Прес-служби

Діти, що навчаються у спеціалізованій школі, поїдуть на фестиваль  

До Нового року залишилося кілька годин. І хоча синоптики не обіцяють снігу, телеканал «Інтер» гарантує свято і гарний настрій. У проекті «Місце зустрічі. Новий рік», який вийде в ефір 31 грудня о 21.30 телеглядачі не тільки почують найвідоміші музичні твори, без яких неможливо уявити новорічні та різдвяні свята, а й дізнаються багато цікавих фактів про історію їх створення. Ось тільки кілька секретів всім відомих мелодій.

У четвер, 31 грудня, о 10.00 на «Інтері» вийде спеціальний випуск «Корисної програми». Глядачі дізнаються, як правильно зустріти 2021 рік, щоб було не тільки смачно, але і корисно. А також почують поради та новорічні привітання від зіркових гостей, експертів і ведучого ток-шоу Олександра Лук'яненка.

Підприємці-орендарі судяться з владою. Причиною позовів є висока вартість плати за орендовану нерухомість і земельні ділянки. Прокуратура повідомляє про те, що Феміда визнає правоту міської влади.

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. «Інтер» пропонує своїм телеглядачам 31 грудня зануритися в святкову атмосферу з самого ранку. Разом підвести підсумки, приготувати святковий стіл, а потім жартувати, сміятися, співати, радіти і мріяти. Весь день в ефірі каналу спецвипуски популярних програм, улюблені фільми і новорічні проекти за участю зірок.

У вівторок, 22 грудня, о 10.00 на «Інтері» вийде випуск ток-шоу, присвячений м'ясній нарізці. Балик, буженина, шинка і хамон ... Як вибрати смачні м'ясні делікатеси, щоб отримати максимальну користь? Що робити, щоб нарізка не ​​обвітрювалися? Як красиво нарізати м'ясо? Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти ток-шоу розкажуть про тонкощі вибору м'ясної нарізки і її користь для здоров'я.

Народна артистка України Ірина Білик та шоумен Дмитро Коляденко змінили професію і стали продавцями ялинок на столичному ринку! Тільки уявіть собі подив покупців, коли новорічне дерево їм допомагали вибирати зірки. Але напередодні Дня святого Миколая можливі будь-які сюрпризи і чудеса. Артисти взяли участь в унікальному експерименті в рамках традиційного святкового марафону телеканалу «Інтер».

Достигнута очередная цель благотворительного онлайн-аукциона «Интер – детям»! Благодаря общим усилиям неравнодушных телезрителей, звезд и сотрудников телеканала была собрана необходимая сумма на покупку медицинской системы MultiFiltrate, которую также называют «искусственной почкой», для отделения интенсивной и эфферентной терапии острых интоксикаций НДСБ «ОХМАТДЕТ». В канун Дня святого Николая в студии праздничного телемарафона «Чудо начинается» ведущие Анастасия Даугуле и Роман Кадемин передали жизненно важное оборудование заведующему отделением Александру Урину.

В воскресенье, 20 декабря, в 16.50 зрители «Интера» увидят заключительную серию четвертого сезона французского сериала «Детектив Ренуар», а сразу после этого — в 17:55 — в эфире телеканала стартует пятый сезон многосерийного детектива.

У п'ятницю, 18 грудня, з 07.00 в ефірі «Інтера» — традиційний телемарафон «Чудо починається», присвячений Дню святого Миколая. Ведучі Анастасія Даугуле, Роман Кадемін і команда проекту підготували безліч сюрпризів, чудових історій і яскравих зустрічей, щоб кожен телеглядач відчув атмосферу чарівництва, зимової казки і справжнього дива.

keyboard_arrow_up