Політика

Політика

Президент США Джо Байден прибув до України. Це перша поїздка американського лідера в Україну з початку його каденції.

У Вінницькій обласній раді саморозпустилася фракція скандально відомої партії ОПЗЖ.

1 грудня 1991 року на всеукраїнському референдумі 90,32% голосів люди підтримали Акт про незалежність держави. Запитали у вінничан, як вони голосували тоді і як би проголосували нині?

У неділю 31 жовтня обиратимуть голову Уланівської територіальної громади. Рік тому, у жовтні 2020-го, вже були вибори голови, а в січні 2021-го повторно голосували за керівника громади. Нині на посаду голови претендують четверо осіб, п’ятий зняв свою кандидатуру. Хто може стати головою громади, в яку входить понад 30-ть населених пунктів?

Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував чутки про можливе об'єднання з Володимиром Гройсманом, Віталієм Кличком або Арсеном Аваковим. Таку інформацію він спростовує.

ЦВК змінила голову виборчої комісії у Липовці. Після цього члени комісії одностайно проголосували за зняття з виборів кандидата-«двійника». Чому «двійник» розкрив карти свого підкупу?

Повного тезку кандидата на вибори голови Липовецької громади знайшли у Черкасах. Коли чоловік зрозумів, що «влип» у скандал, написав заяву, щоб зняли з реєстрації. Не зняли, хоча знають, що «куплений». Чому?

Депутати вирішили змінити одне з земельних питань під час сесії 30 квітня.  З нього виключили відмову на виготовлення проектів землеустрою з подальшою передачею землі восьми людям, які, до того ж, є учасниками АТО / ООС. Однак до цієї відмови збираються повернутися після доопрацювання.

Сьогодні, 26 лютого, у Вінницю прибув голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Він побував на черговій сесії облради. Разом зі спікером на сесію прибули й інші нардепи України. Зокрема, Ірина Борзова, Юрій Арістович, Максим Пашковський, Михайло Радуцький та Анатолій Драбовський. Голова парламенту виступив з промовою, відповів на питання вінницьких журналістів та продовжив робочу поїздку. 

«2014. Миттєвості харківської весни» — так називається книга Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У ній про те, як вдалося відстояти Харків, де Росія намагалася створити ХНР. Сепаратистам вдалося захопити Харківську ОДА так само, як у Донецьку й Луганську, але не надовго. Їх вибили звідти бійці «Ягуару» з Калинівки.

keyboard_arrow_up