IT-новини

Більшість з нас активно користується месенджером Телеграм для спілкування з близькими, колегами, знайомими. Але чи попіклувалися ви про свою безпеку? Якщо ні, то ось кілька варіантів, як це можна зробити.

​​​​​Через війну з Росією в Україні можуть бути перебої інтернет-підключення та проблеми з доступом до мережі. Тому Україна звернулася до засновника SpaceX Ілону Маску із проханням дати доступ до супутникового інтернету Starlink в Україні. Перші станції вже прибули до Києва, Вінниці та Житомира.

З початку війни єдиний державний демографічний реєстр був вимкнений, щоб дані українців були в повній безпеці.

Українські оператори відключили зв’язок окупантам.  Позбавившись можливості телефонувати зі своїх номерів, окупаційні війська дедалі частіше відбирають телефони у громадян.

В Україні запустили чат-бот TRIBUNAL.UA для Telegram, за допомогою якого можна фіксувати воєнні злочини російських окупантів — автори ініціативи кажуть, що всі матеріали будуть використані в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі.

За підтримки Мінцифри запускають застосунок «Повітряна тривога» для оперативної реакції на початок і закінчення тривог.

Google Maps заблокував в Україні ві функції, щоб убезпечити українців. Саме ті, які надають певну інформацію користувачам у режимі реального часу.

Ми зібрали додатки, які можуть бути корисними для вінничан. Це кілька додатків про графік руху транспорту, порівняння цін на таксі та медикаменти. Також в нашому переліку є сервіси для доставки їжі та мобільні версії популярних дошок оголошень з продажу нерухомості й авто. Дивіться список та встановлюйте те, що може спростити життя.

У четвер, 3 лютого, в Україні стався масштабний збій мобільного оператора «Київстар». Про неможливість здійснювати дзвінки повідомляють мешканці Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Полтави та інших міст України.

На початку жовтня відбувся наймасштабніший збій у Facebook. Днями повідомили, що у Gmail стався масовий збій по всьому світу.  

keyboard_arrow_up