IT-новини

Після блокування російських ресурсів "Mail.ru", "Яндекс", "ВКонтакте"  та "Однокласники",...

В травні цього року один з провідних розробників RIA.com і тімлідер проекту AUTO.RIA – Олег Гаврилюк – став...

Після заборони в Україні російських соцмереж показники популярності інших ресурсів різко змінились. А де сидите ви, пишіть...

Після того, як вступив в силу указ Петра Порошенка про заборону «ВКонтакте» і «Одноклассников» на...

Минулого тижня в Нью-Йорку пройшов щорічний хакатон блокчейн-розробників під назвою «The Proof-of-Work Competition». Стартап аудиту смарт-контрактів в реальному часі увійшов в трійку лідерів.

Сонце, літо, уроків немає…. А ви не знаєте, де подіти енергію вашої дитини влітку? Годі дарма витрачати час! Записуйтесь у літній IT-табір від Школи Хaкерів. Тут школярі мають змогу зарядитись терабайтами цікавої інформації, розвивати свої здібності та ідеї, створити свій перший сайт :-)

Після блокування соцмережі «Вконтакте», перед користувачами постало питання: де тепер можна слухати музику; Українець Павло Поцелуєв розробив розширення для браузерів, яке дозволяє слухати музику у «Фейсбук»; Воно синхронізується з сервісом «Spotify». Можна навіть ділитися аудіо на сторінках друзів

Вінницький національний технічний університет (ВНТУ) створює нові актуальні навчальні пропозиції завдяки активній участі у проекті MASTIS (Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems) за європейською програмою ERASMUS+.

Про новий вірус, який атакує комп’ютери по всьому світу, минулого тижня попередили українських користувачів кіберполіцейські. Днями з’явилася інформація про ще один вимагач грошей за дані – вірус XData. Він розповсюджується вчетверо швидше за свого попередника і з усіх інфікованих ним користувачів – 95% українських. Як діють обидва віруси і що робити, аби не втратити свої файли, розібралася редакція 20minut.ua.  

Якщо ви не відправити повідомлення 25 друзям – ваша сторінка закривається без попередження. Листи такого змісту почали приходити до вінничан від друзів. Експерт пояснює, чому ні в якому разі не можна відправляти такі листи.

Заборона соцмереж в Україні викликала обурення в користувачів "ВКонтакте" та "Однокласники".   Ніякої відповідальності за обхід блокування заборонених російських інтернет-ресурсів користувачі нести не будуть. Як можна обійти блокування «Вконтакте» та «Однокласниках».

У мережі почала поширюватися інформаця нібито з сайту Українська Правда про те, що за використання VPN в Україні будуть штрафувати — від 1500 до 4 тисяч гривень.

Для громадян України створюють нову соціальну мережу «Ukrainians». В ній вже зареєструвалось майже сім тисяч людей.

Заборона російських соцмереж в Україні призвела до прямо протилежних результатів.