Він і Вона

Весна — час сонця, калюж, перших квітів і передчуття кохання.  Редакція «20 хвилин» склала рейтинг найбільш популярних потаємних місць для закоханих автомобілістів. З огляду на особливості матеріалу, не рекомендуємо його гортати тим вінничанам, що не досягли повноліття.

Як зберегти «вогонь» на відстані? Чи можна виправдати зраду нестачею сексу через війну? Що узагалі в армії з сексом? Про кохання у воєнних умовах розповідає військовий психолог Андрій Козінчук та пояснює, як можна врегулювати інтимні стосунки. 

З 1 до 7 червня у Вінниці триватиме фестиваль еротичного кіно «Best Erotic Shorts-4». «Міністерство розпусних сексуальних позицій», «Оргія», «Льодяник», «Моя» та інші найцікавіші еротичні короткометражні фільми від режисерів із США, Нідерландів, Німеччини, Іспанії, Канади та Ізраїлю зможуть побачити вінничани і гості міста. Вікове обмеження для перегляду 18+

Війна зміцнює почуття — з початку російської агресії в області створено майже 400 нових сімей. У який рік у нас найбільше одружувалися і найчастіше розлучалися?

Щасливі разом. І як у деяких закоханих виходить бути абсолютно щасливими? Виявляється, у них є свої традиції та звички. Спробуйте і ви, раптом вийде

Базові потреби дорослої людини — це їжа, сон, тепло, безпека та секс. Під час подій, що загрожують життю, репродуктивна функція може вимикатися. Що може відбуватися з вашим лібідо та сексуальним життям під час війни? 

Є переконання, що з роками секс з одним партнером приїдається, втрачає свіжість і гостроту. Але справедливо і те, що довгі відносини дозволяють нам повною мірою розкрити свою сексуальність. І дарують відчуття, заради яких можна пожертвувати новизною.

Стосунки сьогодні — одна з найважливіших опор для нас під час війни. Кризові ситуації завжди виклик для стосунків, і зараз пари поділились на ті, що стали ближчими одне до одного, навіть якщо їх розділяє відстань, і ті, що стали віддалятись та частіше сваритися. 

Часто у людей, які кохають один одного, виникає необхідність розлуки і розвитку відносин на відстані. Чи варто продовжувати таке життя і чи не краще пошукати якусь альтернативу? Як можна зберегти стосунки на відстані? А може, це кінець і далі продовжувати не варто? На ці непрості питання читайте відповіді в нашій статті.

Плакати в подушку, слухати нон-стоп сумні пісні, чи дати собі копняка та кайфувати від нового етапу життя? Як допомогти собі загоїти розбите серце та швидше пережити розрив із дорогою людиною — розповів психолог.

keyboard_arrow_up