Розслідування

Розслідування

В Агрономічнеському ліцеї не працює їдальня через погану якість води. Що сталося та яка причина, що цьогоріч заклад вже чотири рази не може пройти перевірку якості води? Ми дізналися. 

В минулу неділю, 17 вересня, 22-річний вінничанин Юрій Шаталюк пішов в обід з дому і не повернувся. Востаннє хлопця бачили ввечері того дня, на міському пляжі «Хімік». Журналісти «20 хвилин» поспілкувалися з мамою зниклого хлопця, аби з'ясувати, за яких обставин зник Юрко і що тому передувало.

Психологічну травму завдала 8-річній дівчинці чужа жінка у Гайсині. Сталося це під час канікул, коли дитина перебувала у бабусі. Тепер батьки змушені лікувати донечку. Тим часом поліція закрила кримінальне провадження. Випадок у Гайсині досліджував журналіст «20 хвилин».

У центрі Вінниці суперечка за майно. Мешканці будинку кажуть, що отримали дім на своє утримання у 2018 році. Міська влада, у 2021 році, продала один з підвалів їхнього дому, який не був у комунальній власності. Більш того, такого підвалу «не існує по документах».  Власниця приміщення спростовує це твердження і розраховує отримати значну компенсацію за те, що мешканці будинку не допускають її до майна.

Вдруге за останній час зафіксовано масову загибель риби у річці Південний Буг біля Ладижина. Що кажуть з цього приводу екологи і користувач водойми?

Днями в мережі розгорнувся скандал навколо українського видавця та військового Влада Сорда. Чому засновника видавництва «Дім химер» підозрюють у шахрайстві та крадіжці 3,5 мільйона гривень?

У травні військового Миколу Черкащенка рятували від важкого уламкового поранення після обстрілу у Бахмуті медики на передовій. Далі киянина передали на лікування з Дніпра до Вінниці, в лікарню ім. Пирогова. Дружина захисника, стан якого вважали стабільним, знайшла його в палаті медзакладу мертвим. Чому так сталося? І чи знайшли винних у смерті військового?

Переселенці, які побудували житло за власні гроші, можуть його не отримати.  Журналісти «20 хвилин» дізналися деталі та причини.  

Вода біля найвідомішої туристичної локації Вінниці фонтану «Рошен» почала цвісти, а ще у ній з'явилися «острівці» зі сміття. Розповідаємо про причини такої ситуації, а також про те, чому не варто розраховувати на швидке розв'язання проблеми.

Чоловік віком 55 років їхав на велосипеді, коли на нього несподівано налетіли сотні бджіл. Пасічник визнає свою вину, але каже, що комах розізлив не він. А хто? Факти нападу бджіл непоодинокі в області. Як запобігти повторенню трагедії?

keyboard_arrow_up