Він і Вона

Знайомство для романтичних стосунків мало чим відрізняється від простого знайомства людей для дружби, спілкування, роботи. У всякому випадку на першому етапі, коли треба справити гарне враження для можливого продовження. Тут важливо показати себе адекватною людиною, активною і цікавою, а не «голодною» та зневіреною

Наближається Міжнародний жіночий день — і у чоловіків починається передсвяткова лихоманка.  Якщо представники сильної половини Вінниці все ще не визначилася з подарунками для своїх дорогих жінок, 20minut.ua разом із експертами підкаже, який оригінальний сюрприз зробити.

Навесні, коли природа пробуджується від зимової сплячки, активізуються і наші несвідомі бажання. Коротше кажучи — хочемо сексу. Комусь достатньо одного партнера (і добре, коли він є). А комусь, для відчуття смаку життя та гостроти емоцій, конче необхідні любовні трофеї. Як озброїтись для вдалого «полювання»? Не важливо, масово ви станете розставляти тенета, чи маєте намір полонити конкретну людину.

У депресивний час року набирає актуальності тема самотності. А в сіру погоду це взагалі звучить як вирок і часто стає стимулом знайти ну хоч когось. Хоча хочеться, звичайно, не тільки закрити свої власні діри, а й сподобатися і закохатися.   

Незважаючи на те, що шлюб сьогодні швидше формальність і тисячі пар живуть щасливо без штампу в паспорті, в глибині душі кожна дівчина мріє, щоб коханий одного разу назвав її своєю дружиною. Але що робити, якщо вам попався нерішучий партнер і заповітної обручки ви чекаєте так довго, що вам уже починають ставити незручні запитання?  Можна терпляче чекати, а можна взяти ініціативу в свої руки і зробити коханому чоловікові пропозицію самостійно. Як провернути цю авантюру максимально безболісно для вас і самолюбства вашого обранця, давайте розглянемо.

Є свята, які ми чекаємо з нетерпінням і трепетом. Є свята, які ми просто любимо. А є день, який у одних викликає радість, а у інших лише роздратування (хоча буває і тиха ненависть). Діаметрально протилежні емоції пов'язані з наявністю або відсутністю стосунків, хоча ще більше це говорить про їх якість.

Перший секс може статися доволі спонтанно, і це, напевно, краще, що може з ним трапитися. Іноді до цієї події готуються максимально відповідально, в спробах справити враження… Та деколи як в першому, так і в другому випадку одна фраза або один вчинок може зіпсувати весь настрой, і на повтор можна не розраховувати.

Довіра — це той елемент у стосунках, який тримає на собі все інше. Якщо цей фундамент встановлений неміцно, то будь-який подих вітру обвалить ваш «будиночок» в секунді. Представляємо на ваш розсуд кілька важливих життєвих пунктів, які варто впровадити у взаємини. Адже саме за ними можна судити — є у вас стосунки, чи зовсім скоро їх не буде

Вивчаємо продукцію та відвідувачів вінницьких сексшопів. Хто ходить у місцеві магазини для дорослих, що найчастіше купують та чому продукцію сексшопів не підлягає поверненню? Поговорили з консультантом одного з найстарших вінницьких сексшопів про те, як змінились еротичні вподобання вінничан і саме місто за останні п'ятнадцять років.

Зважилися на тривалі стосунки — беріть за них відповідальність. Ми мріємо про, може, не вічне, але тривале щастя та благополуччя, хоча така погода довго тримається тільки на воді (або на тому світі), та й там викликає нудьгу. Втім, є можливість уникати занадто сильних штормів на шляху до особистого щастя, саме для цього кілька правил для нього і неї.  

keyboard_arrow_up