Здоров'я

Здоров'я

Зірвався вітер після тривалого затишшя, і в тебе болить голова — це метеозалежність, говорить подруга. Пішов дощ, і тобі крутить ноги — це метеозалежність, киває досвідчений батько. Повний місяць, а в тебе безсоння — це точно метеозалежність, якщо ти не перевертень ;). А як ці реакції організму на природні зміни навколишнього середовища пояснюють лікарі?

Ще не знаємо, як будемо навчатись, а довідку про стан здоров’я 086 треба нести. В батьківських чатах це тема №2, після теми про офлайн чи онлайн навчання. Чи потрібно довідку від лікаря, якщо дитина точно буде на онлайні? Чи варто витрачати час на вузьких спеціалістів, коли нерви натягнуті й без черг у медзакладах? Які є шляхи отримання такої довідки й навіщо вона необхідна? Давайте розберемося. 

Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА повідомив, що в області почала зростати захворюваність на коронавірус. Серед захворілих є діти.

Кожен знайомий з болем, але частина з нас живуть із постійними больовими відчуттями. Згідно зі статистикою, кожна п’ята людина страждає від хронічного болю, що не минає місяцями, роками, щодня забираючи сили та погіршуючи життя. Ці лікарі знають, як з цим болем впоратись, і знають, як навчити цьому пацієнта.

Під час сирени нервуємо, а коли вона змовкає — дослухаємося до кожного звуку. Що робити, коли довкола вас тиша, а ви чуєте сирени? Корисні поради. 

Моніторинг стану радіаційного фону проводиться фахівцями Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб щоденно у всіх районах області. Оприлюднили дані станом на 8 серпня.

Автівка прибула до Вінниці Нью-Йорка, перетнула океан. Нині у місті її дооснастять та використовуватимуть для порятунку вінничан, у тому числі маленьких «поспішайок». 

З 1 серпня в Україні запрацював продаж антибіотиків за електронним рецептом. І навколо нових правил вже встигли з'явитись міфи.

У серпні очікується декілька магнітних бур. У дні спалахів сонячної активності  радять менше фізично працювати, більше пити води, відмовитись від далеких поїздок.

Панічна атака — раптовий приступ сильного страху без видимої причини. Це не обовʼязково жах перед реальною небезпекою — вона може статися з будь-ким, будь-де і будь-коли.

keyboard_arrow_up