Від Читачів

Прошу підтримати петицію з питання поліпшення транспортного сполучення між мікрорайоном Тяжилів та Замостям.

Учасниками медійного марафону «Гендерна рівність в Україні – на крок ближче» у рамках проекту «Підвищення видимості жінок...

Деякі власники автомобілів паркуються на місцях, відведених для водіїв з інвалідністю.

Україна має знайти та покарати виконавців і замовників цього злочину на основі незаперечних доказів і рішучих оперативно-слідчих...

Протягом останніх трьох років гучно декларуються реформи в нашій країні. Все частіше з уст високопосадовців ми чуємо правильні слова про європейські стандарти освіти в Україні. А європейські стандарти – це передусім перевага навчальної практики над теорією, і в цьому одностайні науковці Вінницького національного аграрного університету.

Перечитував архіви «20 хвилин» і знайшов публікацію кореспондента Віктора Скрипника від 14 липня 2015 року «Прийдуть з вудками під ОДА»

Психолог Наталія Станчук проводить тренінгові групи з профілактики емоційного «вигорання» на роботі для вінницької журналістської громадської організації «СПІНОЗА» у проекті «Палай – не згорай!». Свої враження від роботи із медійниками вона розповідає у інтерв’ю.

Із проблемою колекторських погроз стикається багато українців. Часто під час виконання своєї роботи колектори виходять за межі закону, і правова необізнаність громадян запалює перед ними зелене світло. Відтак, що ж потрібно робити, якщо вам погрожують розправою за несплату?

«Не треба скиглити. Треба брати лопату і годувати свою сім'ю» «Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и комуслуг» ввела в действие «размер абонентской платы за подключение к системе газоснабжения».

Відкритий лист від колективу Вінницького національного аграрного університету

Генеральна інспекція при Генеральній прокуратурі України у минулому році була створена для очистки відомства від корумпованих працівників. Утім, темпи її роботи вражають. 24 березня мав закінчитися термін перевірки фактів зловживання службовим становищем заступником прокурора Одеської області (28.12.2010 р. - липень 2011 р.) Олегом Кас’яненком, який відомий своїми схемами привласнення майна підприємців і покривання економічних злочинців. Члени комісії мали подати свої висновки Генеральному прокурору на підпис і справа мала отримати подальший поштовх. Утім, як повідомив нам телефоном керівником Генінспекції Володимир Уваров, роботу комісії продовжено ще на місяці.

Створюємо комфортне середовище для всіх бажаючих У Немирівській районній організації ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» є кваліфікований психолог Наталія Назаренко, діяльність якої спрямована на роботу з жителями Немирівського району та об’єднаної територіальної громади. Вона долучається до реалізації різноманітних програм.

Творімо Нову Україну на основі гендерної рівності! На даному етапі розвитку українського суспільства спостерігається перелом гендерних стереотипів і гендерний підхід стає чинником розподілу влади.

21 березня Верховна Рада 238 голосами народних депутатів прийняла в цілому Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» (рестр. № 4334).