Розслідування

Розслідування

Скарги на адвокатів більше не приймають без грошей. Пожалітися можна тільки, сплативши суму, рівну прожитковому мінімуму. У...

Змусили копати собі могилу і мало не задушили на зашморгу. Про мешканця Козятинського району, який після АТО влаштувався...

Минулого року ректори звітували про майно і доходи вперше. Тоді RIA/20minut з декларацій дізналася, що у Вінниці працює...

Волочили по землі, змусили копати собі могилу і мало не задушили на зашморгу. Мешканця Козятинського району, який після...

До редакції звернулися мешканці горомадської організації «Садове товариство «Гідротехнік» з проханням висвітлити ситуацію із  ділянкою землі, яку приватизувала мешканка товариства. А також відкрити очі на проблеми зі світлом: члени кооперативу хочуть «належати» міським електромережам, і одні їм це обіцяють зробити безкоштовно, інші кажуть, що по закону це неможливо. А якщо й можливо, то дуже дорого Серіал «Гідротехнік» роозпочинається

Учора, 27 травня, помер в лікарні 23-річний Юрій Матвійчук. Хлопець, якого побили під клубом «Планета Мода-Бар». Рівно тиждень минуло відтоді, як його госпіталізували у важкому стані медики швидкої після конфлікту під дискотекою. Що за цей тиждень помінялося в розслідуванні бійки, яка тепер має смертельні наслідки?

Список з 35-ти футбольних клубів, викритих на продажу результатів матчів, оприлюднила поліція. В переліку є вінницька «Нива». Як відреагували президенти клубу на поліцейську заяву про причетність до футбольної корупції?

Хотіли показати, хто тут головний. Так пояснила причину побиття 23-річного Юрія його дівчина. Вона знає про нічну подію під клубом «Планета Мода-Бар» від друга свого коханого. Говорить, що поліція не спіймала головного нападника і що Юрій зараз у вкрай важкому стані.

Притягнути до кримінальної відповідальності не зміг, тож позивається до суду і паралельно вирішує питання власними методами… Мешканець приватного будинку на П’ятничанській каже, що йому машину спалили на замовлення підприємця, який побудувався поруч і без дозволу поміняв паркан. У спір за межу не надто втручається поліція, тому конфліктне сусідство дійшло до умисного пошкодження майна в перемішку зі стрільбою.

Лікарі теж зобов'язані декларувати майно і доходи. Декларації керівників медичних установ обласного рівня проглянули журналісти 20minut.ua. Подивіться в інфографіці, де найприбутковіша посада і у кого найбільші бізнес-прибутки. Ще ми порівняли, як мінялися статки людей в білих халатах за останні два роки.

Майже два роки минуло від трагічної аварії, яка забрала життя 4-річної Тетянки Коваль у Павлівці. Її збив юнак на «Mitsubishi L 200»; За цей час справа так і не опинилася в суді. Чому? Ми шукали відповідь на це питання; Ще згадали про ДТП біля Сосонки, яка сталася у лютому. Що пов'язує ці аварії?

У Фейсбуку розійшовся пост про двох дівчаток, яких заманили в бірюзову машину і повезли в Сокілець до педофілів. Відправна точка знову, як у випадку з «тяжилівським маніяком», – вулиця Максима Шимка (колишня Карла Маркса). Редакція дізналася, що ця страшилка не відповідає дійсності. Але звідки вона узялась?

У цю заставлену за валютний кредит квартиру приходили раніше. А цього разу вломилися з двома пістолетами і поклали на підлогу 16-річного хлопця, що був сам. Його батьки називають бандитизмом те, що поліція кваліфікувала, як самоуправство. Подружжя виграло суд з банком, але група колекторів на чолі з жінкою здійснила силовий захват. 

Його вже раз судили, як крайнього, але справа повернулася на новий розгляд. Конвоїра Олександра Ланового третій рік притягують до відповідальності за втечу замовника гучного вбивства. Виконавець злочину вже сидить, замовника розшукали, і його втеча вже не виглядає втечею. Чому не виправдали співробітника конвойної служби? Бо загубився диск з попереднього суду.     

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up