Спорт

«Вінницькі зубри» – досить відомий бренд у вінницькому та українському спорті. Ця чоловіча баскетбольна команда двічі здобувала...

У другому раунді розіграшу Кубку України з футболу сезону 2017/2018 років «Нива-В» зіграє проти «Таврії» в Новій Каховці...

Для школярів, а також і для вінничан, зводять біля четвертої школи спортивні майданчики для занять ігровими видами спорту....

Біля світломузичного фонтану на наступному тижні відбудеться конкурс «Петанк на шпильках». Реєстрація відкрита.

Цими вихідними у Вінницькій МДЮСШ № 6 відбулися чемпіонати області зі швидкої і блискавичної гри. В кожному з них взяли участь близько півсотні спортсменів з обласного центру та районів. Причому різної кваліфікації – від майстрів спорту до юнаків нижчих розрядів.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів (до 20 років) відбувся 20-23 липня у Гроссето (Італія). Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Вище наша команда за всю історію проведення чемпіонатів Європи U20 ще не піднімалася. Таку ж позицію українці займали у 2009 році, але тоді було п’ять медалей. Зараз же наші атлети виграли шість нагород – чотири золоті і по одній срібній і бронзовій.

У рамках 2-го туру чемпіоату України наша команда перемогла з рахунком 4:0. 

З 20 по 23 липня у м. Вроцлав (Польща) відбувалися Всесвітні Ігри – найпрестижніші змагання серед неолімпійських видів спорту.   

З 20 по 23 липня 2017 року у м. Вроцлав (Польща) відбудуться Всесвітні Ігри – найпрестижніші змагання серед неолімпійських видів спорту.   

У м. Приморсько (Болгарія) 12-16 липня розіграли Кубок світу зі спортивної радіопеленгації. Змагання проходили на складній пересіченій місцевості. 

Корейці та українці проїдуться на велосипедах Україною. Заїдуть вони і до Немирова.

Вінницькі спортсмени цього тижня беруть участь у змаганнях в нашому місті і за його межами. 

25 липня збірна України з легкої атлетики серед ветеранів вилітає на чемпіонат Європи. Він відбудеться у Копенгагені (Данія). Змагання триватимуть до 7 серпня включно. 

Нива-В разошлась миром с Подольем (0:0) в первом туре Второй лиги.