Освіта

Освіта

Користувач який вперше заходить на сторінку будь-якого веб-сайту звертає особливу увагу на дизайн. Якщо дизайн сайту занадто скучний та незрозумілий у користуванні, то більша частина користувачів одразу залишить ресурс так і не дійшовши до суті.  В даному випадку можна зазначити, що зустрічають по інтерфейсу. Тому для любого інтернет ресурсу є важливий веб-дизайн, який направлений на розробку естетичної якості сайту, яким користуватись зрозуміло та легко.

Вінничан запрошують на Best Training Week — це освітньо-тренінгова подія, яка надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що спирається на досвід людини. Тижневий проект, який передбачає тренінги від відомих, успішних та цікавих людей. Де можна зареєструватися?

Знання англійської — світло, а незнання — тьма. Поговорили з вінничанами, які вивчили іноземну мову у віці старше 30 років. Вони розповідають, навіщо це робили і як їм це вдалося. 

У підручнику «Я досліджую світ» для третього класу в одному з завдань згадується алкогольний напій глінтвейн. Це не сподобалося батькам та деяким педагогам. Яка ваша думка з даного приводу?

Дані кошти підуть на дезінфікуючі засоби для шкіл. Їх розподілять між навчальними закладами області.

Щоб задовольнити потреби сучасного ринку і очікування студентів - освіта повинна вчити людей стійкості та адаптивності. Саме ці навички, вважають експерти, стануть ключовими у постпандемічному світі, адже вони допомагають ефективно протидіяти кризовим ситуаціям.

У Вінниці стартує з наступного тижня, 18 листопада, безкоштовний розмовний клуб з вивчення нідерландської мови та культури.  Проводитиме заняття волонтер з Нідерландів. 

Ви керівник навчального закладу, курсів, школи, університету, гуртка, дитячого садочка, або ви тренер, коуч, учитель/викладач чи репетитор? Сьогодні перед усіма гостро постала проблема організації онлайн навчання. Ця ситуація виявилася стресовою для всіх учасників освітнього процесу.

В Україні з понеділка не буде уже жовтих та зелених зон, лише помаранчева та червона. Рівень захворюваності на коронавірус стрімко росте, а з цим змінюються і карантинні обмеження. У Вінниці діти підуть до школи, але не всі. То як же проходитиме навчання з 9 листопада?

Бажаєте розвивати творчість ваших дітей? Школа Хакерів Вінницької ІТ-Академії пропонує розвивати ці здібності в ІТ-сфері. Адже це сучасно і  дуууууже захопливо!

keyboard_arrow_up