Освіта

Освіта

В рамках проєкту «Вільна українська» до 1 червня триває реєстрація на офлайн-курси української мови для всіх охочих підлітків (12-17 років) та дорослих.

В Україні більшість областей відновили навчання в онлайн форматі після призупинення навчального процесу через війну. Школи в різних регіонах обиратимуть самостійно дату завершення освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році.

У English Club можна буде спілкуватись іноземною мовою (рівень А2-В1), переглядати англомовні фільми, обговорювати їх. Заняття відбуватимуться щопонеділка та п'ятниці з 12.00 до 14.00. Зустрічі безкоштовні. Щоб приєднатися, потрібно попередньо записатися за номером 068 076 69 78, або через Instagram.

Нещодавно Мінцифра разом із МОН вдалося домовитися про партнерство з Google for Education, що передбачає передачу Україні 43 тисячі ноутбуків Chromebook для викладачів.

З 23 травня у різних мікрорайонах Вінницької громади працюватимуть 15 чергових дитячих садків різних форм власності.

Цьогоріч навчальний процес сильно змінила війна. Замість ЗНО абітурієнти здаватимуть мультимедійний тест, а підсумкове оцінювання проходить онлайн.

Закінчення школи та вступна кампанія буде зовсім не такою, як очікувалося. Однак освітяни швидко адаптувалися до нової реальності, і замість ЗНО запровадили мультипредметне тестування.  Розповідаємо, як і коли цей тест буде проходити? Чи зможуть його здати діти, які виїхали закордон? А також ми дізналися, як до мультипредметного тесту готуються вінницькі школярі. 

Майже 17 тисяч абітурієнтів з Вінниччини захотіли здавати ЗНО у 2022 році. А от скільки точно буде складати національний мультипредметний тест — стане відомо 7 червня. З 20 травня  по 7 червня на своїх інформаційних сторінках абітурієнти повинні підтвердити бажання взяти участь у НМТ, а також обрати країну, населений пункт, найбільш наближений до місця їх перебування в період проведення основної сесії НМТ.

Замість ЗНО затвердили національний мультипредметний тест. У МОН вже оголосили дати, коли українці зможуть написати нове тестування.

У місті нині працюють лише чергові дитсадки. Їх кількість почали збільшувати.

keyboard_arrow_up