Калинівка

Про вибухи на арсеналі в Калинівці повідомив тоді телефоном один з читачів RIA. Дзвінок автору цієї статті надійшов після 22-ї години. Що було далі у ту ніч, дотепер зберігається у пам’яті.

З початку війни у Калинівській лікарні використовують сучасний метод загоєння ран. Що він являє собою?

Молодим, але не з боязких називали лейтенанта Романа Лабаня. Загинув під час другої ротації під Дебальцевим у 2015 році. Спілкувалися з побратимом Лабаня, який був очевидцем його загибелі

На 48 арсеналі у Калинівці п’ятий рік поспіль утилізують боєприпаси, що залишилися після вибухів у 2017 році. Роботи проводяться щодня з 12.00 до 15.00, крім вихідних і святкових днів. Скільки часу ще потрібно для повної зачистки території?

У Калинівці вітали двох ювілярок. Одній жінці виповнилося 90 років, а іншій — 95. Найстаршу прийшли привітати її сестри, які теж мають поважний вік.

Про арешт комбайна Нью Холланд, якого зняли з польових робіт, повідомив 20minut.ua голова ГО «Ревізія влади» Віталій Павловський. Як все відбувалося і чому так сталося?

Не так давно в популярній мережі Інстаграм з’явився незвичайний профіль, де всі фото та історії належали... калюжі. Ідею привернути увагу чиновників та громадськості до відсутності асфальту в своєму районі реалізував калинівчанин Ярослав Квасниця. Після кількох десятків постів про невсихаючі калюжі на Машинобудівників, 24 знали всі. А на початку літа вони почали зникати.

40 хвилин їзди з Вінниці – і ви потрапите на неймовірний фестиваль! У вихідні, 19-21 червня, село Іванів Калинівського району збере найкращих велогонщиків України, іменитих польських джазменів, знавців подільської кухні та усіх, хто любить яскравий відпочинок. Окрема «родзинка» фестивалю – «Вечір українського кіно». Просто неба пройдуть допрем’єрні покази кращих короткометражок, що були показані лише на фестивалі «Молодість». Вхід на «Янівські вихідні» – безкоштовний. А природа й історія унікального Іванова-Янова, де колись гостював останній король Польщі і понад 10 років не могла «укорінитися» радянська влада, вразять усіх!

У Калинівці вирішили матеріально стимулювати кращих випускників шкіл. Депутати ухвалили рішення преміювати не тільки калинівських учнів, а й з тих сіл, що увійшли до Калинівської міської ОТГ. Скільки випускників отримають премії за відмінні знання у нинішньому році?

У поліцію заявили про осквернення Меморіалу жертвам Голокосту у селі Новий Пиків Іванівської громади. Наразі триває перевірка, але попередньо поліцейські встановили, що слідів розкопок немає. Ймовірно, людські останки опинилися просто неба через осідання ґрунту.

keyboard_arrow_up