Розслідування

play_circle_filled

Колонію суворого режиму перевірили представники уповноваженої Верховної ради з прав людини. Не жахнулися від побаченого...

Вінницькі адвокати бачили електронні браслети на своїх клієнтах рік, а то й два тому. Редакція RIA/20minut.ua спробувала...

Лікарні у Вінниці та суд, поліцію і колонію в районах області перевірили минулого тижня представники уповноваженої Верховної...

Турнікет на вході до суду закрили, щоб не пустити перевіряючих від уповноваженої Верховної ради України з прав людини. Не...

Тіло вбитого юнака знайшла улітку біля пляжу Хімік прибиральниця. На поліцейських знімках, розміщених на 20minut.ua, батьки упізнали свого Сергія. За кілька днів правоохоронці розкрутили ланцюг подій, й відтоді двоє убивць під арештом. Але щойно вони опинилися на лаві підсудних – почали «вмивати руки».

Поліцейське відділення, колонія суворого режиму, інтернат для немічних і хоспіс для невиліковних. У місця, де краще не бувати, заглянемо очима перевіряльників. Представники омбудсмена один день нишпорили в нашому регіоні в пошуках порушень прав людини. Що знайшли? Результати усіх перевірок з відповідями відповідальних чиновників.

Умови в інтернаті для людей з інвалідністю та похилого віку перевірили монітори від омбудсмена. Вони на звітному круглому столі розказали, як порушують права пацієнтів, відправляючи їх в психлікарню. Але у звіт для Мінсоцполітики та ОДА напишуть більше про плюси догляду в закладі, ніж про мінуси.

Що хоспіс – то не елітний фітнес-клуб, сказав відповідальний за медицину у Вінниці чиновник, почувши результати перевірки від омбудсмена. Редакція написала те, як сперечалися монітори і медики на круглому столі після перевірки. І публікація про відділення, де доглядають невиліковних пацієнтів, активно обговорюється читачами.

Допитали 3 тисячі людей, але жодного підозрюваного у справі вибухів на Калинівському арсеналі ще немає. Про розслідування дещо знає колишній працівник військової прокуратури, адвокат Валерій Бахур. Він розповів, що версія диверсії не підтверджується, тому знайдуть «крайнього».    

Вінничанина Андрія Романюка, як учасника озброєного нападу на АЗС та розстрілу екс-беркутівців, й надалі триматимуть в СІЗО. Сьогодні, 6 лютого, йому та ще одному співучаснику злочинів трирічної давнини продовжили арешт. Хлопці не розуміють, чому організаторку нападів Віту Заверуху відпустили з-під варти, а їх ні. Емоційний виступ Андрія Романюка на суді з’явився у мережі.

Потерпілий страждає від підвищеного рівня свинцю в організмі й рідко приїздить на слухання.  А звинувачений у замаху на вбивство не пропускає засідань.  Переглядати вирок, яким зятя мера Могилів-Подільського Сергія Шевчука звільнили з СІЗО, почали ще минулого року.   Чому засідання відклали на весну? Сторона звинувачення має своє пояснення. 

Парадокс! Так багато хочуть стати депутатами місцевих і обласних рад, коли за це навіть зарплати не платять. Комусь керівна посада потрібна в 25 років, а комусь півмільйона доларів готівки та відсутність освіти не заважає бути депутатом.   Ми дізнались які посади і преференції отримали вінницькі депутати за час своєї роботи. А може то "манна небесна"?

У реєстрі судових рішень з’явився вирок за злочин, що наробив шуму влітку минулого року. За спалений уранці 1 липня бутік «Париж» двоє студентів отримали умовне покарання. Чому так і чи буде суд по замовнику злочину, названого у вироку «невстановленою слідством особою»? Ці питання редакція поставила прокурору, який уклав угоду з виконавцями.  

Після атестації з поліції області вигнали більше сотні працівників за службовою невідповідністю. Частина звільнених оскаржила це у суді, повернула роботу, ще й отримала коменсацію.   Редакція 20minut.ua показала список поновлених на службі членам атестаційних комісій та активістам, які моніторять роботу правоохоронців. Дивіться, як вони відреагували на повернення неатестованих.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up