Подорожі

Подорожі

Від сьогодні, 21 жовтня, в Україні запрацювали нові правила міжрегіональних перевезень у «жовтій» та «червоній» зонах. Що тепер зміниться та які документи потрібно мати, щоб потрапити з точки А в точку В? Чи знають про це вінничани та як ставляться до нововведень — ми у них запитали.

Незвичайне місце для пленеру обрали художники — печерний храм на березі Дністра. Запросили художників відділ культури Ямпільської міської громади та ГО «Туристчина Ямпільщина». Це перші зображення на полотні печерного храму за багато десятків років.

Україна і Європейський союз підписали довгоочікувану угоду про відкрите небо. Що це означає для нашої країни, розповідаємо детальніше.

Хто хоча б один раз в житті відвідав Карпати восени, назавжди закохається в цю прекрасну атмосферу. Журналістка 20minut.ua здійснила подорож до Закарпаття і тепер ділиться враженнями. Також ми дізналися про інші популярні напрямки для релаксу і ціни цього оксамитового сезону.

Новий проект ГО «Ямпільщина туристична» стосується порятунку залишків печерного храму у скелі над Дністром. Храм отримав статус пам’ятки культурної спадщини місцевого значення. Чому не всі охочі туристи можуть піднятися до печер?

Без мобільного зв'язку, зате поруч з Дністром. Без води у будинку, зате зі свіжою з криниці. Без магазинів та ТРЦ, зате з сосновим лісом у сезон грибів. У такі умови вас запрошують у село Оксанівка.  У селищі активно розвивається екотуризм, і місцева жителька запрошує охочих безоплатно пожити кілька місяців у будинках. Від вас потребується лише догляд за своєю тимчасовою домівкою. 

Осінь – не привід припиняти відпочивати. Подорож Україною – гарний варіант для коротких вихідних. У Вінницькій області є незвичні та навіть містичні місця, які варто відвідати.

Кожна держава індивідуально встановлює вимоги до перетину своїх кордонів залежно від епідеміологічної ситуації як усередині самої країни, так і в країні, з якої прямує подорожній. 

На сьогоднішній день все більшою популярністю, насамперед у жителів мегаполісів, користується такий різновид відпочинку, як зелений туризм. Зелений туризм (інші його назви - сільський, аграрний, екологічний туризм) — це відпочинок у сільській місцевості. Розповідаємо, де на Вінниччині можна відпочити душею і тілом, в автентичних будиночках серед мальовничої природи.

Серія сюжетів про наше місто в рамках проекту «Мій путівник» вийшла у програмі «Сніданок з 1+1». Дивіться відео про нашу Вінницю.

keyboard_arrow_up