Літин

Жителі Літина залишилися без господарчої будівлі та майна, що було у середині. Вогонь швидко знищив приміщення.

Ірина Борзова – єдина кандидат від партії «Слуга Народу» в народні депутати Верховної Ради України по 14 округу (Жмеринський, Барський, Літинський, Тиврівський райони). Посвідчення № КД5051.

Відомому геральдисту та підполковникові армії УНР Миколі Битинському відкрили меморіальну дошку. Розмістили її на стіні однієї із шкіл Літина.

Два роки навчали математики учнів  у африканській країні подружжя вчителів з Вінниччини - Валерій і Катерина Петрики. Такої великої жаги до знань, як в африканських дітей, їм не доводилося бачити ніде. Як вінничани опинилися у ліцеї на чорному континенті?

На замку залишається школа у селі Кожухів Літинського району Можливо, у понеділок, після перевірки, комісія дасть добро на зняття пломби Хто і чому зіпсував свято для дітей, їхніх батьків, учителів?

Смертельна автопригода цього ранку сталася у Літинському районі. Там лоб у лоб зіткнулося два легковики.

Герой України, наш земляк полковник Сергій Собко з Літина, записав відеозвернення до уболівальників чемпіонату світу з футболу, що розпочинається 14 червня у Росії Як виникла ідея такого відео? Хто його створював? Про це полковник розповів журналісту «20 хвилин/RIA»

Вісім тисяч пластикових кришечок витратив Микола Демков з Літина, щоб прикрасити мозаїкою стіни власного будинку. Чоловік переконаний, що тим само ще й утеплив будівлю. Чи так це, визначити складно  

В ніч на 29 березня правоохоронці затримали чотирьох чоловіків, які намагались викрасти близько 15 дубів. Квартет затримали «на гарячому». Ті у свою чергу розповіли, що то не для себе, а на замовлення.

Святкування 8 Березня для 53-річної жительки села Требухи, що у Літинському районі, закінчилося лікарняним ліжком. Її підрізав чоловік.  

keyboard_arrow_up