Здоров'я

Здоров'я

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 30 жовтня. Наразі в області зафіксували 10 тисяч 117 випадків. Додалося 216 за добу та три чергові смерті.

На Вінниччині суттєво загострилась епідситуація щодо рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію. За останню добу в області зареєстровано 216 нових випадків СOVID-19. Від початку спостережень це найбільша кількість ураження коронавірусом за добу!

В Україні за минулу добу підтвердили 8312 нових випадки коронавіруса. Найбільше нових випадків зараження виявили у Києві, Харківській, Львівській та Одеській областях. На Вінниччині зафіксували 10 115 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 216 нових за добу та три смерті.

В червні 2020 року розпочато очищення дна Південного Бугу біля об’їздного мосту. П’ять земснарядів і екскаватор уже вибрали з річки більше 80 тисяч тон кубометрів мулу.  Про якість води в річці і з-під крану розказав журналістам 20minut.ua лікар-гігієніст Олександр Мельник.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 29 жовтня. Наразі в області зафіксували 9 тисяч 901 випадок. Додалося 202 за добу та чотири чергові смерті.

В Україні за минулу добу підтвердили 7342 нових випадки коронавіруса. Найбільше нових випадків зараження виявили у Києві, Харківській, Львівській та Одеській областях. На Вінниччині зафіксували 9 899 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 202 нових за добу.

У холодну пору року захисні сили організму можуть слабшати природним чином. Але існують прості способи, які ефективно допомагають зміцнити імунітет та підвищити шанси пережити сезон без захворювань.

Коронавірус в Україні почав поширюватися в геометричній прогресії і як зазначають медики, став більш заразним. Це може призвести до того, що зупинити його буде важко. Київська лікарка зробила несприятливий прогноз про зростання хворих з COVID-19.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 28 жовтня. Наразі в області зафіксували 9 тисяч 699 випадків. Додалося 191 за добу та три чергові смерті.

В Україні за минулу добу підтвердили 7474 нових випадків коронавіруса. Найбільше нових випадків зараження виявили у Києві, Харківській, Одеській, Дніпропетровській, Львівській та Чернівецькій областях. На Вінниччині зафіксували 9 697 випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 191 нових за добу та три смерті.

keyboard_arrow_up