Здоров'я

Здоров'я

Вплив магнітних бур на здоров'я людини науково поки не підтверджено, проте медики запевняють, що в дні геомагнітних збурень кількість звернень до лікарень збільшується.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 27 вересня.

Спеціалісти МОЗ розповіли, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області. Понад 100 хворих дітей довелося госпіталізувати.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 26 вересня. Загалом на Вінниччині зафіксували 74 тисячі 984 випадок. 103 нових за добу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 26 вересня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,3 мільйона, одужали — 2,2 мільйона. За добу виявили 4 тисячі 647 випадків по країні, з них 103 на Вінниччині.

Вчені з'ясували, чи можна пити алкоголь при COVID-19, ГРВІ та грипі. Розповідаємо, про результати їх дослідження.

Щодня кількість хворих на коронавірус тільки збільшується, а заразом росте число летальних випадків. З четверга вся Україна опинилася в жовтій карантинній зоні, яка несе за собою певні обмеження в повсякденному житті.   Вирішили згадати з вінничанами їх попередній досвід життя в чотирьох стінах та розпитали, як ставляться до можливих обмежень у майбутньому.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 25 вересня. Загалом на Вінниччині зафіксували 74 тисячі 881 випадок. 133 нових за добу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 25 вересня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,3 мільйона, одужали — 2,2 мільйона. За добу виявили 8 тисячі 267 випадків по країні, з них 133 на Вінниччині.

З першого вересня у Вінниці стартувала акція «Вакцинуйся. Збережи життя». Долучитися до неї можуть ті вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної інфекції. Перший розіграш призів відбудеться 19 жовтня.

keyboard_arrow_up