Подорожі

Подорожі

Вінниччина така розмаїта та багата на цікавинки. У нас є чимало унікальних місць, які варто побачити особисто. До вашої уваги — ТОП-7 місць для мандрівок. 

У МОЗ оприлюднили перелік країн «червоної» та «зеленої» зон за показниками поширення COVID-19. Список держав опублікований на їх офіційному сайті.

Сучасність у форматі корони, це — дезінфектори, термометри, маски. Страховий ринок теж дав реакцію і запропонував свій продукт — страховку від ковіду. Тож можна підстелити соломки тим, хто працює з великою кількістю людей і тим, хто незважаючи на МОЗівську статистику, планує на моря.

Через пандемію більшість туристичних країн досі не відкрили свої кордони. Проте вінничани все таки зможуть цьогоріч насолодитися відпусткою на деяких світових курортах. Ми дізнались, куди поїхати цього літа, скільки це коштує та які умови перетину кордонів для українців.

Станом на 21 липня для громадян України відкрили свої кордони повністю або з певними умовами 39 країн. 

Вінничани мають не так вже й багато можливостей для того, аби сплавитися Південним Бугом. Причому не бурхливими порогами, а його спокійною частиною.  Цього разу ми плавали на каяках і тепер розповідаємо, як воно.

Кордони вже починають відкриваються. Тим часом Travel Club пропонує згадати найвеселіші, найкумедніші або найповчальніші історії з подорожей.

Пошукова система Google опублікувала найпопулярніші запити про українські та зарубіжні курорти.  У деякі з цих країн українці вже можуть поїхати на відпочинок, оскільки на сайті МОЗ опублікували оновлений список безпечних від коронавірусу зон. 

З 16 липня Болгарія дозволила в'їзд для українських туристів без 14-денного карантину і проходження тесту на коронавірус. Також Кабмін ухвалив рішення, яке дозволить після повернення з Єгипту та Албанії не проходити двотижневу обсервацію або самоізоляцію чи робити тест. Про туристичні напрямки, які відкриває світ для українців і про безпеку подорожей говорили менеджери з туризму і лікарі на зібранні тревел-клабу. 

У плани про літню відпустку свої корективи вніс коронавірус. Лікарі радять уникати під час відпочинку скупчень людей, тож можливо саме час спробувати відпочити з наметами?  Зібрали для вас поради, як підготувати до «дикого» відпочинку та дізнались про місця, де у області можна зупинитись з наметом.   

keyboard_arrow_up