Здоров'я

Здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 21 січня. Вчора в Україні виявили 20 тисяч 156 нових випадків, у Вінницькій області зафіксували 969 нових хворих

Під час підписання електронної декларації з сімейним лікарем вказується номер телефону для зв'язку з пацієнтом. На телефон приходять СМС з номерами направлень до лікарів. Що робити, якщо телефон вказаний в електронній декларації вже неактуальний?

Адреси, контакти, ціни й час очікування результатів — зібрали у добірку медичні заклади Вінниці, де можна зробити ПЛР-тест. 

Переохолодження (гіпотермія) може стати згубним для організму. Наступити воно може непомітно, при зниженні температури тіла на 1-2 градуси, навіть під час руху та фізичної роботи.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 20 січня.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 20 січня.

Немає універсального аналізу на рак. Але є можливість вирахувати перспективи певного виду раку — для цього існує генетичний скринінг. Аналіз не з дешевих, але є ініціатива зробити його безкоштовним для родичів онкохворих.

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти коронавірусу для всіх вакцинованих людей віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації — від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу імунізації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина. Бустерну дозу вінничани можуть зробити у будь-якому пункті, де щеплюють проти COVID-19.

В Україні через зростання захворюваності на COVID-19 знову можуть призупинити планові госпіталізації.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 19 січня.

keyboard_arrow_up