Події

Події

«Ти живеш у своїх вчинках, а не в тілі! Ти — це твої дії і немає іншого тебе. Треба багато що пережити, аби стати людиною». Вистава «Народжений з крилами» про життя, філософію та кохання геніального світового класика і льотчика Антуана де Сент-Екзюпері вражає світлом, мудрістю і паралелями з сучасними реаліями в Україні. Актори із Вінниці, Харкова і Києва розказали, як із початку повномасштабної війни створювали дивовижний ліричний спектакль для тих, хто вміє бачити серцем.   

Для дітей вінницький військових провели майстер-клас з малювання. У такий спосіб малечу намагалися відволікти від переживань та стресу.

Історія сім’ї херсонських біженців, які в дорозі поховали рідну людину. Їх будинок знищили першим, потім не стало маминої хати, далі втратила житло сім’я брата. У селі, де вони жили, майже не залишилося вцілілого будинку. У Вінниці добре, але всі вони хочуть додому.

На «Маяку» виготовляють різноманітні котли та обігрівачі. Цього року завод нарощує потужності та планує забезпечити більшу кількість споживачів їх послуг.

До 1 вересня залишається все менше днів, а ми й досі не знаємо, буде чи ні офлайн-навчання в школах.  Однак вінницька мерія готується до запуску шкіл. Для цього ремонтує наявні укриття. То скільки шкіл мають сховки на час тривог? Скільки з них вже готові до навчання за партами? Та хто буде відповідати за безпеку дітей?

Картину «Кримська бавовна» створила вінницька волонтерка Діана Подолянчук. Виручені за роботу кошти підуть на допомогу нашим військовим.

14 липня залишиться назавжди трагічним днем в історії Вінниці. 28 людей загинули, 89 — госпіталізували в лікарні. Понад півсотні будинків зазнали руйнувань. Це все — наслідки обстрілу площі Перемоги російськими «Калібрами».  Скільки людей ще перебувають в лікарнях? Яка загальна сума збитків? Чи ремонтують будівлі, які були в зоні ракетного удару? І що буде з Будинком офіцерів?

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали 11 серпня Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Всяке трапляється, і ніхто з нас не застрахований від того, щоб загубити свої речі, в тому числі й важливі документи.  Що робити у такому випадку? Спойлер: точно не панікувати та не думати, що на вас оформлять кредити за допомогою втраченого паспорта.  Зберігайте нашу публікацію, щоб мати під руками інструкцію, як діяти у таких стресових ситуаціях. 

У Вінниці пройшла негода, яка знеструмила ряд вулиць. Наслідки уже ліквідовують електрики. Попереджають, що складна погода ще втримається до кінця доби.

keyboard_arrow_up