Калинівка

photo_camera

На Вінниччині вогонь пошкодив приватний будинок. Чому сталася пожежа поки невідомо.

На охоронця складу боєприпасів, де сталася у вересні пожежа з подальшою детонацією, наклали штраф. Чоловік з цим не згодний...

Родинам з села Павлівки, які найбільше постраждали від вибухів на 48 Арсеналі, придбають будинки. Загалом таких сімей п'ять.

Піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій закінчили обстежувати околиці навколо арсеналу у Калинівці....

Для будинків жителів села Павлівка, які постраждали під час вибухів на калинівському арсеналі, закупили вікна. Загалом більше тисячі штук.

Прокуратура назвала причини, які призвели до пожежі на арсеналі у Калинівці. Один із військових не дотримувалися вимоги щодо організації суворого пропускного режиму. За це чоловіка оштрафували.  

Роботи з очищення території від боєприпасів, які залишилися після вибухів на калинівському арсеналі тривають. Нині сапери працюють у 500-метровій зоні навколо арсеналу

Нині проводиться очищення місцевості навколо калинівського складу боєприпасів. Уже було виявлено більше двох тисяч боєприпасів. Роботи з очищення триватимуть ще два місяці.

Протягом 2017 року на складах боєприпасів у Калинівці було проведено чотири перевірки та виявлено значну кількість проблем. Про проблеми знали, але їх не виправили.

У Калинівці та сусідніх селах за попередніми підрахунками 16 будинків не підлягають відновленню. Також необхідно замінити більше п'яти тисяч вікон та полагодити сотні дахів у будинках. На допомогу постраждалим Вінниця виділить п'ять мільйонів гривень.

З самого ранку, 28 вересня, у селах навколо калинівського арсеналу, працюють сапери Піротехніки спільно з поліцейськими розміновують снаряди, що не підірвалися і потрапили до людей в подвір’я. За словами рятувальників, снаряди на складах військової частини ще горять. Та розриваються снаряди

З ночі, 26 вересня, палає артсклад поблизу Калинівки На відстані 20 кілометрів від Вінниці відбуваються вибухи Розривалися снаряди, що були на збереженні в 48-му арсеналі, військової частини А1119.

Київський фотограф Андрій Кравченко був у Калинівці, де палає склад із боєприпасами. Усе побачене він зняв на камеру. Фото чоловік опублікував у мережі.

Генштаб повідомляє, що не ушкодженими є 70% боєприпасів артскладів №48, що поблизу Калинівки У Вінницькій ОДА розказали, що зберігається на складах А от хімічної зброї немає — додає військовий журналіст Міноборони

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up