Подорожі

Подорожі

Внутрішнє та міжнародне авіасполучення в Україні можуть відновити в середині літа. Важливим фактором для відкриття рейсів є скасування обмежень з боку інших країн. Всередині липня свій повітряний простір для подорожуючих українців відкриває Туреччина.

Втомившись сидіти вдома, Діана з Назарієм почали мандрувати Вінницькою областю і робити про це відеоблоги. 

Деякі країни Європи, Єгипет, Туреччина планують відчинити двері для наших туристів вже в наступному місяці. У нашій державі продовжили карантин, і спраглих до мандрівок туристів поки у далекі світи не відпускають.  В той самий час, як місцевий туризм почав достроково виходити з карантину.

Коронавірус перервав сотні морських круїзних рейсів. На одному з лайнерів ультра-люкс класу  працював фінансовим менеджером  вінничанин Андрій Мрачковський. Ситуація з коронавірусом  їх застала в Атлантичному океані. Як наш земляк добирався додому?  Що радить морський мандрівник робити і чого не робити у період самоізоляції?

Проїхатись по мальовничим та історичним місцям Вінниччини пропонують у одному з місцевих тур-клубів.  Посткарантинну велоекскурсію запланували на перший день після ймовірного завершення карантину. Кількість місць обмежена. 

Про місця у Вінниці, куди цікаво та безпечно піти погуляти після пом'якшення карантину, розповіла амбасадорка і гідеса Вінниці Таня Рибак.

Створили інтерактивну карту, на якій позначені усі пункти пропуску та вказано, як вони працюватимуть. На карті внесені дані, які діятимуть з 7 квітня 2020 року.

Зателефонували у різні туристичні агентства Вінниці, щоб дізнатися, у якому режимі вони тепер працюють, чи віддають гроші за скасовані тури і як повертають вінничан з-за кордону. 

Залишилось мінімум часу на підготовку до головного жіночого свята року. Саме час для гарячих пропозицій на подорожі. «20 хвилин» зробили добірку варіантів для святкових вікендів з коханими та близькими.

Живі бесіди та поради для мандрів від досвідчених туристів П’ять зустрічей - п’ять різних лекторів та країн: Єгипет, Україна, Франція, Ісландія та навіть підкорення Чорнобиля Вхід вільний за попередньою реєстрацією

keyboard_arrow_up