Політика

Політика

У черзі перед кордоном «застрягли» понад чотири тисячі вантажівок. До страйкарів-перевізників, які нібито виступають проти конкуренції з боку українських колег, доєднались місцеві аграрії. Після смерті другого українського водія у черзі заблокованих на польському кордоні вантажівок, українські дипломати звернулися з офіційною нотою до МЗС Польщі.

На Вінниччині могилів-подільську колонію перетворюють на табір для російських військовополонених. На облаштування установи Кабмін виділив 3,2 мільйона гривень. Кількість осіб, які перебуватимуть в колонії залежить від того, як швидко облаштують всі наявні площі.

Схема оповіщення населення не зміниться, бо МіГ-31 іноді злітає з ракетою, іноді без неї. Але дуже часто інформація щодо присутності ракети на борту залишається невідомою. Про це наголосив в ефірі Українського Радіо полковник, начальник служби зв'язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ Ігнат Юрій. 

Кабінет Міністрів України, 27 жовтня, у День української писемності та мови ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою». У рамках постанови для держслужбовців, в тому числі жителів Вінниччини, осіб без громадянства та іноземців збільшать тривалість екзамену та додадуть письмовий тест.

Верховна Рада ратифікувала міжурядову Угоду України та Молдови щодо будівництва мосту через Дністер на українсько-молдовському кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуц. За відповідне рішення проголосував сьогодні український парламент.

Міністр оборони України Рустем Умєров підписав наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Моніторинг та оцінку результатів впровадження концепції здійснюватиме Комітет з питань кадрового менеджменту в системі оборонного відомства.

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про дерадянізацію порядку вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України». Відтепер у країні не буде такого поняття, як «селище міського типу».

Президент України Володимир Зеленський підписав укази, якими звільнив Анатолія Денисенка з посади начальника Управління СБУ у Вінницькій області та призначив на посаду Володимира Петриченка.

Президент Володимир Зеленський 10 жовтня 2023 року підписав закон, який відновлює обов'язок для посадовців подавати декларації про свої доходи, майно та витрати. Повернення декларування є важливим кроком у боротьбі з корупцією і дозволяє громадськості та НАЗК відстежувати майновий стан посадовців.  

  Уродженка Вінниччини Наталія Калмикова буде займатися питаннями соціального розвитку.

keyboard_arrow_up