Освіта

Освіта

До 1 вересня залишається все менше днів, а ми й досі не знаємо, буде чи ні офлайн-навчання в школах.  Однак вінницька мерія готується до запуску шкіл. Для цього ремонтує наявні укриття. То скільки шкіл мають сховки на час тривог? Скільки з них вже готові до навчання за партами? Та хто буде відповідати за безпеку дітей?

Від початку повномасштабного вторгнення у Вінницькій області пошкоджень зазнали понад 20 закладів освіти. Роботу відновили у п'яти з них. 

Вінниччина готується до навчального року. Нині обстежують укриття у навчальних закладах. Перевірили більшу частину бомбосховищ.

Ще не знаємо, як будемо навчатись, а довідку про стан здоров’я 086 треба нести. В батьківських чатах це тема №2, після теми про офлайн чи онлайн навчання. Чи потрібно довідку від лікаря, якщо дитина точно буде на онлайні? Чи варто витрачати час на вузьких спеціалістів, коли нерви натягнуті й без черг у медзакладах? Які є шляхи отримання такої довідки й навіщо вона необхідна? Давайте розберемося. 

Наталія Ішакова розмістила допис на своїй сторінці у Фейсбуці з порадами про те, як можна допомогти дитині в цей час, коли часто доводиться ховатися від повітряної небезпеки в укритті. 

У етері телемарафону Юрій Кононенко, керівник управління загальної середньої й дошкільної освіти МОН, повідомив, що від 1 вересня школярі будуть вчитися за оновленою програмою. Й у програмі зі світової літератури все ж залишать твори, які написані російською.

Михайло Федоров, голова Мінцифри, повідомив, що зараз вони працюють над запуском ініціативі «Wi-Fі в укриттях закладів освіти». Читайте далі та дізнайтеся, як це втілюватимуть у реальність!

З 18 липня в Україні складають національний мультипредметний тест (НМТ), який цьогоріч запровадили замість звичного ЗНО.  Випускник Могилів-Подільського ліцею №3 Артем Ліщинський склав тестування з математики на максимальні 200 балів.  Поговорили з хлопцем та його маму про підготовку, складнощі та мотивацію.

Міністерство освіти і науки підготувало алгоритм дій для вчителів у разі проведення занять і увімкнення сигналів тривоги, що розроблений на основі рекомендацій ДСНС України.

Понад 82% другокурсників ВНАУ сіли за парти 1 серпня. Найчастіше запитували викладачів, коли можна буде постійно вчитися аудиторно. Як в університеті поєднали дві форми занять — очну і дистанційну? Якою була реакція батьків, що їх дітей зібрали у стінах вишу у такий тривожний час?

keyboard_arrow_up