Освіта

Сьогодні доволі незвичне та “негучне” свято - День студента. Проте це чи не єдина можливість відпочити та відсвяткувати...

У вінницькому педагогічному університеті китайців навчають української мови. У планах іноземців залишитися у Вінниці і далі...

Вінничани віком від 3 місяців до трьох років зможуть стати учнями школи мистецтв. На заняття їм доведеться ходити з батьками.

З вересня 2018 року діти, які підуть у 1-ший клас, будуть навчатися по-новому. А хто навчає учителів майбутніх першокласників? Які...

Викладач мовної школи Крейтон Гарсон працює у Вінниці два роки. Про себе він каже, що є «українським канадцем», а у наше місто потрапив через пораду друзів. За цей час Крейтон став порівнювати Вінницю з другим домом. Але щоб сюди потрапити, має проходити щороку бюрократичне «пекло».

Знання – це абсолютна цінність нашого часу, і дуже приємно усвідомлювати те, що є можливість перевірити власні теоретичні навички у дружньому колі студентства з різних куточків України. Нещодавно, а саме, 22.11.2017 у Вінницькому національному медичному університеті ім.М.І.Пирогова за підтримки фармацевтичної компанії «Юрія – фарм», адміністрації та Студентського самоврядування університету, відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інфузійної терапії.

У коворкінг-центрі ДонНУ 18 листопада активісти з ГО ФРІ організували вечірку «Ковток Мексики». Захід охопив близько 60 людей: як дорослих, так і молодь. Вхід був платний – 35 гривень. Що з цього вийшло, читайте та дивіться далі.

У День студента розпитали представників чотирьох різних професій про те, що їм найбільше запам'яталось із студентських років.

У день студента RIA/20 minut розповідають про вінницьких студентів, які навчаються за кордоном. Ми поспілкувалися із героїнями наших минулих матеріалів Ганною Шаповалюк, яка з вересня вчиться у Польщі, та Діаною Грицишиною, яка другий рік здобуває знання у Будапешті

Хоча початок нової шкільної освіти буде з вересня 2018 року, першачки одного з класів у вінницькій школі №25 вже почали навчатися по-новому. Тут немає традиційних трьох рядів парт, «сідай, двійка» та рюкзаків, вагою кілька кілограм. А під час занять діти отримують знання та навички з кількох предметів. Одразу

Іноді приходить думка, що давно уже пора вийти із зони комфорту або почати досягати своїх цілей, ставати розумнішим та щасливішим. Але що роботи, щоб втілити все це в життя? Необхідно почати, зробити перший крок до свого успіху, а в цьому можуть допомогти наші рідні громадські організації.

В 7 українських вишах покращать енергоефективністи. Серед них Вінницький національний технічний університет. 120 мільйонів євро для цього надасть Європейський інвестиційний банк, ще 40 мільйонів нададуть партнери проекту.

Не знаєте, як мотивувати працівників у малому бізнесі? Страждаєте через плинність кадрів? Не вдається швидко закривати вакансії?

Школі мистецтв «Вишенька» - 15 років! Чому її директор Тетяна Заїчко вважає школу прикладом успіху, про талановитих учнів та секрети новітньої системи освіти вона розповіла в ексклюзивному інтерв’ю RIA/20minut.ua.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up