Освіта

Освіта

Вінниця виходить із «помаранчевої» карантинної зони та переходить до «жовтої». У зв'язку з цим навчальні заклади перейдуть у звичний режим роботи.

Не лише дізнатися практичні рецепти успіху всесвітньовідомих джазменів, а й отримати унікальну нагоду — помузикувати із ними онлайн у суботу й неділю, 26-27 вересня, зможуть всі вінничани на унікальних «Джазових сніданках».

Безкоштовним харчуванням у школах та садочках забезпечені певні категорії дітей. Сьогодні, 25 вересня, цей перелік збільшили та додали до нього дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Уроки на свіжому повітрі у школі села Баланівка Бершадського району запровадили як один з методів протидії епідемії коронавірусу. Якщо комусь під час уроку упаде на голову яблуко, у вчителя буде нагода ще раз згадати закон земного тяжіння. Які плюси і мінуси навчання у шкільному садку? Як сприйняли нововведення учні, їхні батьки, вчителі?

Мрієте про прекрасне майбутнє для своєї дитини? А де можна відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння? Перегляньте огляд позашкільних гуртків та занять Вінниці — тут можна цікаво та корисно провести дозвілля. Попіклуйтесь про різнобічний розвиток малечі!

Спочатку громади отримали 15 одиниць транспорту. Сьогодні, 17 вересня, область отримала решту — 10 нових комфортних автобусів для перевезення школярів.

Хочеш програмувати і замислюєшся про те, в яку сферу направити свої зусилля.? Важливо, щоб вибір був актуальним та затребуваним. У Вінницькій ІТ-Академії вивчають найбільш сучасні напрямки програмування, викладають ментори-практики, а всі випускники гарантовано працевлаштовуються. То яким же програмістом стати?

У регіоні створили обласну робочу групу, в яку увійшли спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та Департаменту освіти та науки ОДА.

Вчора, 14 вересня, Вінниця увійшла до «помаранчевої зони» адаптивного карантину. Школи перейшли на спеціальні умови навчання.

Слово «булінг» походить від англійського bullying — бикування (переслідування). Чому діти цькують однолітків, а також про причини булінгу і їх можливі наслідки,—  розповідає психолог Тетяна Нікіфорова.

keyboard_arrow_up