Здоров'я

Сьогодні, 25 березня, у медуніверситеті Пирогова 70 випускників прийняли присягу на вірність народу України Вони —...

До гомеопатів звертаються, аби вилікувати безліч хвороб – від ГРВІ до алергії. Чи безпечна гомеопатія і чи має...

Засуджені мають право на якісне медичне обслуговування, - сказали в прокуратурі і пішли перевіряти медчастини тюрми та...

Щороку в Україні виявляється близько 30 тисяч нових хворих на туберкульоз. Щорічно в країні помирає до 5 000 хворих. Існує...

Маленька Марійка із села Уланів, що у Хмільницькому районі, з народження хворіє. Нині дівчинці, яка майже не чує, необхідні слухові апарати. Родина не в силі зібрати необхідну суму. Їм необхідна наша підтримка.  

З першого квітня вінничани зможуть безкоштовно, або з частковою оплатою отримувати ліки в аптеках. Таким чином почне працювати програма реімбуксації, яка стосується лише трьох категорій хвороб, а саме: серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми.  

24 березня — Всесвітній та Всеукраїнський День боротьби з туберкульозом Біля міської ради працював пересувний цифровий флюорограф Усі охочі мали можливість пройти обстеження, але у черзі потрібно постояти. Коли ще можна буде обстежитись?

Сьогодні, 24 березня 2017 року, на Землі почнеться унікальна магнітна буря - вона буде викликана не потужними спалахами на Сонці, а створенням корональної діри. Наслідки бурі відчують на собі всі люди, які вважають себе метеозалежними.

Протягом трьох днів у Вінниці біля міської ради медики обстежуватимуть на туберкульоз у флюорографічному автобусі. Зробити це можна безкоштовно.  

На годину уперед переводимо годинник у неділю, 26 березня. Як швидше звикнути до нового режиму? Психологи радять почати підготовку до переходу на літній час уже зараз. Як перелаштувати організм без надмірного стресу, розповіли Анна Катрук та Юлія Короцінська. 

Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Сумі Шігекі відвідав Вінницю. Він вручив сертифікат на висадження у нашому місті 80 дерев сакури та передав медичне обладнання у військовий госпіталь.

Шип в пятке. Ходить больно, особенно с утра, словно в пятке сидит раскаленный клин и буравит - возможно у вас пяточная шпора. Народные методы лечения: капуста с медом, скипидар, компрессы с желчью помогают, но очень медленно и не наверняка. Что делать?

До 15 апреля православные соблюдают самый строгий пост в году - Великий. Правда, многие решили поститься в мирских целях - оздоровиться (что хорошо) и похудеть (что вызывает вопросы). Насколько это работает и безопасно ли?

Зараз вільних місць в вінницьких дитячих садочках немає. Але з серпня 2017 року, коли буде новий набір укомплектування, для малюків ясельної та молодшої групи є багато вільних місць.