IT-новини

Практично 100% працевлаштованих за спеціальністю випускників — чому Вінницька ІТ-Академія має такий успіх? Чому наші...

Цифрове перетворення Вінницької області розпочалося У Вінниці стартувала весняна школа «Цифрові інструменти та...

З 1 лютого більше сотні вінничан беруть участь в змінах транспортної системи міста. Для цього вони встановили на свої...

Програмісти з Дніпра зібрали дані з реєстрів по 2 мільйонам активних компаній та 1,8 мільйонів підприємців, щоб перевірити...

У Вінницькому національному технічному університеті з 28 по 31 березня проходитиме тиждень Google. Тематика заходів «цифрові технології, інструменти та можливості». Вчитимуть лише вчителів із Вінницької області.  

Уже минув місяць, як ми кардинально змінили дизайн сайту 20minut.ua. Але хочеться вдосконалюватися. І тому ми запитуємо у вас, наші читачі, чого вам не вистачає і що б ви змінили на нашому сайті?  

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день сфера інформаційних технологій - найперспективніша сфера на ринку праці. Ми живемо в епоху, коли головним двигуном розвитку світової економіки є - IT.    

Ви думаєте, що ваша дитина “надмірно” цікавиться ком’ютером та ІТ-технологіями? Іноді Ви чуєте від неї незнайомі Вам терміни (про себе думаєте: «це щось хакерське») =). Тоді варто, аби Ваша дитина витрачала свій вільний час не просто на ігри та соціальні мережі, а на їх створення. Вже сьогодні Ви можете дати своїй дитині можливість успішно побудувати майбутнє і отримувати задоволення від роботи. Це все реально! 

Це вже історія. У середині лютого разом із Днем всіх закоханих одночасно можна посвяткувати і інше свято — День комп’ютерника. Зараз же кожний може вважати себе таким. А скільки комп’ютерників було майже 40 років тому, якими були обчислювальні машини та як завершилося їх життя, RIA напередодні свята розповіли в технічному універі  

Всі мобільні оператори України готують серйозні зміни. Оператори відмовляться від контрактних тарифних планів. Абонентів автоматично  переводять на нові дорожчі тарифи.

У приватній лабораторії робототехніки роблять розумні прилади, якими керують із смартфонів. Поєднувати реальний і віртуальний світ допомагає досвід, набутий у Кремнієвій долині США.  

В минулих статтях ми розповіли про те, хто такий веб-дизайнер та розвіяли найпоширеніші міфи про роботу веб-дизайнера. Сьогодні в ІТ-Академії навчається група креативних, творчих та суперсучасних студентів, які досягли неабияких результатів у сфері дизайну та створення інтерфейсів.

А що ж таке це Міксіке – для нас вже не секрет А ви знали? Освітній безкоштовий онлайновий проект із Естонії успішно реалізовується у Вінниці і області  

Фонд RIA вкладе 10 мільйонів гривень у розвиток IT-сфери у Вінниці. На ці гроші будуть вчити молодих айтішників та розширювати IT-академію на сусідні області. Як стати студентом академії і потім отримувати гарну зарплату?