Здоров'я

Здоров'я

Чи варто вам йти в ліс на "тихе полювання"? А може, краще обмежитися покупкою грибів на ринку або зовсім утриматися? Пропонуємо...

photo_camera

Запитали вінничан чи робили вони коли-небудь щеплення від грипу і як до нього ставляться.

Пора цвітіння водоростей припадає на теплу пору року. Саме в цей час на міських пляжах з’являються таблички, які попереджають...

Наближається сезон грипу, в поточному році в Україні він почнеться з жовтня. Для захисту себе і своїх рідних, необхідно зробити...

На відміну від країн Європейського Союзу, США та інших розвинутих країн в Україні до цих пір результати доклінічних та клінічних випробувань є комерційною таємницю. Такий стан речей  обмежує права пацієнтів.

Як змінюються життя людей, коли перестають працювати нирки і з організму більше не виводяться шкідливі речовини? Куди ці хворі вимушені ходити тричі на тиждень? І чому такі люди ніколи не виїжджають за межі області? Або дуже рідко.

На сьогоднішній день підвищений артеріальний тиск, або артеріальна гіпертензія - одне з найпоширеніших захворювань. Вважається, що люди похилого віку частіше стикаються з цією проблемою. Проте останнім часом артеріальна гіпертензія значно «помолодшала» і все більше молодих людей страждають від підвищеного артеріального тиску. Не так давно ВООЗ розмістила дослідження, у якому йде мова про те, що у кожного третього після 18 років нестабільний артеріальний тиск.

У Вінниці продовжується термореновація перинатального відділення Центру матері та дитини.  У цьому році вже замінили вікна на металопластикові.

Шановні завзяті курці! Професійне усунення хворобливої ​​залежності - високе лікарське мистецтво. Адже не кожен допоможе. Цінуйте нове життя. А на ваших сигаретах написано однозначно: «Куріння вбиває!». Так дозвольте, будь ласка, задати вам чітке питання: «Якщо у вас з’являється можливість легко і швидко позбутись від цієї зарази, то ви самі бажаєте, чи ні»?  Адже поступово курити ще ніхто не кинув. Багато хто намагається, але заганяє проблему в себе ще глибше. Тут «трохи вагітних» не буває.

Вікторія студентка, і вона має 2-річного сина. А у червні цього року перенесла тяжку операцію.

Недостатня гігієна порожнини рота сприяє виникненню неприємного запаху з роту, що знижує впевненість в собі, заважає спілкуванню. Наукові дослідження показали, що при постійному накопиченні мікроорганізмів в порожнині рота вони потрапляють в травну систему, звідти в систему кровообігу та досягають різних органів та систем. Що може призвести до хвороб серця, легенів, суглобів та нирок.

На початку квітня стартувала програма «Лікар у кожну родину. Вінничани вже уклали 958 788 декларацій із сімейними лікарями.

У новому хірургічному корпусі Вінницької лікарні імені М.І. Пирогова провели першу операцію. Яка саме була операція не зазначають.

Уже відомо з чого складатиметься «пакунок малюка». Обіцяють його видавати з 1 вересня. З повним переліком наповнення та іншими деталями можна ознайомитися у матеріалі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up