Освіта

Освіта

Агенція регіонального розвитку розпочинає набір на тренінгову програму «Skills Lab: власна справа» для молоді, яка хоче започаткувати власну справу. Розповідаємо, як долучитися та про що розповідатимуть на тренінгах.

Кілька днів тому, 16 жовтня, набрали чинності нові правила дистанційного навчання в школах.  У них йдеться, як про здобуття загальної середньої освіти дистанційно, так і про застосування технологій під час карантину. Розповідаємо, що ще Міносвіти запровадило у нових умовах дистанційного навчання.

ІТ це, мабуть, єдина галузь, яка не постраждала від девальвації гривні та економічної кризи. Зарплати айтішників прив’язані до курсу долара, а кількість вакансій для них тільки зростає. Чи є можливість сьогодні отримати престижну ІТ-освіту безкоштовно? Так!

Після рішення виконкому Вінницької міської ради, про те, що гуртожиток №2 ВДПУ переобладнають в житловий комплекс, містом почали ширитися різні чутки. Гуртожиток за попереднього керівника було закрито. Зараз будівлі нададуть нове життя, і в ньому мешкатимуть студенти і викладачі педагогічного. 

З 12 жовтня в Україні діє нове карантинне зонування по регіонах. Вінниця перейшла в «помаранчеву» зону. Через ріст захворюваності на Covid-19 вирішили призупинити навчання у школах. Дітей розпускають на канікули з 15 жовтня.

У Вінниці розробили мовні курси для гідів. Участь в навчанні безкоштовна. Реєстрація учасників триватиме до 20 жовтня.

Вінницьких освітян відзначили державними нагородами. Вітаємо учителя ліцею №7 та директорку Вінницького обласного центру туризму.

Проект, який має розширити можливості вінницької молоді з пошуку роботи, організували у Вінницькому національному технічному університеті.  Освітяни спільно з столичною компанією створили онлайн-платформу, де студенти університету зможуть шукати собі роботу.

Кабмін проситиме комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ввести карантин в навчальних закладах. 

Школа №27 — єдиний у Вінниці навчальний заклад, який бере участь у проекті GoCamp. Учні під час живого спілкування із носіями мови вивчають англійську. В період карантину мовний табір перейшов у режим онлайн.

keyboard_arrow_up