Здоров'я

Здоров'я

Спеціалісти МОЗ розповіли, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області. Зазначають, що впродовж тижня за медичною допомогою звернулося 5428 людей. Серед госпіталізованих є діти.

Павло Свентух займає працює 20 років слюсарем-протезистом на Вінницькому казенному протезно-ортопедичному підприємстві. Не дивлячись на всі складнощі, робота чоловікові приносить задоволення — він допомагає людям повернути радість життя.

Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України розповів, яка ситуація з COVID-19 станом на 24 вересня. Наразі на коронавірус в регіоні хворіє 5 тисяч 527 людей.

Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України розповів, яка ситуація з COVID-19 станом на 23 вересня. Наразі на коронавірус в регіоні хворіє 5 тисяч 108 людей.

У Вінниці пройде тренінг з домедичної допомоги в умовах війни. Вінничанам розкажуть, як надавати допомогу при пневмотораксі, опіках та травма. Коли та як долучитися — у матеріалі.

Знали про те, що компанія «Villa Milk» виробляє всю кисломолочну продукцію термостатним способом? Він передбачає, що після пастеризація молока і внесення молочнокислих бактерій та грибків, процес сквашування і дозрівання кисломолочних продуктів відбувається безпосередньо у тій тарі, яку покупці бачать на полицях магазинів. Термостатний спосіб виробництва дозволяє зберігати усю поживність та корисність кисломолочної продукцію. Тобто вона «жива» і 100 % натуральна. Саме тому термін придатності молочних продуктів «Villa Milk» короткий – максимум 14 днів. 

На заході медичний фітнес існує вже багато років, до України цей тренд прийшов зовсім недавно. Він знаходиться на стику традиційного фітнесу та медицини, а в його основі лежать унікальні оздоровчі гімнастики, вправи на спеціальних тренажерах для профілактики та відновлення функціональних порушень організму. Головне завдання медичного фітнесу — виявити, яка зміна відбулася в організмі і чому, а потім повернути людині правильну рухову навичку.

Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України розповів, яка ситуація з COVID-19 станом на 20 вересня. Наразі на коронавірус в регіоні хворіє 4 341 людина.

Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України розповів, яка ситуація з COVID-19 станом на 19 вересня. Наразі на коронавірус в регіоні хворіє 3 932 людини.

Під час воєнного стану питання здоров'я та медицини загострилось, тож у МОЗ пояснили, за який час повинна приїздити швидка допомога за необхідності. Є кілька варіантів складності ситуації, від яких залежить час прибуття.

keyboard_arrow_up