Події

Події

З 1 липня в Україні можна продавати і купувати землю сільгоспризначення. Протягом шести місяців у нашій області продали 4,8 гектарів або ж 1 тисячу 991 земельних паїв.  Яка змінилася ціна за півроку? Як купити і продати пай? І чи варто це робити зараз?

Хто співає про шльопанці, а хто про оленів? Де у нашій області відбувається оперний фестиваль? Та можливо ви знаєте справжнє ім’я Лері Віна? Склали для вас кросворд про співаків, музикантів Вінниці й області. Спробуйте відгадати, які слова заховані за клітинками.

Першого лютого на Старому місті відбудеться акція «День донора».  Ця подія проходить вже четвертий раз і протягом минулих «Днів» 67 героїв пожертвували свою кров, чим врятували 201 людину! Де зареєструватися для участі та як підготуватися до здачі крові?

Сьогодні, 23 січня, віряни вшановують пам'ять святителя Григорія, єпископа Нісського, а у світі святкують День письма від руки. До вашої уваги традиції та прикмети в цей день.

У Вінниці розпочали створення нового великого музею. Він буде називатись «Музей мужніх», присвячений учасникам АТО-ООС, чорнобильцям, міліціонерам, афганцям. Як може виглядати новий музей, і коли його відкриють? Розповідаємо детальніше.

Усіх охочих вінничан навчатимуть домедичної допомоги та як діяти в інших надзвичайних ситуаціях. Участь безоплатна. 

У суботу, 22 січня 2022 року, Україна відзначає державне свято День соборності.

Сьогодні, 22 в Україні відзначають День Соборності, а віряни вшановують пам'ять мученика Полієвкта. До вашої уваги традиції та прикмети в цей день – дізнайтеся, що можна і не можна робити.

Акцію «Живий ланцюг єднання» на честь Дня Соборності України провели військовослужбовці частини 3028 Національної гвардії України спільно зі своїми підшефними — учнями Вінницької загальноосвітньої школи №26. Хто її ініціював і як і де все відбувалося?

Зима цього року тішить погодою. Дітей з соціально вразливих груп запрошують на безкоштовні покатушки зі снігових гірок.

keyboard_arrow_up