Розслідування

Розслідування

Повернути дві незаконно надані земельні ділянки вимагає обласна прокуратура. Їх вартість оцінили загалом у півмільйона гривень. Позови скеровано до суду. Відповідачем є управління Держгеокадастру в області.

Маємо коментар директора дитячого табору, де керівництво поліції вечеряло з алкоголем. А як в обласному главку відреагували на статтю про бенкет начальників поліції? Надіслали в редакцію відповідь «про розгляд питань, викладених в публікації».  В ній Іщенко стверджує, що випивати в дитячому закладі можна, якщо там не працюєш.

Суд за позовом полковника Віктора Іваніва до Валерії Сікал та людей, які допомагали їй надати розголосу проблемі домагань у військовій частині, де вона служила, продовжується. Позивач вимагає спростувати інформацію про його порушення на посаді командира як таку, що не відповідає дійсності та паплюжить його честь та гідність. Але на останніх засіданнях свідки підтвердили опубліковані раніше свідчення жінок і виступала сама Валерія. Що вона розказала?

Кримінальну справу, в рамках якої цивільний позивач через суд заблокував понад 400 різних сайтів, закрили. Тепер буде розслідування усіх обставин. Про це стало відомо вчора ввечері, 25 лютого. А вранці того ж дня під загрозою опинилася робота ресурсу, який ви зараз читаєте — «20 хвилин». Хто спричинив усю цю ситуацію? Чоловік зі зміненим прізвищем, який десяток років тому розповідав про свою участь в МММ, а тепер нібито дуже небідний.

У всьому світі люди переходять на вегетаріанство і веганство передусім з етичних міркувань. Тобто вони проти споживання тварин, їх насильницького утримання та використання в будь-яких корисливих цілях.  Серед вінничан теж є чимало таких людей, які з тих чи інших причин відмовилися від вживання м’яса або взагалі будь-яких продуктів тваринного походження.  Дізнаємося, чи у Вінниці спеціалізовані магазини та заклади громадського харчування для вегетаріанців і веганів.

Начальник вінницької обласної поліції Іван Іщенко 19 лютого влаштував бенкет зі своїми заступниками в дитячому таборі МВС під Гостевією.  Все це на відео зафіксували журналісти RIA, представники громадських організацій і активісти Дорожнього контролю.  Що там відбувалось? Про п’янку, втечу поліцейських лісом і погрози обшуками — у матеріалі.

Міста-партнери у нашої Вінниці є в різних куточках планети. Усього таких міст сім. Ми взяли їх усі і порівняли між собою за різними показниками.

Чергове подорожчання проїзду анонсують у 2021 році. Перевізники нарікають на збитковість нинішнього тарифу і просять підняти до 12 гривень. Експерти наголошують, що подорожчання проїзду використовують для підтримки роботи діючої системи, а закупівлі нових автобусів не варто очікувати. Такий порядок може змінитися, якщо вінницька влада почне купувати в перевізників «транспортну послугу». Що це таке і як вплине на якість перевезень?

Наприкінці минулого року, 21 грудня, перехожий помітив тіло чоловіка на Бригантині та викликав поліцію. Труп був обгорілий, тому говорили, що чоловіка могли вбити деінде, а потім привезли на безлюдне місце, щоб спалити.    Більше місяця минуло відтоді. Які результати розслідування й чи є вже висновки судово-медичної експертизи?

Станеш жертвою, а не співучасником злочину, якщо купишся на рекламу. Обидві перспективи, погодьтеся, не найкращі.  В стрічці новин Фейсбуку натрапили на оголошення з переадресацією на Телеграм-канал продажу фальшивих грошей. Чи дійсно можна купити через месенджер підроблені гривні й валюту? В кіберполіції пояснили, чому таке не вдасться. 

keyboard_arrow_up