Прес-служби

"Інтер" познайомить своїх телеглядачів з найкращими сучасними європейськими телефільмами. З 10 листопада на телеканалі стартує...

17 жовтня 2017 року стало початком справжніх змін у країні. Тисячі українців вийшли на площу Конституції перед Верховною...

У неділю, 29 жовтня, о 18:30 на "Інтері" – заключний випуск першого сезону дитячого талант-шоу "Круче всех". Телеведучі Андрій...

История похищения из детского сада 1,5-месячной малышки всколыхнула всю Украину. Вечером 20 октября ребенка украли из детского...

Народний депутат Віктор Чумак про наркотики для афганця Мустафи Найєма та дитяче порно для себе після зняття недоторканості. Скільки ще стоятиме Майдан (чи «майданчик») під Верховною Радою та про хабарі Кабміну для «мажоритарників».

Юные участники шоу «Круче всех» не только удивляют своими талантами, показывают серьезные результаты, но даже устанавливают настоящие рекорды. 15 октября телезрители «Интера» стали свидетелями того, как на сцене детского талант-шоу был установлен национальный рекорд в гиревом спорте – по количеству подъемов гирь за 30 секунд. Его обладатели – 11-летний Давид Рубец и 9-летняя Валерия Барабаш.

Організатори конкурсу ГО «HARVED – Розвиток особистості» та модельна агенція «Grace»  до вашої уваги представляють Всеукраїнський конкурс  краси, талантів та моди  для хлопчиків та дівчат "The Best Kids of Ukraine 2017 "

З 13 жовтня програма «Ранок з «Інтером», яка виходить у будні на телеканалі «Інтер» збільшує хронометраж на півтори години. Тепер проект у оновленому форматі виходитиме з 7:00 до 10:30.

Сьогодні, 13 жовтня, о 18:00 на телеканалі «Інтер» – ексклюзивний випуск «Стосується кожного» – «Мама-дитина. Зізнання». Це – продовження історії, яка шокувала всю Україну. Шестикласниця з Борислава Львівської області, 12-річна Таня Лучишин, 17 вересня народила доньку. Історія мами-дитини викликала пильний інтерес не тільки у знайомих сім'ї та їхніх земляків, а й усіх ЗМІ України. Головне питання, яке хвилювало громадськість: хто батько дитини? Невже він так і не візьме на себе відповідальність за те, що трапилося?

Україна оновлюється — формуються нові державні інституції та громадянське суспільство, яке вимагає більшої відповідальності та відкритості влади до людей. Принцип відкритості до громади і став головним в роботі народного депутата-вінничанина Сергія Кудлаєнка, який створив кілька майданчиків для комунікації з людьми, що довірили йому представляти Вінниччину в парламенті.

Стежити за творчими експериментами в житті телеведучої Жанни Тихонової дуже захоплююче. Минулоріч вона заспівала на благодійному концерті в столичному Театрі оперети. Потім зірка "Інтера" долучилася до акторів Театральної майстерні Миколи Рушковського у спектаклі "По улице моей…". Зараз же вона подалася в психологи.

Депутат Вінницької міської ради Ігор Ткачук розповів, з якими питаннями містяни звертаються до його громадської приймальні. За його словами найбільша кількість звернень надходить з проханням виділити кошти на лікування. Ще однією вагомою проблемою є питання облаштування прибудинкових територій, дворів та проведення ремонтних робіт в житлових будинках. 

Підрозділ спеціального призначення АЗОВ будує нову українську армію світового рівня і саме ти можеш долучитись до найкращого підрозділу та здобути військову кар’єру.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up