Від Читачів

Мова піде про те, чому університет Україна у Вінниці залишився без власного приміщення або як Анатолій Шаповалов незаконно...

27 травня відбувся забіг "Вінниця Біжить". Вінничани мали можливість отримати цінні подарунки за дистанцію в 1 і 9 кілометрів....

Його знають як вінницького представника Цивільного корпусу «Азов», представника партії Національний Корпус, учасник центру...

Як повідомляють місцеві ЗМІ працівники приватної компанії ПАТ "Вінницягаз" під виглядом ремонтних робіт відключили від газопостачання...

19 травня 2017 року студенти Вінницького національного аграрного університету завітали до Верховної Ради України. Побачити, як виглядає будівля Верховної Ради України, для будь-якого громадянина – не проблема, проте далеко не всім випало побувати усередині унікальної, вражаючої та величної будівлі.

Водители нарушают правила дорожного движения и не пропускают пешеходов,аргументируя тем, что на дороге не нарисована , но тем не менее там стоит знак!

ЗОВСІМ СКОРО! На вулицях міста планується спецреконструкція стовпів освітлення, що створить у Вінниці вулиці зі «ПІЗАНСЬКИМИ СТОВПАМИ».

Майже на наступний день після прийняття закону про блокування соціальних мереж побачила світ нова мережа української музики.

Купили на оптовому складі тринадцять упаковок пакетів. На упаковці написано, що в кожному пакунку по 1000 штук.  Якби брали додому, то швидше за все не рахували, а так дуже здивувались.

У період з 18 до 21 травня 2017 року Вінницьким обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій спільно з Товариством сприяння оборони, ЦК «АЗОВ» та козацтвом Вінниччини було проведено Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Доброго утра! Есть в Виннице замечательная организация - "Молочная кухня", многие родители в курсе, что это такое и аналогов городе достойных просто нет. Но вот пришёл период очередного заказа питания ребёнку, и сотрудники говорят, что с 01.06.2017 их закрывают. При чём причин не называют, звучат уклончивые не то на ремонт, не то помещение отбирают (а это центр города, ниже башни в сторону панорамы, напротив школы). Вобщем ситуация непонятная. Буду очень благодарен, как и многие семьи, если поможете прояснить ситуацию.

"ЕМС-Поділля" в присутності понад тисячі глядачів переграв чинного чемпіона області Липовецький "Факел"