У Вінниці нон-стоп тривають спортивні змагання, на які запрошуються глядачі. Вхід – вільний! 

У 2020 році наше місто стане господарем міжнародного шахового турніру серед дітей та молоді. Організатори очікують, що буде 1000 спортсменів з 20 країн світу, тож оголошують чималий призовий фонд — 40 тисяч доларів.  Окрім того, обласну федерацію шахів очолила нова людина і чоловік поділився своїми планами про розвиток спорту на Вінниччині.

Какой должна быть система развития спорта в Виннице и в Украине в целом? Как мэр города может усилить поддержку спорта?  О том, что штангой может заниматься любой мальчишка и что для подростков в нашем городе занятия тяжелой атлетикой бесплатны.   И, конечно же, о собственной системе тренировок в интервью нашему изданию рассказывает известный бизнесмен, общественный деятель, президент федерации тяжелой атлетики Винницкой области Сергей Кармалита. 

Чи не замислювалися ви, де тренуються чемпіони після завершення спортивних шкіл та вишів? Адже в Україні самотужки, без допомоги влади і спонсорів, вийти на найвищий світовий рівень нереально. Виявляється, дорослими зірками спорту опікуються у Вінницькій школі вищої спортивної майстерності (ШВСМ). Вона нещодавно відсвяткувала свій 30-річний ювілей.

Без води: про ситуацію, яка склалась у клубі та офіційна заява власників. Усі, хто так чи інакше, занепокоєні долею Льодового клубу, пам’ятають події, які відбувались трохи більше місяця тому, коли фанати льодового спорту та розваг, а саме юні хокеїсти та фігуристи разом із батьками і тренерами, за підтримки громадськості, власне відвідувачів ковзанки, які люблять кататись та проводити час у клубі – всі ці люди зібрались на флеш-моб заради порятунку Льодового клубу, заради того, щоб це місце продовжило існувати, заради того, щоб наша вельмишановна громада дослухалась до їх прохань.

Фінішував перший клубний шаховий чемпіонат Вінниччини. Це багатоетапне змагання було започатковано за ініціативи іменитого міжнародного гросмейстера Аркадія Найдіча (Німеччина). 

На стадіоні Вінницького Палацу дітей і юнацтва відгомонів черговий Всеукраїнський турнір з футболу «New Stars». На цей раз за перемогу боролися юнаки 2005 р.н. Змагання організувала міська федерація футболу за підтримки адміністрації Палацу. 

15 листопада у Вінницькій обласній СДЮШОР з легкої атлетики в рамках проекту НОК України #OlympicLab провели один із його модулів «Ментальне тренування».

Вінницький боксер Олексій Токарчук привіз золоту медаль з міжнародного турніру, а наша збірна України отримала 5 нагород.

Вінничанин Вадим Редько є відомим у місті завдяки своїм оригінальним захопленням. Він годинами стоїть на цвяхах, самотужки виготовляє незвичні музичні інструменти, займається альфа-гравіті (вправи у повітрі на мотузках), тренується на давньослав’янському тренажері «правіло» (розтяжка в горизонтальній площині), робить різні види масажу. А влітку цього року Вадим Редько захопився новинкою - йогою сміху. Самотужки навчився, розробив методику і почав ділитися своїми знаннями із вінничанами.

keyboard_arrow_up