Здоров'я

Здоров'я

У лабораторному центрі МОЗ повідомили оперативну інформацію про захворюваність на кір у Вінницькій області.

Зниження рухливості, час проведений за гаджетами та шкільною партою, погано впливає на дитячу поставу. Що робити, якщо дитина почала сутулитись, як сформувати правильну поставу та чому сколіоз не лікується за кілька сеансів. Поговорили з лікарем-ортопедом вищої категорії Вінницької обласної дитячої лікарні з 48-річним стажем Іваном Зябченко.

До редакції 20minut.ua звернулися друзі ветерана АТО, Валерія Дідика Військовому після інфаркту потрібна операція на серці, вартістю у 150 тисяч гривень

Сьогодні, 20 лютого, з китайського міста Ухань повернувся літак з евакуйованими українцями. У Вінниці провели навчання щодо виявлення та лікування корона вірусу.

До редакції 20minut.ua звернувся читач Валерій Кудрявцев із села Лани Тиврівського району. Чоловік з інвалідністю просить допомогти зібрати 10 000 гривень на операцію, яка відбудеться в останній тиждень лютого.

На обласній станції юннатів відкрили тиждень здорового способу життя. В його рамках триває тематичний конкурс плакатів і захист науково-дослідницьких робіт учнів 5-11 класів. 

Літак спеціального рейсу вилетів із Києва о 2.50 ночі 19 лютого. Повернеться літак до України 20 лютого о 8 ранку. На сайті Вінницької ОДА оприлюдили публікацію.

Костянтин Сліпчук працює у відділенні дитячої реанімації. Він неонатальний хірург. Більшість його пацієнтів — це діти віком від першої години життя до трьох місяців. Майже щодня цей лікар озброюється скальпелем і починає боротьбу з найрізноманітнішими патологіями. Іноді йому самому важко передбачити, хто вийде переможцем з цього двобою.

На початку року в області на цю недугу захворіло дві людини. Така ситуація спостерігалася протягом п'яти тижнів: нових хворих не було. А ось уже на шостому тижні року недуга знову дала про себе знати.

В Україні запрацювала єдина інформаційна гаряч лінія для порятунку тварин та надання їм допомоги. Її спеціалісти в телефонному режимі допомагають зорієнтуватись у вирішенні проблеми. Всі дзвінки безкоштовні.

keyboard_arrow_up