Здоров'я

Здоров'я

play_circle_filled

На Вінниччині у лікарню привезли хлопчика без свiдомості. Малюк випадково ковтнув цукерку на паличці, та застpягла в гоpлі...

«Вінницькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» передали ключі від п’яти автомобілів екстреної...

Українцям варто підготуватись до тривалої магнітної бурі у листопаді. Може боліти голова вже у суботу.

Лікар вищої категорії стоматолог з 20-річним стажем два тижні (!) провів у робочий час у коридорі Просив у колег засвідчити...

На Вінниччині минулого тижня не зареєстровано жодного випадку захворювання на грип. Однак, росте захворюваність ГРВІ та ГРЗ.

За сім місяців цього року 263 556  вінничан уклали декларації із сімейними лікарями. Це найкращий показник  серед інших міст України.

Легко дихати – легко жити! Використання небулайзерів у профілактиці та лікуванні захворювань дихальної системи. В сезон застуд ми часто задаємо питання – «Як вчасно запобігти захворюванням дихальної системи та обрати найбільш ефективний метод лікування?» При появі перших симптомів хвороби необхідно відразу звернутися до лікаря, для того щоб він призначив своєчасне лікування. Для профілактики та лікування респіраторних захворювань лікарі всього світу рекомендують проводити небулайзерну терапію, при якій лікарська речовина доставляється у вигляді мілкодисперсного аерозолю в бронхи і легені, та надає терапевтичний ефект.

Абдомінальне ожиріння — це відкладення жиру в ділянці талії. Загалом внаслідок неправильного харчування та малорухливого способу життя. Серцю стає важче перекачувати кров, водночас тиск на судини посилюється. Артеріальна гіпертензія не забариться, а на стінках судин утворюватимуться спочатку жирові плями, а потім — бляшки. Щоб запобігти інсультут та інфаркту  у таких випадках, лікарі радять негайно скоригувати раціон і позбутися надлишкових кілограмів.

З вересня про п’ятирічного вінничанина Ваню Бедрія говорить вся Україна. У хлопчика виявили злоякісну пухлину мозку. Потім розпочався збір коштів на його лікування у турецькій клініці. В останньому матеріалі про Івасика за 14 жовтня, ми писали про успішно проведену операцію. Видалили два з трьох новоутворень. Що змінилося з тих пір?

Офіційно кампанія з підписання декларацій із сімейними лікарями розпочалась 2 квітня цього року. Скільки вінничан вже обрали своїй сімейних лікарів?

Коли людина у Вінниці лягає на операцію лазерної корекції зору, їй дають в руки величезного плюшевого медведя на ім’я Зорик. Він смішний, милий і приємний на дотик. Але в його обіймах можна провести не більше 15 хвилин. Саме стільки триває процедура. Уже наступного ранку люди, які раніше не могли жити без лінз і окулярів, прокидаються зі 100%-вим зором.

У Вінницькій області збудують 14 сільських амбулаторій. На це планують витратити 89,9 мільйона гривень.

На наступний рік у проекті Державного бюджету передбачено близько 6 млрд гривень на фінансування екстреної медичної допомоги. Окремо, ще планують виділити 922,5 млн гривень на розвиток системи екстреної медичної допомоги. 

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Надія Марусяк розповіла про ситуацію з грипом та кором у області. Каже, що уже під контролем.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up