Інфографіка

Інфографіка

Перший місяць зими багатий на зміни. З 1 грудня зросла мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. Це потягнуло за собою збільшення податків і соцвиплат. До того ж дещо змінили правила карантину й розширили перелік професій, де обов’язкова вакцинація від коронавірусу.

Сотні квартир обкрадають у Вінниці в сезон. Розкривати такі злочини важко, якщо злодія не вдалося зловити за руку. Тому й викрадене людям рідко повертається. Ускладни квартирнику життя. Не ховай цінне у тих місцях, куди він полізе шукати їх в першу чергу. Запам’ятай 10 схованок у квартирі, в яких «домушник» точно шукатиме коштовності та гроші. І виконай кілька рекомендацій.   

Близько 21 тисячі сімей у Вінниці отримали субсидію на зиму. Середній розмір субсидії — 851 гривня, що майже вдвічі менше, ніж торік. Призначають виплати на комуналку за новими правилами. Серед них — жорсткі вимоги до заощаджень, кількості житла та віку машин. За яких умов субсидію дадуть без додаткового звернення, а хто її 100% не отримає?

З цієї осені у нашій області працюють камери, що в автоматичному режимі фіксують перевищення швидкості. Загалом маємо десять комплексів «КАСКАД». Де вони знаходяться? Куди спрямовані? Та яка допустима швидкість, за яку не отримаєте штраф?

Облгази по всій Україні підготували розрахунки нового тарифу на розподіл.  Так, зокрема, «Вінницягаз» хоче підняття тарифу на 2,6 рази! За їхніми намірами, нові розцінки почнуть діяти з наступного року. Яку ціну доставки бажають газовики? Чому виставили космічні розцінки? Та на скільки можуть зрости суми в платіжках вінничан?

Понад 30 тисяч викликів, штрафи на 21 мільйон та майже півтори тисячі п’яних водіїв — такі результати роботи «патрульки» за дев’ять місяців цього року. Розповідаємо і показуємо найцікавіше зі звіту вінницьких поліцейських.

До Дня міста вирішили скласти абетку Вінниці. У 33 літерах українського алфавіту заховані визначні постаті вінницької історії, місцини та мікрорайони. Ця абетка складена за суб’єктивною оцінкою редакції. Ви можете у коментарях пропонувати свої кандидатури на «букви» алфавіту.

Склали добірку фільмів, знятих у Вінниці, починаючи з 1925 року. Більшість з них вдалось знайти у повному форматі. На деяких відео можна роздивитись міські вулиці та навіть впізнати, де проходили зйомки.

Вже понад три роки вінничани можуть обирати собі сімейного лікаря.  Підписати декларацію можна з фахівцем з будь-якої амбулаторії та якщо виникає потреба — змінити лікаря також можна без проблем. Журналісти «20хвилин» склали рейтинг з десяти лікарів, які полюбились вінничанам і до яких ще можна потрапити.

У міській раді Вінниці 54 депутати. Частина з них потрапили до влади вперше, а інші працюють вже не перше скликання. Ми передивилися їхні декларації та склали одразу кілька рейтингів. Це ТОП-5 по заощадженням, по найвищим зарплатам та по найбільшій кількості житла. І ще є рейтинг з найдорожчих авто, якими володіють міські обранці.

keyboard_arrow_up