Калинівка

Співоче тріо «Любисток» виступило у Парижі на вечорі української культури. Які пісні дарували глядачам? Хто вони, учасниці колективу?

Діти полеглих на війні і тих, хто нині боронить країну, провели два тижні у Франції. Дівчат і хлопців запросив мер міста-побратима Калинівки — Сант-Менеульдь. Чому жінки з французького муніципалітету плакали під час прощальної вечері?

Для банерів використали опору, де раніше кріпили теплотрасу. Інформація про кожного загиблого земляка оновлюється на електронному табло. Як сприймають містяни такі матеріали?

Вранці 13 травня, мікроавтобус Renault Trafic в’їхав в дерево бо уникав зіткнення з іншим авто, водій в лікарні. За кермом іншої автівки (з якою уникали зіткнення), був заступник начальника Калинівської поліції, тож тепер цим займається ДБР В соцмережах поширилась інформація що поліцейський з місця ДТП втік. 

Калинівський 8 полк перетворили у штурмову бригаду імені Івана Богуна «Червона калина». Нова назва асоціюється з назвою міста, де розташований військовий підрозділ. Триває набір добровольців. Як потрапити і скільки платитимуть?

Про вибухи на арсеналі в Калинівці повідомив тоді телефоном один з читачів RIA. Дзвінок автору цієї статті надійшов після 22-ї години. Що було далі у ту ніч, дотепер зберігається у пам’яті.

З початку війни у Калинівській лікарні використовують сучасний метод загоєння ран. Що він являє собою?

Молодим, але не з боязких називали лейтенанта Романа Лабаня. Загинув під час другої ротації під Дебальцевим у 2015 році. Спілкувалися з побратимом Лабаня, який був очевидцем його загибелі

На 48 арсеналі у Калинівці п’ятий рік поспіль утилізують боєприпаси, що залишилися після вибухів у 2017 році. Роботи проводяться щодня з 12.00 до 15.00, крім вихідних і святкових днів. Скільки часу ще потрібно для повної зачистки території?

У Калинівці вітали двох ювілярок. Одній жінці виповнилося 90 років, а іншій — 95. Найстаршу прийшли привітати її сестри, які теж мають поважний вік.

keyboard_arrow_up