Здоров'я

Здоров'я

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 18 червня. Загалом на Вінниччині зафіксували 70 тисяч 964 випадків. 7 нових за добу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 18 червня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,2 мільйона, одужали — 2,1 мільйона. За добу виявили 967 нових випадків по країні, з них 7 на Вінниччині.

В Україну йде шалена спека. За даними CDC, сотні людей щороку помирають від причин, викликаних високою температурою. Тому варто підготуватися та поберегти своє здоров'я.

Свою роботу центри розгорнуть у суботу, 19 червня. Для щеплення доступна вакцина «Corona Vaс». Вакцинуватися можна безкоштовно.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 17 червня. Загалом на Вінниччині зафіксували 70 тисяч 957 випадків. 43 нових за добу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 17 червня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,2 мільйона, одужали — 2,1 мільйона. За добу виявили 1188 нових випадків по країні, з них 43 на Вінниччині.

Пандемія коронавіруса завдала усім нам чимало клопотів. Але не будемо забувати про існування інших захворювань, порятунок від яких також полягає у вакцинуванні. Обговорили з лікаркою чимало важливих питань про щеплення: коли і кому потрібна ревакцинація? Що робити тим, хто не отримав у дитинстві «стандартний набір» вакцин, а тепер хоче? Чи можуть у нашому місті захистити від наслідків укусів змій і тварин зі сказом? Тощо.

З настанням спеки все частішають випадки ботулізму. В Україні з початку року померли шість хворих. У матеріалі нагадуємо про хворобу, чим вона небезпечна та як її не підхопити.

Спорт загартовує характер, зміцнює здоров’я та сприяє успішності в навчанні. Активні заняття можна розглядати як хорошу альтернативу комп’ютерним іграм чи смартфонам. Однак більшість батьків не поспішають віддавати дітей на спортивні гуртки. Мовляв, на це немає грошей. Водночас у Вінниці працюють десятки спортивних шкіл із безплатним навчанням. Журналісти «20 хвилин» підготували цілий список спортивних секцій, які можливо сподобаються вашим дітям. Більшість спортивних гуртків безкоштовна.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 16 червня. Загалом на Вінниччині зафіксували 70 тисяч 914 випадків. 18 нових за добу.

keyboard_arrow_up