Подорожі

Подорожі

Якщо відпустка і тривалі подорожі проблематичні, карантин може стати непоганим приводом для дослідження чудових локацій неподалік з вашим домом. Дорога автомобілем до цих місць займе близько години, зате ви можете насолодитися казковими палацами і замками Вінниччини.

З початком війни Польща приймала українців та їх домашніх улюбленців за спрощеними процедурами. Цього місяця їх скасовують і вводять три правила.

Якщо не на море, то хоча б в басейн можна відправитися в спекотний день. Ми відібрали 5 таких місць відпочинку у Вінниці і області, де є відкритий басейн чи навіть кілька з шезлонгами, прохолодними напоями і чудовими краєвидами.

Літо у розпалі, тож українці мали б міркувати над відпусткою. Але війна і в це внесла свої корективи. Розповідаємо, скільки наших земляків хотіли б вибратись кудись у відпустку.

У Вінниці розробили новий тематичний цикл екскурсій «Космічна мандрівка». Це подорож таємничим Всесвітом, де на дітей від 7 до 12 років чекає три години захопливих пригод. Перша екскурсія пройде 30 червня.

Цими вихідними у Вінниці відбудуться дві екскурсії, які Офіс туризму підготував у співпраці з гідесами Анастасією Стовпець та Оксаною Роздорожнюк. Перша розкриє секрет гармонії міста і навчить ловити вінницький дзен. А друга розповість про Вінницю як місто козацької слави з присвятою Дню Конституції України.

Вінницькі турагенції відновлюють свою роботу. Які напрямки для подорожей пропонують, і за яку вартість?

У розпалі літо і люди все більше замислюються про відпочинок. Війна змусила нас змінити звичні маршрути подорожей.  Туроператори також зорієнтувалися, що прямувати до Криму українці не будуть, вже не кажучи про інші російські курорти. Не відпочинеш і на узбережжі Азовського моря поблизу  Маріуполя… Водночас, в суспільстві вже не перший тиждень формується негативний сенс про цьогорічний літній відпочинок. Ми запитали вінничан, що вони думають з цього приводу?

Під час війни більшість вінничан намагаються відновлювати економіку країни, допомагати ЗСУ та займатися волонтерством. Проте людський ресурс не безмежний. Тому потрібно подбати про якісний і безпечний відпочинок. Де це можна зробити в Україні цього літа?

На початку війни вінничани навіть не думали про відпустку, а туристичні агенції стали на паузу. Однак місяці йдуть, війна не припиняється, а людський ресурс — не безмежний. Городяни все частіше стали задумуватися про невелике перевантаження на курортах зарубіжжя, відтак деякі турагенції вже почали пропонувати тури. Як потрапити на відпочинок за кордон і скільки це коштуватиме — дізналися наші журналісти.

keyboard_arrow_up