Новини компаній

Нещодавно на Вінниччині завершився конкурс з розвитку ветеранського мікробізнесу «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині».

Запрошуємо до магазину автозапчастин від національного дистриб’ютора «Юнік Трейд» у Вінниці. Саме тут ваш автомобіль отримає найкращий догляд!

Нещодавно було визначено переможців конкурсу з розвитку ветеранського мікробізнесу «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині». У ньому ветерани та їхні рідні мали змогу пройти спеціальне навчання, а 10 учасників навіть отримали 100 000 гривень на власну справу.

Онлайн-навчання для всіх охочих та 100 000 гривень для реалізації 10 найкращих ідей. Ветерани та їхні родини мали змогу взяти участь у конкурсі з розвитку ветеранського мікробізнесу «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині».

Затишні, унікальні та енергоефективні капітальні шале нещодавно почали виготовляти на Вінниччині. З чого їх будують? Яка технологія будівництва? Які терміни і ціна? Поговорили з В’ячеславом Биковим, який їх будує. 

Через державні електронні аукціони «Прозорро.Продажі» можна орендувати комунальне приміщення для власної справи. Гроші від оренди надходять до бюджетів громад, а бізнес отримує простір для розвитку.

«RUN 4 VICTORY» у Вінниці — це другий з чотирьох забігів благодійного квадромарафону. Захід відбувся за ініціативи компанії МХП, Благодійного фонду «МХП-Громаді» та спортивній спільноті «Характер». Головна мета — допомога нашим захисникам. Організатор та партнери забігу поставили за ціль зібрати 1,5 млн грн на потреби військових.

Питання «що приготувати на вечерю?» таке ж філософське, як і «у чому сенс життя?». Бренд свіжих сирів Lel’ знає відповіді на обидва. Принаймні Дотримується принципів гастро гедонізму в кожній формулу продукту. А для смачних вечерь, сніданків та обідів — має добірку сирних bellissimo поєднань!

Кредит онлайн у МФО став надзвичайно популярним у наші дні. Така популярність пояснюється простотою і доступністю мікрокредитів. МФО пропонують спрощені процедури оформлення кредитів, без необхідності надання великої кількості документів і без тривалих перевірок. Заявку на кредит можна подати онлайн, і рішення буде прийнято протягом декількох хвилин.

Прочитайте все про кухонні ножі в нашому короткому та простому посібнику. Він написаний просто та доступно, з нього ви легко дізнаєтесь про типи кухонних ножів, як вибрати гарний ніж, як його правильно зберігати та заточувати. У цій статті зібрано усе що потрібно знати про кухонні ножі сучасній людині.

keyboard_arrow_up