Калинівка

Сьогодні, 2 квітня, День кінолога. 27 років тому цього числа МВС створило Кінологічну службу. Як служиться кінологам і їхнім чотирилапим друзям 8-го Калинівського полку Нацгварідії? Розмовляємо з керівником кінологічної служби полку майором Олександром Джурабаєвим.

До дня народження Степана Руданського гумористи змагалися в онлайн-форматі. Робили відеозаписи своїх виступів і надсилали їх на розгляд журі. Всі виступи можна переглянути в Інтернеті у групі "Степан Руданський". Чому один з учасників журі обминає…  перукарню?

Вже три спиртові заводи нашої області перейшли у приватні руки через аукціони. Найбільше претендентів було на найстаріше підприємство — Овечацькому заводу 170 років. Фонд Держмайна (ФДМУ) виторгував за цей об’єкт у 2,7 рази дорожче від стартової ціни. До приватизації готують ще дев’ять спиртових і один лікеро-горілчаний завод в області. Які підприємства підуть з молотка?

Футбольна команда «Ягуар» полку імені Богуна Нацгвардії України стала переможцем змагань на Кубок Героїв АТО. Футболісти з Калинівки у фіналі здолали маріупольців. Завоювати нагороду вдалося тільки з третьої спроби. Після матчу на гравців і глядачів очікував несподіваний сюрприз.

У вересні 2017 року на складах військової частини у Калинівці сталася пожежа з подальшим детонуванням боєприпасів. 48-й арсенал був одним з найбільших в Україні. Внаслідок пожежі вибухнуло 32-40 тисяч тонн снарядів, в основному — танкові 125 мм снаряди.

У Калинівському районі на полі жінка потрапила під жатку комбайну. Її відрізало обидві ноги. Комбайнер каже, що не бачив потерпілу у стеблах кукурудзи. Йому залишилося лише шість рядків.

«Ергедешку» привіз з Донбасу старший прапорщик в/ч 3028 Нацгвардії України Іван Глуханюк. Таку кличку військові дали вівчарці, пораненій гранатою РГД-5. Собаку знайшли в одному з покинутих житлових будинків на околиці Лисичанська. Через два місяці після того Глуханюк повертався додому не один. Чому не віддав чотирилапу кінологам?

15 квітня сатирику Олегу Чорногузу виповнюється 84. Вітаємо земляка, який декілька років тому перебрався з Києва на малу батьківщину у село Іванів Калинівського району. Оселився у старій батьківській хаті і заходився будувати нову. Чому письменнику сьогодні не до гумору?

Сьогодні, 12 квітня, з'явилася інформація про кількість захворілих на коронавірус у Калинівському районі. За даними вінницького МОЗ у районі всього 15 хворих, а за повідомленням РДА — 34.

Три розрахунки гасили пожежу в лісі біля Калинівського арсеналу. Бійці пожежно-рятувального підрозділу в/ч А 1119 не допустив поширення вогню на територію зберігання боєприпасів. Загорання сталося в Калинівському лісництві.

keyboard_arrow_up