Здоров'я

Здоров'я

У зв'язку з пандемією COVID-19, досить популярною процедурою останнім часом стала комп'ютерна томографія легенів. У столиці деякі КТ діагностичні центри працюють цілодобово, щоб встигнути прийняти всіх бажаючих.

У МОЗ України анонсували введення нового способу виклику машини «швидкої допомоги» для інфікованих коронавірусом людей через контакт центр МОЗ. Даний сервіс в нашій країні починає діяти з завтрашнього дня.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 25 листопада. Наразі в області зафіксували 15 тисяч 983 випадків. Додалося 326 нових випадки та шість людей померли.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 25 листопада. В Україні за добу зафіксували 13 тисяч 882 випадки COVID-19, з них 326 у Вінницькій області. На Вінниччині померли шість людей.

У гінекологічному відділенні пологового будинку №2 вісім місяці тому виділили 25 ліжок для надання допомоги хворим вагітним та породіллям з міста та області.  На цьому тижні там відкривають спеціально оснащене ковідне відділення. Які особливості перебігу ковіду у вагітних і як тепер працює гінекологія — дізнавалися у завідуючого відділенням.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 24 листопада. Наразі в області зафіксували 15 тисяч 657 випадків. Додалося 182 нових випадки та три людини померли.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 24 листопада. В Україні за добу зафіксували 12 тисяч 287 випадків COVID-19, з них 182 у Вінницькій області. На Вінниччині захворіли за весь час 15 тисяч 658 людей.

З початку епідемії у Вінниці лабораторно підтвердили 7 тисяч 126 випадків інфікування коронавірусом. Наразі 2004 вінничанина або 95 % з тих, у кого виявлений ковід, лікуються амбулаторно. 111 людей або 5% знаходяться на стаціонарному лікуванні. Більшість хворих — це люди віком 50-69 років. 60% інфікованих ковідом — жінки. 

В Україні втримується карантин через погіршення ситуації з коронавірусом, тому у МОЗ регулярно діляться не лише свіжими новинами, а й нагадують основні правила. Експерти розповіли, яка проста річ допоможе уникнути локдауну.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 23 листопада. Наразі в області зафіксували 15 тисяч 475 випадків Додалося 161 новий випадок та дві людини померли.

keyboard_arrow_up