Спортсмени Вінниччини в перший день Чемпіонату України з лижних гонок та біатлону здобули дві срібні та одну бронзову медалі

Повертатись за тренувань потрібно поступово і без фанатизму. Новачкам краще порадитися з тренером, аби підібрати індивідуальну програму тренувань і не нашкодити організму. Про особливості занять спортом після новорічних свят спеціально для «20 хвилин» розповіли Руслан Кобялко та Ірина Нетребська.

«Кращий волонтер-2020» — такого звання удостоїли Сергія Брушніцького.  Через тиждень після того нагородили орденом «За розбудову України». Він тренує людей з інвалідністю за власною методикою. Підготував п’ять чемпіонів світу з паратхеквандо. Держава не помічає заслуг патріота, зате їх оцінили люди.

Танець – красивий спосіб навчитися володіти собою, передавати емоції мовою рухів та відчувати своє тіло.

Вчора, 2 грудня, у Болгарії завершився Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів-2020. Чемпіоном Європи у категорії 60 кілограмів став вінничанин Олександр Яровий.

Гімнастка Діана Баєва нещодавно, 26 по 29 листопада, успішно виступила на чемпіонаті Європи. Вона стала чемпіонкою Європи у групових вправах. 

У четвер, 26 листопада, у Києві стартував 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Участь у ньому бере спортсменка з Вінниці Діана Баєва. Дівчина виконує групові вправи.

З 20 по 22 листопада у селі Сокілець Немирівського району, на відвідному каналі річки Південний Буг відбувся Відкритий чемпіонат області «Закриття сезону» з веслувального слалому.

Незабаром випаде сніг, і стануть доступні всі види зимових розваг. Яким видом активного відпочинку люблять займатися у холодну пору року знані вінничани?

Командний чемпіонат з художньої гімнастики пройшов нещодавно в Ужгороді. На нього з'їхалися понад 300 спортсменок, серед яких і наші землячки.

keyboard_arrow_up