Здоров'я

Здоров'я

Відсьогодні набирає чинності закон, який встановлює відповідальність за перевезення дітей без автокрісел. Запитали вінничани, як вони ставляться до таких змін.

Beautycom – проста назва, але водночас вміщує в собі все необхідне. Згодні? Людина, яка знаходиться в гармонії з собою та своїм тілом - щаслива людина, а красива доглянута шкіра - індикатор здорового організму вцілому. 

Виділяють кілька причин зараження риб різними захворюваннями, багато з яких небезпечні для людини.

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України оприлюднив оперативну інформацію про захворюваність на кір у Вінницькій області.

У шестирічної Софії Алгаш рідкісний вроджений розлад, через який вона може померти. Єдиний вихід — трансплантація кісткового мозку від нерідного донора 

У жовтні у Вінниці розпочалася програма «Стоп грип». Уже вакцинувалися 7730 людей, з них - 1821 дитина (з яких 170 дітей позбавлені батьківського піклування, та діти з інвалідністю).

У військовій частині 3008 Нацгвардії України масово роблять щеплення, аби не захворіти на дифтерію Приклад підлеглим подав командир частини Профілактичні заходи у підрозділі триватимуть до кінця листопада

В очікування прийому сімейного лікаря помер пацієнт Калинівської амбулаторії. Чоловіку стало зле в черзі, і його не змогли реанімувати ні медики поліклініки, ні лікарі швидкої.

У листопаді прогнозують сильних магнітні бурі. Вони відбудуться в кінці місяця. У такі дні радять менше фізично працювати, більше пити води, а також відмовитись від далеких поїздок.

Внаслідок тривалої антивакцинної кампанії та нестачі вакцин у попередні роки, маємо поки що точкові сплески дифтерії. Щоб не повторити дев’яності роки, коли через епідемію дифтерії люди хворіли тисячами, а помирали сотнями, лікари радять вакцинуватись. Це можна зробити абсолютно безкоштовно у центрах медико-санітарної допомоги, або ж у приватного лікаря за 1000 грн

keyboard_arrow_up