Жмеринка

У «Прозорому офісі» Жмеринки уже надають 222 послуги. Починаючи з нинішнього року, доступною стала комплексна допомога для батьків новонароджених — «е-Малятко». Що вона являє собою і хто перший отримав? Коли уперше її почали надавати у Вінниці?

Завершили експертизу одного із загиблих лебедів на ставку у Северинівці Жмеринського району. Ми дізналися, які результати.

У селищі Браїлів Жмеринського району урочисто відкрили оновлений і добудований спорткомплекс «Авангард». Хто і скільки дав на це грошей?

У Жмеринці двоє небайдужих містян з власної ініціативи реалізували ще одну гарну справу. Про що йдеться?

Майже сто лебедів загинули на водоймі у Северинівці Жмеринського району. Мертвих птахів зібрали у суботу 27 листопада. Від чого загинули лебеді?

Про загибель лебедів повідомили місцеві жителі. Одні стверджують, що причиною є те, що зі ставу спустили воду, інші кажуть, чули постріли. Як пояснює ситуацію голова громади? Хто допоможе врятувати лебедів? На 28 листопада біля дамби скликають небайдужих на природолюбів

У Жмеринці  назви вулиць і провулків комуністичного минулого змінили ще три роки тому. У Малій Жмеринці, а також ще у 12 населених пунктах громади, запропонували нові назви. Які вони?

У центрі Жмеринки встановили оригінальну лавку, на якій охоче фотографуються не тільки діти. Лавка у формі кольорових олівців і будиночок для Буккросингу. . Чим ще приємно дивує місто?

У Жмеринці згадували В’ячеслава Чорновола, тут урочисто відкрили оновлену меморіальну дошку у пам'ять про нього. Це єдиний в області пам’ятний знак борцю за Незалежність держави.   Письмового дозволу чиновники так і не надали. Чому жмеринчани вирішили зберегти пам'ять про Чорновола?

Костюмований заїзд на велосипедах провели активісти у Жмеринці. Привернули увагу до створення умов для тих, хто їздить містом на двоколісному. Організатор заходу — «Гончаренко центр» — створила першу у місті велошколу і не тільки…

keyboard_arrow_up