Здоров'я

Здоров'я

Стихія вдарить по самопочуттю українців вже незабаром. Фахівці радять під час магнітних бур уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень — як фізичних, так і емоційних.

Взимку цього року у лікаря Дмитра Боцюри від коронавірусу померла дружина. Тепер чоловік виховує двох синів сам. Про те, що переміг у номінації «Тато лікар» на всеукраїнському конкурсі, відомий вінницький акушер-гінеколог дізнався випадково.

15 вересня, був Всесвітній день боротьби з лімфомами.  Це одне із небагатьох онкологічних захворювань, яке умовно виліковне вразі ранньої діагностики та своєчасного і правильного, адекватного лікування

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 19 вересня. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській (610), Одеській (319), Дніпропетровській (300), Хмельницькій (291) та Львівській (246) областях.

На Вінниччині спеціалісти постійно здійснюють моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Вони відзначають, що наразі найбільше хворих у чотирьох районах.

Відома лікарка Вікторія Савицька розповіла про осінній раціон харчування, який допоможе подолати нудьгу і поганий настрій.

День хірурга відзначають щороку у третю суботу вересня. Десять атласів хірургічної бойової травми видано в Україні, в одному з них представлено опис першої операції в польових умовах, яку виконав вінничанин. Згадуємо, як вона відбувалася. Вітаємо хірургів зі святом, бажаємо їм вдалих операцій та вдячних пацієнтів!

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 18 вересня.

З першого вересня у Вінницькій міській територіальній громаді стартувала акція «Вакцинуйся. Збережи життя». За два тижні до неї долучились 5 500 вінничан. Це люди,  які отримали дві дози препарату від коронавірусної інфекції. Наразі повний курс вакцинації пройшли 54 976 містян.

Рівень госпіталізацій пацієнтів із коронавірусом перевищує встановлені норми у восьми областях України. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я

keyboard_arrow_up