні — справжні зірки. У новорічну ніч ладижинський енергетик Володимир з котлотурбінного відділення заспіває разом зі Святославом Вакарчуком на каналі ICTV.

На війні загинув військовий Олександр Боднар з Ладижина. Герой поклав життя за вільну Україну. Йому навіки 24 роки.

Внаслідок ракетного удару 23 листопада майже 18 тисяч жителів Ладижина залишалися без тепла. Яка ситуація у місті зараз, розповіли у Вінницькій обласній владі.

keyboard_arrow_up