Жмеринка

Майже сто лебедів загинули на водоймі у Северинівці Жмеринського району. Мертвих птахів зібрали у суботу 27 листопада. Від чого загинули лебеді?

Про загибель лебедів повідомили місцеві жителі. Одні стверджують, що причиною є те, що зі ставу спустили воду, інші кажуть, чули постріли. Як пояснює ситуацію голова громади? Хто допоможе врятувати лебедів? На 28 листопада біля дамби скликають небайдужих на природолюбів

У Жмеринці  назви вулиць і провулків комуністичного минулого змінили ще три роки тому. У Малій Жмеринці, а також ще у 12 населених пунктах громади, запропонували нові назви. Які вони?

У центрі Жмеринки встановили оригінальну лавку, на якій охоче фотографуються не тільки діти. Лавка у формі кольорових олівців і будиночок для Буккросингу. . Чим ще приємно дивує місто?

У Жмеринці згадували В’ячеслава Чорновола, тут урочисто відкрили оновлену меморіальну дошку у пам'ять про нього. Це єдиний в області пам’ятний знак борцю за Незалежність держави.   Письмового дозволу чиновники так і не надали. Чому жмеринчани вирішили зберегти пам'ять про Чорновола?

Костюмований заїзд на велосипедах провели активісти у Жмеринці. Привернули увагу до створення умов для тих, хто їздить містом на двоколісному. Організатор заходу — «Гончаренко центр» — створила першу у місті велошколу і не тільки…

Дещо незвичну програму — «Розвиток плавання» — схвалили на засіданні виконкому Жмеринської міськради. На її реалізацію планують витратити 1,9 мільйона гривень. Плаванню у Жмеринці навчають у басейні спорткомплексу «Юність».

Микола Трегуб зі Жмеринки воював на Донбасі у складі бойовиків. Після поранення перебрався у Росію. Але там не оцінили його «заслуги» перед «ДНР»:. Московський суд уже вдруге прийняв постанову про його депортацію . Де він нині? Що кажуть рідні у Жмеринці? Яку інформацію про депортованого мають у міграційній службі?

Нові тарифи у місті залізничників вступають в дію 15 квітня. Шість гривень платитимуть за проїзд дорослі і чотири гривні діти. Хто більше незадоволений новою ціною — пасажири чи водії маршруток?

Медик рятувала чужі життя, а своє не могла. Недуга виявилася підступною та складною.

keyboard_arrow_up