Новини компаній

ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», за минулий рік суттєво наростило обсяги постачання електроенергії корпоративним клієнтам та бюджетним організаціям. Всього за 2021 рік компанія реалізувала близько 7 млн кВт⋅год електроенергії.

Зростання цін люди відчувають щодня: з кожним відвідуванням магазину, з кожною сплатою за квітанціями. Навіть офіційна статистика вже не може цього приховати. За даними Держстату, ціни на продукцію промисловості у 2021-му зросли на 62,2%. Цена й більше зростання за останні 25 років! І це лише початок, бо маховик інфляції продовжує розкручуватися.

Якщо за пару тижнів веселощів та застілля джинси стали вузькими, настав час повертати талію.

Технології не стоять на місці, тому сьогодні ми пропонуємо вінничанам ознайомитися з новинами автосвіту. 

Останнім часом в усіх регіонах України різко зросла кількість аварійних ситуацій при користуванні газом в побуті. Зокрема, отруєння чадним газом, вибухи, пожежі та інші аварії, що несуть небезпеку для життя та здоров’я людей, руйнування будинків.

Друзі, вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо здоров'я, любові, взаєморозуміння, радості  та достатку. Зустрічайте оновлені акційні пропозиції,які будуть дійсні з 6  по 26січня 

Ціна газу для побутових клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у січні 2022 року залишиться на рівні 7,99 грн за кубічний метр.

Святкові дні ще тривають, а отже – ще є час докупити подарунки рідним і близьким, до яких плануєте завітати на святвечір. 

Відпочинок взимку – це веселі святкові заходи, перегляд кінофільмів та яскраві враження. Можна не тільки відвідати ярмарок у центрі міста, а й порозважатися біля ялинки, яку встановили на площі.

У цій статті ми проаналізуємо особливості бальзамів для волосся Залишилися у минулому ті часи, коли єдиним засобом догляду за волоссям був шампунь. Сьогодні численні бренди пропонують різні за текстурою та призначенням продукти, які забезпечують базовий догляд за локонами, а також вирішують різноманітні завдання. У цій статті ми проаналізуємо особливості бальзамів для волосся.

keyboard_arrow_up