Політика

Політика

Чергові вибори у Вінниці призначені на 25 жовтня. Тоді ми будемо обирати як нову міську раду, так і очільника міста. Передвиборчі перегони набирають «обертів»: політичні сили продовжують висувати кандидатів на посаду голови Вінниці. Розповідаємо, хто ці люди та чим відомі.

Залишився один день, коли ще можна заявити про участь в місцевих виборах. І політичні партії поступово оголошують, кого висувають у кандидати. Хто хоче отримати мандат депутата Вінницької міськради? Зібрали наявну інформацію у мережі.

Чергові вибори у Вінниці призначені на 25 жовтня. Тоді ми будемо обирати як нову міську раду, так і очільника міста. І зі стартом передвиборчих перегонів політичні партії починають представляти своїх кандидатів на посаду міського голови Вінниці. Розповідаємо, хто ці люди та чим відомі.

Зростання пенсій, доплати людям з інвалідністю, оздоровлення дітей із сімей, що опинилися в скрутних умовах — в перший робочий тиждень нової сесії народні депутати потурбувалися про допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Від суботи, 5 вересня, в Україні офіційно розпочалася кампанія з проведення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня.

Вінничани та всі громадяни України, які мають право голосу, в тому числі внутрішньо переміщені особи, можуть голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного перебування.

Верховна Рада України внесла низку змін у виборче законодавство нашої країни. Однією з найважливіших з них стала нова форма виборчого бюлетеня, за допомогою якого українці будуть голосувати на місцевих виборах 25 жовтня. Громадянська мережа ОПОРА зібрала усі найпоширеніші питання про новий виборчий бюлетень. Ми дамо на них відповіді та допоможемо вам розібратись, як ним користуватись. Що ще треба буде ставити, окрім галочки або хрестика? Скільки бюлетенів отримаємо на дільниці? Якого розміру вони будуть? Навіщо потрібні трафаретні бюлетені та відкриті виборчі списки?  

У Вінниці ліквідували управління юстиції й Антимонопольного комітету. Названі державні організації перевели до Хмельницького. У сусідів, а не в нас, знаходиться регіональна структура ДБР. Зроблено це напередодні об’єднання областей — чергового кроку в територіальній реформі. Які аргументи має Вінниця, аби не втратити свій статус центру?

Верховна Рада прийняла закон, який вносить зміни щодо грошової застави на місцевих виборах: тепер за участь в виборах платитимуть усі учасники перегонів. Скільки потрібно грошей, щоб стати кандидатом на посаду міського голови та депутата на Вінниччині?

Верховна Рада призначила дату місцевих виборів. Їх проведуть всюди, крім тимчасово окупованих територій на Донбасі та в Криму. На Вінниччині обирати депутатів та голів мають для 63 ОТГ і п’яти районів. Але іншу постанову, яка б мала це встановити, вирішили сьогодні не розглядати.

keyboard_arrow_up