Здоров'я

Здоров'я

Медичні центри Вінниці час від часу пропонують акції та знижки на свої послуги. Саме тому, для вашої зручності, ми зібрали їх в одну добірку

Фанати своєї справи, фанати по справжньому доказової педіатрії об’єднались і створили підручник «Педіатрія». Кожен з авторів писав про те, чим займається по-справжньому, має не лише теоретичний, а й великий практичний досвід, є членами своїх асоціацій національного та європейського рівня.

У селі Жорнище Іллінецької громади на Вінниччині підтвердили випадок сказу. На два місяці ввели карантин та проводять вакцинацію тварин.

Онлайн-прогноз сонячних і геомагнітних бур розраховується за допомогою супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій по всьому світу. Прогноз оновлюється онлайн у міру надходження таких даних від активності Сонця (зазвичай, кожні 10 хвилин).

Як зберегти «вогонь» на відстані? Чи можна виправдати зраду нестачею сексу через війну? Що узагалі в армії з сексом? Про кохання у військових умовах розповідає військовий психолог Андрій Козінчук та пояснює, як можна врегулювати інтимні стосунки. 

Вінницький обласний центр контролю хвороб Міністерства охорони здоров'я України повідомив нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на 24 березня.

З робочим візитом до Вінниці 23 березня приїхав головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. Розпитали його про захворювання і вакцинацію від інфекційних хвороб на Вінниччині. А також дізналися, чи вистачає вакцин від ковіду та чи стануть вони платними для пацієнтів.

За два останні роки у нашому місті провели чотири операції з трансплантації донорських органів. Це чотири врятованих життя. І це тільки початок.  Далі, впевнені лікарі, пересадку органів у Вінниці робитимуть частіше. Не лише нирок, але й серця, печінки та легенів.  Поговорили з трансплантологами, трансплант-координаторами й пацієнтами, які живуть з донорськими органами, аби розібратися, чому ж суспільство має змінювати своє ставлення до цієї галузі медицини.

На годину уперед переводимо годинник у останню неділю березня. Як швидше звикнути до нового режиму? Психологи кажуть, що варто почати підготовку до переходу на літній час заздалегідь. Тобто зараз саме час. Як можна перелаштувати організм без надмірного стресу, розповіли Анна Катрук та Юлія Короцінська. 

Корона стала сезонним захворюванням — загострюється восени і навесні. І лише за останній місяць на Вінниччині захворіло майже дві тисячі людей. Хворіють дорослі, діти, військові, а вакцинація через війну відійшла на задній план. За словами лікарів це велика помилка, особливо якщо мова про бустерну вакцину.

keyboard_arrow_up