Фото дня

На майдані Незалежності кілька днів тому почали встановлювати невідому конструкцію. Що це скульптура і яка її функція?

Військові, волонтери та активні вінничани пройшли колонною від Будинку офіцерів до площі Європейської. Так люди вирішили відзначити 30-ту річницю Дня Незалежності України. Наразі в центрі Вінниці тривають міські гуляння і готуються провести концерт. Програма святкування в матеріалі.

Нове досягнення зафіксували у Книзі рекордів України — найбільший Герб держави, висіяний на полі у селі Серединка колишнього Бершадського району. Найкращий час для фотосесії з таким символом — перша декада вересня, коли поле розквітне золотавим кольором. Чим унікальне місце, де «виріс» Герб?

Сьогодні, 6 серпня, у небі біля Вінниці помітили американський військовий літак. Ми дізнались, який це літак та маємо знімки з радару.

Сьогодні, 29 травня, у Вінниці стався прорив комунальної труби. У соцмережу виклали відео фонтану, який утворився в результаті прориву.

Український ресурс «ВСВІТІ» сформував рейтинг найкрасивіших вечірніх пейзажів нашої країни. На першому місці опинилась Вінниця. А які ще міста потрапили у ТОП-10?

Понад два тижні тому на Замості горіли офіси. Під час пожежі майже вщент вигорів третій поверх, на жаль, загинула людина. Тривалий час на місці працювали слідчі, які нікого не пускали всередину. Потім пропустили власників та орендарів офісів, які швидко вивезли усе, що вціліло після пожежі. Сьогодні там побували і ми.

«Центр історії Вінниці» опублікував фотографію, якій понад 100 років. На ній очільник України Симон Петлюра зустрічається з очільником Польщі Юзефом Пілсудським на залізничному вокзалі нашого міста.

У Вінниці третю добу не перестає дощити. Через рясні опади на дорогах міста з'явились численні калюжі, а містяни не випускають з рук парасольки.

У День пам'яті та примирення вінничани зібрались на Європейській площі, щоб згадати подвиги наших співвітчизників під час Другої світової війни.

keyboard_arrow_up