Розслідування

Розслідування

Про скандальну історію фермерів з Бара стало відомо Державному бюро розслідувань (ДБР)  Там зацікавилися суддями, які...

photo_camera

Жителі на Пирогова, 85 і 87 стверджують, що їм збираються забудувати подвір’я. Кажуть, що зріжуть всі дерева і влаштують...

Бригаду найманих підрядною організацією монолітників вигнали з Калинівського арсеналу. Бо в автобусі, що їх возив через...

Він був дільничним, коли розбив обличчя старшокласнику, а після того написав заяву на звільнення. Кримінальне провадження...

Тріщина черепа, погіршення стану після тижня в комі і перелом ноги. Такі наслідки зустрічі 47-річного підприємця Олександра Комарніцького з поліцейським на Водоканалі близько півночі 11 червня. Офіційна версія поліції: впав і вдарився об асфальт. Але згодом дружина травмованого від очевидців дізналась: оперативник-самбіст побив її чоловіка. Чи буде родина домагатися жорсткого покарання поліцейського? Редакція 20minut.ua зібрала всі дані про інцидент і стан травмованого.

Через нібито випадковий інцидент на зупинці «Водоканал» тепер в реанімації 47-річний вінницький підприємець. Олександр Комарніцький другу добу без свідомості, у вкрай важкому стані. За офіційною версією, він вступив в конфлікт з опером, той його відпихнув, тому чоловік впав і забився. Дружина Олександра не вірить в поширену обласним главком інформацію і просить очевидців розповісти їй правду. Тим часом редакція дізналася дещо про поліцейського, якого відсторонили на час розслідування.

Слідство вважає, що патрульний заручився підтримкою колег та отримав від водія 300 доларів за те, щоб не складати адмінматеріали. Інші поліцейські, які могли бути причетні до корупційної схеми, у справі проходять як «невстановлені особи».

За порваним колючим дротом гуде електропилка. У охоронній зоні працюють лісоруби, лишаючи по собі дубові пеньки солідного діаметру. Щодня дві машини, що вміщають по сім кубів лісу, вивозять на склад розформованої військової частини. Це зафіксували журналісти RIA/20minut.ua поблизу Калинівського арсеналу та ініціювали кримінальне провадження для перевірки законності вирубки.

На групування сил і планування операції з затримання молодиків, які захопили територію консервного заводу в понеділок, 13 травня, пішло не менше 2-х годин. Чому так довго не приступали до активній дій поліцейські після виклику по тривозі, пояснив 20minut.ua тимчасово виконуючий обов’язки обласного главку.

Вчора, 15 травня, затримали, а сьогодні оголошують підозру і готують клопотання до суду про арешт. Як вийшли на слід 29-річного стрілка і що він розказав оперативникам про вбивство фермерів в Барському районі? Рушниці вже знайшли і частину грошей з сейфу. Та правди про суму, якою заволодів, затриманий не каже.

Спочатку скасував усі штрафи, отримані після аварії, а потім і своє звільнення. Але в поліції області готують апеляцію.

Заступник начальника обласної поліції по тилу, керівники автогосподарства і фінансового відділу. Три людини люди стали фігурантами службового розслідування, яке перевіряє використання грошей. Про порушення, які вже «накопала» комісія, маємо деяку інсайдерську інформацію.

Редакція перевірила чутку про зґвалтування 9-річної школярки. І інформація про страшний злочин виявилася неправдивою. Серед сусідів розійшлася вигадка дитини, яка побоялась сказати правду матері про прогул англійської.

Полковник з Хмельниччини, якого підлегла звинуватила в домаганнях, лежить у вінницькому госпіталі. Активісти навідалися до Віктора Іваніва «не з кулаками, а з квітами». Як він відреагував?

keyboard_arrow_up