Освіта

Освіта

Після вимушеного карантину, викликаного пандемією коронавірусу, в навчальній програмі наступного року запланували певні зміни.

Дитячі садочки всіх форм власності з 1 червня мають поступово відновити роботу.  В закладах дошкільної освіти Вінниці проведуть ряд протиепідемічних заходів, працівників забезпечать засобами захисту, а кількість дітей у групах обмежать. Про це сьогодні, 26 травня, під час он-лайн прес-конференції повідомила директор департаменту освіти і науки міськради Оксана Яценко. Також редакція 20minut.ua дізналася, чому прямо з понеділка в садок краще дитину не вести. 

Міфи минулих років “переслідують” ІТ-сферу, незважаючи на те, що вона стрімко розвивається, відповідно змінюються вимоги і до Manual QA (ручного тестувальника). 

Свою роботу вінницькі дитячі садочки розпочнуть з 1 червня. До закладів є певний ряд вимог.

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.  Основна сесія ЗНО-2020 відбудеться 25 червня — 17 липня, результати оголосять до 29 липня.

В умовах пом'якшення карантину МОЗ дозволив з 25 травня працювати дитячим садкам. Уряд хотів «прив’язати» їх до відновлення роботи громадського транспорту. Дитсадки Вінниці з карантинними обмеженнями запрацюють не раніше червня. Чому — читайте у нашій публікації.

Яким чином відбуватиметься вступна кампанія під час карантину та все, що стосується нового формату, обговорили на онлайн нараді.

Вже невдовзі у студентів розпочнеться сесія. І складати екзамени, атестаційні іспити, захищати дипломні та курсові — вони будуть онлайн. Про порядок проведення сесій під час карантину Міносвіти написало рекомендації.

Усе зсунули на місяць через карантин, — про дати проведення ЗНО та вступної компанії розповіла в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

В сучасних умовах пандемії, ми маємо швидко приймати рішення для того, аби забезпечити успішне майбутнє в реаліях кризи і не лише. Адже потім буде важко виправити помилки.

keyboard_arrow_up