Здоров'я

Здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 2 березня. За добу виявили 5 тисяч 336 нових випадків по країні, з них 453 на Вінниччині.

У Вінниці спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус. Сьогодні у місті продовжують хворіти на COVID 4 тисячі 302 людини. З них 3 тисячі 841 особа (89%) лікуються амбулаторно і 11% — стаціонарно. Ліжковий фонд станом на неділю, 28 лютого, зайнятий на 81%.

В Україні минулого тижня розпочалась вакцинація від коронавірусу. Оприлюднили оперативні дані за 26-28 лютого.

У Вінниці збільшується кількість хворих на коронавірус. Для надання інтенсивної допомоги пацієнтам з важким перебігом створюють шість місць реанімації у міській клінічній лікарні №3 та в першому пологовому будинку — по три у кожному закладі.

Вінниччина залишається серед регіонів, де за останню добу зареєстрували найбільшу кількість випадків COVID-19. «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 1 березня. Вірус вперше виявили у 598 людей та десять людей померли.

Бригада екстреної медичної допомоги базувалась у приміщенні Гніванської лікарні. Новина про переїзд медиків у Сутиски сколихнула гніванчан. У соцмережах користувачі висловлюють невдоволення. Що кажуть у гніванській міській раді з цього приводу?

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 1 березня. За добу виявили 4 тисячі 285 нових випадків по країні, з них 598 на Вінниччині.

Члени родини загиблих (померлих) ветеранів війни АТО/ООС зможуть отримувати муніципальну пільгу з надання стоматологічних послуг з ортопедичної стоматдопомоги. Таке рішення прийняли депутати на сесії 26 лютого.

Вчені періодично проводять дослідження, які засвідчують користь фейсбілдінгу. Як гімнастика для обличчя допомагає поліпшити зовнішність без уколів краси та пластичної хірургії, з’ясовуємо із вінницьким фахівцем Вікторією Козак.

Уже не один день Вінницька область у «ковідних лідерах». Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначає, що наша область у найближчі дні може потрапити до червоного рівня епідемічної небезпеки.

keyboard_arrow_up