Розслідування

Розслідування

Зупинилися виплати B2B Jewelry. Офіційна версія — через карантин. Чи не крах це компанії, що розвивалася за принципом фінансової піраміди? Пригадується відео, як з магазинів вивозили гроші в сміттєвих пакетах, і прогнози, що за нарощенням відсотків настане закриття. Записане ладижинським засновником Миколою Гонтою звернення до вкладників каже про паузу в роботі компанії.   

Суддю-криміналістку Ганну Гайду обрали головувати у Вінницькому міському суді. Прізвище обраної на таємному голосуванні не просто співзвучне з відомим в прокурорських колах. Підвищення отримала дружина першого заступника прокурора області, який раніше очолював прокуратуру міста. Про впливову родину, ймовірний конфлікт інтересів та легенди відомої у Вінниці сім'ї.

За даними на сьогодні, 31 березня, у Вінниці є 1248 швидких тестів на коронавірус та 1624 ПЛР-тестів. Лишень за добу в області зареєстрували 94 підозри на COVID-19, лабораторно підтвердили 36 випадків захворювання. В місті — 28 хворих. Скільки тестів на COVID-19 використали з початку епідемії, ми запитали в мерії, комунальних медзакладах і приватних клініках та в головного лікаря міста. Виявилося, що всі або вже з ліку збилися, або від початку таких даних не рахували. 

Навколо Вінниці створили кілька контрольно-пропускних пунктів. На них мають контролювати проїзд, здійснювати медогляд і дезінфекцію машин. Але у перший день роботи КПП, єдине, що було зроблено — це перекриття всіх в’їздів та виїздів у Вінницю, крім трьох. Пояснюємо, чому медоглядів немає і що робить влада, аби забезпечити дієвий контроль на КПП.

Журналіст Віталій Павловський об'їздив блокпости, які встановили навколо Вінниці.  Він перевірив, яка там ситуація, кого пропускають та як перевіряють.

У Вінниці в мікрорайоні Поділля ввечері 24 березня автомобіль Toyota Camry врізався в стіну кафе-бару «Карабас». Водій за кермом був п'яний, в аварії ніхто не постраждав. Винуватцем ДТП назвали чоловіка, що живе неподалік кафе. Дев'ять років тому на цьому ж місці сталася схожа аварія. Тільки тоді було троє загиблих.

У Вінниці перший підтверджений випадок коронавірусу. За нашими джерелами, жінка, яка захворіла, працює у пологовому. Ми побували на місці й дізнались, що відбувається у медзакладі. Виявилося, його не зачинили на карантин.

Без слухачів продовжують слухати невідкладні справи у Вінницькому міському суді. На засідання пускають тільки учасників процесу, а журналістам через карантинні заходи — не можна. Одразу в кількох резонансних судових процесах у найближчий час мали початися допити підсудних. Вони минуть без репортерів, які розповідали більше, ніж напишуть потім в реєстрі.

Учора, з вівторка 17 березня, по всій країні почали діяти жорсткі обмеження через карантин. Закрили більшість закладів, а пасажирські сполучення між містами заборонили. Які ще зміни торкнуться вінничан?

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 9 березня до сьогодні.

keyboard_arrow_up