Новини компаній

Багато ковбас і не тільки за приємною ціною!  Сторінки гортайте та в ГРОШ поспішайте. Акція з 18.03 по 07.04

Кожна дитина чекає з нетерпінням свого дня народження, а всі батьки мріють бачити своїх дітей щасливими та організувати для них саму круту вечірку. Ми зібрали в матеріалі компанії які точно знають, що полюбляють діти.  

Від початку карантину багато людей перейшли на дистанційну форму роботи, проте далеко не всім з нас комфортно працювати віддалено. На щастя, є хороша альтернатива роботі в офісі та вдома — коворкінг, а саме креативний простір «Артинов». Розповідаємо, в чому основні переваги цього місця, кому воно підійде та як скористатися всіма його можливостями вже зараз.

Діабет — це дорого! Saharok Shop підготував кілька порад, які допоможуть трохи заощадити, не приносячи в жертву найголовніше — своє здоров'я.

«Еко таксі 7737» стала кращою компанією в голосуванні «Народний бренд» у номінації «Таксі». Компанія молода, адже всього рік працює на ринку таксоперевезень міста, проте активно розвивається та займає лідируючі позиції.  Участь у конкурсі «Народний бренд» брала вперше й одразу перемогла.

Новий рік вже близько, тому ТОВ «Вінницягаз Збут» із радістю оголошує про початок акції, учасники якої можуть отримати подарунки до свят.

Вже три спиртові заводи нашої області перейшли у приватні руки через аукціони. Найбільше претендентів було на найстаріше підприємство — Овечацькому заводу 170 років. Фонд Держмайна (ФДМУ) виторгував за цей об’єкт у 2,7 рази дорожче від стартової ціни. До приватизації готують ще дев’ять спиртових і один лікеро-горілчаний завод в області. Які підприємства підуть з молотка?

Гарні ноги – не завжди здорові. Знайдіть кілька хвилин, щоб пройти наш тест і дізнатися чи все гаразд з вашими венами

Атракціон «Колесо огляду, 30-метрової висоти», вінничани змонтували у парку «Сосновий бір» у Черкасах Для рідного міста  «Аналог» пропонує спорудити незвичну атракцію – башту кругового огляду висотою 50 метрів Навіть місце підібрали для такого об’єкта Що являє собою така конструкція? Про це журналісту 20minut.ua розповіли на підприємстві

У п’ятницю, 13 грудня, на маршрут вийшов третій вінницький тролейбус Як і два попередні, його виготовили у Вінницькій транспортній компанії Чим відрізняється машина від двох попередніх? Скільки часу потрібно на завершення четвертого VinLine?

keyboard_arrow_up