Події

Події

Шість років тому, 8 квітня 2014-го, припинила своє існування так звана Харківська Народна Республіка (ХНР). Врятували місто від сепаратистів бійці спецпідрозділу «Ягуар» з Калинівки. 67 представників «руського міру» затримали. «Ягуару» мав допомогти «Беркут», але  відмовився йти на штурм, ще й погрожував «ягуаріцвцям». Як все відбувалося і хто зняв російський триколор з будівлі, розповіли безпосередні учасники тієї операції.

З початком коронакризи на фабриках «Володарка» і «Поділля» перепрофілювали виробництво. Тепер там шиють захисні костюми для медиків. Загалом, збираються виготовити 17 300 спецкомбінезонів, які передадуть на медичні заклади Вінниці.

У редакцію 20minut.ua звернулась вінничанка Марія Ліпніцька нарікаючи на те, що вона з дочкою хворіє на пневмонію, не маючи належного нагляду лікарів. Поговорили з сімейним лікарем, який «веде» жінку з дитиною, та медичною директоркою Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3, де обслуговується ця пацієнтка. Медики розповідають, що все тримають під контролем і здивовані таким ставленням.

Щодня рятувальникам доводиться гасити займання в екосистемах. На Вишеньці вогонь ледь не пошкодив приватні будинки, а у Тиврівському районі — добрався до ангара.

З чотирьох травмованих бійців «Корду» двоє залишаються у лікарні, ще двоє продовжать лікування амбулаторно. Стан їхнього здоров’я задовільний. На лікарняному ліжку також затриманий зловмисник.

Очільник Вінницької ОДА Владислав Скальський дав відповів на три питання вінничан, які стосуються карантинних заходів. Містян цікавило, що таке «службова необхідність» та чи можна йти на роботу парком.

У 2016 році ЄБРР уклав Угоду з Європейською Комісією про надання бізнес-консультацій, інформаційної, навчальної й іншої підтримки малим і середнім підприємствам (МСП) в Україні в рамках ініціативи ЄС EU4Busіness. 

До кінця 2020 року в місті мали бути ще 5-6 VinLine, 10 турецьких автобусів, повністю діюча система електронного квитка. Але коронавірусна хвороба внесла свої корективи і зараз більшість планів транспортників — призупинені.  Дізналися, як пандемія вплинула на роботу найбільшого перевізника Вінниці.

На час карантину на вулицях поменшало людей, а центр міста взагалі спорожнів. Показав це з висоти пташиного польоту відеограф Олег Смаковський.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 7 квітня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

keyboard_arrow_up