Здоров'я

Здоров'я

Вінницька лікарня «Центр матері та дитини» скоро відкриє відділення реабілітації для недоношених немовлят. Батьки зможуть бути поруч з новонародженими після лікування у палаті інтенсивної терапії. Також біля лікарні облаштовують паркомісця та територію для відпочинку.

Чи звертали ви увагу на тривалість пауз між ударами серця? Ритм — один з найважливіших показників адекватної роботи цього органу. Частота серцебиття може змінюватись у відповідь на фізичні чи емоційні навантаження, але ритм завжди має бути сталий, щоб організм отримував достатньо кисню. Дізнайтеся про аритмію більше, щоб вчасно зреагувати на небезпечні зміни! А про ключові моменти діагностики та лікування ми запитали в кардіологині Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології Світлани Босенко.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 5 серпня. Наразі в області зафіксували 2880 випадків. + 32 нових за добу та чергова смерть.

В Україні станом на 5 серпня зафіксували 75 490 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  На Вінниччині зафіксували 2880 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 32 нових випадків за добу.

Якщо дитині потрібна безкоштовна консультація спеціаліста або безкоштовно виконати УЗД чи аналізи, отримайте номер направлення у сімейного лікаря та звертайтесь у лікарню. Директор «Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні» Василь Паненко розповів покрокову процедуру отримання безкоштовних медичних послуг.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 4 серпня. Наразі в області зафіксували 2848 випадків. + 33 нових за добу.

В Україні станом на 4 серпня зафіксували 74 219 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  На Вінниччині зафіксували 2848 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 33 нових випадків за добу.

Державна комісія буде щоп’ятниці оновлювати поділ України на зони. Вінниця перетнула два з чотирьох показників, за якими визначається рівень епідемічної загрози.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 3 серпня. Наразі в області зафіксували 815 випадків. + 25 нових за добу та три летальних випадки.

В Україні станом на 3 серпня зафіксували 73 158 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  На Вінниччині зафіксували 2815 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 25 нових випадків за добу та три смерті.

keyboard_arrow_up