Фото дня

photo_camera

Нову інсталяцію поставили поблизу фірмового магазину «Roshen», що на Соборній Шість «зайців», які подекуди вище дорослої...

photo_camera

Деякі вінничани, які проходять повз білих квіточок, зупиняються, щоб подивитися та сфотографуватися на їх фоні.

На вулиці Порика розцвіли з десяток сакур, які мають ледве відчутний аромат Їх висадили ще у 2016-му році.

Журналісти 20minut відібрали красиві фотографії вінничан зроблені у нашому місті та опубліковані протягом тижня, що минає.

Третя частина проспекту, яку розпочали оновлювати влітку 2017 року, майже готова. Її виклали плиткою, зробили велодоріжку, розставили лавки, вуличні меблі. А ще висадили нові деревця, на місці зрубаних кленів. Як воно виглядає та чи все подобається вінничанам?

«Швейцарець» відбуксовував іншого «рогатого», але не дотримався належної відстані і зіткнувся з VinWay. Поліцію не викликали.

Журналісти 20minut відібрали красиві фотографії вінничан зроблені у нашому місті та опубліковані протягом тижня, що минає.

На майдані Незалежності, поблизу фонтану «Мушля» поставили дев’ять великодніх яєць Кожне з них висотою до півметра А незабаром привезуть ще одну крашанку, яку зможе розфарбувати кожен житель Вінниці

Журналісти 20minut відібрали красиві фотографії вінничан зроблені у нашому місті та опубліковані протягом тижня, що минає.

20minut відібрала красиві фотографії зроблені у нашому місті, опубліковані минулого тижня.

Після нашої публікації про зникнення червоного серця на популярній фотозоні «I Love Vinnytsia», популярне місце для селфі відремонтоване.

Зо два десятки качок, які чи не вперше цьогоріч показалися на водоймищі, плавають навколо розкиданого сміття.

"Немає замкнених дахів, буває недостатня мотивація, або відсутність інструменту", - пишуть у закритих групах руфери. Зібрали фото однієї з таких вінницьких груп з дахів будинків

Колишній ресторан майже зруйнований. На його місці хочуть збудувати елітну висотку До цього будівля «Кельце» стояла недобудованою з початку 2000-х років. Хоча її створили на честь дружби з польським містом

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up