Подорожі

Подорожі

Поки на вулиці ще тепло, то осінь так і манить подорожувати. Походи в гори, прогулянки парками чи екскурсії у замки та палаци, які супроводжують неабиякою красою природи восени.  Зібрали для вас ТОП-5 локацій в Україні, куди варто поїхати осінню, та порахували у скільки ці мандрівки обійдуться.

В оксамитовий сезон для українців, і вінничан зокрема, будуть доступними сім країн: Болгарія, Туреччина, Єгипет, Албанія, Чорногорія, Хорватія та Домініканська республіка. Клімат восени тут сприяє гарному відпочинку. Деякі з цих країн вимагають тестування на коронавірус, інші — запрошують на курорти без додаткових вимог.  Правила можуть змінитися в будь-який момент, в залежності від епідеміологічної ситуації, — говорять в туристичних агенціях Вінниці.

Осінь – не привід припиняти відпочивати. Подорож Україною – гарний варіант для коротких вихідних. У Вінницькій області є незвичні та навіть містичні місця, які варто відвідати.

П’ятеро вінницьких студентів добралися на Запорозьку Січ на конях. Було це 30 років тому, у серпні 1990-го. Вінничани їздили святкувати 500-ліття Запорозького козацтва. Це була найбільша масова проукраїнська акція за часів Союзу. Нині у друкарні знаходиться книга спогадів про кінний похід тодішніх студентів-істориків. Хто вони, чим займаються нині, які зберігають спогади?

У програмі «Сніданок з 1+1» вийшла серія сюжетів про наше місто в рамках проекту «Мій путівник». Дивіться відео про нашу Вінницю.

Єгипет став однією з перших країн, які відкрилися для туристів під час пандемії коронавірусу. Але якщо раніше українці могли вільно приїжджати в цю країну, то тепер для в'їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту.

Білосніжний пісок, чисте море і дика природа — Джарилгач, що у Херсонській області, найбільший безлюдний острів України останніми роками стає все більш популярним місцем серед туристів.  Ми відпочивали на Джарилгачі впродовж п’яти днів і тепер розповідаємо, як воно та у скільки така відпустка обійдеться. 

Вінниччина така розмаїта та багата на цікавинки. У нас є чимало унікальних місць, які варто побачити особисто. До вашої уваги — ТОП-7 місць для мандрівок. 

У МОЗ оприлюднили перелік країн «червоної» та «зеленої» зон за показниками поширення COVID-19. Список держав опублікований на їх офіційному сайті.

Сучасність у форматі корони, це — дезінфектори, термометри, маски. Страховий ринок теж дав реакцію і запропонував свій продукт — страховку від ковіду. Тож можна підстелити соломки тим, хто працює з великою кількістю людей і тим, хто незважаючи на МОЗівську статистику, планує на моря.

keyboard_arrow_up