Події

Події

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 30 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

1 жовтня – 274-й день року за григоріанським календарем. До Нового року залишився 91 день. За народним календарем сьогодні святкуємо день Ірини або Аріни та Софії.

На Вінниччині другий місяць триває сезон полювання на пернату дичину. Інспектори екологічної інспекції проводять рейди по виявленню та попередженню фактів браконьєрства.

Вінницька місцева прокуратура перевірила умови перебування засуджених у Стрижавській виправній колонії №81.  Як виявили, в установі є порушення гарантій захисту прав засуджених, наприклад, на належне матеріально-побутове забезпечення і відповідний санітарний стан приміщень колонії.

У Барському районі сталася трагедія. Рятувальники дістали з води потопельника.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 29 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Сьогодні, 30 вересня, відзначають День бібліотекарів і Міжнародний день Інтернету, а віряни вшановують пам'ять Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. До вашої уваги традиції та прикмети в цей день.

П'ятий президент України і лідер партії «Європейська солідарність» захворів на Covid-19. Про це він написав у Фейсбуці зі словами «Сподіваюся на швидке одужання і закликаю всіх українців берегти себе».

Вперше за час своєї каденції у Вінницю приїхав Володимир Зеленський. Розповідаємо та показуємо, як проходила його робоча поїздка та які запитання журналістам вдалось йому поставити.

Люди придбали житло у новобудові, але ніяк не можуть дочекатися, коли забудовник закінчить всі роботи, і вони зможуть заїхати в свої квартири.  Аби привернути увагу до проблеми, вони прийшли під стіни облдержадміністрації.

keyboard_arrow_up