Освіта

Освіта

Англійська мова стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Кожен ресурс обіцяє швидкі результати за короткий термін. Але чи так це реально? І як змінився підхід до вивчення англійської мови останнім часом? Розповідають фахівці вінницького мовної школи.

Студенти Вінницького технічного коледжу перед заняттями займаються виготовленням повербанків, зарядних станцій та інверторів для наших захисників та захисниць. Над благородною справою молодь працює ще з першого року повномасштабної війни, однак вони постійно зіштовхуються з браком матеріалів. Як вдалося так організувати студентів та чим вінничани можуть також допомогти? Розповідаємо у матеріалі.

Мрієте про прекрасне майбутнє для своєї дитини? Знаєте, де можна відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння? Перегляньте огляд позашкільних гуртків та занять Вінниці — тут можна цікаво та корисно провести дозвілля. Попіклуйтесь про різнобічний розвиток малечі!

У Вінниці будують протирадіаційні укриття для шести вінницьких ліцеїв. На якому етапі роботи і чи не зупинилися вони через мінусові температури і сніг? Також дізналися, чи продовжують облаштовувати найпростіші укриття у ліцеях.

Освітня платформа Національного Фестивалю «Код Нації» оголошує проведення «Найнуднішої» олімпіади України. Ця олімпіада буде «вироком» для старих і по-справжньому нудних завдань на папірцях за шкільними партами, адже об’єднала професіоналів, які укладають цікаві завдання з навчальних дисциплін.

Нерідко натрапляємо на новини про збоченців, що в містах і селах розбещують чи гвалтують дітей.  Якщо кривдника спіймали, то його покарають, але як сім'ям постраждалих пережити сором? І чи можна вберегти дитину від педофіла? Зібрали поради постійної експертки «20 хвилин», психолога і психоаналітика Анни Катрук, які допоможуть батькам і дітям.

З нагоди Дня Студента у Вінниці нагородили найактивніших здобувачів освіти вищих навчальних закладів. Подяки отримали 20 молодих людей. 

Вже кілька місяців на двох величезних екранах, розміщених на фасаді адмінбудівлі аграрного університету, транслюють прізвища та ініціали студентів, які не відвідують пари. Таким чином керівництво вишу, певно, намагається боротися з прогульщиками. А чи не порушує ненароком Закон України про захист персональних даних?

У Вінницькій громаді посилюють заходи для недопущення підвищення рівня захворюваності на вірусний гепатит А. Навчальні групи садочків, де виявлять захворювання серед дітей або персоналу, переводитимуть на дистанційне навчання.

Дитячий садочок «Мадагаскар» був створений на умовах державно-приватного партнерства. Нині там зробили безпечні умови для перебування вихованців.

keyboard_arrow_up