IT-новини

Перше місце серед  понад ста команд області на всеукраїнській олімпіаді з програмування  здобув  Донецький національний...

Перший етап студентської олімпіади з програмування відбувся вчора в Україні Змагання мають статус 1/8  світової першості...

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування пройде завтра у Вінниці і ще у 28 містах держави У національному...

Перший муніципальний інноваційно-технологічний парк для IT-фахівців хочуть створити у Вінниці. На його реалізацію планують...

Підпільну інтернет платформу, яка продавала доступ до зламаних серверів у 170-ти країнах світу, організували українці. Днями міжнародна операція кіберполіцейських припинила роботу xDedic. Що це був за інтернет-магазин, скільки приносив прибутку і чим загрожував нам з вами?

Де краще не писати про себе зайвого і як так купувати в інтернеті, щоб не натрапити на обман? Про віртуальні шахрайства розпитали у вінницьких кіберполіцейських. Вони назвали для читачів «20 хвилин» реальні способи захисту від злочинців у мережі.

Середньої технічної освіти вистачило, щоб обдурити банківську систему безпеки. Вінничанин створив програму підбору секретних кодів до карток і списував гроші. Як юнак розказав про своє хакерство на суді і скільки років за нього отримав?

Вчора,14 листопада 2018 року, СБУ проводила обшуки в IT-компанії LetyShops. Як коментує ситуацію керівник LetyShops Ігор Гнатовський?

На уроки і з уроків учнів школи №27 кличе автоматичний дзвінок Виготовив його 11-класник Ярослав Басюк Невдовзі він ще й співатиме або відтворюватиме мелодію Як це вдалося Ярославу?  Хто допомагав у роботі? Ще одну технічну новинку, над якою нині працюють, директор школи називає «бомбою»  

Що трапилося з соцмережою Instagram? Користувачі скаржаться на перебої в роботі додатка по всьому світу.

Стрімкий розвиток сучасних ІТ пропонує людству нові можливості в усіх аспектах життя. Технології активно залучають на виробництвах та буденному житті. Саме тому у самій ІТ-сфері акценти поступово зміщуються з розробки фундаментальних і прикладних додатків на ефективну експлуатацію та розвиток інформаційних систем. Відповідно змінюються вимоги до якості підготовки молодих фахівців.

Пространство для идей CHERDAK 18 июля принимало самую настоящую вечеринку айтишников. Да-да, такое бывает. Рассказываем как это было и чем такие мероприятия важны для Винницы.  

19-річний вінницький студент Владислав Петрук розробив мобільний додаток для iOS, який інформує про розкладу руху громадського транспорту.

Усі дані про місто мають бути відкритими для громадян. Для цього у Вінниці роблять Портал відкритих даних, де вже є майже 200 наборів інформації про роботу влади. Крім того, мерія хоче стати й ближче до громадян завдяки додатку «Інформер». Роз'яснюємо, що це таке.

keyboard_arrow_up