Жмеринка

Львівське сміття досі не вивезли з Демидівки Жмеринського району. Смердюча історія має нове продовження. Підприємець повідомив громаді, що на полі вже чисто. Люди вирішили перевірити: найняли екскаватор, той копнув ковшем, а там — купи прихованого сміття. Як розгорталися події далі?

Сміття зі Львова, яке привезли у Демидівку Жмеринського району, вивозять, але куди — не кажуть. Робить це підприємець, який прийняв його. Обіцяв справитися до 1 вересня. Відвантажив 15 машин, а там тисяча тонн відходів. Жителі села мали намір перекривати залізницю, автомобільну трасу і Соборну. Акцію відклали на тиждень. Чому?

У Жмеринському районі виявили п'ять фур з львівським сміттям. Одну машину встигли висипати, ще чотири — арештували. Однак, сміття там висипали й до цього. Його уже зібралося чимало. До речі, привезли відходи не напряму з Львова. Сміття встигло помандрувати Україною.

Квартиру придбали за кошти держбюджету для Олександра Пастушенка. Хлопець уже створив свою сім'ю та заїхав до нового помешкання з молодою дружиною.

Міськрада Жмеринки достроково звільнила Анатолія Кушніра з посади голови. Він через Верховний суд повернув собі мерське крісло.

Любов Голубенко щороку приходить до пам’ятника односельцям, яких забрала війна і зачитує їхні прізвища. Написала книгу про своє село Стодульці, у ній є сторінки про солдатські листи і похоронки. У її батька було четверо братів, з війни повернувся тільки він один. Чому він ніколи на ходив святкувати День Перемоги і не дивився фільми про війну?

В Андрія Павлюка зі Жмеринки 11 дітей, стільки ж у його батьків. Дружина Андрія Надія теж з багатодітної сім’ї — у них 14 дітей. Нині у родині Надії 185 найрідніших людей, у її чоловіка таких 83. Як живуть багатодітні в умовах карантину?   

У Жмеринці пацієнтка з коронавірусом контактувала із 16 медиками. Їх нині помістили на обсервацію на території лікарні.

У Жмеринці зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. Захворіла породілля. Пологи приймалися в ізольованій боксованій палаті для індивідуальних пологів. Чи передається вірус від матері до дитини?

21 рік тому, 25 березня, загинув В'ячеслав Чорновіл. Його автомобіль врізався в КамАЗ, що раптом виїхав на трасу. Обставини аварії дотепер до кінця не з’ясовані. У Жмеринці проживає однокурсниця Чорновола по університету. Вона один з ініціаторів встановлення Меморіальної дошки у їхньому місті знаному політику.

keyboard_arrow_up