Освіта

Освіта

Канада – друга у рейтингу найкомфортніших країн для життя у світі. Найкращим способом емігрувати за океан –...

photo_camera play_circle_filled

* Як приїхавши до Європи, музикантам досягти успіху і вийти на світову арену? * Як після вигнання із музичної школи стати...

Про систематичне побиття його сина одногрупниками коледжу заявив вінничанин Роман Козловський. Він разом з сином написав...

Перед стартом другої Школи маркетингу РІА ми поговорили з автором курсу Олегом Горобцем про наш сьогоднішній маркетинг в...

В субботу, 22 декабря в Винницу приедет Олег Василевский. Он проведет тренинг по ситуативному Самолидерству для представителей Винницкого бизнеса.

Минулого року школу №20 повністю утеплили. Цього року заклад став ще більш енергоощадним — тут поставили індивідуальний тепловий пункт.

Якщо вас страшенно дратує коли, щось не так, десь є помилка, або щось не працює і “руки чешуться”, щоб це виправити - варто спробувати свій шлях у тестуванні. Весь світ сьогодні  в  IT, за цією сферою – майбутнє. А тестування є однією з найбільш важливих  складових ІТ-сфери. 

У мерії звітують про завершення ремонтів школи №36. Тут оновили покрівлю, яка раніше протікала. На реконструкцію даху витратили 3 мільйона 499 тисяч гривень з бюджету міста.

Сьогодні одна з найперспективніших - професія веб-дизайнера. Всі ринулись вивчати цей напрямок, і можливостей дійсно є багато. Але як обрати вірний шлях, щоб в результаті не отримати розчарування і даремно втрачений час... Як охопити весь об’єм матеріалу, який має знати веб-дизайнер, щоб пройти співбесіду? Який оптимальний період для вивчення даного напрямку? І головне: як не “зафакапити” з самого початку своє бажання стати веб-дизайнером? Спробуємо з усім розібратись:)

Одну із вінницьких шкіл, а саме № 33, модернізували та оновили. У закладі утеплили дах, стіни та встановили нові енергозберігаючі вікна.

Планується, що це буде цикл зустрічей з успішними людьми, який допоможе підліткам обрати свою майбутню професію. У суботу, 1 грудня, дітям про особливості своїх професій розповідали: архітектор, лікарка, SMMниця та айтішник.

На Стельмаха відкрили перший центр «VinSmart», де вчать дітей з особливими потребами. Педагоги з ними займаються спортом, творчістю та навіть готуванням їжі. При цьому, діти з порушеннями і без тут вчаться в гуртках разом.

RIA представляє ТОПового Українського експерта Олександра Канцлера, 6 грудня він приїде у Вінницю зі своїм фірмовим майстер класом - Як продавати через facebook на рівні ПРОФІ Це практичне, комплексне навчання з просування бізнесу через Facebook для тих, хто хоче вийти на дійсно високий рівень продажів.

17 листопада 2018 року у Вінниці Молодіжним центром працевлаштування за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України було проведено масштабний профорієнтаційний захід - «День кар’єри - PROFIT DAY» для молоді.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up