Новини компаній

Здійснювати покупки в ТРЦ «Мегамолл» тепер ще зручніше, коли завжди є де залишити авто. Як бонус - перші 3 години користування паркінгом – безкоштовні.

У Вінниці 15 березня волонтерський штаб "Українська команда" Вінниччини спільно з благодійним фондом Людмили Станіславенко проводили видачу гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям з дітьми. 

Людина вживає їжу щодня. При цьому лише незначний відсоток українців має можливість та бажання часто харчуватись у кафе та інших громадських закладах. Саме тому на кухні кожної оселі повинен бути не тільки якісний посуд, а й засоби для догляду за ним – насамперед для миття.

Волонтерський штаб «Українська команда» Вінниччини сьогодні в черговий раз безкоштовно забезпечив життєво необхідними ліками «Еутирокс» та «L-тироксин» людей похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та вінниччан, які цього потребували. 

А моно поповнити картку mono без комісії? В EasyPay моно все! Миттєве поповнення картки Monobank без комісії в мережі терміналів EasyPay вже доступне для користувачів по всій Україні.

Тактичні штани – невід’ємний атрибут військової форми і вдала покупка для поціновувачів активного відпочинку. Ось чому перед купівлею так важливо ознайомитись із критеріями, за якими варто їх обирати. Основних усього п’ять. Готові запам’ятовувати?

Новий телефон – це завжди справжнє свято. Немає нічого приємнішого за трендовий гаджет. Проте, трапляється усяке. Девайси можуть бути новенькими, тому міняти шкода, але від пошкоджень ніхто не застрахований.

Поліція охорони знає як захистити те, що цінне для вас  Не гайте найцінніше - час! Підключайте охоронно-пожежне обладнання від поліції охорони і будьте спокійні за збереження того, що цінне для вас. 

Відповідно до оприлюдненого дослідження UNESCO, попри зростання кількості жінок, які  обирають науку своєю професією, вони й досі становлять не більше 33% серед усіх науковців  світу[1]. Із часів заснування Нобелівської премії, з 1901 року, 61 премію вручали жінкам, 894 — чоловікам[2]. Через російське вторгнення науковці України були вимушені покинути власні  домівки, втрачали місце роботи. Тому підтримка жінок у науці, які змалку стикаються з  гендерними стереотипами, є вкрай важливою для відбудови України. 

keyboard_arrow_up