Здоров'я

Здоров'я

З приходом тепла у вінницьких лісах та парках просинаються кліщі. В минулому році 517 випадків хвороби Лайма було зареєстровано...

Віра Олійник уже три роки консультує вінничан і здобуває освіту гештальт-терапевта. Крім того, Віра працює інструктором...

Вже четвертий рік у Вінниці діє муніципальна програма з підтримки вінничан з артеріальною гіпертензією. Люди, які отримують...

Лікар лікарю - різниця. Прогулявшись інтернетом зібрали колекцію десяти вінницьких світил медицини, які встигли нашуміти...

Кабінет міністрів України відновив національний перелік ліків. Вартість препаратів, що потрапили в цей список, буде відслідковуватися міністерством охорони здоров'я. Це міністерство також буде встановлювати верхню планку цін для даних ліків.

12 тисяч вінницьких дітей віком до 18 років мають хвороби серцево-судинної системи. Понад 6 200 страждають на ожиріння. Такими є дані обласного медичного статистичного центру станом на 1 січня 2019 року. МОЗ України наголошує: 2/3 усіх хвороб у нашій державі — від неправильного харчування. Надмірна вага у дитинстві негативно позначається на судинах і роботі серця, але зміни стають очевидними у дорослому віці. А Ви готові проаналізувати раціон своєї дитини?

Зовсім скоро в Україні будуть видавати лікарняні листи в електронному форматі. Таке нововведення допоможе побороти корупційну складову в питанні отримання цієї довідки.  

Відділень Калинівської центральної районної лікарні отримали нове обладнання. Загальна вартість якого сягає майже одного мільйона гривень.

На Вінниччині минулого тижня захворіли на кір 119 осіб (49 дорослих та 70 дітей). Найбільше захворіло на цю недугу людей у Козятині.

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України розповів про епідемічну ситуацію з кору у Вінницькій області.

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України розповів про епідемічну ситуацію з грипу та ГРВІ у Вінницькій області.

Пересувна медична лабораторія, безкоштовне тестування та курси домедичної допомоги. На площі Європейській відбулась акція до Всеукраїнського тижня здоров’я.  Щоб перевіритись вінничанам навіть доводилось чекати в черзі.

До редакції звернулася Марія Бойчук, мама дворічної Емілії, у якої спино біфіда (розщеплення хребта). Це вроджений дефект, при якому хребет не до кінця розвинений. У зв’язку із патологією у дитини почав розвиватися кіфоз – сильне викривлення хребта.

Якісно та швидко, без черг та всього за 330 грн. можна пройти обстеження УЗД серця та щитоподібної залози у Центрі сучасної діагностики «Нейромед»

keyboard_arrow_up