Розслідування

Розслідування

Сьогодні, 10 вересня, відбулося вперше судове засідання у справі Наталії Дзісь, яка п'яною на позашляховику наїхала на школяра в травні. Днями на засіданні винуватиці ДТП на Богуна продовжили запобіжний захід і запросили виплатити моральну шкоду.  Що відбувалося в залі Вінницького міського суду цього разу і чи готова Дзісь сплатити кошти?

Міста-партнери у нашої Вінниці є в різних куточках планети. Усього таких міст сім. Ми взяли їх усі і порівняли між собою за різними показниками.

Фермери полюбляють збільшити врожайність за допомогою щедрого використання додаткових хімічних добрив. У переважній більшості це нітрати. Плоди, в яких кількість хімічних речовин перевищує норми, є небезпечними для здоров'я людини. Споживачі думають, що такі продають лише на початку сезону. Разом із фахівцями Торговельно-економічного інституту перевірили деякі овочі та баштанні культури і зрозуміли: гарантії, що восени ви їсте безпечну городину — немає.

Перед школою найперше, з чим зіштовхується кожен з батьків, який дитячий рюкзак купити. В магазинах та на ринках, просто неймовірний вибір, на будь-який гаманець. Тож як правильно обрати, саме той наплічник? Товарознавці підказали, на які деталі і характеристики варто звернути увагу.

Жінку, що минулої суботи потрапила в ДТП на Пирогова і загинула на місці, звали Юлія Стрючкова. Фотограф, дизайнер, мама маленького хлопчика, який тепер — напівсирота. Як так сталося, що жінка взялася перебігати дорогу у невстановленому місці? Звідкись поспішала того пізнього вечора додому? Що за підліток був за кермом Land Rover та як пояснив це його батько — власник Land Rover та бізнесмен?  Редакція 20minut.ua дізналася про усе з власних джерел, від свідків та друзів і родичів учасників смертельної аварії.

Сьогодні, 29 серпня, у Приборівці перекривали автомобільну трасу Вінниця-Турбів. У такий спосіб привернули увагу до земельного скандалу. Одну й ту саму ділянку надали учасникам АТО з села Приборівка і їхнім побратимами з Вінниці. Хто зіштовхнув «атовців» на земельному полі і чому так сталося?

Розливний квас та мохіто, які продають на зупинках та на площах Вінниці, є справжнім народним напоєм. Це один із доступних способів втамувати спрагу влітку в умовах міста. А чи якісні ці смачні напої, які так полюбилися і старому і малому? Запитали в товарознавців Вінницького торговельно-економічного інституту.

Вінницький Літній театр багато років не приймає відвідувачів. За час простою і відсутності ремонтів він прогнив і перетворився на звичайнісіньку заброшку. Що там зараз всередині? Чому пам’ятку архітектури досі не відреставрували? І чи розкриє він колись знову свої двері для містян?

Термін дії запобіжного заходу Наталії Дзісь, яка в кінці травня п'яною на позашляховику збила школяра, продовжили і справу передали у суд. За цей час 14-річний Андрій Тарасюк переніс кілька складних операцій. Зараз він вдома й готується до наступної. Ми відвідали хлопця і його родину, дізналися більше про наслідки ДТП: як почувається Андрій зараз та що чекає підслідну.

Наприкінці липня у Вінниці зникла родина Казьміних. Вони виїхали в сторону Житомира і зникли.  Вже за тиждень їх знайшли в Закарпатській області, живими та неушкодженими. Нібито вони їхали на відпочинок.  Але журналісти RIA розкопали те, що ця родина валютників просто накивала п’ятами...тому що взяли у борг сотні тисяч доларів.  В поліції вже є п’ять заяв про шахрайство. А у редакції в розпорядженні є відео, коли валютники знайшли свого «колегу по цеху» в одному з готелів...у Луцьку.

keyboard_arrow_up