Здоров'я

Здоров'я

Коронавірусна хвороба в багатьох не минає безслідно. Навіть ті, хто перехворів на COVID-19 й офіційно одужав, насправді ще тривалий час не відчувають себе здоровими. Дослідження вказують, що найчастіше довгостроковими наслідками після інфікування стають біль у м'язах, втома та різноманітні психічні розлади, як-то страх та депресія. Ми розпитали про наслідки вінницьких лікарів та дізналися, де знайти допомогу тим, хто потребує реабілітації.

На початку пандемії ковіду тестування проводили декілька закладів. Наразі мережа пунктів тестування на COVID-19 значно розширились. У Вінниці здати тест за направленням сімейного лікаря або за власним бажанням не представляє труднощів.  

Вінницька область продовжує залишатись у «помаранчевій» зоні карантину щодо рівня епідемічної небезпеки, більшість сусідніх областей — у «червоній». У реанімаціях лікарень Вінниці кількість важких пацієнтів така ж, як на позаминулому тижні.  Про кисень, чому на Вінниччині не оголошено локдаун та чи повернуться діти в школу, розповів голова області Сергій Борзов.

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 12 квітня.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 12 квітня. За добу виявили 7 тисяч 856 нових випадки по країні, з них 159 на Вінниччині.

Що робити, якщо сімейний лікар сказав не здавати тест на коронавірус та не дав направлення? Однак ви маєте всі симптоми. Розкажемо, як діяти та куди дзвонити.

Вінничани хворіють на різні недуги. Не відступає коронавірус, але не оминули нас і сезонні вірусні інфекції. Спеціалісти МОЗ поділилися, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 11 квітня. Загалом на Вінниччині зафіксували 62 тисячі 840 випадків. 143 нових за добу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 11 квітня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 1,8 мільйона, одужали — 1,4 мільйона. За добу виявили 12 тисяч 112 нових випадків по країні, з них 143 на Вінниччині.

Звичку важко подолати, але є способи. Якщо вас щось турбує і ви хочете змінити своє життя на краще — прочитайте поради у матеріалі.

keyboard_arrow_up