Освіта

Освіта

Заклад такого комплексного ремонту ще не отримував. Провести модернізацію планують у два етапи.

У нашому місті вже майже рік працює Центр освіти дорослих — проєкт громадської організації «Центр Поділля-Соціум».  Свої двері для слухачів і слухачок він відкрив ще в січні й з того часу дорослі люди мають можливість безплатно отримувати нові знання та користі навички.  Скількома випускниками вже може похизуватись Центр освіти дорослих, які курси нині тривають й що буде далі — читайте у нашому матеріалі.

Міністерства освіти і науки України нагородило студентів українських вищих навчальних закладів іменними стипендіями Верховної Ради України. У списку — семеро студентів з Вінниці.

Вчора, 12 жовтня, у Вінниці відбулося перше заняття з самооборони для жінок. Охочих навчитися захищатися виявилося понад сто. Що мотивувало жінок прийти на курси, чого їх навчать професійні тренери та про що будуть говорити з психологом — читайте в матеріалі.

Навчання досить складний процес. Діти часто втрачають бажання зосереджуватися та вивчати щось нове. Для цього батькам слід бути уважними та знайти для дитини мотивацію.

Будь-яка робота має бути оплачена, якщо це не є вільним вибором. Інакше вона вважається примусовою. Самостійним цей вибір буде, коли дитина стане повнолітньою, а до того мають вирішувати батьки. Ні вчитель, ні директор, ні традиції… Як реагувати на примусову дитячу працю у школі, пояснюють юрист, психолог, освітній омбудсмен.

Вже з 12 жовтня у Вінниці для жінок стартують курси із самооборони «Захистись». Чого там навчатимуть, скільки це коштує та хто працюватиме з жінками, окрім тренера — далі в матеріалі.

Оплачуєте навчання дитини в університеті? Відводите свого школяра на гуртки чи малечу в приватний дитсадок?  А чи знали ви, що маєте право повернути частину заплачених грошей? Розповідаємо, як це зробити, скільки можна отримати назад та хто має на це право. 

У Міністерстві освіти і науки рекомендували школам оголосити канікули з 25 по 31 жовтня. Графік канікул може змінюватися в залежності від потреб школи або епідемічної ситуації в країні та кожній окремій області. Що вирішили у Вінницьких школах? Ми дізналися нові дати канікул.

Урочиста церемонія відзначення учасників Global Teacher Prize на днях відбулася у Києві. Одну із номінації виграла наша землячка — вчителька з Гайсина.

keyboard_arrow_up