IT-новини

У музеї Коцюбинського нині триває виставка зі світлинами письменника. Усі фото створили за допомогою штучного інтелекту. Ми вирішили дізнатися, а якими «бачить» нейромережа інших відомих вінничан? А також порівняли ілюстрації з реальними світлинами цих людей.

Коли вимикають електроенергію, то більшість людей перемикаються на мобільний інтернет. Але якість зв'язку незадовільна. Які причини? Як їх намагаються виправити оператори стільникового зв'язку? І що ви можете зробити самостійно, щоб пришвидшити інтернет на своєму смартфоні?

Давайте подаруємо нашим дітям незабутні враження, змістовний час і нових друзів-однодумців цього літа.

Сфера управління дронами продовжує активно розвиватися і відкриває нові можливості для зайнятості та професійної реалізації. Високотехнологічні галузі надають найбільше можливостей для працевлаштування та кар'єрного зростання в Україні. Розвиток даного напрямку має нас привести до конструювання, програмування із використання ШІ в дронах - створення власної української індустрії проєктування і розробки БПЛА.

Курс управління дронами для підлітків в Школі Хакерів Вінницької ІТ-Академії.

Сучасний український малий бізнес переживає непрості часи і потребує більше компетенцій і можливостей у розширенні своєї діяльності - збільшення цільової аудиторії, автоматизації роботи, користування сучасними інструментами продажів та ведення бізнесу онлайн.

Ви навчаєтесь, завершили навчання чи стажування і бажаєте отримати свою першу роботу розробником, тестувальником, веб-дизайнером чи проджект-менеджером в ІТ?

keyboard_arrow_up