Він і Вона

В усьому світі бурхливо зростає кількість «нерівних шлюбів», коли чоловік набагато старший за свою дружину. Про таких партнерів у нашому суспільстві говорять з нотками скептицизму. Але чи такий уже поганий і безперспективний нерівний шлюб?

Розставання ніколи не буває легким. Але чому так багато людей знову і знову повертаються до минулих стосунків, навіть коли вони не дуже вдалі? Чи варто повертатися до колишніх і що робити з «повсталими з попелу» — читайте рекомендації фахівців.

Якщо одноманітний і рутинний секс — це не про вас, і ви схильні до авантюр та спонтанного інтиму, тоді наш рейтинг цікавих, незвичайних і екстремальних місць підкаже, де можна зайнятися коханням крім рідної спальні й додати перчинки в стосунки. 

У суспільстві побутує стереотип про те, що сексом на першому побаченні займаються тільки легковажні. А як це буває, коли все пішло не за планом і ви опинились у ліжку (а може, й інших цікавих місцях) з кимось на першому побаченні?

З'ясувати, чи зраджує вам кохана людина — завдання не з легких. Але більшість людей вважатимуть за краще дізнатися гірку правду, ніж жити у брехні. Фахівці відкривають очі на підозрілі прикмети, які допоможуть зрозуміти, що коханий (кохана) завів роман на стороні.

Багато жінок часто поводять себе скуто у ліжку або ж навпаки, демонструють гіперактивність. Як знайти золоту середину і дізнатися, чого насправді хочуть чоловіки від жінки під час близькості?

Сьогодні перший день весни, а весна — час сонця, калюж, перших квітів і передчуття кохання.  Редакція 20minut.ua склала рейтинг найбільш популярних потаємних місць для закоханих автомобілістів. З огляду на особливості матеріалу, не рекомендуємо його гортати тим вінничанам, що не досягли повноліття.

Жіноча сексуальність — поняття дуже складне та таємниче. Чимало жінок помилково вважають, що справа у модельній зовнішності та відвертому одязі. Сексуальна жінка — не обов’язково володарка пишного бюсту та підкачаних сідниць. Весь секрет у любові до себе, говорять психологи.

Дехто вважає оральний секс — найінтимнішим з усіх статевих актів. Якщо говорити про кунілінгус,то не всім наважитися на такі втіхи легко. За словами психологів, жінкам — через те, що соромиться свого тіла, чоловікам — бо не вміють правильно це робити, або переконані, що таке заняття не для мужчин. Фахівці переконують, що правильно чи неправильно не існує. Всі упередження нерідко виявляються надуманими, а правила обговорюються індивідуально.

У День святого Валентина багато вінничан намагаються порадувати своїх других половинок, підносячи романтичні подарунки і кажучи найкращі слова в усьому світі. З нагоди свята ми вирішили розпитати вінницьких зірок про найбільш пам'ятні і трепетні моменти життя — перше кохання, перше побачення. І, звісно, що для них значить «справжнє кохання»?

keyboard_arrow_up