Він і Вона

Дарувати блаженство — це своєрідне мистецтво. А починати romantic варто з пестощів, які розслаблять та налаштують на потрібну хвилю. Щоб було легше кохану звести з розуму, розповімо про всі можливі ерогенні зони жіночого тіла.

Гарні стосунки в парі іноді вимагають певних поступок, але це не означає, що заради них потрібно повністю забути про власні цінності та інтереси. У деяких ситуаціях йти на компроміс з партнером ні в якому випадку не можна.

 Ця секс-позиція часто потрапляє у різні секс-рейтинги, як найбільш неоднозначна для коханців. І не дивно. Вона максимально відверта та еротична, вимагає повної довіри до партнера і рекомендує забути про всі комплекси.

На дворі XXI століття, люди літають на екскурсії в космос, але ми й досі насилу говоримо про секс, соромимося своїх бажань і думаємо про жіночий оргазм, як про єдинорога. Задовольнити жінку. Довести її до оргазму. Це не просто слова — це те, що повинен вміти кожен чоловік. А що потрібно жінці в ліжку, щоб розкріпоститися перед сексом? Даємо підказки.

Те, що в XX столітті здавалося розпустою, в XXI стало майже нормою. Добре це чи погано — нехай вирішують соціологи і бабусі на лавці. А ми звернемося за порадами про секс утрьох до фахівців.

Оральний секс — справа досить делікатна, для чоловіків приємна і далеко не для кожної жінки прийнятна. У всіх є інтимні питання, які хвилюють, проте далеко не всі готові йти до фахівців за відповідями на них. Саме тому варто розкрити тему мінету і обговорити найпоширеніші міфи, пов'язані з ним.

Жіночий оргазм — річ нескладна, але попри це зустрічалися з ним далеко не всі. Особливо він не частий гість у молоді, яка ще лише досліджує, пізнає і себе, і партнера у сексі. Спробували вивчити природу жіночого оргазму та зібрали факти про «ключ», який відповідає за дівоче задоволення.

Кого вважати принцем? Якщо виключно особу офіційно визнаного королівського сімейства, то принців в світі по пальцях перерахувати можна. Шанси стати дружиною такого настільки незначні, що витрачати на пошуки дорогоцінні хвилини життя не варто. А от у звичайному житті принців (лідерів, мажорів, олігархів) зустріти можна. А чи світять вони вам, якщо ви попелюшка?

Усе в житті буває, і випадкова зустріч, і раптове бажання, що накриває з головою, і незнайомець у ліжку. Хоча, якщо чесно, то «one night stand» не завжди про пристрасть, буває, що це чистий розрахунок, заради експерименту, помсти, щоб було… Залежно від мотиву, будуть і наслідки: хтось на ранок і не згадає, а хтось довго буде лікувати і не лише серце.

Батьки з дитинства вчать дівчаток бути хорошими. Повірте, це чудово, якщо ви хороша в п'ять років, в десять, але неприпустимо в двадцять. Не можна намагатися догодити всім навколо, і при цьому зберегти адекватну самооцінку. Якщо ви здатні пожертвувати власними інтересами заради інших, якщо ви стараєтесь ніколи не помилятися, якщо на вас «їздять» всі, кому не лінь — отже, ви і є та сама «хороша дівчинка», за рахунок якої так зручно жити оточуючим.

keyboard_arrow_up