Події

Події

Максим Степанов, голова МОЗ України, розповів про ситуацію з вакцинами, поширенням епідемії коронавірусу і про те, що планується ввести особливий режим на час травневих свят.

У неділю, 18 квітня, буде дев’ять днів, як не стало військової з в/ч 2287 Світлани Новицької. Вона загинула не від  кулі снайпера, її вбив коронавірус. Як це сталося?

Мрії цих дітей – нові музичні інструменти, запис у студії та велика сцена. Вони не просто живуть, а марять мистецтвом. Що придбають на виграні грошові премії цьогорічні переможці Стипендіального конкурсу Корпоративного фонду гурту «ТІК»?

На Вінниччині з 19 квітня продовжили посилення карантину. За парти в школу повернуться лише учні випускних 9 та 11 класів. Решта дітей навчатимуться дистанційно.

Компанія Google зробила оновлення своєї платформи Google Earth.  Фахівці об’єднали 24 мільйона супутникових знімків, отриманих з 1984 до 2020 року і створили «найбільше відео Землі на нашій планеті».  А ми тепер можемо побачити наочно, як за 36 років змінилася Вінниця.

Щороку, восени та навесні, у Вінниці люди спалюють рештки з городів та присадибних ділянок. Мобільні групи вже виявили 20 порушників. 

Сьогодні, 16 квітня відзначають кілька свят, а також річниць історичних подій. У добірці — найцікавіші з них.

У березні відбувся Міжнародний конкурс «Сузір'я Україна-Європа». Учениця фортепіанного відділу Вінницької дитячої музичної школи №2 Владислава Гешева посіла перше місце.  Викладачка дівчинки Наталія Харченко отримала Подяку за творчий внесок у розвиток культури України.

Щоб отримати оцінки дії кільцевої розв’язки перед Староміським мостом «Агенція просторого розвитку» провела опитування вінничан. Так, ⅔ опитаних підтримують нову схему організації руху. Однак більше половини пішоходів та водіїв кажуть, що від кола зросла небезпека на перехресті.

keyboard_arrow_up