Немирів

Сьогодні, 16 березня 2024 року, у Немирові попрощалися з подружжям Іван та Людмила Остапенків. Вони загинули 14 березня 2024 року від атаки шахеда по їхньому будинку.

У Немирові вранці 29 листопада стався нещасний випадок. З розгерметизованої цистерни вивільнився аміак. На місці небезпечної аварії працювали бійці ДСНС. Рятувальники стримували аміачну хмару та відкачували залишки газу.

У Немирові вранці 29 листопада стався витік аміаку. Рятувальники досі ліквідовують наслідки нещасного випадку.

У Немирові сьогодні вранці стався нещасний випадок. З розгерметизованої цистерни вивільнився аміак. Жителів прилеглої території довелося евакуйовувати, а під'їзди до місця події перекривати. 

Надзвичайна подія на околиці Немирова. На підприємстві, що займається реалізацією хімічних засобів захисту рослин, стався витік аміаку. Яка рятують ситуацію?

Вже три спиртові заводи нашої області перейшли у приватні руки через аукціони. Найбільше претендентів було на найстаріше підприємство — Овечацькому заводу 170 років. Фонд Держмайна (ФДМУ) виторгував за цей об’єкт у 2,7 рази дорожче від стартової ціни. До приватизації готують ще дев’ять спиртових і один лікеро-горілчаний завод в області. Які підприємства підуть з молотка?

Фермерське господарство села Стрільчинці Немирівського району поставлятиме ягідну продукцію у Бельгію. Співпраці господарства із зарубіжними партнерами сприяли дипломати. Один з них — Кріс Бекерс — побував у селі, переконався, з ким будуть працювати бельгійці. Що ще показали гостю та яке з бельгійських міст подасть руку дружби Немирову?

Свято перетворилось на кошмар – будинок сім’ї, над яким вони працювали понад 20 років, зайнявся вогнем внаслідок короткого замикання мережі, датчики не спрацювали. Від помешкання залишилися одні лише стіни, з палаючого будинку вдалося винести лише документи. Ніхто з членів родини не постраждав.

Жителі одного із сіл Вінниччини побачили, як через вікна хати йде дим та викликали рятувальників. На жаль, під час пожежі загинули люди.

Хто знеславив добровольця АТО, про це він не дізнався навіть після того, як перед ним вибачився начальник поліції Немирівського району Не вдалося це зробити й активістам громадської організації С14, які в понеділок, 23.07,  навідалися до Немирова Що далі буде робити полковник і активісти С14?

keyboard_arrow_up