Освіта

Освіта

У Вінниці погіршилась епідемічна ситуація. З 3 березня всіх школярів відправили на дистанційне навчання. А весняні канікули розпочинаються з 9 березня.

Зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання можна до 5 березня. Основна сесія ЗНО розпочнеться вже 21 травня.

Починаючи з завтрашнього дня учні 1-11 класів у Вінницькій області перейдуть на онлайн-навчання. Таке рішення ухвалили сьогодні, 1 березня, на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій.

Соцмережі наразі займають важливе місце у житті кожного. Хоча там є маса корисної інформації, є і негативні впливи. Особливо на дітей. Вінницька психологиня Анна Катрук розповіла, як захистити дітей в соцмережах.

Вже кілька років його телефон передають з рук в руки собачники Вінниці. Іллі Чернікову лише 23 роки, але його влада над четверолапими не піддається логічному поясненню. Він вчить малих і великих бути слухняними і відданими захисниками та ігнорувати все, що їх не стосується.

Заклади освіти Вінниччини частково закрилися на карантин. Навчання середня та старша школа продовжуватиме лише дистанційно.  За новими даними у закладах освіти фіксують спалахи захворюваності на коронавірус. Хворіють усі: і діти, і вчителі.

Активістки громадської організації «Вісь» запустили у Телеграмі канал для дівчат «Sister’s straw». Там є інформація про фінансову грамотність, шахрайство в інтернеті, насильство та сексуальність, життєві історії випускниць інтернатів, а також добірки різноманітної літератури та фільмів. Окрім того, на каналі можна знайти контактні телефони соціальних служб,  дружніх до молоді клінік та інших гарячих ліній.

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації через коронавірус, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо навчання вінницьких школярів. З наступного тижня школярі старших класів переходять на дистанційне навчання.

Наразі сьогодні, 19 лютого, у Вінниці повністю припинили навчання та закрились на карантин три школи. З понеділка, 22 лютого, школярі старших класів на Вінниччині переходять на дистанційну форму навчання. 

Вінницьких старшокласників запрошують на безкоштовний тренінг щодо визначення майбутньої професії

keyboard_arrow_up