Інфографіка

Інфографіка

У наступному році бюджет громади складатиме 6 мільярдів 354 мільйони гривень. Натомість витрати — 6 мільярдів 551 мільйон. Які найбільші витрати? Скільки спрямують на підтримку ЗСУ? Та щось залишиться на ремонти і будівництва? Ми проаналізували видатки та «перерахували» їх у закупівлю квадрокоптерів.

У міськраді підготували проєкт Програми капітального будівництва на наступний рік. Серед її об'єктів — утеплення закладів освіти та медичних установ, будівництво нового дитсадка та бомбосховищ. Що ще цікавого є в цьому рішенні? Ми проаналізували.

З січня 2020-го в українців з’явилася ще одна платіжка: плата за доставку газу. Законність цього платежу досі ставлять під сумнів у соцмережах. Проте для людей готують ще одну зміну — встановлять окрему плату за технічне обслуговування газових мереж, що мали зробити одночасно ще з появою абонплати.

Work.ua та маркетплейс DIM.RIA дослідили, яку частину заробітної плати пересічному українцю потрібно витрачати на винаймання помешкання. Для вінничан цей відсоток сягає 73 від середньої зарплати.

Ймовірними причинами виникнення даних пожеж стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації нагрівальних печей та димарів, а також коротке замикання електромереж.

Протягом доби 28 листопада російські окупанти завдали один авіаудар по Україні, використовуючи один ударний БПЛА Shahed-136/131. Ворожий безпілотник знищено.

Уряд має на меті реформувати вищу освіту. Вказують, що це треба задля «вдосконалення освітнього процесу та наближення до європейських стандартів». Зокрема, ступінь бакалавра можна буде здобути за три роки, студентам дозволять вибирати спеціальність після вступу в університет, а не одразу після закінчення школи. А от «заочку» пропонують взагалі скасувати.

Патрульні поліцейські прозвітували про свою роботу за дев’ять місяців 2023 року.  Незначно збільшилася кількість викликів, традиційно багато виявляють наркозлочинів, а ще підбили статистику аварій на вінницьких дорогах. На жаль, у місті стали частіше збивати пішоходів. Які ще висновки можна зробити з даних від поліції?

З вересня вінничани мітингують під міськрадою, де вимагають, щоб кошти з бюджету спрямовували на підтримку ЗСУ, а не на бруківку і подібні, на їхню думку, недоцільні ремонти. Ми дізналися, що з початку повномасштабної війни, наше місто витратило на підтримку оборонців 759 мільйонів гривень. А скільки грошей з бюджету пішло на міські ремонти?

Щороку вінницьке управління статистики збирає дані про жителів області та складає їх у збірки.  Ми проаналізували цифри за 2022 рік, додали до них дані з Google та різноманітних відкритих соціологічних опитувань.  Так у нас вийшов портрет типового середньостатистичного вінничанина. Точніше, вінничанки.

keyboard_arrow_up