Здоров'я

Здоров'я

Станом на сьогодні за міською програмою «Стоп-грип» уже вакцинувалося 3 500 вінничан, серед яких — 733 дитини. Для жителів Вінницької міської територіальної громади, у рамках ініціативи «Вінничани важливі», ця програма передбачає відшкодування 50% вартості вакцини за рахунок бюджетних коштів. Дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям з інвалідністю щеплення проводиться безоплатно.

Експерти розповідають, у чому полягає небезпека чадного газу і як можна уберегтися від отруєння ним. Читайте далі та дізнайтеся подробиці.

Погода дарує мороз, сніг та дощ, а це значить, що ожеледиця не за горами. Фахівці розповідають, як втриматися на ногах, вберегтися від травмування. А якщо травмувалися — куди звертатися.

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників».  На порталі вакансій медичних працівників МОЗ понад 30 вакансій для лікарів у Вінницькій області.

За словами лікаря Андрія Шиманського, атопічний дерматит — це не алергія на продукти, глисти чи «мама щось не те з’їла», тому дитину обсипало. Це генетична особливість шкіри до сухості, подразнення та розвитку хронічного запалення в шкірі. І найчастіше загострення відбувається осінньо-зимовий період. Що робити?

Спеціалісти МОЗ розповіли, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області. Зазначають, що впродовж тижня за медичною допомогою звернулося понад чотири тисячі людей. Серед госпіталізованих є діти.

Міжнародний День людей з інвалідністю щороку відзначається третього грудня. Він не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.   

У грудні очікується декілька магнітних бур. Вони можуть негативно вплинути на метеозалежних людей. У такі дні радять менше фізично працювати, більше пити води, а також відмовитись від поїздок.

Ми зустрілися з двома вінничанами та вінничанкою і попросили їх розповісти, як виглядає життя з сидіння інвалідного візка. Про страх їздити у громадському транспорті, байдуже ставлення у лікувальних закладах та невігластво перехожих. А також про пошуки себе, самомотивацію і відчуття повноцінності.

Підтримати комфортну температуру в оселі допоможуть прості та дієві поради. Вони підійдуть кожному. Ознайомитися з ними можна у матеріалі.

keyboard_arrow_up