Події

В суботу, 29 квітня 2017 року, вийде з «зимової сплячки» вінницький світло-музичний фонтан «Roshen»....

Кілька тижнів тому на вулицях Вінниці з’явились наліпки з рекламою наркотиків «Соль 24/7» Журналісти...

Вже завтра, 29 квітня 2017 року, розпочинаються вихідні дні. На травневі свята вінничани відпочиватимуть вісім днів.

У Вінниці готують до холодів з весни. За програмою співфінансування капітальних ремонтів вже  утеплюють фасади семи...

Вінницький горе-орендар взяв землю в оренду та не сплачував плату. За 2015-2016 років борг «набіг» в майже 800 тисяч гривень.

Своя «Сонячна система» буде в Вінниці на Вишеньці. Сухий фонтан планують відкрити на оновленому проспекті Космонавтів вже на початку травня.

В суботу, 29 квітня 2017 року, відкриває новий сезон 2017 Вінницький трамвай «Везунчик». Маршрут стартує з вулиці Соборної. Щасливими везунчиками-2017 завтра будуть всі вінницькі першачки.

Календар свят в Україні буде повністю змінений. Мінкультури підготувало документ для Кабміну.

Чоловіка, який вирощував гриби у закритому кар'єрі на Вінниччині, завалило вапняком. На рятувально-аварійні роботи викликали бригади аж з Кропивницького та Кривого Рогу. Вчора, 27 квітня 2017 року, тіло знайшли під завалами.

Три тижні біля пироговського кладовища жили у наметі студенти аграрного університету. Сьогодні їм там, прямо серед поля, ректор вручив похвальні грамоти, і розпустив по домам. Цю дивну акцію бачили місцеві мешканці. Вони ночують у наметах недалеко від поля, яке у них відсуджує аграрний університет, із готовністю воювати.

Увечері, 27 квітня на Театральній можна було побачити поліцію, ДСО, кінологів та пожежних. Причиною тому стала залишена валіза. Власник каже, що забув її випадково.  

•Повторної експертизи тіла загиблого загиблого вчителя Юрія Барашенка вимагають його рідні •Мобілізований служив у званні капітана командиром роти 59-го мотопіхотного батальйону •Чому хочуть відкрити труну?

Звільнення керівників поліції у трьох областях анонсував Володимир Гройсман. Тих, де показники роботи на найнижчому рівні. Ми дізналися, на якому місці у рейтингу вінницька поліція й чи не у списку кандидатів на виліт наш начальник Нацполіції.

Цієї суботи, 29 квітня, у Вінниці стартує сьомий сезон роботи фонтану «Рошен». На урочистості з цієї нагоди прийде дружина Президента України Марина Порошенко.