Освіта

Освіта

 З 1 серпня в Україні дозволена робота дитячих літніх таборів на територіях із «зеленими» та «жовтими» рівнями епідемічної небезпеки. Очільники Вінниччини дали добро на роботу оздоровчих закладів і в нашій області, та не всі запрацюють.

Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар Віктор Ляшко розробили тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у школах в період карантину. 

Стало відомо, коли може розпочатися новий навчальний рік у студентів. За попередніми даними, студенти підуть до своїх ВУЗів з 1 вересня. Однак кожен заклад самостійно визначатиме форму навчання.

За п’ять років у Вінниці модернізували будівлі 21 закладу освіти: 11 дитячих садочків та 10 шкіл. Цьогоріч до цього переліку додасться ще 10.

Один випускник одразу отримав найвищий результат, інший — подавав апеляцію. Назвали їх імена.

Міністерство охорони здоров'я надало рекомендації для навчальних закладів. Навчання відбуватиметься лише за їх дотримання.

Як ти вдосконалюєш свій рівень володіння іноземної? Читаєш  літературу в оригіналі, слухаєш подкасти на різну тематику, слідкуєш за нейтів спікерами в соцмережах, дивишся новини англійською? Кожен варіант по-своєму дієвий, але для ефективного засвоєння англійської мови відмінно коли можна ще запрактикувати отриману інформацію.

Поки що остаточно невідомо, як розпочнеться новий навчальний рік для школярів: за партою або перед екраном телевізора.  Запитали вінничан про те, як вони ставляться до дистанційної форми навчання. Більшість — проти. 

Позаду ЗНО та школа, а попереду відкриті двері у виші. Цьогоріч троє вінницьких випускників склали зовнішнє незалежне оцінювання з математики на 200 балів.  Поговорили з школярами про складнощі, їхні хвилювання та те, що потрібно змінити, на їхню думку, в тестуванні. 

Батьки вінницьких школярів вимагали почати новий навчальний рік у школах, а не перед екранами телевізорів. Їх вислухав заступник голови облдержадміністрації. Чи домоглися вони свого?

keyboard_arrow_up