Футбольна команда «Ягуар» полку імені Богуна Нацгвардії України стала переможцем змагань на Кубок Героїв АТО. Футболісти з Калинівки у фіналі здолали маріупольців. Завоювати нагороду вдалося тільки з третьої спроби. Після матчу на гравців і глядачів очікував несподіваний сюрприз.

П'ятнадцятий чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації проходив з 15 по 21 вересня в болгарському місті Приморсько. Участь у ньому взяла збірна команда України, яка складалася з дев'яти чоловік.

Спортсмен Олександр Мельник виграв всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби. Президент України Володимир Зеленський призначив стипендії для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів.

У Вінниці є два спорткомплекси, які почали ремонтувати з 2018 року — це «Здоров’я», що на Старому Місті, та «СКА» на Замості. Нещодавно стало відомо, що староміський довгобуд відкриють у жовтні цього року. У жовтні збиралися відкрити й оновлений «СКА», але карантин вніс свої корективи. Розказуємо, скільки витратили на ремонт об’єктів та що там буде.

З професійним святом привітали вінницьких спортсменів. Їх було понад 80 чоловік. Усі розмістилися на стадіоні, дотримувалися дистанції та були у масках.

Вінничани Валентин Комар, Марія Гвоздєва та Олександр Федоренко привезли «золото» з Кубку області з веслувального слалому

Цими вихідними у Вінниці відбулись спортивні змагання із функціонального багатоборства «Суботня заруба».

Напевно вже всі вінничани знають, що спорт  —  це дуже корисно для здоров'я будь-якої людини. І, можливо, саме не заняття серйозним спортом, а просто бути активним і активно проводити декілька годин на тиждень, щоб в цілому добре себе почувати.

Днями президент України Володимир Зеленський у Миколаєві показав свої баскетбольні навички у шкільному спортзалі. Ніби дрібниця, але цим самим глава держави звернув увагу не лише на свою фізичну форму, а й на доступність спорту для кожного українця. 

keyboard_arrow_up