Освіта

Освіта

З понеділка, 29 листопада, змінюються правила відвідування вінницьких шкіл.  Учні 5-11 класів переходять на змішану форму навчання

Днями в рамках реалізації німецько-українського проєкту «Молодь дебатує» у Вінницькій міській територіальній громаді провели міжшкільний дебатний турнір на тему «Інтеркультурне місто – це спільнота окремих національних громад чи єдина громада?».

Ми поговорили з психологами, які пояснили, як правильно вчинити, коли дитина говорить погані слова, і чого робити точно не варто.

Вінниця і наша область, з 18 листопада, переходить в «червону зону» карантину. Це накладає ряд нових обмежень на бізнес, культуру, спорт та інші сфери суспільного життя. «Дісталося» і вінницькій освіті: 5-11 класи у 38 школах переходять на дистанційку. Чому так?

З четверга, 18 листопада, у Вінниці та області запроваджується «червона зона» карантинних обмежень. Це значить, що мають закрити ТРЦ, непродовольчі ринки, спортзали. Під забороною масові заходи. Суворі обмеження скасовуються, якщо всі відвідувачі / учасники заходу щеплені від ковіду. А які обмеження почнуть діяти для шкіл і громадського транспорту у Вінниці?

У зв'язку зі стрімким зростання захворюваності на коронавірус, учні середніх і старших класів вінницьких шкіл знову перейшли на змішану форму навчання. Невакцинованих освітян почали звільняти з роботи.

Тиждень розпочався з гарної новини для Вінниці. Чотири наші школи потрапили до списку кращих шкіл світу з екоініціатив.

Будівельники розпочали роботи у садочку «Бджілка» влітку 2019 року. Нині вони працюють без вихідних.  У матеріалі розкажемо, скільки ще триватиме будівництво, та покажемо, як нині виглядає заклад.

У вінницьких школах продовжують оснащувати їдальні. Цього року ще у восьми закладах встановили пароконвектомати. Загалом таких шкіл уже 63.

З понеділка, 8 листопада, школи Вінницької громади переходять на змішану форму навчання. Торкнеться вона лише учнів старшої школи. 

keyboard_arrow_up