Прес-служби

Можна багато говорити про сучасну економічну політику, безвізовий режим чи корупційні скандали. Але є одне питання, яке реально...

Рівно місяць, як в України діють надзвичайні заходи в енергетиці через блокаду постачання вугілля з окупованого Донбасу....

За визнання заслуг перед Україною депутатку Вінницької обласної ради, голову благодійного фонду Людмилу Станіславенко відзначили...

Віднедавна у нашій країні з’явилась ще одна «гаряча точка» – енергетична блокада Донбасу. У зв’язку...

38-річний працівник вінницького УТОСу Костянтин Ільницький отримав золоту медаль на Всеукраїнському чемпіонаті по дзюдо серед спортсменів з вадами зору. 

ЖК «Оскар» будується і розвивається. Раді повідомити, що забудовником «Династією», як і заплановано, було здано в експлуатацію першу секцію сучасного та комфортного житла в самому серці мікрорайону Вишеньки.

АТ «ТАСКОМБАНК» працює на ринку більш ніж 27 років та є одним із найстаріших комерційних банків України. Банк розглядає нинішню ситуацію як унікальну можливість для розвитку, пошуку нових ринків та укріплення позицій на фінансовому ринку країни. Згідно зі стратегією розвитку, філософією та цінностями ТАСКОМБАНК продовжує розвивати мережу відділень і впроваджувати високі стандарти якості обслуговування.

Вінницький активіст про те, чим можуть займатись місцеві громади, не чекаючи грантів або «команди» від чиновників.

Коли є певні проблеми в країні, то завжди знайдуться ті, які скористаються такою нагодою задля власної користі і матеріального збагачення. Сама така ситуація діє зараз на території України. На території держави кояться економічні і політичні негаразди, бойові дії.   

Робот-хирург и операция практически без разрезов и крови… Похоже на кадры из фантастических фильмов о будущем? Вовсе нет. Это современная реальность. Реальные клиники с реальными пациентами. Только оперирует четырехрукий робот под командованием хирурга, и при слове «операция» больной не теряет сознания. И домой можно через день-два.

Кілька днів тому у вінницькому ресторані «AURA» сталася масова бійка. Власник закладу прокоментував інцидент, щоб висловити позицію лаундж-бару з цього приводу.

За даними Фіскальної служби, у Вінниці за грудень було закрито понад 3200 ФОПів. По всій Україні свою діяльність припинили близько 130 тисяч ФОПів. Якщо врахувати, що загалом малих підприємств у країні – майже два мільйони, то кількість закритих за місяць вражає.

Сьогодні тема медичного туризму стає дедалі актуальнішою. Ще б пак, якість послуг української системи охорони здоров’я залишає бажати кращого, а кількість хворих зростає. Особливо це стосується онкозахворювань. 

Депутатка вінницької обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини та засновниця благодійного фонду, Людмила Станіславенко, розповіла про виконану роботу за 2016 рік та поділилася планами на наступний рік.