IT-новини

Сфера управління дронами продовжує активно розвиватися і відкриває нові можливості для зайнятості та професійної реалізації. Високотехнологічні галузі надають найбільше можливостей для працевлаштування та кар'єрного зростання в Україні. Розвиток даного напрямку має нас привести до конструювання, програмування із використання ШІ в дронах - створення власної української індустрії проєктування і розробки БПЛА.

Курс управління дронами для підлітків в Школі Хакерів Вінницької ІТ-Академії.

Сучасний український малий бізнес переживає непрості часи і потребує більше компетенцій і можливостей у розширенні своєї діяльності - збільшення цільової аудиторії, автоматизації роботи, користування сучасними інструментами продажів та ведення бізнесу онлайн.

Ви навчаєтесь, завершили навчання чи стажування і бажаєте отримати свою першу роботу розробником, тестувальником, веб-дизайнером чи проджект-менеджером в ІТ?

У сучасному світі інформаційних технологій, розвиток цифрової складової стає все більш вагомим фактором у кожній галузі економіки. Часи «Ти ж програміст!» вже давно минули. Спеціалісти, залучені в сферах, які ми зазвичай об’єднуємо під акронімом ІТ,  дуже відрізняються від “кодерів” минулого.

Більше року триває кривава агресія росії проти України. Всі пережили багато випробувань та хвилювань, але ми рухаємось далі. Літо 2023 наповнене сміливістю, рішучістю та впевненістю у Перемозі.

У червні мобільний застосунок із чат-ботом від OpenAI став доступним в Україні. Тепер його можна завантажити у 152 країнах світу. Спочатку він був доступний тільки через веб-версію.

keyboard_arrow_up