Пресслужби

Судді Сьомого Апеляційного Адміністративного Суду перерахували зі своєї заробітної плати більше 2 мільйонів гривень на ЗСУ.

Рішенням суддівського корпусу Сьомого апеляційного адміністративного суду будуть щомісячно відраховувати 50% суддівської винагороди на Збройні Сили України. Про це повідомив голова суду Віталій Кузьмишин.

У міжнародному пункті пропуску «Болган» митники вилучили 13 книг, виданих понад сто років тому. Чи конфіскують книги, які власник не приховував при перевезенні? Відповідь на це питання журналіст не отримав, бо  Вінницька митниця нині без начальника і заступника, порадили чекати їх призначення.

Діти, що навчаються у спеціалізованій школі, поїдуть на фестиваль  

До Нового року залишилося кілька годин. І хоча синоптики не обіцяють снігу, телеканал «Інтер» гарантує свято і гарний настрій. У проекті «Місце зустрічі. Новий рік», який вийде в ефір 31 грудня о 21.30 телеглядачі не тільки почують найвідоміші музичні твори, без яких неможливо уявити новорічні та різдвяні свята, а й дізнаються багато цікавих фактів про історію їх створення. Ось тільки кілька секретів всім відомих мелодій.

У четвер, 31 грудня, о 10.00 на «Інтері» вийде спеціальний випуск «Корисної програми». Глядачі дізнаються, як правильно зустріти 2021 рік, щоб було не тільки смачно, але і корисно. А також почують поради та новорічні привітання від зіркових гостей, експертів і ведучого ток-шоу Олександра Лук'яненка.

Підприємці-орендарі судяться з владою. Причиною позовів є висока вартість плати за орендовану нерухомість і земельні ділянки. Прокуратура повідомляє про те, що Феміда визнає правоту міської влади.

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. «Інтер» пропонує своїм телеглядачам 31 грудня зануритися в святкову атмосферу з самого ранку. Разом підвести підсумки, приготувати святковий стіл, а потім жартувати, сміятися, співати, радіти і мріяти. Весь день в ефірі каналу спецвипуски популярних програм, улюблені фільми і новорічні проекти за участю зірок.

У вівторок, 22 грудня, о 10.00 на «Інтері» вийде випуск ток-шоу, присвячений м'ясній нарізці. Балик, буженина, шинка і хамон ... Як вибрати смачні м'ясні делікатеси, щоб отримати максимальну користь? Що робити, щоб нарізка не ​​обвітрювалися? Як красиво нарізати м'ясо? Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти ток-шоу розкажуть про тонкощі вибору м'ясної нарізки і її користь для здоров'я.

Народна артистка України Ірина Білик та шоумен Дмитро Коляденко змінили професію і стали продавцями ялинок на столичному ринку! Тільки уявіть собі подив покупців, коли новорічне дерево їм допомагали вибирати зірки. Але напередодні Дня святого Миколая можливі будь-які сюрпризи і чудеса. Артисти взяли участь в унікальному експерименті в рамках традиційного святкового марафону телеканалу «Інтер».

keyboard_arrow_up