Освіта

Освіта

Сьогодні, 21 квітня, рівно о 10-й у ВНТУ дано старт олімпіаді з програмування. І не тільки у Вінниці – Всеукраїнська...

photo_camera

Законодавці дозволили батькам навчати дітей самостійно, без школи. Принаймні так працює в теорії. Але як розповідають...

Давно хотіли вивчити іноземну мову або освоїти актуальну професію в ІТ, але все руки не доходили? Ми вже підібрали для вас...

На семінар «Як продавати у Фейсбук та Інстаграм» у Вінниці прийшло більше 200 людей. Частина приїхала з інших міст спеціально...

19 квітня у Київському інституті бізнесу і технологій (КІБіТ) відбувся “День відкритих дверей”. Зустріч з майбутніми студентами пройшла у досить незвичному форматі.

Мобільні девайси є невід'ємною частиною життя людини, адже більше 5 мільярдів населення планети користуються смартфонами. Причиною такої популярності стали мобільні додатки, які змінюють наші традиції спілкування, розваг та ведення бізнесу.

У суботу, 21 квітня, у двох вишах Вінниці змагатимуться кращі студенти-«айтішники» Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування відбудеться у національному техуніверситеті та державному педагогічному університеті імені Коцюбинського Так починається новий сезон студентської першості світу з програмування Чому на кожну команду дають тільки по одному комп’ютеру? Які ще особливості турніру, що має ще одну назву — «битва мізків», дізнавався журналіст «20 хвилин/ RIA»  

Діти їй писали і малювали, вона відповіла їм з ростовського СІЗО. Сьогодні в 11 класі вони її вивчають, як Героя України. Така шкільна програма – Новітня історія за 2016 рік… У новинах історія інша…  

З 2014 року у Вінниці утеплили 16 закладів освіти, а витратили на це понад 134 мільйони гривень. Цього року термомодернізацію проходять школа №33 та дитсадок №4, що на Вишеньці: тут повністю утеплюють фасад, покрівлю, замінюють вікна. Чи можуть батьківські комітети впливати на цей процес та змусити владу почати утеплення їх закладу?

Зустріч представників відомих компаній та студентів відбудеться у Вінницькому техуніверситеті 17 квітня. Організатори ярмарку кажуть, що під час події студенти зможуть ознайомитися з вакансіями та отримати пропозиції працевлаштування.

Якщо ви займаєтесь не тим, чим хотіли та й заробітки не покривають ваші потреби, може варто задуматись про зміну професії? Здобути нову професію в сфері краси, отримати нові та відточити вже набуті знання ви можете на курсах перукарів, візажистів, косметологів та масажистів.  А підтримувати себе у відмінній формі та додати впевненості у собі можна в тренувальних та фітнес залах, секціях.

Реєстрація для участі в I Всеукраїнської інтернет-олімпіади проходитиме до 8 квітня 2018 року. Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі незалежно від місця проживання. Як можна зареєструватися та з яких навчальних дисциплін проходитиме, читайте далі.

Епоха глобалізації вже настала. Ми ще не маємо однієї країни та культури, проте ми досить близько до того, щоб мати спільну мову. Можемо посперечатись, що кожен зараз подумав про англійську.  Володіння цією мовою - це вже не просто плюсик в резюме, а обов’язкове уміння для кожного, хто прагне цікавої роботи, кар’єрного росту та достойної зарплатні.

Яка ж вона – сучасна жінка у чоловічому світі бізнесу? Чого вона прагне та що її мотивує? Які є сучасні програми та можливості для розвитку жіночого підприємництва? Про це дискутуватимуть учасниці жіночого бізнес-форуму «VinLadyFest», що пройде 20-21 квітня у м.Вінниці. Захід організовується Центром підтримки бізнесу м.Вінниці, основаним на базі Вінницького Клубу ділових людей, за підтримки Європейського банку рекострукції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up