IT-новини

На початку жовтня відбувся наймасштабніший збій у Facebook. Днями повідомили, що у Gmail стався масовий збій по всьому світу.  

Вінницька міська рада отримала свій новий сайт.  За його розробку заплатили 993 тисячі гривень. А це ціна однокімнатної квартири у Вінниці. Хто є розробником та як айтішники оцінюють новий сайт влади?

Компанія Facebook змінює назву на Meta. Про це йдеться у презентації Марка Цукерберга під назхвою «Connect 2021: Наше бачення метасвіту».

Сьогодні у Вінницькій області активно відновлюються автомобільні дороги загального користування місцевого значення у ОТГ. Цього року на ремонт доріг місцевого значення виділені рекордні суми фінансування.

Часто буває, що користувачі смартфонів чи ноутбуків натрапляють на безкоштовний Wi-Fi. Не важливо, де ви його зловили, чи вдома, чи у кафе — варто пам'ятати про безпеку. Кіберполіція розповіла, на що слід звернути увагу, аби не потрапити у неприємності.

Донорські органи 38-річного вінничанина врятували життя чотирьом дівчатам. Але ставлення до трансплантації у нашому суспільстві досі неоднозначне. Питаємо у вінничан, їхню позицію на донорство після смерті та чи погодилися б вони дати згоду на пересадку.

Тендери на виконання робіт оголосили 35 громад області у рамках проекту «Інтернет-субвенціія». До всесвітньої мережі під’єднають Будинки культури, школи, бібліотеки, заклади охорони здоров’я у 235 населених пунктах. Хто фінансує такі витрати?

В муніципальному транспорті та маршрутках встановлені GPS-трекери.  Вони відслідковують рух машин і передають дані у додаток на смартфоні. Відтак, на мапі можна побачити, де знаходиться ваш трамвай, тролейбус, автобус і маршрутка та коли вони приїдуть на потрібну зупинку. Чим ще корисний застосунок і коли його зможуть завантажити всі охочі?

Вінничани повідомляють про проблеми із сайтом та акаунтами. Про збої у роботі системи сервісу Google скаржаться користувачі по всьому світу.

Завершуючи навчання кожний школяр постає перед питанням в який навчальний заклад вступати щоб по завершенню працювати на омріяній роботі. На жаль більшість майбутніх абітурієнтів керується чужими думками при виборі навчального закладу чим саме гають дорогоцінний час, а згодом зустрічаються з складнощами пошуку роботи і частенько працюють кардинально в іншій сфері, яка цілком не пов'язана зі спеціалізацією яку завершили.  

keyboard_arrow_up