Фото дня

Невдовзі скульптурну композицію в оновленому вигляді встановлять на площі Тараса Шевченка. Чому її вирішили перенести?

У лебединої пари — знову поповнення. Руслан та Людмила, які живуть на озері біля Арки Центрального парку, мають виводок: шість пухнастих пташенят.

Сьогодні, 9 травня, у Вінниці вивішали прапори деяких країн Європи та США.

Десять постерів зі світлинами міст-героїв нашої України вивісили на Будинку офіцерів.

До Дня всіх закоханих публікуємо святкову добірку валентинок про найдорожче. Якщо не встигли привітати близьких людей — можете це зробити саме зараз.

На майдані Незалежності кілька днів тому почали встановлювати невідому конструкцію. Що це скульптура і яка її функція?

Військові, волонтери та активні вінничани пройшли колонною від Будинку офіцерів до площі Європейської. Так люди вирішили відзначити 30-ту річницю Дня Незалежності України. Наразі в центрі Вінниці тривають міські гуляння і готуються провести концерт. Програма святкування в матеріалі.

Нове досягнення зафіксували у Книзі рекордів України — найбільший Герб держави, висіяний на полі у селі Серединка колишнього Бершадського району. Найкращий час для фотосесії з таким символом — перша декада вересня, коли поле розквітне золотавим кольором. Чим унікальне місце, де «виріс» Герб?

Сьогодні, 6 серпня, у небі біля Вінниці помітили американський військовий літак. Ми дізнались, який це літак та маємо знімки з радару.

Сьогодні, 29 травня, у Вінниці стався прорив комунальної труби. У соцмережу виклали відео фонтану, який утворився в результаті прориву.

keyboard_arrow_up