Здоров'я

play_circle_filled

У відділенні третьої лікарні, щоб доглядати усіх невиліковних пацієнтів, не вистачає рук. Про це розповіли учасники...

До гомеопатів звертаються, аби вилікувати безліч хвороб – від ГРВІ до алергії. Чи безпечна гомеопатія і чи має право...

Що робити, коли людина вдавилася? А коли лежить непритомна посеред дороги? Як викликати швидку, щоб вона приїхала швидко?...

У центрах первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) є вакцини від дифтерії, правця та кашлюка.   Лікарі закликають...

Школярі міста Вінниці від понеділка сидять вже за партами. А от в Хмільнику через грип карантин продовжили.

З початку цього року в Україні діють європейські правила сміттєзвалищ: невідсортоване сміття більше не можна скидати на звалища. Але наше місто перейшло на такі норми ще в 2015 році, коли запровадили пілотний проект з розділу сміття на «сухе» та «вологе». Чи працює програма та як має змінитися в найближчому майбутньому?

Умови в інтернаті для людей з інвалідністю та похилого віку перевірили монітори від омбудсмена. Вони на звітному круглому столі розказали, як порушують права пацієнтів, відправляючи їх в психлікарню. Але у звіт для Мінсоцполітики та ОДА напишуть більше про плюси догляду в закладі, ніж про мінуси.

Запитали вінничан, що потрібно робити для того щоб не хворіти в холодну пору року.

Міністерство охорони здоров'я затвердило новий реєстр лікарських препаратів, які включені в програму «Доступні ліки».

Через грип та ГРВІ вимушені канікули в вінницьких школах продовжили до 12 лютого включно. У місті вводяться обмежувальні заходи та запроваджується масковий режим.

Стоматологічна клініка «Пріор» разом з 20minut підготували невеличкий тест про зуби. Спробуйте відповісти на запитання та перевірити свої знання.

Користь скандинавської ходьби для здоров’я полягає в її високому оздоровчому потенціалі, особливо для людей середнього та похилого віку.  Скандинавська ходьба ефективніше впливає на стан організму, ніж звичайна ходьба, це пояснюється тим, що застосовуються палиці для скандинавської ходьби, які допомагають розвантажити організм від істотної частки власної ваги. 

Від завтра призупиняється навчання у всіх школах Вінниці. Вимушені канікули стартують для запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед вінницьких дітей.

У Вінниці закрили на карантин дитячий садок. На скільки невідомо.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up