Розслідування

Розслідування

Журналісти RIA/20хвилин Вадим Павлов і Віталій Павловський провели власне розслідування щодо незаконної торгівлі і виготовлення цигарок поза Законом. Викрили кілька точок продажу цих цигарок і вийшли на цех, де займалися виготовленням контрафакту  Розказуємо усю історію і куди ведуть ноги. 

На Первозваного продовжується конфлікт щодо перенесення магазину. Нині завершується будівництво даного об'єкту, однак будівля не відповідає нормам, яких зобов'язанні були дотримуватися власники торгового місця. Чому влада ніяк не реагує на звернення громадян щодо порушення та чого хочуть добитися жителі? Розповідаємо детальніше.

Одна з сільських рад на Вінниччині, за рік, спрямувала понад 70 мільйонів гривень на ремонт доріг. Підряди отримувала одна фірма, прописана в Калинівці. І загалом, тільки на дороги в цій сільській громаді, витратили більшу частину бюджету громади за 2023 рік. Про яке село мова?

Мова про рішення, яким засудили до реального ув'язнення 24-річного вінничанина Віталія Пилявця. Він кинув у воду свого однолітка Андрія Остапенка, що не вмів плавати, й потім не допоміг йому вибратися з води. Юнак втопився на очах компанії товаришів, які нібито цього не помітили й кинулися шукати зниклого, коли було запізно.  Розповідаємо по судове розслідування в цій кримінальній справі, котра після публікацій на сайті «20 хвилин» стала резонансною.

У вівторок, 14 листопада, відбулися збори, на яких були присутні 17 підприємців Привокзального ринку, директор Олександр Олійник та журналісти «20 хвилин». Що неочікуваного дізналися у розмові обидві сторони конфлікту та чи дійшли до якогось компромісу? Розповідаємо деталі.

Нещодавно одне з вінницьких комунальних підприємств придбало пікап — автомайстерню для обслуговування парків. На один автомобіль витратили 1,4 мільйона гривень. Хто з вінницьких КП та які саме машини купували з початку великої війни? Переглянули в закупівлях на «Прозорро».

Вінниччина — четверта в Україні по витратах на ремонт, будівництво укриттів. Левову частку від обласного «внеску» має Вінниця. У нас на споруди цивільного захисту збираються витратити 397 мільйонів гривень до кінця року. Переглянули в «Прозорро» як проводять закупівлі, кого обирають підрядниками та зробили кілька висновків.

Напередодні багато церковних свят і питання «До якої храму йти?» буде знову, як ніколи, актуальне. Тому склали список парафій ПЦУ та УПЦ (мп), а також дізналися як парафіяни поставилися до переходу на новоюліанський календар.

У суботу, 4 листопада, в ресторані «Арталь» виник конфлікт між двома компаніями. В одній були працівники військової контррозвідки СБУ (Київ), в іншій — військовий.   Чому виник конфлікт, який переріс в бійку? Очевидці події розповіли деталі. А як ситуацію цю прокоментували в поліції та у військовій прокуратурі?

Ще з літа 2023-го на Немирівському шосе триває будівництво автозаправки. Будівельники звели каркас будівлі, провели деякі комунікації. І зараз цей об’єкт зацікавив окружну прокуратуру, адже на думку слідчих, цей об’єкт є незаконним. Чому так вважають? Та що вдалося дізнатися журналістам?

keyboard_arrow_up