Здоров'я

Здоров'я

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 19 січня. Повторно коронавірус виявили — у 21 хворого.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 19 січня. Вчора в Україні виявили три тисячі 939 випадків, у Вінницькій області зафіксували 73 нових хворих.

У світі почалася вакцинація від коронавірусу. Ось уже понад місяць багато країн успішно прищеплюють своїх громадян від коронавірусу. Журналісти поставили українським лікарям п'ять найбільш популярних запитань про щеплення від COVID-19

Станом на 17 січня з початку пандемії у Вінниці зареєстрували 11 243 випадки захворювання на COVID-19. З них одужали 9 196 людей, продовжують хворіти 1 848 людей, померли 199 вінничан.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 18 січня. Повторно коронавірус виявили — у шести хворих.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 18 січня. Вчора в Україні виявили три тисячі 34 випадки, у Вінницькій області зафіксували 102 нових хворих.

В області постійно контролюють ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ. Станом на 15 січня у нас спостерігається низький рівень, але люди продовжують хворіти.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 17 січня. Загалом на Вінниччині зафіксували 24 тисячі 898 випадків. 176 нових за добу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 17 січня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад одного мільйона, одужали — більше 865 тисяч. За добу виявили 5 тисяч 990 нових випадків по країні, з них 176 на Вінниччині.

У вівторок, 19 січня, у Вінниці будуть відзначати передостаннє свято з різдвяного циклу — Водохреща. Як завжди у цей день на міських водоймах збиратимуться прихильники купання у крижаній воді.  Серед них буде і президентка клубу вінницьких «моржів» «Нептун» Раїса Макієвська. Жінка пірнатиме вже 49 зиму поспіль. Ми попросили її дати кілька порад тим, хто цьогоріч збирається купатися. 

keyboard_arrow_up