Політика

Політика

Вчора вінничани обирали мера, депутатів міської, обласної і районної рад. Поки іде підрахунок голосів, подивіться результати екзит-полів. У Вінниці таких в день голосування, 25 жовтня, зробили щонайменше три структури. 

Під час брифінгу у Вінницькому прес-клубі оприлюднили перші дані екзит-полу. Сьогодні, 25 жовтня, увесь день представники Комітету виборців на виході з дільниць опитували вінничан. За якого кандидата на посаду мера віддали свій голос? Яких обрали депутатів до міської та обласної рад?

У передвиборчих програмах партії обіцяють виборцю все: нові школи з дитсадками, дешеве житло, робочі місця та навіть армію за стандартами НАТО. А от на що справді впливає місцевий депутат? І якою є його реальна робота? Розбираємося у тонкощах повноважень органів місцевого самоврядування.

За кілька місяців до місцевих виборів в Україні затвердили новий Виборчий кодекс. А в «бонус» до нових правил — ще й карантинні обмеження. Коли, як і за кого будемо голосувати? Зібрали в одному тексті інформацію, яка вам точно знадобиться перед походом на дільницю.

У Вінницьку міськраду балотуються 737 кандидатів. Конкуренція — 13 людей на одне депутатське крісло. А які дають обіцянки, щоб отримати голоси виборців? Дивимося передвиборчі програми всіх 18 партій, які будуть брати участь на місцевих виборах-2020.

Місцеві вибори 25 жовтня матимуть ряд новацій.  За округом буде закріплено, в середньому, дев’ять депутатів. Самих округів стане тільки шість, а обиратимуть Вінницьку міськраду ще й жителі приміських сіл. Проаналізували дані ЦВК, щоб скласти мапу нових виборчих округів та повний перелік кандидатів у депутати міськради.

На депутатські крісла у міськраді балотуються 737 вінничанина. Вибори пройдуть за новою системою, де до ради пройдуть кандидати з найбільшою підтримкою виборців. Отож, публікуємо повний перелік претендентів на владні посади, яких обиратимуть жителі шостого округу — Старе місто, Малі Хутори, частково Тяжилів, Вінницькі Хутори та Писарівка з Щітками.

На місця 54 депутатів Вінницької міськради балотуються 737 вінничан. Кандидати представляють виборців нової «Великої Вінниці», в яку після виборів остаточно увійдуть Писарівка з Щітками, Вінницькі Хутори та Гавришівська ОТГ. Публікуємо повний перелік претендентів на депутатські крісла у п’ятому окрузі, де живуть виборці з Тяжилова, Масложиру, Замостя й приміських сіл.

За 54 крісла в новій Вінницькій міськраді борються 737 кандидатів у депутати. Розповідаємо, хто йде з четвертого виборчого округу, де живуть виборці із Замостя, ГПЗ, Хутору Шевченка та селища Десна.

Місцеві вибори 25 жовтня проведуть за новими правилами.  Потрапити на 54 депутатські крісла спробують аж 737 кандидатів. І це перші вибори, коли суттєво зросла грошова застава для балотування. Публікуємо список кандидатів округу №3, де живуть виборці з Центру, Урожаю, Поділля, вулиць Київської й Коріатовичів, частково Слов’янки, Кореї, П’ятничан, ГПЗ.

keyboard_arrow_up