Здоров'я

Здоров'я

В Україні вже 4-й випадок дифтерії. У Вінниці за останні роки - жодного. Про загрозу епідемії мова не йде, але це небезпечне...

Вінницька область - лідер за підписанням декларацій з лікарем. Хоча 60% ще не визначились. З першого січня 2019 року...

На операцію 10-річної Вікторії Ковальової потрібно 120 тисяч доларів. З діагнозом мієлодиспластичний синдром (кістковий...

Навідалися до обласного патологоанатомічного бюро, щоб побачити, чим займаються патанатоми. У яких умовах працюють і про...

Вінниччина залишається серед лідерів у справі реалізації кампанії "Лікар в кожну родину". Зокрема, за минулий тиждень в області зареєстровано 35 567 нових декларацій.

Для вінничан діє муніципальна Програма по профілактиці та лікуванню артеріальної гіпертензії. Люди можуть купити ліки від інфарктів та інсультів за півціни.

Маленького жителя області вдарило струмом. Дитина потрапила до реанімації.

На базі «Стрижавського дитячого будинку-інтернату» відкрито оздоровчий комплекс для дітей, що мають інвалідність. Приміщення, де розмістився комплекс, напередодні капітальна відремонтували.

В одному із літніх таборів області діти захворіли на кір. Через це було введено карантин на 21 день.

Спеціалісти розповіли про стан ситуації із захворюванням на кір у Вінницькій області. Тим часом, Міністерство охорони здоров’я України затвердило порядок проведення безоплатної вакцинації дорослих, які належать до груп ризику.

Тaллiнськa рeгioнaльнa лiкaрня пeрeдaлa мeдзaклaдaм Укрaїни лiжка. Загалом 68 штук. Є і для дорослих, і для дiтeй.

Уже зараз медзаклади, які підписали договори з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”. Також діє новий список послуг первинної медичної допомоги  - обов’язковий для всіх медзакладів, незалежно від моделі фінансування

Джерело отруєння випускників двох шкіл у Чечельницькому районі поки що не встановлено Тривають лабораторні дослідження Постраждалих уже виписали з лікарні  Кафе «Вербка»,  де готували страви для випускного вечора, продовжує роботу Що розповіла журналісту ” 20 хвилин/ RIA” працівниця кухні, яка брала безпосередню участь у приготуванні харчів для випускного?

У Вінницькій обласній дитячій лікарні запрацювала Сімейна кімната. Цей простір вигадано для забезпечення потреби родини бути поруч під час лікування дитини. Ми в ньому побували і, здається, це дійсно працює.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up