Освіта

Освіта

У цьому році максимальну кількість балів за результатами ЗНО набрали 12 випускників з Вінницької області. Дев'ять — жителі Вінниці і по одному —  з міст Бар, Калинівка та Могилів-Подільський. Молодим людям вручили грошові премії та цінні подарунки

Кожен в України в праві отримати достойну освіту, яка буде ключем до світлого, забезпеченого майбутнього та омріяної роботи.

Назвали школи, учням яких вдалося здати ЗНО на максимальний результат 200 балів. Найвищий результат показали 12 вінницьких випускників.

У Вінниці на вулиці Космонавтів у гімназії №23 планують зміцнити фундамент, відремонтувати покрівлю, замінити вікна та двері на енергозберігаючі, утеплити цоколь та фасад.

Ми приготували для вас розмову про солодощі. У когось такі смаколики асоціюються з дитинством, а хтось полюбляє їх досі. А чи знаємо ми правильні назви різних солодощів? Перевірмо це разом!

Провести літні канікули джазово і стати героєм першого Всеукраїнського сесійного молодіжного джазового бенду, можуть всі бажаючі! Молодим джазменам від 16 до 27 років варто лише встигнути до 25 липня подати свою заявку. Участь в унікальній «Джазовій Не Школі» безкоштовна! У музичній резиденції учасники будуть працювати з зірками світового джазу: Реєм Брауном (США) і Робертом Анчиполовським (Ізраїль), а вже 2 жовтня новостворений оркестр виступить на VINNYTSIA JAZZFEST-2021.

Володіння англійською мовою на відкриває перед нами багато доріг. Завдяки такому навику можливо отримати омріяну роботу, подорожувати або навчатися за кордоном, будувати кар’єру, вільно спілкуватися з іноземним замовником. Постає питання, як покращити скіли з іноземної, особливо коли обмаль часу та не бажаєш бути “прив’язаним” до аудиторних занять?

Від сьогодні, 14 липня, почався прийом документів на вступ до вищих навчальних закладів. МОН детально розповіло про процедуру та уточнило дати.

Щороку тисячі магістрів у вищих навчальних закладах по всій Україні завершують своє навчання та відправляються у вільне плавання з пошуку роботи. Великий відсоток з них починає працювати ще під час навчання, як правило, не за спеціальністю.

Другий скандал протягом року у Вінницькому педуніверситеті знову розгорівся на кафедрі журналістики та зв’язків з громадськістю. Цього разу студенти просто на випускному звинувачували нового завідувача кафедрою Володимира Каленича у неналежній поведінці. Після маніфесту «Я тобі не дарагая» думки громадськості та колишніх студентів розділилися. Хтось підтримує цьогорічних випускників, а хтось засуджує. Чому так сталося і до чого врешті призвела акція?

keyboard_arrow_up