Гроші

Гроші

У Вінниці відчинив свої двері перший шоурум відомого українського виробника дверей компанії TERMINUS. Магазин розташовано у приміщені оновленого торгового центру національної мережі «Епіцентр К» за адресою с.Зарванці, Хмельницьке шосе 1А.

На території 45-го заводу знаходиться молоде державне підприємство «Електричні системи», яке зараз має вакансії.   В місті говорять, що там малі зарплати. Разом з тим, на сайті НАЗК бачимо величезну премію директора. То скільки справді платять робітникам та звідки взялися понад півмільйона преміальних у керівника підприємства?

На Вінниччині живуть п’ятеро членів сімей загиблих Героїв Небесної Сотні та 35 людей, які постраждали під час трагічних подій на Майдані.

Людина відчуває особливу насолоду перебуваючи в комфортних кліматичних умовах, незалежно вдома ми, чи на роботі. Самостійно створювати та підтримувати кліматичний затишок в помешканні неможливо без використання кліматичної техніки.

Про якість українських телеканалів, вартість послуги кабельного телебачення, супутникове кодування більше двох десятків українських телеканалів і про «Футбол 1», «Футбол 2» − в інтерв'ю з президентом ТРК «Еверест» М. Л. Спектором

Щотижня на сайтах пошуку роботи з’являється нові вакансій. Варіантів з працевлаштування досить багато. Найвищі зарплати пропонують робітникам, які поїдуть за кордон. Ми не розглядали подібні пропозиції, розбирались лише з роботами по місту.

Про рішення в кримінальній справі Бориса Гнатика, яке оскарженню не підлягає, розповів Ярослав Чубатюк. Обидва названі вінницькі бізнесмени, нагадаємо, паралельно судяться про 20 тисяч доларів боргу. Тепер, як каже Чубатюк, вина Гнатика у скоєних проти нього злочинах — доведена найвищою інстанцією.   Але засуджений на засіданнях не був, його ще від апеляційного рішення розшукує поліція.

Друзі, майже дочекались - весна на порозі! Підготували для вас і ваших коханих солодкі знижечки. Пропозиція діє до 11 березня.

За перші два тижні дії кредитної програми «5-7-9%» українські бізнесмени отримали 27,1 мільйонів гривень загалом. А незабаром кредит з низькими річними відсотками будуть видавати ще 11 банків. Які умови, на що дають гроші й хто точно не може отримати кредит?

Новина, що тепер обкладають податком 19% банківські перекази з картки на картку приватних осіб, набула розголосу серед вінничан. У соцмережах викладають купу повідомлень і перепостів. Ми розібралися та з’ясували, що ніяких нових податків не вводиться.

keyboard_arrow_up