Здоров'я

Здоров'я

У лікувально-діагностичному центрі Вінниці почали проводити діагностику ефективності підтримуючої терапії. Усі дослідження безкоштовні для людей з пересадженими органами. Раніше такі перевірки проводилися лише у Києві.

Медична галузь Вінниччини працює в посиленому режимі. Роботи вистачає. Попри це, воїни в білих халатах, справляються та рятують життя.

Враховуючи активні бойові дії, які відбуваються на території  нашої країни,  у Вінницю приїхала чимала кількість сімей з дітьми, які шукають затишок, спокій, безпеку для себе та своїх близьких. Батьки повинні бути впевнені у якості роботи та кваліфікації лікаря, медичної сестри, комфортності умов перебування та бережливому ставленні до дитини. Також необхідно завжди враховувати потребами і бажання дітей, їх психологічний стан і бажання бути з батьками, коли вони хворіють.

Ми звикли говорити, що страх, злість, тривога — негативні емоції, щось погане. Насправді, це нормальні почуття, як і будь-які інші. Аж до того моменту, коли людина повністю занурюється в цю тривогу.  Медичні центри, салони краси, фітнес-клуби, спа-салони, клуби віртуальної реальності Вінниці пропонують вам позбутися стресу і тривожності та розслабитися у складні часи.

Під час війни хвилювання супроводжує українців завжди та всюди. Тому пропонуємо дієві поради, як впоратись з цим станом.

Медикаменти за державною програмою «Доступні ліки» аптеки видають пацієнтам за наявності електронного рецепта. Його можна отримати у медичних закладах Вінниці. Е-рецепт приходить на мобільний у вигляді СМС з унікальним номером та кодом підтвердження або у роздрукованому вигляді.

Її називають «чорною королевою онкології». Вона належить до найнебезпечніших злоякісних новоутворень. Відзначається швидким темпом росту і метастазуванням злоякісних клітин по всьому організму. Мова йде про меланому.

Двоє лікарів, які переїхали з Чернігова та Харкова, стали частиною команди Подільського регіонального центру онкології.

Щороку в теплий весняно-літній період у лісах і парках активізуються кліщі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт, марсельська гарячка та інші.

Згідно з дослідженнями, проведеними в Гарвардській медичній школі, обмеження споживання води призводить до зниження почуття задоволеності, спокою, позитивних емоцій, бадьорості та активності.

keyboard_arrow_up