IT-новини

Чи задавались Ви коли-небудь питанням про свій рівень англійської мови і як його визначити? Які переваги і можливості для IT-спеціалістів надає сертифікація з англійської мови? Чи запитували Вас на інтерв’ю про курси, сертифікати з англійської мови?

Фахівці з Держспецзв'язку дають відповіді на найпоширеніші запитання українців про кібербезпеку. Читайте далі та дізнайтеся, коли авіарежим може бути корисним.

Вінничани можуть скористуватися Телеграм-ботом, щоб дізнатися, чи є світло в їхньому будинку. Для цього потрібно виконати кілька простих дій. 

Хакатон для українських студентів «Відбудуємо Україну» організувала канадська компанія за підтримки посольства Канади в Україні. Презентація проектів відбувалася англійською мовою. Перше місце журі присудило команді з чотирьох четвертокурсників національного технічного університету. Який проект представили вінничани?

В Google проаналізували, що найчастіше шукали українці в мережі та до яких тем найбільше зростав інтерес протягом року. Читайте далі та дізнайтеся, якими були тенденції пошуку в Google Україна у 2022 році!

Дізнатись про причини відключення електроенергії, записатись на прийом до лікаря, замовити виготовлення довідок, відстежувати рух транспорту в реальному часі — усе це можна зробити просто зі свого смартфона. Склали добірку корисних застосунків та чат-ботів, які значно можуть спростити ваш побут у Вінниці.

У вінницьких підлітків з’явилася чудова нагода безплатно отримати корисні знання з протистояння пропаганді та інформаційним маніпуляціям. Як стати учасником проєкту?

Українці живуть у новій реальності воєнного стану з регулярними відключеннями електроенергії через атаки російських окупантів. Тому ймовірність масштабного блекауту в країні загрожує і нормальній роботі зв'язку. Чи буде мобільна мережа у такому випадку, дізнавайтесь далі.

Фахівці з Держспецзв'язку дають відповідь на питання щодо безпечного користування телефонами. На цей раз закликаємо вас розібратися з Bluetooth. Читайте далі та дізнайтеся, чи безпечно, якщо на телефоні постійно увімкнений Bluetooth через те, що смартфон синхронізований зі смартгодинником?

Корпоративне навчання англійської мови наразі, як ніколи, актуальне для компаній.

keyboard_arrow_up