Інфографіка

Вінницькі адвокати бачили електронні браслети на своїх клієнтах рік, а то й два тому. Редакція RIA/20minut.ua спробувала...

Згідно з інформацією «Вінницяобленерго», електрики проводитимуть планові ремонтні роботи з 8 до 17 години в лютому на...

На вулиці Петра Запорожця відкрили черговий дім за програмою «Муніципальне житло» У четвер, 1 лютого, люди отримали...

Після атестації з поліції Вінницької області звільнили ряд співробітників. Вигнали за службовою невідповідністю. Та...

В управлінні обласної поліції створюють новий підрозділ зі слідчих і оперативників. Це буде служба детективів. Така вже працює у кількох регіонах, де торік почали експеримент. Для чого потрібні «універсальні поліцейські» і хто їх очолить у Вінниці?  

Витрати людини, яка відстоює свої права у судовому порядку, залежать від розміру прожиткового мінімуму. А оскільки цей мінімум збільшився з початку року, то і судові розцінки стали більшими. Скільки за роботу служителів Феміди та їх помічників доведеться платити вінничанам з 1 січня? Зібрали у одній табличці нові цифри 2018 року, від яких проводять усі розрахунки.

Спалах кору в Україні зараз найгарячіша тема. В Одесі вже через цю хворобу померла дитина. В Вінниці в лікарні знаходиться 19 дітей. Від хвороби можна врятуватися тільки вакцинацією (зрозуміло, якщо ви ще не захворіли). Ми зібрали для вас всю корисну інформацію, яка стосується цієї теми.

Із 31 грудня почали діяти нові тарифи для споживачів найбільшого постачальника тепла у місті — «Вінницяміськтеплоенерго». На диво, вартість опалення навіть зменшилася. А гаряча вода подорожчала на копійки Але, порівнюючи з 2015 роком, зростання просто колосальне!

У Вінницькому краєзнавчому музеї зберігається 24 монетних скарби, знайдених на території області Найперший скарб з’явився в музеї у 1948 році, останнє надходження — у 2014 році. Офіційно найбільший монетний скарб знайшли у селі Гопчиця Погребищенського району.

До Дня архітектури України ми підготували невеличкий тест. Спробуйте відгадати по стилістичному оформленні будівлі чи "приклав руку" до її створення Григорій Артинов.

На початку березня Головний сервісний центр України (орган, який прийшов на заміну МРЕВ у зв’язку з реформою) на своєму сайті виклав тестов версію нових екзаменаційних білетів для майбутніх водіїв. Тепер вони називають оновлення білетів одним зі своїх найбільших досягнень цього року.

Підсумки та плани. Уже другий рік поспіль наше місто перетворюється на будівельний майданчик. У 2017 році повністю змінив свій вигляд проспект Космонавтів, утеплили кілька шкіл і дитсадків та зробили чотири трамваї VinWay. А що чекає на Вінницю у 2018 році?

Вінничани шукають людей з допомогою соціальних мереж. Зі словами «Зникла людина» або «Допоможіть знайти» там багато постять. Редакція дізналася, куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити, якщо зв'язок з близькою людиною втрачений. 

Водії часто обурюються, що водійські аптечки придумали для того, щоб мати зайвий привід накладати штраф; Можливо, ліки та бинти з неї вам ніколи і не знадобляться, але правильно одне: аптечка може врятувати життя. Що у ній треба мати?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up