Інфографіка

Інфографіка

Скільки разів вінничани викликали поліцію? Які поширені злочини? У скількох вінничан тепер на руках легальна зброя? Розповідаємо в інфографіках, як змінилася злочинність від початку повномасштабного вторгнення.

У наступному році мінімальна зарплата не зростатиме, але пенсії в березні усе одно проіндексують.  Для аграріїв з’явиться новий податок, а вінничани, що перебувають в складних життєвих обставинах, отримуватимуть виплати з бюджету громади.  Також розповідаємо про субсидії, тарифи та безкоштовні лампи для вінничан.

У наступному році бюджет громади складатиме 5 мільярдів 189 мільйонів 646 тисяч гривень. Натомість витрати Вінниці на 2023 рік складають 5 мільярдів 656 мільйонів гривень. П’яту частину від цих коштів отримають освітяни, 364 мільйони гривень перерахують на зарплати посадовцям, і менше пів мільярда залишиться на розбудову Вінниці та приміських сіл.  Що ще цікавого побачили? Далі наш аналіз бюджету.

Минув понад місяць, як у Вінниці перейменували більш як 160 вулиць, провулків, площ.  Причиною цьому стало масштабне вторгнення росії в Україну з 24 лютого 2022 року та суспільна потреба на відмову від усього російського. Але, читаючи повідомлення про відключення світла, води чи тепла, часто виникає плутанина — замість звичних адрес подекуди бачимо незрозумілі назви. Тому ми склали таблицю зі старими й новими назвами, щоб вам було простіше призвичаїтись до новацій.

Через обстріли росіян 30% електростанцій нашої країни пошкоджені або зруйновані.  Посадовці попереджають, що з 20 жовтня можуть бути віялові відключення. І щоб цього уникнути, центральні та місцеві органи влади закликають українців ощадливо використовувати електроенергію Однак треба не тільки вимикати все з розеток, а й змінити свою поведінку енергоспоживання. Розпитали експертів про те, як правильно економити світло, щоб допомогти нашим енергетикам.

Вінничани шукають людей з допомогою соціальних мереж. Зі словами «Зникла людина» або «Допоможіть знайти» там багато постять. Редакція дізналася, куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити, якщо зв'язок з близькою людиною втрачений. 

14 липня залишиться назавжди трагічним днем в історії Вінниці. 28 людей загинули, 89 — госпіталізували в лікарні. Понад півсотні будинків зазнали руйнувань. Це все — наслідки обстрілу площі Перемоги російськими «Калібрами».  Скільки людей ще перебувають в лікарнях? Яка загальна сума збитків? Чи ремонтують будівлі, які були в зоні ракетного удару? І що буде з Будинком офіцерів?

Під час війни середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці в Україні, стала нижчою. Де пропонують найбільше? Порівняли суми у Вінниці та сусідніх обласних центрах, і підготували інфографіку.

Через війну найближчу зиму називають однією з найскладніших за всю історію України. Бо скільки не запасай вугілля та газу, росія може бити по котельнях і магістральних трубопроводах, що загрожує зриву опалювального сезону в містах та навіть цілих областях. То як самостійно підготуватися до холодів?

У міськраді заявляли, що оплачують поховання загиблих внаслідок російського обстрілу Вінниці 14 липня. Однак Денис Димік цю допомогу не отримав. Його батько пережив ракетний удар. Але невдовзі йому стало гірше і чоловік помер в лікарні. І коли син покійного звернувся за компенсацією коштів з поховання, то отримав відмову. В чому причина?

keyboard_arrow_up