Здоров'я

Здоров'я

photo_camera

Не всі операції є чимось винятковим. Зазвичай це гострий апендицит, гострий холецистит, непрохідність, перфоративні виразки,...

Сергій Бутенко помер від ускладнень захворювання на кір Він хотів у майбутньому лікувати людей, навчався на 2-му курсі...

Минулого тижня на Вінниччині рівень захворюваності на грип та ГРВІ знизився. Однак, до лікарень звернулося понад 5 тисяч...

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» оприлюднив оперативну інформацію про захворюваність на кір у Вінницькій...

В Україні. У Вінниці! Ще до недавніх пір роботи-хірурги для українців залишалися персонажами з фільмів про наукову фантастику. Цей час настав. Перший медичний заклад, що впроваджує роботизовану хірургію, це вінницький Медичний центр «Інномед – центр ендохірургії».

У Вінниці було поранено 16-річну дівчину. Куля потрапила в голову. Потерпілу в екстреному порядку прооперували в травмпункті.

У грудні 2018 року на окружній сталася жахлива аварія у якій постраждало двоє дівчат 12 та 26 років. Одна із потерпілих досі у комі та потребує нашої допомоги.

Згідно графіка ефективної температури по показнику Миссенарда на наступні дні будуть фіксуватися дискомфортні погодні умови.

Впродовж  минулого  тижня (4 -8 лютого 2019 року) 877 вінничани звернулися за медичною допомогою  з приводу  ГРВІ. Кажуть, що рівень захворюваності знизився.

Майже 78% жителів Вінницької області уклали декларації із сімейними лікарями.

Серце сильно б'ється.. кидає в жар, кидає в холод..  подих переривається… Любов? Ні. Це грип.  

В Україні на цьому тижні з 4 по 8 лютого 2019 року будуть фіксуватися дискомфортні та субкомфортні погодні умови.

Епідемії грипу немає, але в області цього тижня навчальний процес зупинили в 35 школах. Кажуть, що дорослі стали менше хворіти, а от захворюваність серед дітей зросла на 2%.  

Маленькому хлопчику Кірілу потрібна наша допомога. Вчора він обпікся окропом і його госпіталізували до лікарні Пирогова. Йому будуть робити операцію, на яку потрібно 40 тисяч гривень. Мама просить про фінансову допомогу.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up