Про це повідомила заступник директора ДЮСШ стрільби Олена Климчук. Стрілецька громадськість – категорично проти цього рішення.

Учасники марафону перетнули екватор чемпіонату. Визначилися головні фаворити перегонів. Ними стали «Яско» та «Енергетик» — інші навряд чи зможуть втрутитися у боротьбу за вихід до Всеукраїнського фіналу.

У Вінниці провели нагородження лауреатів низки конкурсів обласного відділення НОКУ за 2021 рік. Переможці отримали дипломи, цінні подарунки і грошові премії.

У Вінниці фінішували змагання західної групи Кубку України серед дівочих команд 2010-2011 р.н. На старт вийшли вісім колективів. За три дні кожен провів по сім матчів. ФК «Вінниця» був сформований в першу чергу із вихованок ОДЮСШ «Нива». Також його підсилили дівчата із Гнівані, Бару і вінницької школи «Темп».

Наприкінці минулого року посаду головного тренера вінницької «Ниви» залишив Володимир Циткін. Із того часу тривав підбір нового «коуча» нашої команди. Розглядалося кілька кандидатур, авторитетних у вітчизняному футболі. І, нарешті, керівництво клубу зробило вибір. Новим головним тренером «Ниви» став фахівець із досвідом роботи в Прем’єр-лізі Ігор Іванович Леонов. Він 15 січня підписав контракт із нашим клубом.

Вчора, 15 січня, закінчився другий змагальний день на Чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з УОРА та порушеннями зору, який проходить у м. Ліллегаммер (Норвегія). Відзначилися на змаганні наші земляки.

15 січня у Вінниці фінішував Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті відомого місцевого гравця і тренера Олега Серьогіна. Змагання пройшли за підтримки обласної Асоціації футболу і меценатів. Вони відбувалися у 19-й раз. Лише торік через пандемію меморіал Олега Серьогіна довелося скасувати.

Відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв UFMMA пройде 5 лютого у Вінниці. Змагання відбудуться в спорткомплексі «Нокаут» (вул. Батозька, 2), починаючи із 11-ї години.

У Вінницькому міському Палаці дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної фінішував 14-й відкритий турнір з футзалу «Новорічні зустрічі». Змагалися діти молодшого шкільного віку.

Напередодні відбулися матчі сьомого туру чемпіонату України з футзалу серед команд другої ліги у групі Вінниччина. Вони стали своєрідним підсумком середини сезону. У двобоях між собою зійшлися лише претенденти на медалі. На чотирьох команди забили чотирнадцять голів.