Інфографіка

Інфографіка

Пільгова іпотека, де за гроші держбюджету покриють відсоткову ставку, почне працювати навесні. Позику до 2 мільйонів гривень даватимуть на строк до 20 років. Головна фішка — ставка 7% буде незмінною на весь термін виплати. На яке житло даватимуть кредит? Які вимоги до позичальника? Та який розмір переплати?

Кабмін затвердив рішення про виплати компенсацій через скасування пільгових тарифів на електроенергію.  Їх будуть отримувати, переважно, власники електрокотлів в приватних будинках та квартирах.  Щоправда, урядовці прописали і обмеження, через які інші споживачі залишаться без нової державної виплати.

Майже кожен лікар при встановленні діагнозу хворому користується, окрім безпосередньо огляду, ще й рядом досліджень, направляючи пацієнта на кардіограму, УЗД, біохімію тощо. Загальний аналіз крові — найпоширеніший метод, завдяки якому можна побачити, чи є в організмі зміни, але чи на краще вони, чи ні, може сказати лише лікар.

На сесії міськради, 24 грудня, мають ухвалити бюджет міста на наступний рік. У проекті рішення вказано, що у Вінниці буде 4,6 мільярда гривень доходів та 4,5 мільярда видатків. Які найбільші витрати? Перекладаємо мільйони гривень на вакцини від коронавірусу та скільки можна буде прищепити людей.

Щоб спростити життя мешканців Вінниці в умовах карантину, зібрали в одному матеріалі всю важливу інформацію про правила та обмеження, які діють в різних сферах життя. Розповідаємо, як працюють ресторани, громадський транспорт та лікарні.

На минулих вихідних Вінниця святкувала свою 657 річницю онлайн. Скасували гуляння, щоб не збільшувати захворюваність на COVID-19, яка й так суттєво зросла після урочистих лінійок до Дня знань. Раніше проаналізували, як масові свята впливають на кількість нових випадків «ковіду». А тепер дивимося статистику тестувань, щоб дізнатися, скільки тестів роблять епідеміологи під час спалахів захворюваності у Вінниці.

Вінниця поки залишається в «жовтій» зоні карантину, а от Вінницький район — вже «помаранчевий». І, щоб не відбулося зростання захворюваності, День міста Вінниці вирішили не святкувати на цих вихідних. А як масові гуляння впливають на поширення коронавірусу? Чи є дієвими обмеження карантину, які запроваджували місцеві та центральні органи влади? Спробували проаналізувати статистику COVID-19.

Спробуйте пригадати шкільну програму та відповісти на кілька питань, пов'язаних з Вінницею.

Склали добірку фільмів, знятих у Вінниці, починаючи з 1925 року. Більшість з них вдалось знайти у повному форматі. На деяких відео можна роздивитись міські вулиці та навіть впізнати, де проходили зйомки.

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.

keyboard_arrow_up