Калинівка

Молодим, але не з боязких називали лейтенанта Романа Лабаня. Загинув під час другої ротації під Дебальцевим у 2015 році. Спілкувалися з побратимом Лабаня, який був очевидцем його загибелі

На 48 арсеналі у Калинівці п’ятий рік поспіль утилізують боєприпаси, що залишилися після вибухів у 2017 році. Роботи проводяться щодня з 12.00 до 15.00, крім вихідних і святкових днів. Скільки часу ще потрібно для повної зачистки території?

У Калинівці вітали двох ювілярок. Одній жінці виповнилося 90 років, а іншій — 95. Найстаршу прийшли привітати її сестри, які теж мають поважний вік.

Про арешт комбайна Нью Холланд, якого зняли з польових робіт, повідомив 20minut.ua голова ГО «Ревізія влади» Віталій Павловський. Як все відбувалося і чому так сталося?

Не так давно в популярній мережі Інстаграм з’явився незвичайний профіль, де всі фото та історії належали... калюжі. Ідею привернути увагу чиновників та громадськості до відсутності асфальту в своєму районі реалізував калинівчанин Ярослав Квасниця. Після кількох десятків постів про невсихаючі калюжі на Машинобудівників, 24 знали всі. А на початку літа вони почали зникати.

40 хвилин їзди з Вінниці – і ви потрапите на неймовірний фестиваль! У вихідні, 19-21 червня, село Іванів Калинівського району збере найкращих велогонщиків України, іменитих польських джазменів, знавців подільської кухні та усіх, хто любить яскравий відпочинок. Окрема «родзинка» фестивалю – «Вечір українського кіно». Просто неба пройдуть допрем’єрні покази кращих короткометражок, що були показані лише на фестивалі «Молодість». Вхід на «Янівські вихідні» – безкоштовний. А природа й історія унікального Іванова-Янова, де колись гостював останній король Польщі і понад 10 років не могла «укорінитися» радянська влада, вразять усіх!

У Калинівці вирішили матеріально стимулювати кращих випускників шкіл. Депутати ухвалили рішення преміювати не тільки калинівських учнів, а й з тих сіл, що увійшли до Калинівської міської ОТГ. Скільки випускників отримають премії за відмінні знання у нинішньому році?

У поліцію заявили про осквернення Меморіалу жертвам Голокосту у селі Новий Пиків Іванівської громади. Наразі триває перевірка, але попередньо поліцейські встановили, що слідів розкопок немає. Ймовірно, людські останки опинилися просто неба через осідання ґрунту.

Пісню «Повій, вітре, на Вкраїну» вважають народною, але в неї є автор — Степан Руданський. Пам’ятник встановили на його батьківщині у селі Хомутинці, що в колишньому Калинівському районі. Руданський присвятив її коханій дівчині, з якою йому не судилося бути. Чому?

Калинівчанин Ярослав Квасниця оригінальним чином вирішив привернути увагу до асфальту, а точніше його відсутності у власному дворі. Хлопець створив профіль калюжі в Інстаграм та розповідає про її життя. Каже, що до стосунків з комунальниками треба підходити з гумором.

keyboard_arrow_up