Всі новини

В суботу, 29 квітня 2017 року, вийде з «зимової сплячки» вінницький світло-музичний фонтан «Roshen».   Детально розкажемо, як все відбуватиметься завтра. А ще зібрали для вас класні фотки з відкриття минулих років.

Міські депутати прийняли рішення в сфері бізнесу, охорони здоров’я, землі та бюджету. Зокрема, виділили землю 37 АТОвцям та дали гроші селу Павлівці за гранітний пам’ятник Не обійшлося без курйозів: одне питання проголосували «руками», а після сесії побилася двоє депутаток з «Батьківщини» та «Вінницької європейської стратегії»

Кілька тижнів тому на вулицях Вінниці з’явились наліпки з рекламою наркотиків «Соль 24/7» Журналісти 20minut.ua відслідили як працює система, замовивши речовину. Наркотики знайшли у клумбі на вулиці Порика, а потім приїхала поліція...

Вже завтра, 29 квітня 2017 року, розпочинаються вихідні дні. На травневі свята вінничани відпочиватимуть вісім днів.

У Вінниці готують до холодів з весни. За програмою співфінансування капітальних ремонтів вже  утеплюють фасади семи будинків. 

Вже почався сезон пікніків та відпочинку на природі. Всі шукають затишні, красиві та зручні місця. Пропозицій маса, але куди піти, щоб очікування виправдалися? 

Вінницький горе-орендар взяв землю в оренду та не сплачував плату. За 2015-2016 років борг «набіг» в майже 800 тисяч гривень.

Своя «Сонячна система» буде в Вінниці на Вишеньці. Сухий фонтан планують відкрити на оновленому проспекті Космонавтів вже на початку травня.

Після сесії міськради, 28 квітня, відбулася сутичка між двома депутатками Побилися депутатка від «Батьківщини» Ганна Давиденко та депутатка від «Вінницької європейської стратегії» Наталія Панчук Момент бійки є на відео. А що стало причиною?

Вбивця під час судового розгляду свою вину не визнав. Неспростовні докази зібрали слідчі.