IT-новини

Сум, біль, трагедії щодня... Нажаль, війна в Україні триває. Забирає життя. Руйнує міста і села. Наносить невимірну шкоду економіці України.

Стан IT-систем безпеки в Україні та проблеми, з якими стикаються регіональні гравці, що встановлюють системи відеоспостереження, домофонії, СКУД, охоронно-пожежну сигналізацію. Вплив пандемії і воєнних дій на розвиток сегменту, фінансові та організаційні рішення компаній.

З початком нового навчального року, в умовах війни, коли не можна дозволити собі схибити на освітньому фронті - особливо, хочеться поділитись баченням - Якісної освіти,

Всі центри надання адміністративних послуг Вінниччини приймають цифрові документи в «Дії». А це означає, що тепер у ЦНАП можна ходити лише зі смартфоном — жодних паперових копій.

​​​​​​Компанія Google анонсувала Wallet під час I/O 2022. Тепер же стало відомо, що ця функція буде доступною і в Україні.

ІТ-сфера постійно розвивається створюючи нові продукти, які потребують перевірки до того, як вийти на ринок, щоб користувач отримав якісний продукт. В основному якість продукту залежить від Quality Assurance Engineer (QA Engineer).

Голова Міністерства цифрової трансформації України повідомив у своїх соцмережах, що відтепер Starlink в Україні може працювати абсолютно легально. Читайте далі та дізнайтеся подробиці.

Більшість з нас активно користується месенджером Телеграм для спілкування з близькими, колегами, знайомими. Але чи попіклувалися ви про свою безпеку? Якщо ні, то ось кілька варіантів, як це можна зробити.

​​​​​Через війну з Росією в Україні можуть бути перебої інтернет-підключення та проблеми з доступом до мережі. Тому Україна звернулася до засновника SpaceX Ілону Маску із проханням дати доступ до супутникового інтернету Starlink в Україні. Перші станції вже прибули до Києва, Вінниці та Житомира.

keyboard_arrow_up