Новини компаній

Створений за останніми світовими трендами кінотеатр Сінема Сіті має 7 залів, розташований на 3-ому поверсі ТРЦ Мегамолл та приймає гостей вже сьогодні!

Алкогольна залежність підступна тим, що розвивається непомітно і люди просто не помічають наявність серйозної проблеми. Але достатньо дати собі чесну відповідь на 7 простих запитань щоб зрозуміти: чи дійсно ситуація під контролем?

Гладенька шкіра з давніх часів вважається еталоном краси та доглянутості. Але видалення волосся воском, шугрінгом або епілятором досить болісно і має короткочасний ефект.

День народження Вінниці на минулих вихідних відзначали всі: десятки локацій, тематичних активностей, яскравих заходів і приємних сюрпризів чекали вінничан і гостей міста.  Привітати іменинницю з її 658-ю річницею прийшли тисячі людей. Від полудня й до пізньої ночі вони гуляли середмістям, співали, танцювали, фотографувались. Кожен гість свята міг віднайти для себе щось цікаве й корисне. 

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з партнерами України, Грузії, Азербайджану, Італії, Польщі та Франції, завершила реалізацію проекту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості», що фінансується Європейським Союзом в рамках програми Erasmus+.

Сьогодні шанувальники відпочинку перед телевізором можуть вільно обирати вид телебачення з огляду на фінансові можливості чи особисті вподобання. Комусь до душі супутникове з безкоштовними і платними телеканалами. Свої прихильники є у цифрового телебачення Т2 з невеликою кількістю каналів, переважно непопулярних місцевих. Хтось віддає перевагу OTT, яке пропонує ті ж телеканали, що й кабельне телебачення, але вже за значно вищою ціною і за умови підключення Інтернету.

Сьогодні Вінниця святкує свій День народження. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди, тих, хто зустрів тут свою долю, хто здійснив тут свою найзаповітнішу мрію.   

Відсьогодні — за адресою: вул. Келецька, 78. Саме тут, на житловому масиві «Вишенька», відкрилося нове відділення Незалежної лабораторії ІНВІТРО. 

Ми живемо в часи, де технології розвиваються у шаленому темпі. Постійно з'являються нові професії, а старі - зникають. Найшвидше зростає ІТ-сфера, яка проникає практично  у всі сфери людського життя. Тільки подумайте, скільки з'явилося програм для онлайн-навчання, для діагностики хвороб, програм для спорту, для легкого та швидкого банкінгу, вже не говорячи про дитячі ігри. Настав той час, де без знання та використання комп’ютерних технологій стає майже неможливо. 

ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає своїм клієнтам додаткову можливість підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». За численними зверненнями клієнтів, термін підключення до цього тарифу продовжено ще на один місяць - до 30 вересня 2021 року.

keyboard_arrow_up