Всі новини

Подружжя із села Петрашівка, що у Теплицькому районі, посварилося. У ході сварки чоловік забив свою дружину. Її тіло покинув на вулиці, а сам пішов спати.

З 11 березня кияни з компанії «МСУ-2» ремонтують Київський міст. За документами, більшість техніки для ремонтів орендують в іншої мостобудівльної компанії «МСУ». У січні 2017 року «МСУ» визнали банкротом. І яка тепер буде доля техніки та ремонтів мосту на Чорновола?

З 1 квітня деяким підприємствам теплоенергетики Вінниччини може бути припинено газопостачання. Усе це через відсутність підтверджених номінацій на розподіл природного газу підприємства ТКЕ.  

2011 рік - 38 тисяч… 2015 році – 92 тисячі, 2016 – 140 тисяч… Така статистика виданих віз у Генеральному консульстві Польщі у Вінниці. Це наше «вікно в Європу». Інтеграція українців до Польщі є очевидним фактом – торік близько мільйона дозволів на роботу і понад 30 тисяч студентів… Чим далі – тим більше виїжджають, і все більше там залишаються… 

Працівники департаменту соціальної політики виявили неточності під час перевірки особових справ отримувачів допомоги при народженні дитини.  

Поліція області оприлюднила список переможців конкурсу на зайняття вакантних посад заступників начальників територіальних відділів (відділень) поліції Головного Управління у Віннницькій області - начальників відділів (секторів) кримінальної поліції.

Вінницькі військові, які йдуть служити у зону АТО, отримали перші страхові сертифікати за бюджетні кошти. Тепер у разі отримання військовими важких поранень їм виплатять до ста тисяч гривень на лікування.  

Восьмирічний хлопчик випадково ледь не повісився. На щастя, його крики почула мати. Жінка врятувала сина та викликала медиків.  

Релігійні конфесії Вінницької області об'єднаються та разом молитимуться за мир. Усе це відбудеться у рамках відзначення 500-річчя Реформації.  

Безкоштовно вінницьким підприємцям будуть розповідати, як підняти свій бізнес на вищий щабель, допоможуть оцінити слабкі точки їх компаній та навчать як посилити їх.