Події

Події

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що на фермі у селі Велика Кісниця Ямпільської громади виявили африканську чуму свиней. Це перший випадок у Вінницькій області у цьому році.

У спальному мікрорайоні Можайка, що у Вінниці, люди потерпають від місцевого підприємства.  Коли почалися відключення світла, то картонна фабрика під'єднала свій генератор, який шумить на увесь район. Немає світла — генератор гуде «як корабель».  Але це не єдиний головний біль в людей від цього виробництва.

Минулої доби у соцмережах поширювали повідомлення, що у Стрижавці горить житловий комплекс. Це виявилося неправдою. Дим, який фільмували очевидці, йшов з будівництва, там зайнявся трактор.

Незважаючи на аномальну спеку та численні застереження рятувальників, палії продовжують свою діяльність. Лише минулої доби на території області збуло 20 пожеж в екосистемах, загальна площа яких сягає понад п'ять гектарів.

Прибувши на місце події, рятувальники спільно з місцевим населенням витягли з водойми тіло 56-річного місцевого жителя.

Під час відключень електроенергії абоненти деяких мобільних операторів мають проблеми із мережею. Важко стало не лише зайти в інтернет, а й додзвонитися. Яка ситуація із цим у вас? Розкажіть, послугами якого оператора користуєтеся і чи маєте проблеми зі зв'язком?

Горіла прибудова, де зберігалися дрова. Площа займання охопила 100 квадратів.

14 липня 2022 року для тилової Вінниці почалася справжня війна. Майже у самий центр прилетіли три російські ракети «Калібр».  Поставлених цілей військові РФ досягнули одразу: внаслідок теракту загинуло 29 цивільних та зруйновано найбільший концертний майданчик міста. На каналі «Вони говорять» опублікували інтерв'ю з людьми, які змогли вижити у цьому пеклі.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці та вінничан. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Сім учасників бойових дій та членів їхніх родин з Вінниччини отримають гранти на розвиток бізнесу. Гранти надаються в рамках програми «Власна справа». Сума гранту для кожного переможця складає 500 тисяч гривень. Завдяки цій програмі буде створено 16 нових робочих місць.

keyboard_arrow_up