Здоров'я

Здоров'я

Уляна Супрун, виконуюча обов'язки голови Міністерства охорони здоров'я, дала поради жителям України щодо того, як правильно...

Травмпункт дитячої обласної лікарні працює цілодобово і приймає до 50 пацієнтів на добу. Майже 60-70% пацієнтів сюди...

У Вінниці перевірили воду в 51 криницях. У 38 з них воду пити не радять.

Рівень захворюваності на ГРВІ на Вінниччині знизився. Зокрема, зараз показник на 16,5 % нижчий епідемічного порогового рівня.

У 2019 році на Вінниччині зареєстровано 524 випадки кору. Зокрема, за останній тиждень кількість хворих на кір зросла на 41%

Поніжити себе, привести своє тіло в порядок - це вам до масажиста. Де є у Вінниці гуру оздоровлення та релаксу, справжні профі мануальної терапії? У цьому огляді ми зібрали найкорисніше: адреси, телефони, техніки, ціни. Обирайте і насолоджуйтеся!

З січня минулого року МОЗ почало змінювати систему охорони здоров'я. Першопроходцем стала первинна ланка медицини. Змінилися правила фінансування медзакладів, алгоритм отримання медичної допомоги. На часі - вторинка та безкоштовна діагностика

На Вінниччині захворюваність на грип та ГРВІ на 16,5 % нижча епідемічного порогового рівня. Ситуацію постійно моніторять спеціалісти.

Під час Різдвяних свят лікарні працюватимуть за спеціальним графіком. Куди та коли можна звернутися дізнавайтеся далі.

Відібрали найпопулярніші історії про життя, здоров'я та медицину, які виходили на нашому сайті у 2018 році.

З 1 січня 2019 року до аптек можна буде повертати лікарські засоби. Деталі далі.

Під час Новорічних та Різдвяних свят лікарні працюватимуть за спеціальним графіком. Куди та коли можна звернутися дізнавайтеся далі.

На Землю після Нового року обрушаться магнітні бурі. Про це повідомляє прес-служба Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Сьогодні, 30 грудня 2018 року, розпочинаються тривалі новорічні вихідні. Вінницька мерія оприлюднила розклад роботи медичних закладів міста під свят.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up