Здоров'я

Здоров'я

В Україні триває карантин через пандемію коронавірусу. Ми зібрали важливі новини 8 квітня, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» приступив до друку розподільників для апарату штучної вентиляції легень. Кажуть, що це безпечно, а головне нині дуже необхідно.

Від 6 квітня на вулицю заборонили виходити громадян, яким більше 60 років.  Це викликало багато запитань. Вінницька ОДА відповіла на найпоширеніші із них.

У редакцію 20minut.ua звернулась вінничанка Марія Ліпніцька нарікаючи на те, що вона з дочкою хворіє на пневмонію, не маючи належного нагляду лікарів. Поговорили з сімейним лікарем, який «веде» жінку з дитиною, та медичною директоркою Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3, де обслуговується ця пацієнтка. Медики розповідають, що все тримають під контролем і здивовані таким ставленням.

На COVID-19 захворів 60-річний місцевий житель. Він у лікарні. Всі, хто контактували з родиною — на обсервації.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» оновив дані щодо захворюваності на COVID-19 станом на ранок 8 квітня. Найбільше хворих у Вінниці. Є інформація і з районів.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані щодо ситуації з коронавірусом в країні. Раніше дані оновлювалися двічі на добу — вранці та ввечері. Тепер оприлюднення даних щодо захворюваності на COVID-19 в Україні від Центру громадського здоров'я та Міністерства охорони здоров'я України відбуватиметься раз на добу щоранку о 9:30

Вінницьке підприємство «Відар» з 2012 року самостійно розробило та виготовляє фотокаталітичні знезаражувачі повітря. На відміну від бактерицидних ламп, ці прилади здатні ефективно знищувати віруси, бактерії, алергени та запахи. При цьому, знезаражувач повітря безпечний для людини, бо не виділяє озон. У чому особливість «Аеросептику» і де його можна застосовувати?

В Україні триває карантин через пандемію коронавірусу. Ми зібрали важливі новини 7 квітня, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

Діагноз підтвердився сьогодні, 7 квітня. Його колег перевірятимуть на коронавірус теж.

keyboard_arrow_up