Події

Події

Цьогоріч вінницькі пляжі офіційно не прийматимуть відпочивальників. Початок їх роботи відтермінували.

Бойові літаки в небі над Вінницею віддали останню шану молодому льотчику-штурмовику Сергію Пархоменку. Про це ми повідомляли сьогодні, 18 травня, вранці. Тепер розповідаємо про загиблого авіатора.

Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинців рф проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази.

На час війни потрібно «заморозити» нинішні розміри тарифів на комуналку, для всіх споживачів — таку пропозицію подав до Верховної Ради український уряд. Вінничани позитивно сприймають заборону на збільшення вартості комуналки. І, зокрема, пропонують запровадити ще «знижки» на тарифи для пенсіонерів.

Завтра, 19 травня, відзначають Всесвітній день вишиванки. З цієї нагоди кінотеатр Родина запрошує на мистецький захід «Вишиванка — генетичний код нації».

На одній із вулиць Вінниці завтра, 19 травня, будуть перебої з подачею води. Повна відсутність — можлива на верхніх поверхах.

Над Вінницею кружляють два військові літаки. Вони знялися у небо, щоб віддати шану загиблому пілоту.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали 17 травня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

У пологових будинках Вінниці та у Центрі матері та дитини з початку війни на світ з'явилося понад 800 дітей. Серед породіль є переселенки.

Щороку 18 травня відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу. Подія відзначається, щоб підтримати боротьбу громадян України — кримських татар за реалізацію своїх прав як представників корінного народу.

keyboard_arrow_up