Розслідування

Розслідування

photo_camera

У кінці січня 2018-го, на вулиці Пирогова, у дворах неподалік зупинки «Академіка Заболотного», чоловіка підстерегли четверо...

Днями мав початися апеляційний розгляд кримінального провадження засновника інвестиційної компанії «Веларм ІТ», яка обіцяла...

Історія дорослого чоловіка, який чіплявся до маленьких дівчат, не завершиться вироком про тюрму. Експертиза сказала,...

Олександр Радько через суд повернув гроші, які у нього безпідставно вимагали та отримали на арештмайданчику.

Суддя, який не здатен карати, стає співучасником злочину. Такою заявою відреагувала адвокат Олена Грабік на рішення апеляційного суду в справі зятя мера Могилів-Подільського.   Його звинувачували в замаху на убивство її клієнта і у Вінницькому міському суді виправдали за недоведеністю причетності до злочину. Чому оскарження вироку першої інстанції нічого не змінило?

Делом следователя тростянецкой полиции Владимира Хреика занялось СБУ.   По информации агентства расследований marionetki.net, следователя подозревают в том, что он сфабриковал материалы уголовного дела в отношении жителя Тростянца Валерия Дейлыка.  

Старе повідомлення, тільки трохи переправлене, розходиться соцмережами. Його тиждень розкидають в батьківський групах у Вайбері. В повідомленні йдеться про викрадення дітей людьми на чорній «Ауді А6». Поліція спростувала це, але люди далі реагують на страшилку. Для чого може бути потрібна паніка читачів соцмереж і чи шукають ініціаторів такої інформаційної кампанії?  

Конкурс на посади суддів новоствореного Антикорупційного суду триває. Уже є попередній список кандидатів, я якому знаходимо людей із Вінницької області. У цьому матеріалі дізнаєтеся про суддю Романа Міліціанова, який хоче потрапити в три Вищих суди України.

Щоб шахрай відповів за свої дії, як належить, хоче вінницький вкладник інвестиційної компанії «Веларм ІТ». Він оскаржує символічний вирок, який виніс Вінницький міський суд одеситу Леоніду Ганшафту. Єдиний потерпілий, що не відмовився від кримінальних звинувачень, пішов до апеляційного суду.

Конкурс на посади суддів новоствореного Антикорупційного суду триває. Уже є попередній список кандидатів. Серед потенційних суддів Вищого суду, який ухвалюватиме рішення в корупційних справах ТОП-посадовців, є і вінничани. Ми розкажемо вам про цих людей. У цьому матеріалі дізнаєтеся про суддю Ольгу Саландяк, яка працює в Жмеринському міськрайонному суді.

Два потрощених авто, стрілянина та кримінальне провадження на кордоні України та Молдови, у Ямполі. Ми зібрали всі версії конфлікту: кожна сторона говорить про захоплення підприємства і звинувачує іншу. До чого в цій справі АТОвці?

Перед тим, як подавати обвинувальний акт до суду, прокурор змінив кваліфікацію злочину з хабарництва на шахрайство. Якщо раніше депутату Криську загрожувала в’язниця, то тепер — штраф 850 гривень, у найгіршому випадку — «умовний» термін. Чому? Бо того.

Здається, що чим вища посада — тим менше шансів, що фігурант розслідування отримає справжнє покарання в справі про хабар; Якщо постаратися, можна навіть змінити хабарницьку статтю на шахрайство, де покарання — штраф 850 гривень

Вранішній розстріл однієї жінки, що добиралась на роботу, загадкове падіння з вікна іншої та вбивство чоловіка в квартирі на Вишеньці.   Ось такі три справи вбивств відкрила протягом останніх п’яти тижнів і розслідує зараз вінницька поліція. Редакція дізналася, чому в одній історії 115-та стаття не має нічого спільного з істинною причиною смерті та про яке з двох інших проваджень в поліції сказали: «дихаємо вбивцям у спину».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up