Гроші

Через 10 днів Кабмін має зробити перегляд тарифу на газ. Спливає дія минулорічного тарифу Експерти кажуть, що в Україні...

Вже відомо, що у Вінниці планують провести ярмарок, на якому можна буде придбати олію, яйця, фрукти і інші продукти харчування....

Можна багато говорити про сучасну економічну політику, безвізовий режим чи корупційні скандали. Але є одне питання, яке реально...

Пам’ятку 17 сторіччя «Башта та мур», що знаходяться на вулиці Мури, все-таки врятують По два мільйони...

У соцмережі просять упізнати двох дівчин Одна з жінок вкрала айфон в продавчині. Є відео з камер в магазині

Європейський лоукостер Raynair буде літати з Києва та Львова Рейси відкриють вже восени. Ціни починаються від 20 євро, що приблизно 600 гривень Вінничанка Ірина Пишна вже літала цим лоукостером та поділилися з «20хвилин» своїми враженнями

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 23 березня 2017 року, говорить про те, що гривня знецінюється. Долар, а також і євро, дорожчають.  

На реставрацію «Мурів» знайшли кошти. Але розпочати реставрацію не можуть, бо не обрали виконавця робіт через систему закупівель ProZorro Представник Вінницької єпархії звертає увагу, що не треба витрачати час дарма. «Мури» потребують негайної реставрації Що має зробити майбутній підрядник?

У розпорядження редакції потрапив проект рішення сесії міськради, що відбудеться в п'ятницю, 24 березня. Відповідно до цього документу, батько депутатки від БЮТу Ганни Давиденко отримує 1000 квадратних метрів землі у власність. Як нам вдалося з'ясувати, відповідний пункт розглядався на виконкомі як список учасників АТО. Батько депутатки до АТО , як і сама Ганна Давиденко, ніяк не стосується.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 22 березня 2017 року, говорить про те, що гривня поводиться різнопланово. Долар дешевшає, євро дорожчає.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 21 березня 2017 року, говорить про те, що гривня зміцнюється. Долар дешевшає, а євро залишається без змін.

Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Сумі Шігекі відвідав Вінницю. Він вручив сертифікат на висадження у нашому місті 80 дерев сакури та передав медичне обладнання у військовий госпіталь.

Програмісти з Дніпра зібрали дані з реєстрів по 2 мільйонам активних компаній та 1,8 мільйонів підприємців, щоб перевірити будь-який бізнес. Вони створили додаток  OpenDataBot, який допоможе дізнатись чи є податковий борг, рейдерська атака, коли будуть перевірки тощо. Безкоштовно А які ще є сервіси, що спрощують життя підприємцю?

Підвищенням цін на комунальні послуги вже не здивувати українців. І ось знову, з 1 березня, підвищилися ціни на електроенергію. Новину, звичайно, можна прийняти за належне і продовжувати з тією ж інтенсивністю використовувати енергоресурси і платити за рахунками на чверть більше. А тим, хто живе під девізом: «Копійка гривню береже», потрібно або переглянути свій режим і починати обмежувати себе в комфорті, або вдатися до діючих способів економії енергії.