Юні спортсмени-веслувальники з Вінниці повертаються після двомісячного перебування в Болгарії. Батьки б'ють на сполох, оскільки думали, що діти там залишаються до кінця війни.
Тренери спортивної школи пояснили, що це була не евакуація, а навчально-тренувальний збір і він закінчився.
У Вінниці функціонують сім спортивних шкіл. Вони культивують 26 видів спорту. Від початку війни всі були вимушені фактично припинити роботу. Займалися тільки в онлайні. Тренери по телефону і відеозв’язку проводили заняття дистанційно. Вже у травні повернулися до звичного режиму роботи.
На майдані «Водограй» Центрального парку провели спортивну акцію-виставку «Поверни дітей до спорту». Її організатором виступив спорткомітет Вінницької міської ради. Йшлося про відновлення безкоштовних «живих» тренувань і запис дітей у сім міських спортивних шкіл.
Вінницькі хокеїсти на траві на домашньому полі провели контрольні поєдинки проти «ШВСМ-Фенікса» (Житомирська область). В першому матчі об’єднана команда «ОКС-ШВСМ» і «ШВСМ-Олімпії» перемогла гостей із рахунком 8:1, в другому – 4:0. Один із поєдинків затримали через повітряну тривогу – хокеїсти чекали в укритті.
Вінницький Палац дітей та юнацтва продовжує влаштовувати майстер-класи з шахів для юних вимушених переселенців. Цього разу на тренінг запросили дітей, які мешкають у гуртожитку медуніверситету.
Вінницька боксерська команда успішно виступила у 23-у традиційному міжнародному турнірі у Бричанах (Молдові) серед чоловіків до 22 років. Всі п’ять вінничан стали призерами. Окрім господарів рингу та українців, за перемогу змагалися представники Німеччини і Румунії.
Юні спортсмени-веслувальники з Вінниці повертаються після двомісячного перебування в Болгарії. Батьки б'ють на сполох, оскільки думали, що діти там залишаються до кінця війни. Тренери спортивної школи пояснили, що це була не евакуація, а навчально-тренувальний збір і він закінчився.
У німецькому місті Бранденбург відбувся міжнародний рейтинговий турнір з сумо класу «А» «ROLAND CUP». Участь у змаганнях взяли більше сотні сумоїстів з дев'яти країн світу серед них наші земляки.
Тотально незрячий Леонід Кучерук є співробітником центру «Інва-інформ» обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва. Але працює на базі вінницького підприємства УТОС, опікується там бібліотекою для сліпих. Водночас 40-річний Леонід Кучерук успішно грає в шахи, навіть іноді виступає в міських турнірах.
Війна продовжує забирати життя відомих спортсменів Вінниччини. Захищаючи Україну, на сході героїчно загинув легкоатлет Олександр Сербінов.
Жіноча команда «Нива», складена із гравців вінницького колективу вищої ліги «ЕМС-Поділля», взяла участь у благодійному турнірі на потреби ЗСУ. Дівчата грали виключно проти чоловічих команд. Вони по одному разу перемогли, зіграли внічию із зазнали поразки.