Подорожі

Подорожі

На початку липня в Туреччині та в Єгипті приземлилися перші літаки з українськими туристами — вперше після тривалої перерви, зумовленої коронавірусним карантином. Цьогорічні тури в ці країни для вінничан коштуватимуть до 40% менше, ніж в минулому році. Днями наших туристів прийняла також Албанія.

В епоху соцмереж важливими в подорожах стали не лише гарні враження, а й яскраві світлини.  Вінницькі турагенції почали організовувати спеціальні тури по фотогенічних місцях, де разом з гідом, під час подорожі вас супроводжуватиме професійний фотограф.

Полетіти відпочивати за кордон з України можна вже з 27-го червня. Межі Тунісу відкриті для українців та інших держав. Ще через два дні – з 1 липня – відкриються кордони Туреччини.

Мабуть лише карантин і закриті кордони можуть змусити українців звернути увагу на внутрішній туризм і вирушити на відпочинок до місць, назв яких вони ніколи не чули. Ми попросили вінничан порадити, куди варто поїхати цього літа на відпочинок. Головний критерій — ці місця мають бути в межах України.

Чому наші пращури їли м'ясо лише двічі на рік? Як щоденна риболовля відображена у гербі Вінниці? Хто насправді винайшов знаменитий «бешамель» - французи чи все ж українці? Яке на смак вино з лопуха? І що з унікальних давніх подільських страв кожен із нас може приготувати у себе вдома, неабияк вразивши родину та гостей?

Оскільки світові моря та океани поки закриті для українського туриста, попит на морський відпочинок в межах країни зріс в рази, кажуть у вінницьких турагенціях. У ці вихідні з Вінниці поїдуть автобусні тури до курортів Чорного та Азовського морів. Фахівці з туризму розповідають, які напрямки обирають вінничани, що це їм буде коштувати і яких санітарних умов мають дотримуватись відпочивальники. Також журналіст 20minut.ua промоніторила на букінг-ресурсах ціни на проживання на наших морських курортах.

Поки курорти світу збираються відкривати свої кордони, вінницькі туристи не сидять дома, а насолоджуються мандрівками рідним краєм. Місцеві турагенції возять у тури мальовничими місцями Поділля. Сільський зелений туризм пропонує свій колоритний відпочинок.

Хочете побачити країну у всій її красі, але не визначилися, що подивитися в Україні?  За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики розпочався масштабний проект з підтримки внутрішнього туризму #Мандруй Україною.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» під час карантинних обмежень буде працювати один термінал - D, а для пасажирів встановили нові правила.

В рамках Мистецьких вихідних «Центр історії Вінниці» влаштовує прогулянку на велосипедах центральною частиною міста.   

keyboard_arrow_up