Події

Події

Воїнів Другої волинської дивізії Армії УНР препоховають на Вінниччині. Загиблих вояків вшанують поминальною церемонією.

Острівці безпеки встановили біля нерегульованих пішохідних переходів Це аварійно небезпечні ділянки на Київській, Келецькій,...

Вінницькі родини у яких з'явилися дітки з 1 вересня отримали «пакунок малюка». Загалом їх уже більше ста.

Вінничанка Катерина каже, що по центральному парку ганяють легкові автомобілі. І хоча там є знак "Рух механічних транспортних...

Щосуботи, з 29 вересня до 27 жовтня, в мікрорайоні «Чорнобиль» будуть сільськогосподарські ярмарки. Їх будуть проводити на Келецькій, 117Б біля ТЦ «Plaza Park». У мерії кажуть, що вінничани тут зможуть купити продовольчі товари та сільгосппродукцію за цінами виробників

Під знеструмлення від «Вінницяобленерго» протягом 25 серпня потрапляє дві вулиці. Їх мешканці без світла сидітимуть по дев'ять годин: з 8 до 17:00.

Доктор з освіти Центральноєвропейського університету Сергій Сич проведе семінар «Вища освіта без кордонів: практичні поради для студентів». На ньому він розкаже як студентам отримати стипендії на навчання в ЄС та США. Семінар відбудеться в цю середу, 26 вересня. Місце — коворкінг Донецького вишу на 600-річчя,21

На цьому тижні у місті пройде свято для дітей з діабетом. Організатори планують об'єднати сім'ї, поділитися корисною інформацією та просто розважити діток.

Поліція Вінниччини шукає Анатолія Фельнагеля. Чоловік пішов з дому тиждень тому і досі ніхто не знає де він.

У місті цього дня перебої з водопостачанням за рядом адрес. Проблеми з подачею води будуть більше тижня. З переліком адрес ознайомитися можна нижче.

Під знеструмлення від «Вінницяобленерго» протягом 24 серпня потрапляє дві вулиці. Їх мешканці без світла сидітимуть по дев'ять годин: з 8 до 17:00.

У п’ятницю, 21 вересня 2018 року, пішла до школи та не повернулася додому 14-річна Анастасія з Барського району. Сьогодні, 23 вересня, поліція оголосила дівчинку безвісти зниклою.

Згідно з графіком «Вінницяобленерго», завтра планові відключення торкнуться мешканців двох вулиць.

Масове падіння небесних тіл в нічний час доби - одне з найбільш приголомшливих, екстраординарних видовищ, доступних неозброєним оком. Так, відразу два астрономічних явищ чекають жителів Землі в жовтні поточного року, а саме - два зорепаду: Драконіди і Оріоніди.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up