Здоров'я

У Вінниці в неділю, 21 травня 2017 року, в День пам'яті померлих від СНІДу можна буде безкоштовно здати кров на ВІЛ-обстеження.

Все мы слышали о такой болезни, как сахарный диабет. У каждого есть свое представление о нем. Кто-то думает, что развитие...

У Вінницькій дитячій обласній лікарні запрацював оновлений кабінет спостереження за новонародженими дітьми. Як саме...

Весна холоднувата, та травневі пікніки ніхто не відміняв, втім, як і посиденьки молоді (і більш вікових вінничан) біля фонтанів,...

Вінничан стривожило закриття молочної кухні в центрі Вінниці Депутатка Ганна Давиденко запевняє, що кухню переносять на Вишеньку, до лікарень з хворими гепатитом С. А стару будівлю продадуть інвестору У мерії пояснили, що буде з кухнею та чому її вирішили перемістити

27 травня тисячі вінничан і гостей міста відчують себе справжніми спортсменами. Масовий забіг на дві дистанції, 1 км та 9 км, подарує всім учасникам яскраві емоції. Переможці отримають грошові винагороди. Крім цього, серед усіх учасників забігу розіграють подорож до Будапешту та багато інших цінних призів

До загальнонаціональної акції «Здай кров- врятуй життя» долучилися вінницькі поліцейські. Здана ними кров, має допомогти травмованим в атопригодах.

Вінницька дизайнер Елена Шиян вирішила допомогти постраждалій у ДТП Тетяні. Жінка виставила деякі свої речі на продаж, а гроші обіцяє віддати на лікування Тані. Долучитися та допомогти можете і Ви.

9 травня українці відзначатимуть День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня працюватимуть не всі вінницькі лікарні. У матеріалі вказано де сьогодні можна отримати медичну допомогу.

Завтра, 9 травня, українці відзначатимуть День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня працюватимуть не всі лікарні. У матеріалі Ви знайдете де можна 9 травня отримати медичну допомогу.

В вінницькій мерїі розказали, які лікарні чергуватимуть на вихідні дні. З суботи до вівторка працюватиме лише три медзаклади.

У 2015 році Калинівка стала центром об’єднаної громади, де проживає понад 20 тисяч людей За час реформи у місті покращилися дороги, з’явилася нова лікарня, відремонтували школи Калинівчани розповіли “20хвилин” як змінилося місто та чи стало краще

У вихідні та під час святкових днів вінничани можуть звертатися за допомогою до 5 медичних закладів міста. У матеріалі Ви знайдете куди та з чим звертатися.

Міські депутати прийняли рішення в сфері бізнесу, охорони здоров’я, землі та бюджету. Зокрема, виділили землю 37 АТОвцям та дали гроші селу Павлівці за гранітний пам’ятник Не обійшлося без курйозів: одне питання проголосували «руками», а після сесії побилася двоє депутаток з «Батьківщини» та «Вінницької європейської стратегії»