Розслідування

Розслідування

Сьогодні, 14 листопада 2019 року, у Вінниці заплановано засідання в адмінсуді щодо поновлення на посаді Пивовара. Під стінами суду родичі загиблого Комарніцького влаштували мітинг.

Про махінації з кооперативним будинком у Пироговому ініціювала кримінальне провадження Ольга Бойко. Запросила документи з виконкому, звірила офіційно надане з архівними оригіналами і була шокована. Частину дому, яка багато років пустує, по-тихому перепродали, замість розподілити між мешканцями. Чому поліцейське слідство не рухається? Бо треба взяти зразки підписів поважних людей.

Трійцю хлопців арештували після нападу з ножем та пістолетом на тренера Серафіма Кітновського. В понеділок, 14 жовтня, термін арешту сплив під час перерви в судовому засіданні на обід. Підозрюваних, як годиться, випустили з ізолятора. І з обіду в суд вони не повернулись.  Що буде далі зі справою, яку хотіли перекваліфікувати в замах на вбивство, але захист зірвав всі строки?

Розпочинається судовий процес щодо вінничанки, яку звинувачують у тому, що вона «заробляла», обманюючи онкохворих — продавала їм фальсифіковані ліки.

У Вінниці 19 років діє злочинне угрупування, що відбирає спадкову нерухомість або житло у одиноких людей.  Про це заявили брати Костікови, які свого часу втратили бабусину квартиру, маючи заповіт. Щоб це провернути, як говорять спадкоємці, їх запроторили за грати. Тепер брати — колишні ув’язнені, що більше 10-ти років відсиділи за фейковим рішенням.

Справа моторошної ДТП на Келецькій, яка сталася 9 березня 2019 року, уже в суді. Про це свідчить ухвала Вінницького міського суду від 24 вересня, опублікована в єдиному реєстрі судових рішень.

Менеджер «кинув» банк і його клієнтів, привласнивши кілька депозитів. Обкрадених вінничан зробили потерпілими в кримінальному провадженні проти клерка, що звільнився. Місяці минають — поліцейське розслідування не рухається. А виплатити вкрадене людям обіцяють тільки після ряду слідчих дій.

Читайте про те, хто займається очищенням води у вінницьких школах та наскільки вона якісна.

Підприємець Олександр Печенюк розповів, як свого часу переїхав з Ямполя до Вінниці займатися лікеро-горілчаним бізнесом. Тут його хтось «кинув» — і з’явилися «захисники з міліції». Історія співпраці підприємця з людьми у погонах почалася в 2012 році. Тепер вона стала війною. «Прийшов» на зустріч з журналістом Олександр на милицях. У ногах в нього металеві шпиці. Побиття чоловік пов’язує з тими, про кого його розповідь.

Продається 2-кімнатна квартира в Центрі, яка стала об’єктом поліцейського розслідування. Історію її втрати Валерієм Соломенцевим 20minut.ua розповідав минулого тижня. Також розказав, що за фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження й перевіряють дані. За кілька днів після публікації — з’явилися оголошення про продаж.

keyboard_arrow_up