Новини компаній

Эректильная дисфункция – проблема, с которой в определенном возрасте сталкивается практически каждый мужчина.

Автобусні пасажирські перевезення – популярний вид послуг. Цей вид транспорту зручно використовувати не тільки для внутріміських...

Преподнести на юбилей, свадьбу, именины комплект постельного белья, памятный сувенир или стильный аксессуар хочется в оригинальном,...

Неотъемлемой частью студийной видеосъемки является хорошее освещение. Именно от качественной техники для освещения зависит...

Вінниця стала на крок ближче до майбутнього. У нашому міcті презентували нові моделі Nissan Qashqai та Nissan X-TRAIL. Той, хто побільше дізнається про ці авто, уже не захоче керувати машиною без такої надсучасної «начинки», яка дарує водію і пасажирам безпеку та комфорт.

Десять готелів на Мальдівах перевірила менеджер туристичної агенції «ВінВіза». Це перша інспекція відпочинку на острівному курорті, зроблена професіоналом з Вінниці. Хто розкаже про Мальдівські острови краще за людину, яка все бачила на власні очі? Про ванні кімнати без даху, босий відпочинок, рифових акул і скатів, які їдять із рук, - читайте в інтерв’ю та дивіться на знімках із райського курорту.

Скоро перше грудня. А значить — ми дізнаємося, який день листопада став щасливим для покупців магазинів мережі «Грош». У гроші перетворяться близько 40 000 чеків — такою є середня кількість покупців за добу. Маєте чек на 300 гривень? Приходите до будь-якого магазину «Грош» і отримуєте на цю суму такі подарунки, які ви самі оберете на полицях з товарами.

С самых давних времен человек использовал глиняную основу в качестве основного строительного и отделочного материала. Античная глиняная кровля, которая является прообразом керамической черепицы, после извлечения на поверхность при археологических раскопках выглядит абсолютно неповрежденной временем и при этом сохраняет все свои свойства.

У Вінниці пройшов вишуканий захід для жінок – Ladies Night. Цього вечора три відомі вінничанки на власному прикладі довели, що пробувати та перемагати ніколи не пізно. Розказали, як прокидалися о п’ятій ранку та йшли розклеювати оголошення про роботу. Про те, на що вони здатні заради своїх дітей. Та про те, як проходило перетворення із сірої миші на відому та успішну.

Не знаєте, як мотивувати працівників у малому бізнесі? Страждаєте через плинність кадрів? Не вдається швидко закривати вакансії?

Если вы стремитесь создать оригинальный интерьер, то вам просто необходимо присмотреться к квартирам, оформленным в ретростиле. В нем преобладают старые предметы и техника, сочные оттенки и оригинальная мебель.

Суровые зимние морозы — не за горами, поэтому сейчас самое время подумать о теплых зимних вещах. И чтобы утепляясь выглядеть привлекательно, стоит сразу позаботиться об аксессуарах. Элегантность любому образу придают именно мелочи. Так чем лучше разбавить осенне-зимний гардероб? 

Ингаляторы (небулайзеры) с каждым месяцем завоевывают популярность новых пользователей, в силу весомых преимуществ.

Для тих хто слідкує за всіма новинками моди та тих хто любить носити цікаві аксесуари з відлунням екологічності пропонуємо познайомитись з метеликами на шию з натуральної деревини.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up