Освіта

Освіта

В Україні школярі продовжують здобувати освіту, попри повномасштабну війну, а також вони мають вільний час для відпочинку завдяки канікулам. Коли у школах настануть весняні канікули, читайте далі.

Потенційні учасники тесту, які планують вибрати третім предметом фізику, вже можуть виконати демонстраційний тест, аби спробувати свої знання і підготуватися до реального тесту.

Інтерфейс запропонованих тестів відрізняється від того, який буде у реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. Щоб спробувати скласти тест з історії України, гортайте нижче.

Нерідко натрапляємо на новини про збоченців, що в містах і селах розбещують чи гвалтують дітей.  Якщо кривдника спіймали, то його покарають, але як сім'ям постраждалих пережити сором? І чи можна вберегти дитину від педофіла? Зібрали поради постійної експертки «20 хвилин», психолога і психоаналітика Анни Катрук, які допоможуть батькам і дітям.

Сьогодні, 8 березня, до Вінниці завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Він передав хромбуки для закладів загальної середньої освіти.

Попри війну, в школах нашої громади стало на одну тисячу більше учнів, ніж у попередньому навчальному році. У 69 зі 117 комунальних закладах освіти були облаштовані найпростіші укриття. Та ще для закладів освіти закупили 73 генератори, і сформували запаси пального на їхню безперервну роботу протягом семи днів!  Розповідаємо найцікавіше з того, як жила вінницька освіта у 2022 році.

Під час війни діти потребують особливої уваги з боку батьків.  Шкільний психолог Вінницького ліцею №27 розповіла непрості випадки з практики та як підтримати дітей у важкі часи.

Психолог Анна Романик зробила добірки каналів з україномовним контентом. Тут цікавинки і для дорослих, і для підлітків.

Міністерство освіти і науки України рекомендує з 22 до 24 лютого 2023 року проводити навчання в дистанційному форматі. Остаточне рішення прийматимуть керівники закладів. Відомо, що деякі школи Вінниці уже перейшли на онлайн формат.

У Вінниці вже 39 шкіл працює за змішаною формою навчання. В міському департаменті освіти дізналися, як функціонують ті школи, в яких немає укриттів, і чи потрібно здавати кошти батькам на їх облаштування.

keyboard_arrow_up