Події

Події

Жителі міста відзначають День Соборності національною традицією. Вінничани взялися за руки та розтягнули живий ланцюг з одного боку Центрального мосту до іншого. Усі вітають один одного зі святом та фотографуються.

Подвір’я, що між будинками Пирогова, 85-87, частково віддали під забудову. Підприємець хоче звести офісний центр, на що має всі дозволи від міськради.  Але мешканці сусідніх будинків проти будь-якої забудови. І зібрали до півтисячі підписів на свою підтримку. Чи можливий компроміс? Забудовник готовий зробити благоустрій подвір’я на 464 тисячі гривень. Але тоді мають бути й офіси.

До Дня Соборності президент України Володимир Зеленський нагородив державними преміями у різних галузях. Чотири вінничанки отримали звання “Заслужений вчитель”, “Народна артистка”, “Заслужений юрист” та медаль “За працю і звитягу”.

Зірка «Дизель Шоу» та продюсер гурту «ТІК» поділилися враженнями з сімейного відпочинку на батьківщині Санта Клауса, а також розказали про свою любов до «нетипових» країн і чому відпочинок з маленькими дітками не такий вже важкий

На заняття не ходили, а на іспит за правами прийшли. Чим закінчиться чергова афера з учнями-примарами?

На схід України повезли 12 тонн гуманітарного вантажу: продукти, медичні засоби, запчастини до автомобільної техніки, маскувальні сітки та інше. До збору допомоги долучилися школярі, підприємці, студенти та інші небайдужі люди.

До «Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» навідалась комісія на чолі представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З ранку 22 січня у Вінниці тривають роботи на мережі водопостачання. Через них можлива відсутність води у мешканців восьми будинків.

Інколи в магазинах трапляються крадіжки, тому складно уявити супермаркет або магазин без одного або декількох охоронців. Може трапитись і незаконне звинувачення, і охоронці, які залякують, обшукують та «вішають» злочини, які відвідувач магазину не скоював. Розпитали в адвокатеси Олени Грабік, що робити, якщо вас звинувачують в крадіжці, які права мають охоронці та чи потрібно дозволяти себе обшукувати на їх вимогу.

Середина цього тижня обіцяє бути сприятливою і радісною з усіх боків. По-перше, сьогоднішня 28-а місячна доба подарують всім знакам зодіаку сплеск позитивної енергії і бадьорий настрій. А по-друге, в цю середу можна успішно завершити будь-яку справу, навіть найскладнішу і заплутану. Місяць всім нам посприяє і подарує чарівні підказки.

keyboard_arrow_up