Події

photo_camera

В Літинському районі бійці ДСНС ліквідували масштабну пожежу в житловому будинку – так говорять в службі порятунку «101».

Весна не за горами. Разом з першим теплом починається стихійна торгівля весняними первоцвітами, які занесені до Червоної...

У Вінниці під час ліквідації пожежі бійці ДСНС врятували людину.

Згідно з графіком «Вінницяобленерго» завтра  планові відключення світла однієї вулиці.

Націоналісти, частина яких була у балаклавах, вимагали припинення діяльності сепаратистського сайту «Новоросія.нейм», що знаходиться на сервері саме вінницького підприємства

Сьогодні, 21 лютого 2018 року, вінницькі рятувальники витягнули з Південного Бугу чоловіка.

Сьогодні вночі спалахнув торгівельний кіоск на ринку «Урожай».

Вінницька поліція звертається до людей з проханням допомогти встановити особу невідомої жінки.

Обіцяли поляки, обіцяли й вінницька влада взятись за реконструкцію «СКА». Обіцянки почали давати ще в 2015 році. Досі справа так і не зрушила з місця. Вінничани бачать, що немає жодного руху в цьому питанні та знову зверталися до влади з проханням реконструювати басейн в "СКА" по вулиці Янгеля. Що відповіла мерія на цей раз, читайте далі.

Поліцейське відділення, колонія суворого режиму, інтернат для немічних і хоспіс для невиліковних. У місця, де краще не бувати, заглянемо очима перевіряльників. Представники омбудсмена один день нишпорили в нашому регіоні в пошуках порушень прав людини. Що знайшли? Результати усіх перевірок з відповідями відповідальних чиновників.

Згідно з графіком «Вінницяобленерго» в середу, 21 лютого планові відключення світла однієї вулиці.

З початку цього року в Україні діють європейські правила сміттєзвалищ: невідсортоване сміття більше не можна скидати на звалища. Але наше місто перейшло на такі норми ще в 2015 році, коли запровадили пілотний проект з розділу сміття на «сухе» та «вологе». Чи працює програма та як має змінитися в найближчому майбутньому?

Стало відомо, скільки в цьому році українців закличуть в Національну гвардію

11-класник зі Стрижавки Едуард Педоренко заробив авторитет у селищі добровільним прибиранням сміття. Для чого йому ці клопоти? Як реагує на повідомлення про тих, хто засмічує вулиці чи берег річки? Чому сам «підкидає» сміття вчительці-сусідці?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up