Здоров'я

Здоров'я

Ми попросили лікарку-невролога та двох психологинь розказати, чому під час карантину наш режим сну змінюється, а також, чому нам необхідно вирішувати цю проблему. 

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 26 травня. Наразі в області зафіксували 910 випадків. +18 нових за добу.

В Україні станом на 26 травня зафіксували 21 584 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 339 нових випадки за добу. На Вінниччині зафіксували 910 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 18 нових випадки за добу.

Як змінилося життя овочевих аграріїв під час карантину.

Після кількох помилкових лікарських висновків, хлопцю все-таки діагностували рак крові. Останні півроку він знаходиться в стаціонарі однієї зі столичних лікарень. Олег сподівається, що скоро йому вдасться полетіти до Туреччини на трансплантацію кісткового мозку. Більшість суми вже є, не вистачає зовсім трішки. 

У Вінницькій ОДА розповіли про завантаження ліжок хворими на COVID–19 в опорних лікарнях області І хвилі. У Вінницькій міській лікарні залишилось 22 вільних ліжка для хворих на коронавірус.

Останнім часом у світі активно поширюється фейк про чіпування населення Землі (за допомогою вакцинування, лазерного проміння, інфрачервоного випромінювання, технології 5G та інш.) з метою тотального контролю над людською популяцією закулісним світовим урядом. Автори статті, які є дипломованими радіоінженерами, останні декілька десятків років безпосередньо мають справу з комунікаційними технологіями, є авторами наукових публікацій в галузі систем радіочастотної ідентифікації та технології 5G [1-5], вирішили у популярній формі спростувати цей фейк. 

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 25 травня. Наразі в області зафіксували 892 випадків. +3 нових за добу.

Для розуміння, що відбудеться з вінничанами у найближчому майбутньому у відношенні COVID-19,  давайте проаналізуємо, що відбувається у світі, і на що слід звернути увагу. На жаль, ми ігноруємо безліч попереджень, які нам демонструє світ. Є країна, яка має ще гірший результат Covid-19, чим навіть США — Бразилія. Кількість захворювань не зменшується, стає гірше і гірше.

“Світ, я прошу тебе, я хочу, щоб моя сестричка не померла! Нехай її кров знову стане червоною”, - щовечора Ганна лягає спати з цими словами. Її молодшій сестрі Міладі Латишевій з Кривого Рогу поставили діагноз - рак крові, гостра лімфобластна лейкемія.

keyboard_arrow_up