Розслідування

Розслідування

play_circle_filled

Знову мова про Сергія Шевчука, одруженого на падчерці мера Могилів-Подільського. Торік 20minut.ua розповідав, як його...

Дитину ще живою на руках занесли у лікарню Ігровий майданчик, на якому сталася трагедія, розташований майже в центрі...

Суд над убивцями, які підпалили пограбованих пенсіонерів в хаті на Старому Місті, затягується. Діти загиблих Тарасових...

У деяких вінницьких поліцейських вийшло поновитися на посадах після того, як їх звільнили за п’яне керування авто. Спочатку...

Завдяки скаргам батьків, які не змовчали на закриття кримінального провадження слідчим, розслідування поновили. Подружжя Бережнюків розповіло 20minut.ua про аварію з їхнім 12-річним сином і водія, який не пригальмував перед пішохідним переходив. Тепер знаємо: суд поновив розслідування в справі, закритій поліцією за відсутністю складу злочину.

Затриманий за співучасть у спробі вбивства патрульних досі відмовлявся від дачі показів. Але під час розгляду апеляційної скарги на рішення про арешт його захисник сказав: Олександр Жирний надалі буде співпрацювати зі слідством. Сам арештант просив, аби його відпустили з СІЗО додому, й дещо розповів про перестрілку з поліцейськими біля Корделівки.

Ця історія почалася зі знайомства на ювелірній виставці. Далі події розвивалися наче в гостросюжетному кіно. Власник «Алмазного світу» розповів 20minut.ua свій екшин. Як «заморозив» роботу підприємства і вже 8 років воює з бандитами із зв’язками в юстиції. Заговорив ювелір про шахрайство на мільйони, бо правоохоронці бездіють.

Отримали відповідь від прокуратури області, з якої дізналися чому Олександр Вихрист не став підозрюваним та не опинився на лаві підсудних за свою бездіяльність. Слухання в справі побитого поліцейськими Василя Клебана знову перенесли. Розшукали родинні зв’язки одного з екс-ДАІвців із вінницькими суддями.

Дерево, яке тиждень тому впало на дитину, останній раз обстежували більше року тому. У міській раді зазначають, тоді фахівці не знайшли ознак, що дерево в незадовільному стані. Слідчі будуть замовляти спеціальні експертизи в межах кримінального провадження.

Двоє в масках влетіли в хату через вікно, зв’язали дівчину і вимагали гроші. Вони побили жертву, а тікали — на її машині. Більше, як через два роки кривдники отримали по-заслугах. Тепер потерпіла в цій історії Марина сподівається, що візьмуть своє і працівники колонії, які випускали зека і підтверджували його алібі.

Родина Костянтина Писарчука, водія «Infiniti», заявляє, що будуть відшкодовувати лікування таксиста з «Chery Tiggo»; У таксиста Олега Олексієнка немає своєї машини — він користувався автівкою знайомого. У лікарні чоловік ще не прийшов до тями.

Хтось звільнився і подав позов, а дехто наважився відвойовувати в департаменту недоплати, продовжуючи службу. Вінницькі поліцейські вслід за колегами з інших регіонів почали судитися за недодані їм зарплати. Вже 28 поліцейських, подали позови, і є перші рішення на їх користь. Судді повністю задовольняють вимоги «копів».

Три роки тому поліцейські просто у відділку побили хлопця з вадою серця. До оголошення вироку далеко: в суді тільки збираються допитувати свідків. Поліцейський, який спостерігав за злочином, досі працює. Він не отримав навіть догани. А кримінальну справу щодо нього закрили.

Прокуратура Вінницької області домоглася в апеляції, щоб кримінальну справу депутата обласної Ради Володимира Криська знову розглянули в суді.

keyboard_arrow_up