Він і Вона

Здавалося б, в епоху інтернету все таємне стало явним і в темі сексу немає жодних таємниць. Однак фахівці готові посперечатися з цим твердженням. Як з'ясувалося, навіть в свідомості найбільш сексуально підкованих нерідко живуть безглузді міфи.

Чому дівчатам, які виховувались без батька, важко обрати чоловіка? Через що найчастіше виникають «блоки» в стосунках? Як не дійти до розлучень й зберегти власну сім’ю, коли в дитинстві її не було? З цими та іншими питаннями допоможуть розібратися психологи.

«Ревнує, значить кохає» — часто говоримо ми. То чому ж часом із-за ревнощів руйнуються навіть найміцніші стосунки?  Ревнощі не можна вважати ознакою кохання, це деструктивне почуття. Психологи дають визначення ревнощам і поради ревнивцям.

У закоханих бувають моменти, коли інтимні стосунки стали буденними або просто є бажання щось змінити та урізноманітнити. Зазвичай ми хочемо, щоб наше сексуальне життя було якомога яскравішим, емоційним і приносило максимум задоволення. Психологи діляться простими прийомами, як досягти бажаного ефекту.

Чому ми любимо поганих хлопчиків? Це питання задають собі багато жінок. Особливо коли вони стикаються із проблемами в шлюбі, бо у свій час обрали когось, хто не відповідає їхнім інтересам.  І хоча вони знали, що мабуть, з брутальним мачо життя буде не простим — потяг був сильнішим за розум.

Якщо не брати до уваги мораль, є багато речей, що робить роман із заміжньою жінкою дуже складною справою. Перший і, мабуть, найбільш очевидний є той факт, що вона вже знаходиться в офіційних стосунках з іншим чоловіком. Про плюси і мінуси роману з дамою зі штампом в паспорті допомогли розібратися психологи.

Є переконання, що з роками секс з одним і тим же партнером приїдається, втрачає свіжість і гостроту. Але справедливо і те, що довгі відносини дозволяють нам повною мірою розкрити свою сексуальність. І дарують відчуття, заради яких можна пожертвувати новизною.

Цього разу розглядаємо вічну тему — біль в стосунках мами зі своїм сином, де невістка стає третьою зайвою. Як навести лад у родинному трикутнику, щоб всі досягли взаєморозуміння і ніхто не постраждав — розбиралися разом з психологами.

Зараз нікого не бентежить, якщо жінка старша за свого обранця.  Психологи розповіли, чому молодих чоловіків зводять з розуму доросліші представниці прекрасної половини. Які плюси і мінуси в стосунках таких пар?

В усьому світі бурхливо зростає кількість «нерівних шлюбів», коли чоловік набагато старший за свою дружину. Про таких партнерів у нашому суспільстві говорять з нотками скептицизму. Але чи такий уже поганий і безперспективний нерівний шлюб?

keyboard_arrow_up