Освіта

Освіта

В  Україні стартував проект Конкурс шкільних ініціатив. Вінниця представляє 18 проектів. За грант у розмірі 45 тисяч гривень змагаються учні п'яти шкіл.

Міністерство охорони здоров'я у співпраці з Міністерством освіти і науки ведуть роботу над створенням механізмів, відповідно до якого школярі зможуть повернутися до навчання з 1 вересня в умовах карантину.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді на ЗНО з історії України 2020, яке складали понад 200 тисяч абітурієнтів.

Більшість регіонів України, і в тому числі Київ та Вінниця, поки не готові до відновлення навчання дітей в школах в звичайному режимі. Мер Києва заявив, що до кінця карантину школярі будуть навчатися дистанційно. Чому досі мовчить мер Вінниці Сергій Моргунов?

У Міністерстві охорони здоров'я України спільно з Міносвіти нашої країни почали обговорювати можливі формати роботи шкіл з початку нового навчального року, беручи до уваги факт пандемії коронавірусу.

Кожен з нас мріє про щасливе майбутнє в якому чудова робота, яка є стимулом для розвитку, вдосконалення, креативності, мотивації...але інколи ми постаємо перед вибором, який напрям обрати щоб і для душі і щоб забезпечити достойне життя.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з англійської мови відбудеться у вівторок, 7 липня.

Навряд чи вдасться забути про дистанційне навчання з нового навчального року. Служби охорони здоров'я більшості країн попереджають про другу хвилю епідемії восени. У РНБО України не виключають повернення у наступному навчальному році до віддаленого навчання через карантин. Тож МОН готується до різних сценаріїв і, проаналізувавши слабкі місця у шкільній освіті, планує систематизувати дистанційний освітній процес та оновити законодавство.

Дитячі оздоровчі заклади в Україні не відкриватимуть раніше 31 липня через високий рівень захворюваності на Covid-19. Це вже друге відтермінування, спочатку існувала заборона роботи таборів до 1 липня. У Вінниці цьогоріч не поїдуть в оздоровчі табори 210 дітей пільгових категорій, в області — 600, загалом в Україні — близько півмільйона.

Від сьогодні, 1 липня, почали повертати кошти за пробне ЗНО. Що потрібно зробити, аби повернули кошти та куди їх відправлятимуть про це у матеріалі.

keyboard_arrow_up