Освіта

Верховна рада України ухвалила законопроект «Про освіту» За нього проголосували 255 депутатів Переказуємо, що зміниться...

В минулу неділю в Центрі підліткових клубів «Універ» вперше у Вінниці пройшов тренінг «Як стати успішним» Журналіст...

Вінницький вчитель іноземних мов Владислав Качур може стати найкращим вчителем країни. 

Наступної п’ятниці, 15 вересня  2017 року, в Вінниці відбудеться безкоштовна конференція «Microsoft Student Partners Roadshow»....

Один з викладачів Вінницької ІТ-Академії починає усі свої вступні уроки з досить цікавого запитання: “Яку мову потрібно знати, щоб програмувати?”. Нескладно здогадатись, що студенти починають називати найпопулярнішу Java, традиційну C чи стрімко набираючу обертів Java Script. Проте викладач завжди дивує правильною відповідю: мовою, яку треба знати щоб програмувати, є англійська. 

Всім відомо, що вивчення іноземних мов дітям дається набагато легше, ніж дорослій людині. А от на рахунок віку, з якого варто почати вивчення, думки фахівців дещо розійшлися. Одні припускають, що найоптимальніший вік саме з 3 до 8 років. Інші доводять, що краще починати вчити дітей з 1,5 до 7 років. Батьки приходять у BABYLAND з запитанням, як же саме навчити дитину, наприклад, англійської мови? Методів навчання існує незліченна кількість.

Упереджена думка про те, що без вищої освіти неможливо отримати престижну роботу, поступово зникає зі свідомості людей. А на запитання: “Коли слід починати кар`єру?” більшість впевнено відповідає: “Якомога раніше”.

Цьогоріч у Вінниці утеплили одну школу, ще в одному закладі тривають роботи. Загалом уже тепліше стало у п'ять навчальних закладах.

Для ігрових майданчиків шести дитячих садків міста закупили обладнання. У двох його уже встановили, ще в чотирьох планують встановити до кінця вересня.

Новий закон впроваджує 12-річне навчання, дає більше свободи вчителям та більше впливу на школу батькам.  Головне — зміни почнуть діяти з 1 вересня 2018 року Журналісти розпитали вчителів та батьків, що вони думають про новації

Навчальні заклади Вінниччини продовжують отримувати шкільні автобуси. Тепер транспорт з’явився і в школярів з села Рівного Мурованокуриловецького району.

Декілька днів в Вінниці навчатимуть тих, хто має інноваційну ідею для бізнесу, або прагне нових знань, знайомств, досвіду. В Стартап Школу «Sikorsky Challenge» запрошуються представники міста, університетів та бізнесу. Подання анкет триває до 9 вересня 2017 року.

Чи обов’язково здати ЗНО на відмінно, щоб вступити в університет на бюджетне місце? Виявляється, що не завжди. На деякі напрямки достатньо й 130 балів і навіть 115. Ми проаналізували результати вступної компанії і з’ясували, які прохідні бали були на бюджетні місця на всі спеціальності у вінницькі університети. Сподіваємося, що ця інформація буде корисною для тих, хто збирається вступати у наступному році.

На Вінниччині в селі Галайківці Мурованокуриловецького району урочисто відкрили новий садочок «Сонечко».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook