Новини компаній

Англійська у 2023 році є невідʼємним скілом у переліку більшості успішних професій. Але найкращий час, щоб почати знайомитися з нею, саме в дитинстві. Є цілий ряд причин чому вивчати англійську з раннього дитинства простіше, ніж у дорослому віці. У першу чергу - це більш відкрита для сприйняття молода свідомість та комфортне опанування ще однієї мови паралельно з рідною. Школа англійської мови FLASH описала головні переваги того, щоб вивчати англійську змалечку.

4 грудня завершився конкурс творчості “Подарунок від Святого Миколая”, де діти креативно та творчо зображали День Святого Миколая у малюнку, поробці, творчому листі до Миколая, вірші та отримали подарунки від партнерів та редакції.

Коли йдеться про ремонт, то дуже часто ми думаємо про красивий дизайн. Проте, про функціональні речі теж не варто забувати. Зокрема, димарі та вентиляція.

Запрошуємо до магазину автозапчастин від національного дистриб’ютора «Юнік Трейд» у Вінниці. Саме тут ваш автомобіль отримає найкращий догляд!

Купити блоки на паркан - перший крок до створення надійної та привабливої огорожі для вашої власності.

Перша приватна лікарня від «Альтамедики» надає цілодобову медичну допомогу, в тому числі невідкладну. Багаторічний досвід команди щодо діагностики та лікування онкологічних патологій, травм, гострих хірургічних станів, гінекологічних захворювань, хвороб ЛОР-органів дозволяє швидко допомагати дорослим і дітям.

Вінничанка Олена Сіранчук стала першою фіналісткою конкурсу краси Ms Top Ukraine 2023, що відбувся нещодавно в Одесі.   І отримала титул MS TOP WOMAN UKRAINE 2023.

Алкоголізм - це проблема, що зачіпає не лише тих, хто страждає від цієї залежності, але й їх родини та спільноту. І хоча багато людей і клінік відомі методами подолання алкогольної залежності, центр Віта Код у Вінниці відзначається особливим підходом до розв'язання цієї проблеми - позбавлення від алкоголізму на все життя.

Безпека власного будинку чи квартири є одним з найважливіших запитів в теперішній неспокійний час. Ніхто не хоче, щоб його оселя була вразливою для злодіїв, вандалів чи просто небажаних гостей. 

keyboard_arrow_up