Події

Події

Чим хлопцю завадили урни та знак, невідомо. Його шукають, щоб притягти до відповідальності.

Цього дня у різні роки сталося чимало подій. Про головне 16 січня — у матеріалі.

З 16 січня в країні починає діяти 30 стаття Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».  Разом із юристами з'ясовуємо, як це працюватиме і які санкції передбачені за порушення.

Тарифні протести змусили чиновників нашвидкоруч переглядати ціни на комуналку. Урядовці обіцяють фіксовану ціну на газ по 6,99 грн за куб, а Регулятор НКРЕКП збирається зменшити плату за доставку. Опублікували проект рішення, в якому є нові розцінки для 14 з 44 облгазів. Чи є серед них вінницькі компанії?

Понад 200 гектарів лісу могли бути знищені та пропасти з державної власності. На це звернула увагу прокуратура і відновила законність.

Така послуга популярна серед вінничан, які не можуть самостійно пересуватися містом. Минулого року послуга стала ще більш використовувана. 

Закінчився виробничий сезон переробки буряків. Найдовше працювали два із шести цукрозаводів. Цукру зварили менше, ніж торік. Ціна на солодкі кристали почала збільшуватися з осені, нинішній показник не межа.

На пошуки дітей по тривозі підняли весь особовий склад жмеринської поліції. Цього ж дня зникло ще двоє дітей, тільки у Могилів-Подільському районі. В обох випадках дітей правоохоронці благополучно розшукали.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали 14 січня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

На вулиці морозно та сніжно. На жаль, не усі вінничани мають домівку, де можуть пересидіти таку погоду. Для безхатченків та нужденних у місті відкрили пункти обігріву. Там людям допоможуть з одягом та нагодують.

keyboard_arrow_up