Новини компаній

Новий формат для навчання ведучих масових заходів та весіль розпочнеться вже 2-го жовтня. Олександр Теренчук та Олег...

Жнива минули і у вас з'явилося більше часу подумати про оновлення агротехніки. Адже з приходом осені роботи для сільськогосподарської...

Що треба знати про нові правила оцінки вартості житла? Продаючи квартиру, треба вказувати ті ціни, що їх встановили...

У Вінниці вчетверте пройшов фестиваль польової кухні ім.Тараса Сича. На захід завітав народний депутат Сергій Кудлаєнко,...

Встелена натуральним камінням доріжка поміж затінку дерев веде до затишної альтанки. Чути запах квітів, які долинають з клумби неподалік. Ви мрієте про такий дворик? Чи можливо у ваших фантазіях є штучне озеро з золотими рибками і мереживо кованих ліхтарів? Досить міряти! Усі ваші бажання можуть втілити професіонали. Ми підібрали перелік компаній, які точно допоможуть вам створити ідеальне подвір'я на заздрість сусідам.

Школа інтернів - це супер насичена навчальна програма для думаючих молодих людей. Ми перевіримо всі ваші таланти і компетенції, доповнимо і посилимо.   Подібні Школи та набори проводяться в RIA.com вже чотири роки поспіль, і кожного разу  покращується формат, вдосконалюється програма, доповнюються підходи.

Мы утепляем дома методом бесшовного напыления пенополиуретана и делаем гидроизоляцию любых поверхностей с помощью полимочевины. Оба материала, которые мы применяем в работе, лучшие в своем классе, долговечные, огнеупорные и безвредные для здоровья людей. 

Покупка на «Амазоне» - тяжёлая? – Уже нет!

Подвесной потолок завоевал сердца многих ценителей красоты и современного дизайнерского интерьера. С помощью подвесного потолка можно не только визуально выровнять потолок (если он кривой заранее), а и придать Вашей комнате или квартире максимально красивый и современный вид!

Столовое серебро - желанное украшение и гордость любого стола. Серебряная ложка, вилка или нож приносят тактильное и эстетическое удовольствие, вызывают восторг, а то и зависть гостей.

Особенности выбора бензинового генератора. Выбор бензинового генератора по мощности и фазе. Синхронные и асинхронные бензиновые генераторы. Где недорого купить качественные бензиновые генераторы в Украине.

Близкие люди не могут выручить необходимой суммой в долг, а банки отказывают в кредите, не удосуживаясь даже сообщать о причинах вынесенного решения? Попадание в такую ситуацию до недавнего времени было сродни катастрофе.

В современном мире родители часто перекладывают воспитание и развитие своего ребёнка на разнообразные цифровые технологии. Встретить малыша, занятого игрой на телефоне, можно в любом транспорте или очереди в поликлинику.

Усі, а особливо діти обожнюють солодощі!

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up