Подорожі

Подорожі

Наближають теплі дні, тому велика кількість людей почне думати, куди ж можна відправитись до води. Склали добірку водоспадів, які знаходяться неподалік Вінниці.

У квітні відбудеться 14 екскурсій і турів від Офісу туризму Вінниці у співпраці з місцевими гідами і гідесами. Крім цього, вінничани і гості міста можуть взяти участь у чотирьох творчих майстер-класах.

Певно, кожен палац, фортеця чи історична пам'ятка має навколо себе кілька легенд чи міфів. Тож розповідаємо їх про Немирівський палац княгині Щербатової.

На Вінниччині можна знайти багато цікавих, гарних та історичних пам'яток. Тож склали добірку храмів та монастирів, які мають неймовірну архітектуру та історією. Вони знаходяться не більше двох годин від Вінниці.

Неподалік Вінниці можна відвідати багато цікавих місць, дорога до яких забере не більше двох годин. Склали добірку замків та фортець, які знаходяться у нашій області.

Автори ютуб-каналу «Хащі» подорожували Вінниччиною.  Вони побували у селах Новофастів, Бурківці, Морозівка, де побачили залишки палаців, млинів і церков, які дісталися нам у спадок від польських магнатів.  А ще відвідали села, які або уже вимерлі, або знаходяться на межі існування.

Тривають протести польських перевізників. Через це у трьох пунктах пропуску на кордоні з Польщею скупчилися близько 2800 вантажівок.

Окрім традиційної поїздки ретро-поїздом від Гайворона до Бершаді і назад туристи матимуть можливість здійснити подорож до станції Хащувате. У складі потягу — чотири польських вагони Pafawag. Квитки на ретро-поїзди доступні у мобільному застосунку Укрзалізниці, на сайті, в чат-ботах Укрзалізниці та в касах вокзалів.    

Ще в теплі осінні дні хочеться кудись виїхати з родиною або друзями на природу, щоб насолодитися красою цієї золотої пори року. В цьому матеріалі розкажемо про одне дуже затишне місце неподалік Вінниці, де ви зможете насолодитися відпочинком.

Від гіпсових фігур до трипільців: 14 екскурсій і турів від офісу туризму Вінниці на жовтень. Серед них будуть як ті, що вже полюбилися вінничанам і гостям міста, так і новинки.

keyboard_arrow_up