Освіта

Освіта

На своїх уроках офіцер запасу Віктор Гоменюк навчає старшокласників основ військової та тактичної підготовки. Під час інтерв’ю із ним, журналісти «20 хвилин» спробували розібратися, чому військово-патріотичний вишкіл має стати обов'язковим для української молоді.

1 вересня розпочалося навчання в умовах війни. В незалежності від його форми - онлайн чи офлайн, шкільні канцтовари та необхідні речі до школи обов'язково знадобляться. Вашій увазі магазини Вінниці, де можна придбати всі необхідні речі для комфортного навчання у школі в одному місці. 

Освітні активістки «Боже, вільної школи» ще влітку запустили у Вінниці проєкт, завдяки якому сотні дітей з нашого та інших міст мають змогу безоплатно відвідувати різноманітні майстер-класи та гуртки. Проєкт називається «ВінОК».  Вчора, 25 вересня, команда цього проєкту провела творчий ярмарок для діток. 

У Вінниці збільшується кількість чергових садочків. Відсьогодні у Вінниці відчинився три чергові дитячі заклади. Даємо перелік всіх дитсадків, які працюють. 

Директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко розповіла, як триває навчальний процес у школах міста. Більшість дітей нині навчаються онлайн та не відвідують шкіл.

Спілкування посідає одне з найважливіших місць у нашому житті. Проте не всі люди можуть розмовляти за допомогою слів.  Нечуючі або слабочуючі користуються особливою жестовою мовою. Що це за мова, чим вона відрізняється від мови жестів і з чого варто почати її вивчення?

Усі освітні заклади міста працюють лише, якщо мають безпечне укриття. До переліку працюючих садочків днями додався ще один заклад на Замості.

Копіювання та набір тексту, створення файлів та правила користування ноутбуком: сьогодні вінницькі пенсіонери вдосконалювали свою комп’ютерну грамотність. Далі їх навчать користуватися додатком ДІЯ та іншими зручностями на смартфоні.  Які ще гуртки можуть відвідувати вінничани у Вінницькому терцентрі соціального обслуговування?

Розпочався другий навчальний тиждень нового навчального року. У Вінницькій області функціонує 643 школи. Стало відомо, яку фарму навчання впровадили ці заклади.

У Вінниці є великий перелік безплатних гуртків та секцій для маленьких містян, де вони можуть з користю провести позашкільний час. Зібрали для вас їхні контакти.

keyboard_arrow_up