Фото дня

Цей матеріал містить виключно позитивний посил і трішки гумору. Одночасно з весною прокидається бажання подорожувати. Багато хто мріє про далекі поїздки, але не має можливості їх втілити у реальність. Журналісти RIA/20minut провели певні аналогії та відтворили популярні туристичні фото біля визначних світових пам'яток у вінницьких реаліях. Що з цього вийшло, дивіться у матеріалі.  

До Дня всіх закоханих публікуємо святкову добірку валентинок про найдорожче. Якщо не встигли привітати близьких людей — можете це зробити саме зараз.

В одній із старовинних будівель у центрі міста з’явилися крижані сталагміти. Першим їх помітив фотограф Володимир Поривай. Його слідами пішли й ми.

Сьогодні Вінниця відзначає 657-й день народження. Вінничани у соцмережах вітають один одного і рідне місто зі святом і постять фото в соцмережах.

Майже в середині вересня у центрі Вінниці зацвіли каштани.

Вранці над містом були красиві та водночас жахаючі хмари, які принесли сильну зливу.

Колекція «Подільського зоопарку» поповнилась рідкісними білими ланями. Самця та самку привезли з Одеського зоопарку до Вінниці. 

У лебедів Адама і Єви знову поповнення — цього року в них п’ять пташенят. Сірі дитинчата плавають поряд з батьками. Разом лебедина родина пробуде на озері до осені. Далі батьки переберуться на зиму до контактного зоодворику, а дорослим пташенятам відшукають інший дім.

Щодня у соцмережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

У Вінниці з’явилась цікава локація. На набережній Південного Бугу між Центральним та Київським мостом стоїть Запорожець з кулеметами.

keyboard_arrow_up