Освіта

Освіта

Для учнів Нової української школи друкують підручники. Частину із них уже виготовили та доставили до закладів освіти. 

На будівництво та реконструкцію 4 об’єктів освіти Вінниччини виділили 50 мільйонів 500 тисяч гривень. Окрім цього виділено...

Професор Стенфордського університету, найбільш рейтингового у світі;  керівниця лабораторії  у Швейцарії з титулом кращого...

На початку серпня у Вінниці відбудеться Міжнародна конференція з демократичної освіти. Ми вже почали вас з нею знайомити,...

Студенти Вінниччини можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання.

Священик Вінницько-Барської єпархії ПЦУ благословив майбутніх військових медиків перед присягою.

До нового навчального року залишилося трохи більше одного тижня. Читайте поради батькам, як обрати шкільну форму, яка б була якісною та комфортною для дитини?

Сучасна автошкола. Яка вона? А чи відповідає сьогоденню? І саме головне, як не помилитися у виборі автошколи? Перш за все необхідно відкрити інтернет-сторінку і поцікавитись рейтингом автошколи та відгуками людей.

Зарплата середнього українського продакт-менеджера в IT складає від $ 2000 до $ 4000 в місяць. Про це свідчать дані «Дослідження ринку продакт-менеджерів України 2019».  Останнім часом на Українському ІТ-ринку значно зросла потреба у таких спеціалістах.

Учні 10-х та 11-х класів отримають нові підручники, які допоможуть їм освоїти фінансову грамотність. Їх презентували 16 серпня 2019 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки.

Батьків закликають вакцинувати дітей відповідно до Національного календаря щеплень.  У іншому випадку керівники шкіл і дитсадків у Вінниці та Україні загалом можуть не допускати до навчання нещеплених дітей. Натомість, в мерії пропонують батькам невакцинованих дітей переходити на альтернативну форму навчання

Протягом 16-24 серпня у Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат” відбудеться літній освітній курс від BEST Vinnytsia. Метою заходу є розвиток навичок студентів в аспектах менеджменту та HR.

У мерії затвердили нову вартість обідів для дітей у закладах освіти. На думку чиновників, так можна покращити і урізноманітнити раціон вихованців. Зокрема, за харчування дітей-пільговиків буде платити міський бюджет, на що виділяють орієнтовно 2 мільйона гривень. Зростає ціна харчування для діток-непільговиків у дитсадках. А от для школярів вартість обідів залишиться старою.

Зазвичай, коли чуєш слово “інтерв’ю” коліна починають трястись, в горлі пересихає, нервуєш так, що думки плутаються і відповідаєш зовсім не те. Особливо, якщо ти розумієш, що хочеш потрапити у ІТ-компанію.

keyboard_arrow_up