Новини компаній

В понеділок, 21 червня, в Вінниці відбулося яскраве свято дитинства і морозива від торговельної марки «Рудь». Організатори сімейного заходу гарантували отримання захоплюючих пригод, яскравих емоцій, святкового настрою і максимального втілення цьогорічного слогану «Рудь» — це завжди любов! 100% найяскравіших вражень та найсмачнішого морозива від виробника № 1 в Україні».

Єдиний у Вінниці Центр психічного здоров’я «Крила життя», створений науковцями, лікарями і досвідченими психотерапевтами, відкрив свої двері для людей, які потребують допомоги справжніх фахівців.

Дігтярне мило часто використовується в косметології та дерматології. Попри великий вибір сучасних засобів та лікарських препаратів, останнім часом воно стало популярним серед молодих людей, які обирають натуральну косметику. Нижче ми розповімо, чому воно має великий попит.

Долучайся до найвеселішого та найдрайвовішого Свята Морозива від компанії «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод»).

Професія веб-дизайнера відносно нова на ринку праці, але доволі популярна. Початок даного напряму розпочався в 90-х. На той час всі веб-ресурси містили в собі тільки текст, без красивих та яскравих картинок, різних за розмірами шрифтів, спливаючих слайдерів та інших “спецефектів”.

Легендарный тренинг «Чемпионы продаж» для менеджеров и предпринимателей в Виннице 17 июня!

Проблеми з ламінатом, який купують вінничани, останні п'ять років - мають багато спільного: Найчастіша проблема це замки 5g, які нещільно тримають дві планки по торцях і в ці торці   потрапляє бруд і волога - вони починають скрипіти Він здувається на краях при попаданні вологи Він розходиться

Вінницька ІТ-Академія оголошує конкурс участі територіальних Громад по створенню осередків ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням - Громада успіху.

Друзі, літо радує не тільки гарною погодою, а й приємними знижками в ГРОШ!

keyboard_arrow_up