Жмеринка

 У Жмеринці 12 січня в останню путь проводжали 37-річного залізничника Павла Столярова, а в Браїлові прощалися із 49-річним Олександром Волосом. Громада стояла на колінах з прапорами та вигукувала «Слава Героям!».

У Новорічну ніч двоє вимушених переселенок у Жмеринці народили хлопчиків. У Юлії з Херсона і Галини з Харкова це вже другі синочки. Загалом у 2022 році у Жмеринці народилося 299 хлопчиків і дівчаток.

Вчора, 17 грудня, Жмеринська громада провела в останню путь полеглого за Україну, її незалежність та життя українців у вільній країні Олександра Балюка.  Місцеві мешканці утворили «живий коридор», квітами встелили дорогу та в знак шани всі стали на коліна.

У «Прозорому офісі» Жмеринки уже надають 222 послуги. Починаючи з нинішнього року, доступною стала комплексна допомога для батьків новонароджених — «е-Малятко». Що вона являє собою і хто перший отримав? Коли уперше її почали надавати у Вінниці?

Завершили експертизу одного із загиблих лебедів на ставку у Северинівці Жмеринського району. Ми дізналися, які результати.

У селищі Браїлів Жмеринського району урочисто відкрили оновлений і добудований спорткомплекс «Авангард». Хто і скільки дав на це грошей?

У Жмеринці двоє небайдужих містян з власної ініціативи реалізували ще одну гарну справу. Про що йдеться?

Майже сто лебедів загинули на водоймі у Северинівці Жмеринського району. Мертвих птахів зібрали у суботу 27 листопада. Від чого загинули лебеді?

Про загибель лебедів повідомили місцеві жителі. Одні стверджують, що причиною є те, що зі ставу спустили воду, інші кажуть, чули постріли. Як пояснює ситуацію голова громади? Хто допоможе врятувати лебедів? На 28 листопада біля дамби скликають небайдужих на природолюбів

У Жмеринці  назви вулиць і провулків комуністичного минулого змінили ще три роки тому. У Малій Жмеринці, а також ще у 12 населених пунктах громади, запропонували нові назви. Які вони?

keyboard_arrow_up