Здоров'я

Здоров'я

До кінця року Вінниця стане центром госпітального округу, в якому буде 960 тисяч осіб. Аби лікувати таку кількість людей...

play_circle_filled

Міністерство охорони здоров'я планує змінити систему виписки лікарняних листів українцям. Виклик лікаря додому «для відкриття...

В травні та червні очікується пік активності кліщів і поширення хвороби Лайма (кліщовий бореліоз). За словами лікарів кількість...

Вінницькі медичні заклади шукають персонал. Нині доступно 19 вакансій у 5 закладах.

Багато людей, не розуміючи до кінця усіх особливостей медичної реформи, ще не обрали свого лікаря. На цей час декларацію з сімейним лікарем або терапевтом уклали від 11 до 20 % населення в різних областях України. Лише 10% пацієнтів зробили свій вибір. Як же знайти фахівця тим, хто ще цього не зробив?

До Дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, У Вінниці безкоштовно перевіряють усіх охочих на ВІЛ. Сьогодні, 20 травня, акція проходить у Центральному парку. Триватиме вона до 20.00.  Що планують організатори крім тестування на ВІЛ? 

Протягом 19-ого тижня 2018 року на кір захворіли 1407 людей, з яких 756 дітей. Найбільше випадків зафіксували на Вінниччині.

От болевых ощущений в области спины страдают многие. У одних боль возникает вследствие переутомления, у других — во время активного развития воспалительного процесса, у третьих — при обострении ревматизма, остеохондроза и прочих заболеваний.

Яка температура води найкраще підходить для вмивання, чи потрібно захищати шкіру від сонця і з якими родимками треба одразу бігти до лікаря? «20minut» разом з медичним центром «Альтамедика» пропонує перевірити, що ви знаєте про головні правила і помилки у догляді за шкірою.  

L-карнитин (левокарнитин) – вещество естественного происхождения, которое родственно витаминам группы B. Благодаря способности влиять на метаболические процессы применяется в сфере фитнеса и бодибилдинга в качестве жиросжигателя. Полноценная выработка вещества обеспечивается организацией правильного рациона питания, в котором обильно присутствует белок животного происхождения, активно участвующий в его синтезе. Поэтому люди, сидящие на диете, должны принимать дополнительные объемы L-карнитина в капсулированной или жидкой форме.  

Як представлений цей популярний і абсолютно зрозумілий стиль життя у Вінниці? Заклади, де люди з іншими звичками не відчувають себе особливими.

Про рак крові Людмила Овсійчук дізналась менше місяця тому. 2 травня завершився перший курс хімії. Дівчині 21 рік, зараз вона на підтримуючій терапії.   

Підвищилася температура, піднявся тиск, млосно щось на душі, звичайна людина в цьому випадку викликає швидку. За словами медиків, лише три з 10 викликів дійсно вартують того, щоб приїздила карета швидкої. 70% викликів закінчуються тим, що людина каже: «Ви приїхали і мені вже краще». Можливо, це зміниться

У Гайсинській центральній районній лікарні тепер доступна спіральна комп’ютерна томографія. Обладнання нещодавно встановили.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up