Він і Вона

Кохання — це таємниця, до якої ми всі рано чи пізно долучаємося. Однак розгадати цю таємницю до кінця поки не зміг ніхто. Хоча, за останні роки науці все ж вдалося зрозуміти дещо про любов і пристрасть. Дивимося на кохання очима хімії та фізики.

Секс, як не крути, таки нервова штука. Задоволення задоволеннями, але, як би ви не були збуджені і закохані, в голові постійно спливають тривожні думки. Оскільки ми хочемо, щоб ви не відволікалися на сумніви під час такої приємної справи і не псували настрій, пропонуємо поглянути на ситуацію тверезим поглядом. 

 На роботі людина проводить більшу частину свого життя, а останнім часом працівники ледь не ночують в офісі, не залишаючи собі простору для особистого життя. Тому часто трапляється так, що професійні стосунки між колегами переростають у щось більш романтичне. Психолог розповів плюси і мінуси службового роману.

Сексуальне бажання сильно залежить від ситуації, людини, періоду в її житті, стосунків і навіть того, хто знаходиться поруч. А як секусуальність жінки залежить від її віку?

Класно почати день можна не лише з кави зі смачним круасаном. Чудовим способом прокинутись є ранковий секс. Він допомагає вам легше увійти у робочий ритм. Може підвищити енергійність і знизити стрес. А оргазм точно покращить ваш настрій.

Що б там не розповідали, секс в Україні був завжди. До того ж секс по-українськи в дохристиянську епоху був різноманітним, на кшталт того, який декларували індуси своєю Камасутрою. З приходом християнства лібідо українців затисли в релігійні лещата: церква виділила на кохання лише два місяці на рік і то лише для продовження роду. Але українці часто не зважали і кохалися заради задоволення.

У кожного народу світу є свої звичаї і традиції, які можуть здатися дивними. Це стосується не лише харчування та побуту, а й сексу.  Розповімо про секс-традиції народів світу, які справді вражають розкутістю і пікантними особливостями інтимного життя.

Щасливі разом. І як у деяких закоханих виходить бути абсолютно щасливими? Виявляється, у них є свої традиції та звички. Спробуйте і ви, раптом вийде

Кожна сім’я проходить через те, що в психології називається «кризи». Кожен день ситуація в домі, на роботі і між собою може стимулювати появу нових проблем. Де можуть таїтися кризи і що робити, якщо один з таких етапів постукав у ваші двері? А головне, що потрібно робити, щоб кохання в стосунках не вмирало?

 Чому люди не завжди жадають тих, кого люблять? Напевно, кожному, хто перебуває у тривалих стосунках, знайома ця ситуація: чоловіка або дружину ми кохаємо, поважаємо, цінуємо, але часом намагаємося вигадати купу причини, аби не займатися сексом. Чому з часом ми перестаємо хотіти свого партнера і що з цим робити — відповідають психологи.

keyboard_arrow_up