Здоров'я

photo_camera

На Вінниччині цьогоріч на протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу виділили менше грошей чим планували. Та навіть цієї суми витрачено...

play_circle_filled

Маленький Антон нaрoдився iз дiaгнoзoм дитячий цeрeбрaльний пaрaлiч. Батьки постійно займаються з дитиною і це дає результати....

На фото семирічний Андрійко Павлюк. Хлопчик живе у маленькому селі Вінницької області. Він глухий. Повністю і від...

Почути перший плач, побачити першу посмішку, відчути запах ніжної шкіри, поцілувати, потримати на руках. Любити, любити,...

На відкритті лікарні Пирогова її майбутній перший головний лікар застудився і помер. Пізніше його прізвищем назвали вулицю, яку було видно з вікна. Цьогоріч лікарні виповнилось 100 років.

Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М.І. Пирогова уже сто років. З цієї нагоди від міської ради закладу вручили сертифікат на суму 300 тисяч гривень.

В Україні прийняли медичну реформу, згідно з якою в країні зникне така спеціальність як фельдшер «швидкої допомоги». Замість фельдшерів в Україні тепер з'являться парамедики.

У 12-річного хлопчика вроджена гіпоплазія нирок. Лікарі радять робити трансплантацію. Донором погодився стати рідний дідусь хлопчика, але, щоб зробити операцію, родині потрібно знайти 130 тисяч гривень.

Цього року в Україні буде аж три типи грипу: «Мічиган», «Гонконг» та «Брісбен» У Вінниці вже захищені від грипу вже 3,3 тисячі вінничан. Вони отримали вакцину з 50% знижкою Які симптоми має різні віруси грип та коли потрібно робити щеплення?

Вінницька лікарня імені Пирогова планує закупити медичне обладнання. Для цього був оголошено тендер.

Вінницький обласний онкодиспансер отримав у подарунок мобільний УЗД-апарат. Обладнання дозволяє давати на екран чітку картинку та виявляти найдрібніші пухлини.

Сину засновника #закрутка_по_вінницьки та організатора багатьох велоівентів Максима Дендерука необхідна операція. Родина просить допомогти їх сину Івану.  

Як працює муніципальна програма «Стоп грип у Вінниці», перевірила на собі журналіст 20minut.ua. Щоб зробити щеплення перед епідемією, витратила годину часу і лишень 93 гривні. Чим вакцинують зараз та скільки кабінетів треба пройти — у репортажі з лікарні.

На Вінниччині батьки нагодували грибами дітей 8, 12 та 14 років. Зараз всіх рятують лікарі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up