Події

Події

На Вінниччині пенсіонерка два дні блукала в лісі. Разом зі своєю собакою вона подолала понад 20 кілометрів та пройшла два ліса. 

У Вінниці відключають гарячу воду. Перелік адрес, де в четвер, 9 липня, монтують мережу, оприлюднили на сайті «Вінницяміськтеплоенерго».

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 8 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Дата 9 липня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. Сьогодні вшановують пам'ять преподобного Давида Солунського.  

Наше улюблене місто неодноразово визнавали найкомфортнішим в країні. Попри це, ми щодня, часто навіть не усвідомлюючи цього, стикаємось з купою незручностей, що їх не мало би бути. У цьому матеріалі ми зібрали одинадцять таких незручностей, що вони першими потрапили нам на очі. Сподіваємося, що прочитавши текст нижче, відповідні люди та служби почнуть вирішувати бодай частину описаних «промахів».

У місті триває перший етап реставрації музею М. Коцюбинського. Вже ремонтують будівлю хати музею.  Дах та вікна матимуть автентичний вигляд – такий як був при житті М. Коцюбинського.

Вінницькій міській раді вдалося домовитися з Міністерством внутрішніх справ про продовження співпраці. Територіальний сервісний центр МВС відновив свою роботу у «Прозорому офісі» на Брацлавській. 

У Вінниці у закинутому сараї загорілось сміття. Зайнялися й речі у будинку поряд.

Перший за кілька місяців концерт пройшов у Вінниці 7 липня на міському аеропорті. Там відгримів виступ «Без обмежень».  Попри дощ, фанати гурту відривались біля своїх автівок, а замість оплесків — сигналили машинами.

Пандемія та карантинні заходи радикально змінили звичний темп життя. А найгірше — із введенням карантину багато людей були змушені піти в неоплачувані відпустки або взагалі втратили роботу, а отже, й постійний дохід. Безробіття в Україні та й в усьому світі сягнуло шалених цифр. І, на жаль, це ще не межа, стверджують фахівці.

keyboard_arrow_up