Розслідування

Розслідування

Дізналися нові дані про ДТП у Барі з прокурором і працівниками суду. Загинула 27-річна секретар судових засідань, мати двох малолітніх дітей. Коли тіло діставали з автомобіля, задзвонив телефон загиблої. На екрані висвітлилося слово «Мама». Слідом надійшло повідомлення: «Малого поклала спати, все нормально». Про це 20minut.ua розповів очевидець трагедії. Що ще вдалося дізнатися?

Третина з 66 мільярдів пішли на ремонт доріг — так витрачають Фонд на боротьбу з COVID-19, який створив Кабмін. Вінниця окремого фонду на «корону» немає, але місцева влада розпоряджається аж 4 з лишком мільярдами гривень. На що їх витрачають — медицина чи дороги? Аналізуємо виконання бюджету Вінниці за 9 місяців.

Він до виправдувального вироку сидів у вінницькій тюрмі, а його опонент під слідством за аналогічний злочин залишається на свободі.   Про несправедливість каже Сергій Шевчук, який раніше був депутатом Могилів-подільської міськради та пройшов у раду й на цих виборах. Він залишається учасником двох кримінальних процесів. У одному фігурує в якості звинуваченого, в другому — як жертва замаху на вбивство.   Конфлікт мешканців прикордонного райцентру ходить по судах Вінниці, Києва, Жмеринки. І тільки набирає обертів?

У розголошенні оперативної інформації підозрює начальника вінницької поліцейської внутрішньої безпеки голова громадської організації «Ревізія влади». Він наприкінці жовтня написав заяву про це в Державне бюро розслідувань і днями отримав відповідь звідти — про переадресацію наданої ним інформації.   

Днями Мінкульт опублікував ескіз Великого герба, який обирали з понад 100 робіт та визнали найкращим. Проте у суспільстві він не викликав масового захвату. Скоріш навпаки, критику та пародії на ймовірний державний символ. Що з ним не так, пишуть вінничани у соцмережах. А чому герб такий — пояснення геральдистів.

Слідчі встановлюють, чи причетний поліцейський до участі у рейдерстві. Кримінальне провадження розпочали після службового розслідування. Чому в ДБР про звільнення фігуранта резонасної справи не сказали?

З серпня побутовий споживач може змінити постачальника газу майже так само, як оператора мобільного зв’язку, орієнтуючись на кращу ціну та сервіс. При цьому прокладати нові труби не треба, а постачальника можна обрати навіть з іншої області України. Принаймні, так це працює в теорії. А як на практиці?

30-річну дівчину, яка загинула під колесами Land Rover на майдані Незалежності в Києві, звали Алла Сорока. Вона приїхала в столицю з Вінниці. Відвідувала монастир, а потім пішла подивитися центр міста. На Хрещатику купувала сувеніри. Загинула разом із продавчинею лавки. За секунди до смерті встигла зробити фото.

Про Валерію, яка першою в країні заявила про сексуальні домагання в армії, почали писати на початку минулого року. Дівчина ініціювала кримінальне провадження проти командира, звільнилася зі служби й чекає покарання для кривдника. Але звинувачений лейтенанткою полковник пішов на підвищення і позивається про захист честі та гідності. Як це можливо, якщо після Валерії насмілилися розповісти про домагання того ж офіцера ще кілька жінок? У розпорядження редакції потрапили документи справи з розповідями про розпусника в погонах.

Власний екзит-пол зробила редакція. Наші журналісти провели післявиборче опитування на шести виборчих дільницях у різних мікрорайонах Вінниці. Ставили два питання: про вибір мера і партії до міської ради. Результати опитування звели в таблиці, і подивіться, що вийшло.

keyboard_arrow_up