Він і Вона

Стосунки сьогодні — одна з найважливіших опор для нас під час війни. Кризові ситуації завжди виклик для стосунків, і зараз пари поділились на ті, що стали ближчими одне до одного, навіть якщо їх розділяє відстань, і ті, що стали віддалятись та частіше сваритися. 

Часто у людей, які кохають один одного, виникає необхідність розлуки і розвитку відносин на відстані. Чи варто продовжувати таке життя і чи не краще пошукати якусь альтернативу? Як можна зберегти стосунки на відстані? А може, це кінець і далі продовжувати не варто? На ці непрості питання читайте відповіді в нашій статті.

Плакати в подушку, слухати нон-стоп сумні пісні, чи дати собі копняка та кайфувати від нового етапу життя? Як допомогти собі загоїти розбите серце та швидше пережити розрив із дорогою людиною — розповів психолог.

22 лютого 2022 року красива та бажана дата для отримання свідоцтва про шлюб. Ми дізнавалися чи був ажіотаж у вінницьких ДРАЦСах   Як виявилося, більшість пар сьогодні просто розписалися. Весілля планують зіграти у найближчі вихідні

Бачили документальний фільм «Аферист із Tinder»? Дівчатам рекомендується подивитися в першу чергу. В стрічці йдеться про ізраїльського молодика Шимона Хаюта, який видавав себе за спадкоємця діамантової імперії Саймона Леваєва. В соцмережах він презентував себе, як багатія, що живе на широку ногу, а потім видурював у закоханих і наївних європейок мільйони доларів. Розповідаємо, з якими аферами стикалися вінницькі дівчата та їх закордонні принци.

У День святого Валентина багато вінничан намагаються порадувати своїх других половинок, підносячи романтичні подарунки і кажучи найкращі слова в усьому світі. З нагоди свята ми вирішили розпитати вінницьких зірок про найбільш пам'ятні і трепетні моменти життя — перше кохання, перше побачення. І, звісно, що для них значить «справжнє кохання»?

Сучасні історії кохання зазвичай передають нам у вигляді солодкуватих і прилизаних оповідок у журналах та на екрані. Ми ж пропонуємо чотири реальні історії кохання відомих вінничан, чиї імена та родини знають за межами нашого міста.

Зовсім трошки залишається до весни, а весна — час сонця, калюж, перших квітів і передчуття кохання.  Редакція 20minut.ua склала рейтинг найбільш популярних потаємних місць для закоханих автомобілістів. З огляду на особливості матеріалу, не рекомендуємо його гортати тим вінничанам, що не досягли повноліття.

Хоч раз в житті все буває. Випадкова зустріч, раптове бажання, яке накриває з головою. А потім незнайома людина у ліжку... Втім, чесно кажучи, то одноразовий секс, який не завжди говорить про пристрасть. Часом це чистий розрахунок або крок заради експерименту чи помсти. Або просто, щоб галочку поставити. Та залежно від мотиву — будуть і наслідки. Які? Давайте розбиратись.

Давайте будемо відверті: всі люди дивляться порно. І з одного боку в цьому немає нічого поганого. «Доросле кіно» розвиває фантазію, дозволяє візуалізувати найсміливіші бажання і швидко отримати розрядку. Але є й інша сторона цієї медалі.

keyboard_arrow_up