Новини компаній

У літній сезон приємно провести час біля води. Для вінничан це легко зробити на пляжі Південного Бугу. Щоб удосконалити відпочинок, візьміть з собою надувний басейн. 

Позиція голови "Партії Вінничан" стосовно деяких гучних заяв представників місцевого самоврядування Вінниці та області, які незрозумілі більшості вінничан. 

«ЄДИНІ» – масштабний багатокомпонентний проєкт, покликаний підвищити мотивацію, поліпшити навички розмовної української мови та ознайомити з ресурсами, які можна використовувати для переходу на українську. Курс триває 28 днів. Щодня учасники отримують онлайн навчальні матеріали та завдання. Також вони, мають можливість відвідати вісім вебінарів і на місці, у громадах (ОТГ), взяти участь у розмовних клубах - попрацювати в групах і отримати зворотний зв’язок від викладача української мови. Додатково учасники можуть взяти участь у годинному «колі підтримки». Передбачені заняття для дітей учасників розмовних клубів.

Дитячий клуб «Освальд» запрошує діток до денного табору. У нашому таборі зібрано вражаючу кількість іграшок, ігор, спортивного дитячого обладнанням для відпочинку на всі сто!

Міжнародна доставка композицій - потрібна послуга квіткового салону Annetflowers, яка скорочує відстані між вашими рідними та близькими. Якщо вінниччанам необхідно привітати бізнес-партнера, рідну, близьку людину, наш інтернет-магазин готовий надати вам свої послуги.

Злодії із задоволенням працюють в мирний час, а зараз – то взагалі їм зелене світло, бо багато хто покинув домівки і сповістив про це в соцмережах.

Що є важливим складником перемоги? У кожного знайдеться своя відповідь. Проте історія показує, що отримати перевагу в будь-якому бою допомагає єдність. Ворогу фізично та морально важко, коли ми працюємо як злагоджений механізм. І поки армія захищає нас, ми робимо нашу армію міцнішою.

Ще зовсім недавно наземні казино були комп'ютерними клубами. Вони перебували у підвалах, у яких розташовувалися столи з комп'ютерами. Влада не могла причепитися, оскільки власники говорили, що не займаються азартною діяльністю, а здають в оренду комп'ютери, а що роблять там користувачі — їх не стосується. Як правило, на машинах було встановлено піратське програмне забезпечення і виграти в таких закладах було практично нереально.

Українці! Де б ви не були, в будь-якій точці світу - ми хочемо, щоб ви почувались впевненіше і БЕЗПЕЧНІШЕ!

Ми розуміємо, що ні країни, ні організації, ні сім'ї, які прихистили українських біженців - не зможуть це робити вічно.

keyboard_arrow_up