Освіта

Освіта

Триповерхова школа, яка стала гімназією №24, матиме сучасне спортивне ядро. Молодші класи будуть відокремлені від старшої школи й матимуть свою зону відпочинку, санвузли, окремий вхід. Для людей з інвалідністю передбачені пандуси, ліфт та пристосовані туалети.

Від 6 квітня, під час карантину, для школярів уроки відбуватимуть онлайн, а транслюватимуть їх українські телеканали. 

Проект «Всеукраїнська школа онлайн» забезпечить доступ до дистанційної освіти для вінницьких школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

У Міністерстві освіти і науки України розробили сценарії розвитку подій через загальнонаціональний карантин.  Коли відбудеться ЗНО і як проходитиме вступ? А також коли закінчиться навчальний рік і як наздоганятимуть програму, яку учні опрацьовують дистанційно? 

Пандемія диктує свої правила та кидає нові виклики. Як ми вже бачимо, впоратись із таким завданням людству важко. Особливо страждають галузі, в яких працівники не можуть перейти на дистанційну роботу. Оцінитити збитки у зв’язку з імовірною кризою фактично неможливо. Уже сотні тисяч людей залишились без роботи. Як бути? Де шукати роботу? Яку професію обрати, щоб точно залишитись на робочому місці?

Цьогоріч, у зв’язку з карантинними заходами, буде скасована державна підсумкова атестація для учнів четвертих та дев’ятих класів. Тим часом, ЗНО залишать. Обіцяють його провести влітку.

Освітній сервіс Prometheus та медична платформа INgenius запустила безкоштовний онлайн-курс, який пояснює простою мовою про нову коронавірусну інфекцію COVID-19.  

У Міністерстві освіти та науки кажуть, що цьогорічне ЗНО відбудеться.  Ніхто тестування чи вступну компанію скасовувати не буде.  Але коли та як це пройде поки невідомо.

За ініціативи Вінницької ІТ-Академії всі, хто залишився дома можуть пройти онлайн навчання, із супроводом та підтримкою викладачів ІТ-Академії - БЕЗКОШТОВНО. Ситуація в світі з коронавірусом призвела до тривалого карантину в навчальних закладах. Ми підтримуємо всіх, хто прийняв рішення залишитись вдома, щоб запобігти розповсюдженню COVID-19 в Україні.

Через пандемію коронавірусу в нашій країні у всіх школах призупинили навчання.  Як забезпечити дітям навчання у цей час? Як пояснити, що карантин — це не канікули та зробити освітній процес вдома цікавим і корисним?

keyboard_arrow_up