Здоров'я

В соцмережах набула широкого розголосу новина про вінницький центр кризової вагітності, який відкрився на День Святого...

До гомеопатів звертаються, аби вилікувати безліч хвороб – від ГРВІ до алергії. Чи безпечна гомеопатія і чи має...

За словами завідувача відділу епіднагляду ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗу» Степана Томина, по...

Про брудну та смердючу воду RIA Та 20minut.ua писали на минулому тижні.   Тоді журналісти разом з лікарями обласного...

Чверть мільярда гривень треба на обласний хірургічний центр (ІНФОГРАФІКА)

Обласний хірургічний центр імені Пирогова почали будувати ще в 1988 році Але його досі не можуть запустити — не вистачає фінансування Щоб відкрити медцентр в 2017 році треба ще 234 мільйони гривень

Де учасники АТО можуть оздоровитися. Перелік доступних установ

Учасники антитерористичної операції Вінниччини можуть оздоровитися в реабілітаційних установах України. Наразі їх 15. Оздоровитись у них можна до 14 березня 2017 року.  

Як не вбити допомагаючи. Медики з АТО розвіюють міфи про першу допомогу

Що робити, коли людина вдавилася? А коли лежить непритомна посеред дороги? Як викликати швидку, щоб вона приїхала швидко? Як діяти, коли людину вдарило струмом? А знаєте як зупинити кровотечу, чи що робити коли у людини почався інсульт?   

Пару тысяч гривен на зубы — и жизнь меняется к лучшему

Брекеты — это ныне не только атрибут имиджа подростка. Красивую улыбку могут себе позволить и люди постарше. Помолодеть, похорошеть, улучшить жизнь можно с помощью обычных замочков на зубы  

Робот-хирург и кибернож – реальность для украинских пациентов (Пресс-служба компании Healthpartner)

Робот-хирург и операция практически без разрезов и крови… Похоже на кадры из фантастических фильмов о будущем? Вовсе нет. Это современная реальность. Реальные клиники с реальными пациентами. Только оперирует четырехрукий робот под командованием хирурга, и при слове «операция» больной не теряет сознания. И домой можно через день-два.

Ковток смерті: минулого року «зелений змій» забрав життя у майже 150 вінничан

На Вінниччині за останні два роки у 1,5 рази зросла кількість отруєнь алкоголем. Найбільше нелегального алкоголю торік поліцейські вилучили у прикордонній території області.

У області зменшилася народжуваність та смертність діток до 1 року

Торік у Вінницькій області на першому році життя померло більше сотні діток. Однак це менше чим у 2015 році. Таким чином можна говорити про те, що смертність йде на стад. Натомість народжуваність теж скоротилася.  

Вінниця як ковзанка: люди падають, а комунальники «зробили, що могли»

У ніч, з 2 на 3 лютого, Вінницю «накрила» ожеледь: дороги та тротуари перетворилися в ковзанку Вінничани — скаржаться. Комунальники — розводять руками Вінницькі синоптики кажуть, що ожеледь зміниться на «кашу». Адже, від сьогодні, потепління Бонус: корисні поради, як правильно впасти в ожеледь, щоб не отримати травми

Тотальний «сракопад». Що взути, щоб за хлібом виповзти, та як впасти, щоб не забитись

Сьогодні у Вінниці на вулиці страшна ожеледь. В соцмережах пишуть, що на роботу добирались маленькими кроками. Люди радять надягати на взуття шкарпетки. Ми зібрали корисні поради про науку безпечного падіння.

Не буде госпітальних округів — не буде фінансування: замміністра МОЗ Павло Ковтонюк

У відповідь на протести населення відносно постанови №932 "Про створення госпітальних округів" до Вінниці приїхав заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк. Для того, аби зустрітись з робочою групою, створеною головами міськ та райрад, депутатами облради, та з пресою.