Фінішував професійний турнір зі змішаних бойових мистецтв «Bukovel open cup».

У Львові відбувся зимовий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї. В змаганнях взяли участь 283 спортсмени із 20 областей нашої держави. Змагалися в стрільбі з гвинтівки, пістолета та по рухомій мішені.

З'явилась нова петиція, у якій йдеться про побудову льодової арени. Автор Лілія Красовська каже, що це необхідно задля фізичного розвитку дітей та зимових олімпійських видів спорту в місті.

Міжнародний рейтинговий турнір класу «А» «ERD OPEN» І етап зі сумо пройшов 10-14 січня в Угорщині. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У змаганнях взяли участь 5 команд, до яких увійшло 60 спортсменів. Найбільше учасників було із Вінниці — 19.

У нашому місті є кілька басейнів, де можна поплавати взимку.  Що потрібно принести з собою та чого очікувати на місці?

За підсумками минулого року 40-річний Андрій Козак увійшов до десятки кращих спортсменів Вінниці за версією RIA/20 хвилин. Він не займається професійною спортивною кар’єрою, а є державним службовцем. Працює в обласному Департаменті інформаційної політики та комунікацій з громадськістю. Але в сфері загартовування та здорового способу життя Андрій Козак може дати фору всім чемпіонам, бо цілий рік ходить в одній футболці чи сорочці із короткими рукавами. Недарма називає себе «крижаною» людиною.

Після новорічних свят майже кожна жінка зауважує, що фігура вимагає, так би мовити, корекції. А точніше - треба скинути зайві кілограми, "наїдені" за свята. Хто ж може допомогти жінкам повернути себе в прекрасну форму? Щоб допомогти розібратися в цьому питанні, ми запускаємо огляд компаній, що пропонують свою допомогу в підготовці до весняно-літнього періоду.

Відкритий турнір Хмільницької міської ОТГ з вільної боротьби проходив серед юнаків та дівчат. До змагань долучилося близько сотні спортсменів.

Шаховий рік на Вінниччині 12 січня відкрили традиційним турніром «Зимовий дебют» у Жмеринці. Він пройшов за підтримки міського відділу сім’ї і молоді та Будинку науки і техніки.

keyboard_arrow_up