Калинівка

Про арешт комбайна Нью Холланд, якого зняли з польових робіт, повідомив 20minut.ua голова ГО «Ревізія влади» Віталій Павловський. Як все відбувалося і чому так сталося?

Не так давно в популярній мережі Інстаграм з’явився незвичайний профіль, де всі фото та історії належали... калюжі. Ідею привернути увагу чиновників та громадськості до відсутності асфальту в своєму районі реалізував калинівчанин Ярослав Квасниця. Після кількох десятків постів про невсихаючі калюжі на Машинобудівників, 24 знали всі. А на початку літа вони почали зникати.

40 хвилин їзди з Вінниці – і ви потрапите на неймовірний фестиваль! У вихідні, 19-21 червня, село Іванів Калинівського району збере найкращих велогонщиків України, іменитих польських джазменів, знавців подільської кухні та усіх, хто любить яскравий відпочинок. Окрема «родзинка» фестивалю – «Вечір українського кіно». Просто неба пройдуть допрем’єрні покази кращих короткометражок, що були показані лише на фестивалі «Молодість». Вхід на «Янівські вихідні» – безкоштовний. А природа й історія унікального Іванова-Янова, де колись гостював останній король Польщі і понад 10 років не могла «укорінитися» радянська влада, вразять усіх!

У Калинівці вирішили матеріально стимулювати кращих випускників шкіл. Депутати ухвалили рішення преміювати не тільки калинівських учнів, а й з тих сіл, що увійшли до Калинівської міської ОТГ. Скільки випускників отримають премії за відмінні знання у нинішньому році?

У поліцію заявили про осквернення Меморіалу жертвам Голокосту у селі Новий Пиків Іванівської громади. Наразі триває перевірка, але попередньо поліцейські встановили, що слідів розкопок немає. Ймовірно, людські останки опинилися просто неба через осідання ґрунту.

Пісню «Повій, вітре, на Вкраїну» вважають народною, але в неї є автор — Степан Руданський. Пам’ятник встановили на його батьківщині у селі Хомутинці, що в колишньому Калинівському районі. Руданський присвятив її коханій дівчині, з якою йому не судилося бути. Чому?

Калинівчанин Ярослав Квасниця оригінальним чином вирішив привернути увагу до асфальту, а точніше його відсутності у власному дворі. Хлопець створив профіль калюжі в Інстаграм та розповідає про її життя. Каже, що до стосунків з комунальниками треба підходити з гумором.

Сьогодні, 2 квітня, День кінолога. 27 років тому цього числа МВС створило Кінологічну службу. Як служиться кінологам і їхнім чотирилапим друзям 8-го Калинівського полку Нацгварідії? Розмовляємо з керівником кінологічної служби полку майором Олександром Джурабаєвим.

До дня народження Степана Руданського гумористи змагалися в онлайн-форматі. Робили відеозаписи своїх виступів і надсилали їх на розгляд журі. Всі виступи можна переглянути в Інтернеті у групі "Степан Руданський". Чому один з учасників журі обминає…  перукарню?

Вже три спиртові заводи нашої області перейшли у приватні руки через аукціони. Найбільше претендентів було на найстаріше підприємство — Овечацькому заводу 170 років. Фонд Держмайна (ФДМУ) виторгував за цей об’єкт у 2,7 рази дорожче від стартової ціни. До приватизації готують ще дев’ять спиртових і один лікеро-горілчаний завод в області. Які підприємства підуть з молотка?

keyboard_arrow_up