Прес-служби

У вівторок, 7 липня, о 10.00 на «Інтері» вийде спецвипуск «Корисної програми», присвячений рейтингу кращих продуктів для зміцнення зубів і ясен. Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту розкажуть, що потрібно їсти для профілактики стоматологічних захворювань та збереження сліпучої усмішки.

У неділю, 5 липня, о 20.30 на «Інтері» - прем'єра німецької кримінальної драми «Подруги мимоволі». Це фільм про дружбу двох абсолютно несхожих дівчат, яких доля звела в дуже непростій ситуації.

У вівторок, 30 червня, о 10:00 на «Інтері» вийшов рейтинг «Корисної програми», присвячений трійці кращих продуктів для швидкого перекусу. Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту розповіли про продукти, якими можна швидко і поживно перекусити в дорозі.

28 червня - День  Конституції України. Ведучі програми  «Готуємо разом» на телеканалі  «Інтер» запрошують телеглядачів  відзначити цей день за святковим  столом і приготувати разом  традиційні страви української  кухні.

У вівторок, 23 червня, о 18:00 в ефірі «Інтера» - випуск соціального ток-шоу «Стосується кожного» - «Доступна небезпека». У ньому йтиметься про те, з чим стикаються практично всі підлітки в наш час, - про наркотики. І про людей, які своїми силами, як можуть, боряться з їх розповсюдженням.

У програмі «Ранок з Інтером» ведуча рубрики «Правила їжі» Віра Борсук протягом двох з половиною місяців на очах телеглядачів позбавлялася від шкідливих харчових звичок і виробляла корисні. Вона підводить підсумки експерименту: яких результатів досягнуто?

У вівторок, 16 червня, о 10:00 на «Інтері» вийде рейтинг «Корисної програми», присвячений трійці кращих cуперфудов - продуктів натурального походження, які покривають максимум потреб організму в поживних речовинах. Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту розкажуть, які продукти сповільнюють старіння і допомагають надовго залишатися молодими і красивими.

На «Інтері» вийшов спецвипуск «Корисної програми», присвячений ТОП-3 продуктам проти целюліту. У боротьбі з ним багато жінок зазнають поразки - ні масаж, ні салонні процедури часто не приносять переконливих результатів. А вся справа в тому, що перемогти «апельсинову корочку» здатні тільки спорт і правильне харчування. Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту розповіли, які продукти вживати і як правильно харчуватися, щоб зменшити прояви целюліту або назавжди позбутися від цієї «неприємності».

У вівторок, 26 травня, о 10:00 на «Інтері» в «Корисній програмі» ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту розкажуть, що потрібно їсти, щоб надовго зберегти здоров'я і красу волосся і нігтів.

13 травня, о 10:00 на  «Інтері» вийшов новий випуск  «Корисної програми», в якому експерти проекту разом з ведучим Олександром Лук'яненко склали рейтинг найкорисніших молочних продуктів для гарного самопочуття і міцного здоров'я. А також розповіли, на що звертати увагу, щоб вибирати тільки якісний товар.

keyboard_arrow_up