Події

Події

Переселенця з Харкова вітало з днем народження мало не пів села. Хто він і чим заслужив такий авторитет?

Жителів області попереджають про роботи на Писарівському родовищі. Буде чутно сигнали та вибухи, бо проводитимуть планові роботи з підриву кар'єра.

Генеральний штаб ЗСУ розповів, як пройшла минула доба на фронті. російська федерація продовжує вести наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Протягом минулої доби наші відбили 69 атак противника на зазначених напрямках. Епіцентром бойових дій залишається Бахмут.

У Вінниці сьогодні, 20 березня, працюють електрики, тепловики та працівники Водоканалу. Через роботи за рядом адрес відключили холодну та гарячу воду, а також світло.

Дата 20 березня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. У матеріалі знайдете традиції та прикмети на цей день, а також, що не можна робити.

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 13 березня до сьогодні.

У перші після повномасштабного вторгнення місяці, сусідні країни робили нам поступки, дозволяючи вивозити домашніх тварин за спрощеною процедурою, або взагалі без будь-яких умов. Тепер деякі спрощення скасовані компетентними органами Європейського Союзу. Розповідаємо, які правила діють тепер, або діятимуть найближчим часом. 

В останню неділю березня в містах України відбудеться перехід на літній час 2023. Дізнайтеся, коли і куди переводять стрілки годинника. 

У креативному просторі «Артинов» зустрівся молодіжний осередок міста, аби обговорити одну з найактуальніших тем, яка пов'язана з розвитком штучного інтелекту.

В Україні створили «Платформу допомоги врятованим». Це онлайн-майданчик, де зібрані контакти важливих сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства під час війни. На сайті проєкту можна знайти як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

keyboard_arrow_up