Інфографіка

Інфографіка

З вересня у Вінницькій громаді почали навчання у 105 закладах освіти — це школи та дитсадки. Освіту здобувають понад 45 тисяч школярів та 18 тисяч вихованців дитсадків. Особливу увагу приділяють безпеці учнів та персоналу. Тому скільки є укриттів? Для яких закладів міська влада їх почала ремонтувати, будувати?

Триває голосування за подані проєкти в конкурсі «Бюджет громадських ініціатив Вінницької МТГ». Скільки коштів цього року було виділено для їх реалізації та хто зараз лідерує за кількістю голосів? Розповідаємо детальніше.

Розпочався новий навчальний рік, тому проаналізуємо минулий. Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Вінниці та Вінницької області. Склали свій рейтинг кращих шкіл Вінниччини за 2023 навчальний рік.

Перший місяць осені для вінничан принесе декілька важливих змін. Зокрема, деяким переселенцям припинять нараховувати виплати від держави. Через перехід на новий календар змістяться дати церковних свят. І уже з вересня на школярів очікують зміни в освітній програмі.

Попри очікування, День Незалежності України на Вінниччині пройшов більш-менш спокійно. На відміну від півдня та сходу України, у нас за минулу добу пролунала лише одна повітряна тривога. А скільки взагалі тривог лунало у Вінниці через російську загрозу? Якою була найдовша та найкоротша? Скільки часу вона лунала загалом? Та яке місце в «тривожному» рейтингу посідає наш регіон?

Виконком міськради 17 серпня схвалив звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку нашої громади протягом першого півріччя 2023 року. Переглянули документ і виділили з нього найцікавіше. А також розбиралися, скільки грошей та на які заходи їх витратили.

У вінницькій мерії опублікували звіт про виконання бюджету за перші шість місяців 2023 року. У міській скарбничці накопичили 3,2 мільярда гривень, де ⅔ суми — це наші кошти, сплачені через податки. Як їх витрачали? Переглянули документ та виділили найбільші витрати.

У кінці липня на Урбаністичному форумі презентували проєкт «Кризового плану житлового будівництва» в нашому місті. Адже треба буде задовольнити потреби в житлі як серед постійного населення, так і серед переселенців, які планують лишитись у Вінниці. Ми переглянули напрацювання фахівців та даємо короткий переказ документа.

У третій місяць літа для вінничан відбудеться низка змін. Деяким категоріям дадуть одноразові виплати до Дня Незалежності України, а деяким переселенцям припинять нараховувати грошову допомогу. Крім того, в країні продовжили воєнний стан і мобілізацію, а ФОПам скасували 2% ставки.

З початку 2023 року через систему закупівель «Прозорро» органи місцевої влади придбали 432 безпілотники на 775 мільйонів гривень. Вінницька область у трійці «аутсайдерів» — на дрони витратили всього 360 тисяч гривень.

keyboard_arrow_up