Подорожі

Подорожі

Ольга Білінська та Юрій Васильєв з Запоріжжя проїхали велосипедами 19 областей України. Їх подорож тривала чотири місяці.   Маршрут пролягав також через Вінницьку область. Мандрівники поділилися своїми враженнями та розповіли, що їм сподобалося, а що ні на Вінниччині.

Осінь – не привід припиняти відпочивати. Подорож Україною – гарний варіант для коротких вихідних. У Вінницькій області є незвичні та навіть містичні місця, які варто відвідати.

Послухати невигадані історії про відомих і талановитих вінничан, відвідати оглядові екскурсії Вінницею на комфортабельному автобусі-кабріолеті та дізнатись хто витратив чимало коштів аби збудувати прекрасну садибу для своєї дружини. Усе це можна буде зробити вже цього тижня.

Якщо відпустка і тривалі подорожі проблематичні, карантин може стати непоганим приводом для дослідження чудових локацій неподалік з вашим домом. Дорога автомобілем до цих місць займе близько години, зате ви можете насолодитися казковими палацами і замками Вінниччини.

З початком війни Польща приймала українців та їх домашніх улюбленців за спрощеними процедурами. Цього місяця їх скасовують і вводять три правила.

Якщо не на море, то хоча б в басейн можна відправитися в спекотний день. Ми відібрали 5 таких місць відпочинку у Вінниці і області, де є відкритий басейн чи навіть кілька з шезлонгами, прохолодними напоями і чудовими краєвидами.

Літо у розпалі, тож українці мали б міркувати над відпусткою. Але війна і в це внесла свої корективи. Розповідаємо, скільки наших земляків хотіли б вибратись кудись у відпустку.

У Вінниці розробили новий тематичний цикл екскурсій «Космічна мандрівка». Це подорож таємничим Всесвітом, де на дітей від 7 до 12 років чекає три години захопливих пригод. Перша екскурсія пройде 30 червня.

Цими вихідними у Вінниці відбудуться дві екскурсії, які Офіс туризму підготував у співпраці з гідесами Анастасією Стовпець та Оксаною Роздорожнюк. Перша розкриє секрет гармонії міста і навчить ловити вінницький дзен. А друга розповість про Вінницю як місто козацької слави з присвятою Дню Конституції України.

Вінницькі турагенції відновлюють свою роботу. Які напрямки для подорожей пропонують, і за яку вартість?

keyboard_arrow_up