Здоров'я

Маленька Даша із Вінниці потребує нашої допомоги. У неї медики діагностували «Гострий лімфообласний лейкоз». Гроші, що уже...

Ми зустрілися з психологом, тренером, волонтером Родіоном Григоряном на залізничному вокзалі. Сьогодні батька Родіона виписали...

С виду это похоже на компьютерную игру. Мальчик лет восьми сидит перед монитором, у него на голове шлем виртуальной реальности,...

Вже оголосили тендер на придбання обладнання. Першу чергу хірургічного корпусу лікарні ім. Пирогова обіцяють ввести в експлуатацію...

У наступні вихідні, 15-16 липня, в Центральному парку буде благодійний футбольний турнір У списку нагород турніру - кубок першості та футбольний м’яч з Євро. Але головний приз тут — гра у команді з дітками, хворими на дитячий церебральний параліч Якщо не встигнете зареєструватися — на вболівальників тут теж чекають.

Так чекали весни, сонця і позитиву, а тепер через одного нарікаємо на слабкість, запаморочення, сонливість, загострення хронічних болячок. А ще оті маленькі, але такі діставучі тріщинки в кутиках губ, яких не так-то просто позбутися. Бо щоб вилікувати заїди, треба знати причину їх появи

Нещастя сталося у родині Риминюків із Вінниці. У одного із членів сім'ї, який нині працює поліцейським, виявили пухлину. На лікування потрібно багато грошей.

Незабаром біля зупинок громадського транспорту з’являться знаки, що забороняють палити У мерії розробляють єдиний дизайн цих знаків та визначаються, де їх встановити Ще на сайті петицій є звернення про Сабарів, підземні переходи та тролейбус на Вінницькі хутори.

В Вінниці відкрився центр обміну засобів реабілітації. Мова йде про інвалідні візки, милиці та інше приладдя.

Світовий банк надасть кредит «Вінницяоблводоканалу» Транш майже 40 мільйонів доларів використають на реконструкцію об’єктів підприємства Плюс, «Водоканал» отримає гроші від держави. А скільки?

Нині в Україні немає протиботулічної сироватки. Від цієї недуги померло щонайменше 10 українців. Міністр Супрун заспокоює та каже, що сироватка буде.

У першу половину 2017 року до лікарень із підозрою на ботулізм потрапило дев'ятеро вінничан. Діагноз підтвердився лише у сімох осіб.  

То, что произошло 14 июня в Виннице - это двойное чудо. Чудо природы и чудо современной медицины. Казалось бы, ничего необычного: родился мальчик. Здоровый. Вес 4200, рост 56. Но то что предшествовало этим родам — по-настоящему невероятная история.

Минулої весни через будівництво цвинтаря біля Сабарівської очисної станції протестували мешканці Академічного Майже рік затишшя, і тепер будівництво цвинтаря пікетують жителі Сабарова Чиновники спробували поговорити з людьми. Але скоро пішли під вигуки «Ганьба»