Здоров'я

Здоров'я

В Україну доставлено понад мільйон доз вакцини проти дифтерії та правця для проведення рутинних щеплень у 2024 році.

Уже близько 10 тисяч діток та підлітків лікували свої зубки тут. Навіть родини з-за кордону продовжують приїжджати заради лікування у клініці. Своїх зубних фей знайшли і малюки, яким лише кілька місяців, і їхні батьки. Розповімо все про сучасні тренди лікування зубів, ексклюзивні «магічні консультації» та секрети лікарів однієї з найкращих дитячих стоматологічних клінік Вінниці "ПАВЛІН" — партнера "ЛЄВІКА".

Вініри - це тонкі пластинки, які накладаються на передню поверхню зубів, щоб відновити їх форму, колір і розмір. Вони допомагають вирішити проблеми з відколами, потемнінням емалі, неправильною формою зубів та іншими дефектами. Встановлення вінірів - це швидкий і ефективний спосіб отримати привабливу посмішку без тривалого лікування. Такий метод став все більш популярним серед людей, які цінують свій час і хочуть мати ідеальну усмішку. Вініри дозволяють за короткий термін отримати вражаючий результат, зберігаючи при цьому здоров'я та природний вигляд зубів. Отже, вініри - це чудовий спосіб вирішити косметичні проблеми зубів швидко і безболісно, що робить їх дуже популярними серед сучасних людей. А де їх встановити у Вінниці допоможе наша добірка кращих стоматологій, які спеціалізуються в цьому питанні.

Здоров'я спини та суглобів є важливим компонентом загального здоров'я людини. Лікарі та експерти рекомендують дотримуватися правильної постави під час сидіння та стояння, регулярно займатися фізичними вправами для м'язів спини та суглобів, не навантажувати їх надмірно і не піднімати важкі предмети без допомоги. Також важливо правильно підібрати матрац і подушку для сну, щоб уникнути надмірного тиску на спину та шийні м'язи.  Збереження здоров'я спини та суглобів допоможе підтримувати активний та здоровий спосіб життя. Але якщо маєте проблеми зі спиною, суглобами, звертайтесь до спеціалістів та отримуйте якісну допомогу.

Дитяча стоматологія починається з цікавого знайомства з лікарем-стоматологом. Краще, якщо перший візит буде профілактичним, тобто не пов’язаним із зубним болем (невимушеним).

Дані ліки передали французькі благодійники. Загалом — 1080 упаковок препарату європейського виробництва для лікування онкопатологій.

Як інноваційні технології забезпечують високий рівень хірургічної безпеки та ефективності в центрі сучасної хірургії Spinex нас ознайомить нейрохірург, спеціаліст з інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу - Герасименко Ольга Сергіївна

Аптеки можуть продавати рецептурні препарати без рецепта до кінця дії воєнного стану, якщо провізор пояснить покупцеві інструкцію.

  Лікарі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова успішно провели складну операцію 82-річній пацієнтці. В Україні всього близько десять пацієнтів, яким в такому поважному віці була проведена операція на печінці.  

З лютого медпрацівники оновленого відділення Центру мікрохірургії ока у Вінницькій міській лікарні № 3 розпочали прийом пацієнтів та вже провели перші операції. Приміщення оснащене сучасним обладнанням, створені комфортні умови для перебування пацієнтів та персоналу. А для учасників російсько-української війни послуги тут надають безкоштовно.

keyboard_arrow_up