Політика

Політика

Він до виправдувального вироку сидів у вінницькій тюрмі, а його опонент під слідством за аналогічний злочин залишається на свободі.   Про несправедливість каже Сергій Шевчук, який раніше був депутатом Могилів-подільської міськради та пройшов у раду й на цих виборах. Він залишається учасником двох кримінальних процесів. У одному фігурує в якості звинуваченого, в другому — як жертва замаху на вбивство.   Конфлікт мешканців прикордонного райцентру ходить по судах Вінниці, Києва, Жмеринки. І тільки набирає обертів?

У Вінниці 20 листопада відбулася перша сесія нової міськради.  Голова виборчої комісії Дмитро Шевчук зачитав текст постанов про визнання обраними міського голову та 54 депутатів міської ради восьмого скликання. Потім обрали секретаря міськради та старост приміських сіл, які з 2021 року увійдуть до складу Вінницької міської громади. Розказуємо, що ще ухвалили на сесії міськради.

Сьогодні, 17 листопада, вінницькі підприємці пікетували Верховну Раду. Долучилися до всеукраїнської акції «Захисти ФОП». Вимагали відміни запровадження касових апаратів, скасування карантину вихідного дня. Під час сутичок двом вінничанкам дісталося від охорони.

Донатас Піскун, Людмила Барабаш та Наталя Бондарчук, які обрані на місцевих виборах, відмовилися від мандатів міського депутата. Натомість їхні місця отримають інші кандидати від «Опозиційної платформи-За життя». Хто саме?

Цієї п'ятниці скликають новообрану міську раду. Депутати восьмого скликання і міський голова мають скласти присягу Розповідаємо, хто увійшов до міськради, наскільки місцева рада є «новою». І публікуємо список депутатів на округах

Двадцять років прикордонним містом Могилів-Подільський керував Петро Бровко. На нинішніх виборах переміг інший кандидат. З переваг гою у 23 голоси виграв Геннадій Глухманюк. До і після голосування місто патрулювали нацгвардійці, виборчу документацію вивозили на «броньовику».

Завтра, 15-го листопада, у Вінницькій області відбудеться повторне голосування з виборів депутатів до Соболівської, Агрономічної, Краснопільської сільських рад. А 22-го листопада повторно обиратимуть депутатів Кунківської сільської ради. І попри те, що напередодні Уряд впровадив карантин вихідного дня, на організацію та проведення самих виборів карантинні обмеження не поширюються.  

ЦВК опублікували дані про обраних голів у 61 з 63 громадах. Офіційно обраними є голови всіх 18 міст, що у нашій області. Скільки серед них очільників, які пішли на другий термін? Від якої політичної партії найбільше представників? І скільки серед новообраних посадовців є мільйонерів?

Увечері, 6 листопада, міська виборча комісія опублікувала офіційні результати місцевих виборів 2020 року. За ними, чинний міський голова Сергій Моргунов йде на другий термін. Його обрали 61 тисячею 194 голосами вінничан. Також опублікували повний список депутатів нової міськради восьмого скликання. І якщо коротко, то в «Української стратегії Гройсмана» буде в раді «монобільшість».

Хоча вибори відбулися ще 10 днів тому, Центральна виборча комісія досі не оголосила всіх переможців. Маємо офіційні результати про обраних голів у 23 з 63 громад, що є у Вінницькій області. Хто ці люди, які очолили міста та села у нашій області. І що мають у комірному?

keyboard_arrow_up