Інфографіка

Інфографіка

Вінничани шукають людей з допомогою соціальних мереж. Зі словами «Зникла людина» або «Допоможіть знайти» там багато постять. Редакція дізналася, куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити, якщо зв'язок з близькою людиною втрачений. 

14 липня залишиться назавжди трагічним днем в історії Вінниці. 28 людей загинули, 89 — госпіталізували в лікарні. Понад півсотні будинків зазнали руйнувань. Це все — наслідки обстрілу площі Перемоги російськими «Калібрами».  Скільки людей ще перебувають в лікарнях? Яка загальна сума збитків? Чи ремонтують будівлі, які були в зоні ракетного удару? І що буде з Будинком офіцерів?

Під час війни середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці в Україні, стала нижчою. Де пропонують найбільше? Порівняли суми у Вінниці та сусідніх обласних центрах, і підготували інфографіку.

Через війну найближчу зиму називають однією з найскладніших за всю історію України. Бо скільки не запасай вугілля та газу, росія може бити по котельнях і магістральних трубопроводах, що загрожує зриву опалювального сезону в містах та навіть цілих областях. То як самостійно підготуватися до холодів?

У міськраді заявляли, що оплачують поховання загиблих внаслідок російського обстрілу Вінниці 14 липня. Однак Денис Димік цю допомогу не отримав. Його батько пережив ракетний удар. Але невдовзі йому стало гірше і чоловік помер в лікарні. І коли син покійного звернувся за компенсацією коштів з поховання, то отримав відмову. В чому причина?

Закон «Про оптимізацію трудових відносин» почав діяти з 19 липня. Так, роботодавцям дозволили не нараховувати середній заробіток мобілізованим до війська працівникам. Верховна Рада розширила список підстав для звільнення, серед яких з’явилося «припинення трудового договору через відсутність роботи». Дрібних змін багато. Ми розповідаємо про п’ять основних новацій трудового законодавства.

Від 50 тисяч до 8 мільйонів гривень пропонує вінничанам проект «єРобота». Для людей це можливість запустити власну справу в широкому спектрі напрямків, зайнятись садівництвом або тепличним господарством. Подати заявку можна через «Дію», але гроші не дають задарма. Які умови та вимоги нової держпрограми?

Липень принесе низку грошових змін: прожитковий мінімум підвищили, що вплинуло на розмір пенсій, аліментів та допомог на дитину. У перші дні цього місяця відновлять повноцінний рух на перехресті з Центру до Старого міста, а рух на Привокзальній впорядкують ще одним світлофором. До того ж електронні сигарети прирівняли до звичайних, й за їх куріння в громадських місцях також передбачені штрафи.

На кінець травня середня вартість дизпалива у Вінниці складала 57 грн за літр. І це не межа. Маршрутники бідкаються, що така ціна для них критична. І щоб у них були гроші на заправку треба збільшити вартість проїзду з 10 до 18 гривень. Ми спитали у міської влади про те, чи погодять саме такий тариф, а якщо ні, то який варіант ціни вважають компромісним.

Дефіцит і високі ціни на паливо спричиняють здорожчання вартості та послуг. Через це незабаром може зрости вартість проїзду у вінницьких маршрутках. У асоціації перевізників назвали причини, чому ціна за проїзд має зрости з нинішніх 10 до 18 гривень.

keyboard_arrow_up