Здоров'я

Здоров'я

У неділю, 18 квітня, буде дев’ять днів, як не стало військової з в/ч 2287 Світлани Новицької. Вона загинула не від  кулі снайпера, її вбив коронавірус. Як це сталося?

Сьогодні в Україну доставили перші вакцини в межах ініціативи COVAX. 117 000 доз вакцини Pfizer/BioNTech Україна отримує безоплатно.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 16 квітня. На стаціонарі перебуває 1380 пацієнтів з підтвердженим COVID та 333 пацієнти з підозрою на коронавірус. Кількість пацієнтів на ліжках реанімації — 141.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 16 квітня.

Через пандемію коронавірусу по всій Україні виникають проблеми з киснем. Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування тепер має власну кисневу станцію. 

З авіаквитком і довідкою про негативний тест на Covid -19 вінничанина не пропустили в літак в аеропорту «Бориспіль». Чоловік вважає, що причина в клініці «Альтамедіка». У клініці стверджують протилежне.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 15 квітня.

Попросили лікарів різного профілю розказати про те, чим нашому здоров’ю може загрожувати постійне сидіння в чотирьох стінах, і що слід робити, щоб добре себе почувати впродовж всього карантину. 

Майже 30 хвилин при зупиненому серці та зупиненому апараті штучного кровообігу охолодженим майже до 22 градусів знаходився пацієнт на операційному столі. Сьогодні його виписали з лікарні додому.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 15 квітня.

keyboard_arrow_up