Новини компаній

Домашні улюбленці заряджають енергією та дарують тепло краще, ніж генератор чи обігрівач. Проте не у всіх є чотирилапі друзі. Тому лінія магазинів EVA та фонд HAPPY PAW створили можливість почухати віртуального котика або песика і таким чином допомогти реальним тваринам з притулків пережити зиму в затишку.

Безмежна вдячність за кожну прожиту мить і за кожен звільнений метр землі військовим Збройних Сил України!

У 2012 році компанія NetEnt презентувала свій черговий ігровий автомат Elements: The Awakening. Його сюжет зав'язаний навколо чотирьох стихій: вогню, води, землі та повітря. Вони допоможуть щасливому гравцю отримати чудовий виграш.

Навіть якщо ваша кішка більшу частину дня проводить на вулиці, все одно у домі має стояти лоток для справлення природних потреб. На відміну від собаки, кішку неможливо привчити «ходити у справах» за розкладом двічі або тричі на день. Щоб у квартирі не було неприємного запаху, а тварина без проблем використовувала лоток за призначенням, варто підібрати правильний варіант наповнювача.

Ігротека FAVBET – одна з найбільших в Україні.

5 грудня відбудеться аукціон з продажу Тростянецького спиртзаводу, а 7 грудня продаватимуть Гайсинський спиртовий. Це будуть повторні продажі з суттєвою знижкою стартової ціни.

На Вінниччину Юлія Тимошенко приїхала з гуманітарною місією, приділивши максимальну увагу зустрічам та наданню допомоги сім’ям переселенців, які зараз мешкають у регіоні.  Із найперших днів повномасштабної війни лідерка «Батьківщини» та Вінницька обласна парторганізація постійно на зв’язку із людьми, аби із перших уст знати, якої допомоги люди найбільше потребують у важкий час війни. 

14 листопада в мережі EVA та інтернет-магазині EVA.UA незмінно стартувала традиційна кампанія «Ці дні» під слоганом «Кращі знижки року». Нові акції та цікаві активності чекатимуть на покупців щодня аж до 27 листопада.

Нормальна доставка LA П’ЄЦ вже три роки працює у Вінниці та доставляє гарячу піцу на дровах до 29-ти хвилин. Колись у місті була лише одна точка самовивозу на Площі Гагаріна, 2. Але згодом з’явилася ще одна на Олега Антонова, 13.

Володіння якою мовою необхідно всім? Кожен подумав про англійську (в Україні англійську можуть запровадити, як офіційну мову ділового спілкування).

keyboard_arrow_up