Політика

Політика

1 грудня 1991 року на всеукраїнському референдумі 90,32% голосів люди підтримали Акт про незалежність держави. Запитали у вінничан, як вони голосували тоді і як би проголосували нині?

У неділю 31 жовтня обиратимуть голову Уланівської територіальної громади. Рік тому, у жовтні 2020-го, вже були вибори голови, а в січні 2021-го повторно голосували за керівника громади. Нині на посаду голови претендують четверо осіб, п’ятий зняв свою кандидатуру. Хто може стати головою громади, в яку входить понад 30-ть населених пунктів?

Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував чутки про можливе об'єднання з Володимиром Гройсманом, Віталієм Кличком або Арсеном Аваковим. Таку інформацію він спростовує.

ЦВК змінила голову виборчої комісії у Липовці. Після цього члени комісії одностайно проголосували за зняття з виборів кандидата-«двійника». Чому «двійник» розкрив карти свого підкупу?

Повного тезку кандидата на вибори голови Липовецької громади знайшли у Черкасах. Коли чоловік зрозумів, що «влип» у скандал, написав заяву, щоб зняли з реєстрації. Не зняли, хоча знають, що «куплений». Чому?

Депутати вирішили змінити одне з земельних питань під час сесії 30 квітня.  З нього виключили відмову на виготовлення проектів землеустрою з подальшою передачею землі восьми людям, які, до того ж, є учасниками АТО / ООС. Однак до цієї відмови збираються повернутися після доопрацювання.

Сьогодні, 26 лютого, у Вінницю прибув голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Він побував на черговій сесії облради. Разом зі спікером на сесію прибули й інші нардепи України. Зокрема, Ірина Борзова, Юрій Арістович, Максим Пашковський, Михайло Радуцький та Анатолій Драбовський. Голова парламенту виступив з промовою, відповів на питання вінницьких журналістів та продовжив робочу поїздку. 

«2014. Миттєвості харківської весни» — так називається книга Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У ній про те, як вдалося відстояти Харків, де Росія намагалася створити ХНР. Сепаратистам вдалося захопити Харківську ОДА так само, як у Донецьку й Луганську, але не надовго. Їх вибили звідти бійці «Ягуару» з Калинівки.

Минулої п’ятниці, 11 грудня, Російська Федерація оновила список санкцій щодо України. У документі прізвища 849 людей, серед яких є й відомі вінничани, такі як Олександр Домбровський, Ірина Борзова та Григорій Заболотний. Скільки у списку РФ вінничан та хто ці люди?

Акцію під час сесії Гніванської ОТГ мали провести сьогодні, 25 листопада представники Могилівки. Добивалися, щоб старостою села залишили Юрія Мельника. Підготували лозунги, виступи, але зібрання не буде. Про це повідомив один з організаторів. В чому причина конфлікту і чому відмінили акцію?

keyboard_arrow_up