Освіта

Освіта

Майже 90% вінницьких школярів навчаються в онлайн-форматі. Через регулярні перебої зі світлом та мобільним інтернетом, чимало з них не мають змоги підключатися до уроків. Ми запитали вінничан про те, як їхні діти вчаться за умов відсутності світла.

У критичній стресовій ситуації ви побіжите чи впадете у ступор? Чи можна себе підготувати до артобстрілу? Як знизити рівень стресу? Про поведінку на фронті та можливості керувати собою розповів військовий з позивним «Вальде», що написав книгу про бойовий стрес.

Адміністрація садочка спільно з працівниками закладу власними силами адаптували підвальне приміщення під укриття, щоб діти мали змогу продовжувати відвідувати заклад. Нині в укритті зможуть сховатися понад 300 відвідувачів закладу.

Майже 90% вінницьких школярів навчаються в онлайн-форматі. Через регулярні перебої зі світлом та мобільним інтернетом, чимало з них не мають змоги підключатися до уроків. Є певні незручності й на очній формі навчання. Тож, як зараз виглядає освітній процес у вінницьких школах? Які у ньому є проблеми та що з цього приводу думають батьки учнів? 

Сьогодні, 22 листопада, у Вінницькому ліцеї №20 було провели благодійну акцію «Про свою безпеку дбай — ЗСУ допомагай!». Учні та вчителі на спільному майстер-класі виготовили світловідбиваючі брелоки, а потім організували продаж. Виручені кошти підуть на допомогу ЗСУ.

Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначаються з метою підтримки тих, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів.

У першому транші школи отримали переважно ігрові та дидактичні матеріали, у другому — засоби пожежного захисту. Очікують й інші поставки.

Волонтери зможуть безплатно навчатись в українському освітньому IT-центрі. Подати заявку можна до 30 листопада.

Нещодавно Уряд України затвердив алгоритм дій, за яким студенти із тимчасово окупованих територій або зі статусом ВПО можуть перевестися на бюджетну форму навчання.

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. З нагоди свята традиційно проводиться Радіодиктант національної єдності. Дізнайтеся, де та коли слухати його у 2022 році, аби не пропусти.

keyboard_arrow_up