Подорожі

Подорожі

Зірка «Дизель Шоу» та продюсер гурту «ТІК» поділилися враженнями з сімейного відпочинку на батьківщині Санта Клауса, а також розказали про свою любов до «нетипових» країн і чому відпочинок з маленькими дітками не такий вже важкий

Аби поїхати за кордон з собакою чи котиком необхідно зібрати ряд документів та довідок, купити переноску та зробити усі щеплення.  Де, що і як робити, в які терміни і скільки це коштує, дізналася журналіст «20 хвилин».

Ірина Пелюх стала переможцем розіграшу туру до Європи серед передплатників «RIA».   Вінничанка, разом із першим номером газети отримала звістку, що виграла чотириденний тур на двох у Краків, Відень, Будапешт. «Віденський експрес» стане для подружжя Пелюх першою подорожжю до Європи.

Інженер-енергетик Анатолій Руденко торік працював на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» На території станції є покажчики з назвами деяких міст, Вінниця значиться серед них Зворотній шлях для нашого земляка виявився незвичний – він повертався на яхті, а не на кораблі Чому і як це відбувалося?

Володимир Іванов, колишній вчитель фізкультури, чотири рази подорожував на велосипеді країнами Європи. За цей час накрутив понад 20 тисяч кілометрів, побував у 35 країнах, у дорозі провів 140 днів.  Нині готується до п’ятої поїздки – на Північ Європи Як велосипед може допомогти змінити спосіб життя і відкрити незнаний світ? Мандрівник ділиться думками з читачами 20minut.ua.

Учасники чотирьох Євроклубів — з Вінниці, Літина, Немирова і Бершадського району — побували у Кракові, Празі, Дрездені і Парижі. Найвідоміший у світі годинник і статуї на Карловому мосту в Празі, Джоконда у Луврі в Парижі… Чим ще запам’яталася вінничанам подорож?

Зі Львова до Берліна можна буде доїхати потягом зі зручною пересадкою у Перемишлі. Новий поїзд курсує з 15 грудня 2019 року. Загалом дорога займатиме трохи більше 18 годин.

У гір є своє свято, яке щороку відзначається 11 грудня. Воно встановлене Генеральною Асамблеєю ООН.   Розповідаємо про альпініста Валентина Карпова, який підкорив найвищі вершини світу.  І згадаємо як 15 років тому Ельбрус забрав життя вінницького альпініста і його друзів і як у 2012 році там зник ще один вінничанин. 

«Укрзалізниця» призначила 19 додаткових потягів. Деякі з них курсуватимуть через Вінниччину Які та коли, дізнавайтеся у матеріалі.

Обмаль часу лишилося на планування святкової поїздки. Якраз тепер і з’являються гарячі пропозиції. «20 хвилин» зробив добірку варіантів, щоб полегшити вам пошуки.

keyboard_arrow_up