Він і Вона

Деякі люди говорять, що стосунки — це важка праця. Психолог і бізнес-тренер Тетяна Нікіфорова пропонує задуматися, чи не занадто багато у ваших стосунках «роботи».

За словами психологів, жінки частіше зважуються на розрив стосунків. Основна причина — зрада. Але буває цей крок через поганий секс, його невпевненість, регулярну відсутність з друзями за пивом. Чоловіки топовими причинами розриву вважають ревнощі, неохайність та лінь жінки. Здавалося б, анамнез жахливий, але чомусь ми час від часу «повертаємось» в усе це. Навіщо ми спимо з колишніми?

Ви проводите цілий день разом з коханою людиною і відчуваєте себе на сьомому небі. Але на наступний день об'єкт ваших почуттів не відповідає на ваші дзвінки — і вас охоплює тривога, злість, відчай. Що це — кохання, чи залежність? Коментує психолог Анна Катрук.

Про що зазвичай сперечається чоловік і жінка? Про гроші, секс, прийняття рішень, моральні цінності, виховання дітей, розподіл домашніх обов’язків. Досить часто такі суперечки переходять в однаково болючі для обох сварки і скандали. Воно вам треба?

Перева, наче і не кінець, але неприємна новина точно. Чи можливо зробити перерву в стосунках так, щоб нікому не було боляче? Про що домовлятись, і як? 

Існують фрази і вчинки, які можуть зіпсувати не тільки романтичний вечір, але і можливість його повторити. До першого сексу дівчата намагаються підготуватися максимально: надягають найкраще, підкреслюють принади, намагаються справити враження… Хлопці теж в цьому плані намагаються не вдарити обличчям в бруд. Іноді досить маленького промаху, і всі старання сходять нанівець.

Вчені стверджують, що кожні сім років людина оновлюється буквально на клітинному рівні. Все тіло, не кажучи вже про переконання, цінності, вірування. І виходить, якщо ми починали жити з однією людиною більше п’яти років тому, зараз це може бути зовсім інша людина.

Є начебто повсякденні речі, на які ми часом не звертаємо уваги, але які можуть бути неприємними для інших. Про це вам ніколи не скажуть, хоча сподобатись бодай комусь, маючи хоча б один пункт з переліку, буде вкрай важко. Отож впізнаєте себе?

Можна бути гарним (зовнішньо) чоловіком або жінкою і отримувати повний ігнор від протилежної статі. Можна бути «так собі» і купатися в компліментах та увазі. Вся фішка в сексуальності, це як запах, на який звір біжить

Бути самим собою і в той же час в тренді, ось основний посил, який визначає нашу успішність. Причому це повною мірою стосується і сексу. Сучасність диктує свої правила — ти повинен бути сексуальним, ти маєш бажати, ти маєш бути бажаним і секс повинен бути регулярним. А коли ні, ти на узбіччі життя?  

keyboard_arrow_up