Інфографіка

Інфографіка

Редакція RIA/20хвилин підготувала для вас невеличку гру. Спробуйте за фактом з біографії відгадати відомого вінничанина....

З 6 на 7 липня українці традиційно відзначають ніч на Івана Купала. До цього часу існує повір'я, що все загадане цієї ночі...

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте...

Хто задекларував мільйонні активи, а хто склав враження одиноких бездомних, які ночують в машині або в лікарні? Майно...

Добірка фільмів, знятих у Вінниці, починаючи з 1925 року. Більшість з них вдалось знайти у повному форматі. На деяких відео можна роздивитись міські вулиці та навіть впізнати де проходили зйомки.

Саме за 10 хвилин професійний злодій знаходить усі схованки, які є в помешканні. Де вони можуть бути, він давно в курсі. Оглянеться по сторонах, перевірить кілька звичних місць – і все знайшов, на що розраховував. Як зламати звичну для квартирника систему?

Скарги на адвокатів більше не приймають без грошей. Пожалітися можна тільки, сплативши суму, рівну прожитковому мінімуму. У когось це – вся пенсія чи півзарплати. Чим викликане таке нововведення Ради адвокатів і чи подобається воно самим захисникам?

Про суд на дівчиною-підлітком, яка на прямо зупинці громадського транспорту принизила малого, редакція писала з вироку. Подібні історії дитячої жорстокості – не рідкість, але до покарання Законом вони не доходять. Як навчити дитину правильно реагувати на конфліктних однолітків? Користна інформація в порадах експерта та цифрах. 

Минулого року ректори звітували про майно і доходи вперше. Тоді RIA/20minut з декларацій дізналася, що у Вінниці працює найбагатший ректор країни. Цього року, проглядаючи свіжі звіти керівників державних вузів, бачимо – багатій потратився, але в усіх зросли зарплати. У декого аж утричі. Повний огляд декларацій – у інфографіці.

Лікарі теж зобов'язані декларувати майно і доходи. Декларації керівників медичних установ обласного рівня проглянули журналісти 20minut.ua. Подивіться в інфографіці, де найприбутковіша посада і у кого найбільші бізнес-прибутки. Ще ми порівняли, як мінялися статки людей в білих халатах за останні два роки.

У квітні держава профінансувала на 400 мільйонів гривень програму енергоефективних кредитів. За нею можна отримати позику на обладнання, де третину вартості компенсують з держбюджету. Але цей напрямок тепер недоступний для окремих квартир. Які є альтернативи?

Опалення нарешті вимкнули — зітхнули з полегшенням вінничани. Бо це вже третя зима, коли існують багатотисячні рахунки за тепло. Попри це тепловики знизують плечима і кажуть, що не вони винні в тому, що у городян такі «космічні» платіжки. А чи можна якось вплинути на рахунок?

Зі скаргами на поліцейських і прокурорів регулярно приходять в редакцію. Найчастіше люди розповідають про бездіяльність правоохоронців. Редакція склала інструкцію: як і куди треба писати скарги на поліцейських і прокурорів. А ще дізналася, скільки співробітників названих структур потрапили під відповідальність за свою непорядність або інші порушення.

На сайті «Вінницяобленерго» оприлюднили графік планових відключень світла на березень 2018 року у Вінниці. Ми зробили таблицю, за допомогою якої просто відстежити за відключеннями. Дивіться, чи не потрапляє ваш будинок під знеструмлення.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up