Розслідування

Розслідування

У приватному секторі на березі Бугу кілька років тому почав «рости» житловий багатоквартирний будинок на Гонти, 1.  Люди активно купували у ньому квартири, навіть не підозрюючи, що їх чекає у майбутньому. Спойлер: дім, в який вони вклали кошти, збираються зносити.  Чому і хто прийняв таке рішення? Чи має будівництво хоч якісь дозвільні документи? Що роблять люди, які можуть залишити й без квартири, й без грошей. 

Фермер збирає урожай з чужого поля в селі Іванів Калинівської громади. Факти дерибану ділянок встановили активісти ГО «Ревізія влади». Поліція, за повідомленням активістів, забрала техніку на штрафмайданчик, але суд повернув фермеру.

Пити більше води. Погодьтеся, ви не раз в житті чули таку рекомендацію. Вода дійсно очищає організм від токсинів, покращує метаболізм. Однак, за умови, що вона якісна. З фахівцями Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ ми перевірили воду з водопроводу, криниці і магазину. Результати нас негативно вразили. 

Минуло пів року відтоді, як на Замості горіли офіси. Вогонь зруйнував два поверхи будівлі. На жаль, загинула людина. Як просувається слідство? Чи з'явилися підозрювані? Чому чоловік загиблої каже про навмисне затягування справи?

Йому було 10 років. Владик їхав на гурток зі своїм товаришем на самокаті, і на вулиці Данила Нечая вони потрапили у ДТП. Від отриманих численних травм хлопчик загинув.  Поліція відкрила кримінальне провадження, але на початку жовтня справу закрили. Батьки не погоджуються з таким рішенням, адже бачать вину водія, і хочуть, щоб він поніс покарання.  Чому закрили провадження? І чи коментує щось сам водій МАЗу?

Щоб у 18 років забрати до армії, хлопців вже з 16-ти ретельно вивчають у військкоматі. Збирається інформація про місце проживання, навчання, здоров’я, сімейний, моральний та психологічний стан. Але в опитувальнику чи не через рядок — який ваш/ваших рідних матеріальний стан? А це тут до чого? 

У Вінниці, другого листопада, вінницьким громадам передавали нові службові поліцейські авто.  Власні джерела 20minut.ua повідомили журналістам, що нібито мінімум п’ять авто — з пробігом.  Розбирались з усім цим. Чи справді все так?

Скоро буде два роки, як дочки поховали Людмилу Заброду, що загинула в аварії на вулиці Стельмаха. Водій, який збив її на «зебрі», був п’яним і дозволив своїй матері на місці події взяти провину на себе. Але слідчі встановили, хто насправді був за кермом. Чому ж він досі без відповідальності? Не позбавлений водійських прав і навіть без підозри. Всі звинувачення уперто заперечує вінницький підприємець Андрій Діхтярук.

Полковник Віктор Іванів, звинувачений лайтенанткою у сексуальних домаганнях, програв суд про захист честі і не подав апеляцію. Чому не став оскаржувати програш? Запитали у активіста, який допомагав Валерії Сікал добитися справедливості. Також дізналися, чи є зрушення в кримінальному провадженні, порушеному колишньою військовою проти свого командира.

Інколи похід до салону краси приносить розчарування замість бажаного перевтілення. Якщо вам зробили невдалу стрижку чи поганий манікюр, за неякісні послуги можна отримати компенсацію чи безоплатне усунення недоліків. Як це правильно зробити — розповімо в нашій публікації.

keyboard_arrow_up