Освіта

Освіта

photo_camera

В одній із вінницьких шкіл провели капітальний ремонт харчоблоку. У планах також оновити меблі в їдальні.

photo_camera

Понад 5 тисяч дітей відпочиває у пришкільних таборах. Для них організували цікаву програму, завдяки якій діти не лише розвиватимуться,...

На виконкомі міської ради, 13 червня, ухвалили рішення про створення Інклюзивно-ресурсного центру №2. Установу розташують...

Майже чверть мільярда гривень міська влада бере в «Укргазбанку» на термін погашення 5 років. На ці кошти планують зробити...

Літо… Ура!!! Радісно-сонячна пора для усіх дітей. А люблячі батьки обов’язково захочуть подарувати своїм дітлахам яскравий відпочинок. Найголовніше – повести цей час з користю і задоволенням.

Є такий жарт “програмування - це процес внесення помилок в кодову базу проекту”. Якщо існують ті, хто ці помилки робить, то мають бути супергерої, що не жаліють нервів і очей своїх, щоб число помилок не сильно зашкалювало. Такі люди живуть серед нас - це тестувальники). У статті розберемо детально професію саме ручного тестування. Адже часто виникають запитання про актуальність спеціалістів з цього напрямку на ІТ-ринку.

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного тестування розміщені результати трьох тестів - української мови та літератури, математики та фізики.

11 червня у м. Вінниця в Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат” відбувся івент “Fuckups in learning English”, організований Вінницькою ІТ-Академією.

Чому класно бути веб-дизайнером? А тому, що це люди, які заробляють на тому, що приносить їм задоволення і високу зарплатню. Для них не існує обмежень - ні ментальних, ні територіальних. Вони готові працювати з будь-яким замовником на будь-якій території, головне, щоб було чітко сформульовано творче завдання. То як стати успішним веб-дизайнером?

Новий вид огранки алмазів запровадила американська алмазна корпорація у Вінниці «Корона світу» - така його назва у перекладі з англійської   Три роки тому американці  створили у нашому місті дочірнє підприємство - Col Cutting Йому потрібні фахівці. Бажаючих навчать непростої спеціальності Стажуватися і навіть працювати можна за кордоном

Сергій Петрович із Вінниці долучився до участі у конкурсі за звання найкращого вчителя України за версією " Global Teacher Prize Ukraine". Чоловік 9 років тому втратив слух, але, на щастя, зумів відновитися. Тепер планує допомагати слабочуючим дітям. Саме заради цього він бере участь у змаганнях.

Відомо, що в процесі вивчення іноземної мови виникають деякі труднощі. Необхідно використовувати належний вокеб, розуміти тонкощі граматики, не забувати про правильну вимову під час говоріння. Але інколи легко допустити певні помилки.

Встигнути за різкими змінами сфери digital доволі складно. Але можливо, якщо заручитися допомогою досвідчених маркетологів. Саме для цього і була створена LVL80 marketing conference. І далі ми розкажемо, що слід від неї чекати, а що слід дізнатись до її початку.

На цей рік у бюджеті заклали майже 150 мільйонів гривень для закладів освіти. Ці гроші витратять на реконструкції, будівництво дитячих майданчиків та інше.

keyboard_arrow_up