Здоров'я

Здоров'я

П'ятнадцять днів тому, ми проводили опитування, де запитували чи вінничани стикалися з коронавірусом. Проголосувало понад 500 чоловік. 29% з опитаних не мали справу з COVID-19. Однак хвороба існує і її перебіг довгий, а іноді вкрай складний. Професор, заслужений лікар України та лікар інфекційних хвороб Ольга Голубовська розповіла про етапи захворювання.

Медики кажуть, що у Вінницькій області нині спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ. З усім тим, за тиждень захворіло понад шість тисяч людей. Найбільше хворих у трьох районах та одному місті області.

Коронавірус не відступає і кількість хворих щодня лише збільшується.  Вінницька міська клінічна лікарня №1, яка перепрофілювалася під «ковідну», щодня приймає до пів сотні пацієнтів, стільки ж людей виписують.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 25 жовтня. Загалом на Вінниччині зафіксували 9 тисяч 925 випадків. 158 нових за добу. Від недуги вже одужали 5 тисяч 606 людини. Також є 3 тисячі 477 активних хворих.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 25 жовтня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 343 тисячі, одужали — понад 141 тисяча. За добу виявили 6 тисяч 088 нових випадків по країні, з них 163 на Вінниччині.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 24 жовтня. Загалом на Вінниччині зафіксували 9 тисяч 925 випадків. 158 нових за добу. Від недуги вже одужали 5 тисяч 606 людини. Також є 3 тисячі 477 активних хворих.

Конституційний суд Польщі ухвалив рішення, яке фактично забороняє проведення в країні абортів. Сотні людей, які не підтримують таку ухвалу, вийшли у Варшаві на протест. Мітингувальників розганяла поліція. В Україні такої заборони поки немає. Цікава ваша думка з даного приводу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 24 жовтня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 337 тисяч, одужали — понад 139 тисяч. За добу виявили 7 тисяч 014 нових випадків по країні, з них 158 на Вінниччині.

Лабораторія уже провела перші 50 досліджень. Загалом обіцяють за добу проводити до 600 тестів.

Ліків проти COVID-19 немає, усе лікування симптоматичне. Єдине, що може нас врятувати від інфекції — вакцинація. В Європі та Росії уже тестують вакцину, говорять про неї і в Україні. А чи готові ви захистити себе у такий спосіб?

keyboard_arrow_up