Інфографіка

Інфографіка

У квітні держава профінансувала на 400 мільйонів гривень програму енергоефективних кредитів. За нею можна отримати позику...

photo_camera play_circle_filled

Опалення нарешті вимкнули — зітхнули з полегшенням вінничани. Бо це вже третя зима, коли існують багатотисячні рахунки...

Зі скаргами на поліцейських і прокурорів регулярно приходять в редакцію. Найчастіше люди розповідають про бездіяльність...

На сайті «Вінницяобленерго» оприлюднили графік планових відключень світла на березень 2018 року у Вінниці. Ми зробили...

У День філолога спробуйте перевірити свої знання з української мови та відшукати на рекламних вивісках Вінниці помилки. Всі вивіски реальні і їх можна зустріти на міських вулицях. Просимо не бути суворими до авторів вивісок, адже від помилок ніхто не застрахований. У нас на сайті теж трапляються "непорозуміння" ;)

Вінничани пишуть щодня по 10 заяв про шахрайство. Більше 250 нових кримінальних проваджень про обман відкрили вже цього року. У поліцейському слідстві розповіли про ті афери, яких зараз маса. Про коробку з сюрпризом, брехливі СМС-ки, вигадані машини у лізинг та невмирущі обмани з картками, позиками та родичами в ДТП.

Один чоловік привів колишню дружину за руку до державного виконавця і при ньому віддав 70 тисяч гривень боргу по аліментах. Другий – через дві години після того, як склали протокол, приніс 30 тисяч гривень. Наскільки дієвими стали нові санкції для неплатників аліментів? В державній виконавчій службі розповіли, що результат відчули відразу.

На сайті «Вінницяобленерго» оприлюднили графік планових відключень світла на березень 2018 року в Вінниці. Ми зробили таблицю, в якій просто відстежити за відключеннями.

Десять питань по продуктам, які заборонені у Великий піст. Спробуйте розібратись, що не їдять суворо дотримуючись посту. 

Як змінювалася ціна на національний продукт з 2014 до 2018 року й скільки кілограмів сала можна було купити на мінімальну пенсію чотири роки тому й зараз.

Сьогодні, 16 лютого, вінницькі патрульні підбили підсумки двох років своєї роботи. 22 лютого 2016-го нові поліцейські вперше вийшли на роботу у місті.

Вінницькі адвокати бачили електронні браслети на своїх клієнтах рік, а то й два тому. Редакція RIA/20minut.ua спробувала дізнатися, скільки в області є електронних засобів контролю. На інформаційні запити нам відповідалили так, щоб нічого не сказати.  

Згідно з інформацією «Вінницяобленерго», електрики проводитимуть планові ремонтні роботи з 8 до 17 години в лютому на 24 вулицях. Ми підготували для вас зручний графік. Які будинки потрапляють під знеструмлення, читайте далі.

На вулиці Петра Запорожця відкрили черговий дім за програмою «Муніципальне житло» У четвер, 1 лютого, люди отримали ключі від нових помешкань. Усього тут 88 квартир А поряд будують ще один дім на 92 квартири. І незабаром почнуть зводити житло на Старому місті. А в чому особливість міської програми?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up