Освіта

Освіта

Новий регламент запрацював з 1 січня. Він регулює різні боки освітнього процесу, але найбільше — харчування.

Вінницькі матусі зізнаються, що не задоволені вимушеним дистанційним навчанням. Журналісти «20 хвилин» підготували добірку навчальних онлайн-платформ, які можуть бути корисними для учнів різного віку.

У школах почався другий семестр, відтак вже через півроку випускники шкіл будуть робити перші кроки у доросле життя. Турботливі батьки можуть підказувати дітям, куди йти вчитися, але як при цьому не зіпсувати їм майбутнє? Поспілкувалися зі школярами, студентами та батьками про вибір професії, а також дізналися цінні поради від психолога про те, як зробити все правильно.

Кожен клас отримає набір з 11 предметів, де є ноутбук та принтер. Вартість одного комплекту 380 тисяч гривень.

З 1 січня 2021 року почали діяти нові санітарні норми для навчання у школах.  Якою має бути тривалість онлайн-уроку відповідно до регламенту.

Департамент освіти Вінницької міської ради розробив рекомендації щодо роботи вінницьких шкіл та дитячих садочків у період жорсткого карантину з 8 до 25 січня.

Сьогодні, 5 січня, перший день реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Що необхідно знати? Важлива інформація для учасників — за найвищий бал платитимуть стипендії.

З нового року в українських школах затвердили оновлений Санітарний регламент. У 2021 році обіцяють оновити меню у школах.

Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО. У центрі оцінювання якості знань розповіли про нововведення та назвали нову вартість тесту.

Долучитися може будь-який учень. Навчання проходитимуть за зручним графіком та відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

keyboard_arrow_up