Гроші

Гроші

На тижні, що минає Національний банк приступив до жорсткого регулювання курсу безготівкового долара на міжбанківському валютному ринку. Його щоденні інтервенції, спрямовані на викуп надлишків іноземної валюти, забезпечили практично ідеальну стабільність.

Відповідно до закону України, кожен власник землі чи орендар повинен сплачувати податок на землю. Проте є категорії людей, які звільняються від сплати податку.

На Вінниччині розпочнуть роботу традиційні осінні ярмарки. Вiнничaни змoжуть купити продовольчі тoвaри та сільгосппродукти зa прийнятними цiнaми бeзпoсeрeдньo у виробників.

НАТОвські стандарти, умови для військових та гарні обіцянки комісарів в результаті виявились наметами з дефіцитом: форми, білизни, і навіть води. Що це було? Чому таке ставлення до людей? Досі не розуміє фельдшер швидкої Вячеслав Стаднік, який днями повернувся з навчань резервістів. До військової підготовки на полігоні у медика претензій немає, а от людських умов бракує.

За 90 тисяч гривень стадіон «Локомотив» хотів продати аварійну будівлю туалету. Новий власник вбиральні дав суму в десять разів меншу. Ще у Вінниці продають підвали, віддають права на користування теплоходами і за мільйони продають заводи. Дивимося на аукціони, які у місті проводять місцева і державна влада.

У жовтні 2021 року у зв’язку зі святкуванням Дня захисників і захисниць України робочий день із п’ятниці 15 жовтня переноситься на суботу 23 жовтня. Отже, вихідними днями будуть 14-17 жовтня 2021 року.

Звичайна практика на сьогодні, перш ніж взяти працівника на роботу, потрібно його випробувати. Таким же звичайним сьогодні є вірогідність це випробування чи стажування провалити і не отримати ні копійки. Що робити і як не допустити такого — запитали поради у юриста.

На минулому тижні безготівковий долар прискорив падіння і практично кожен день (крім понеділка) оновлював річний мінімум. Національний банк щодня проводив інтервенції з купівлі доларів, причому іноді виходив на ринок двічі на день.

Аферисти найчастіше обманюють під час онлайн оплати та покупок. Кіберполіція України нагадала прості правила, які допоможуть уникнути халепи.

Будь-яка робота має бути оплачена, якщо це не є вільним вибором. Інакше вона вважається примусовою. Самостійним цей вибір буде, коли дитина стане повнолітньою, а до того мають вирішувати батьки. Ні вчитель, ні директор, ні традиції… Як реагувати на примусову дитячу працю у школі, пояснюють юрист, психолог, освітній омбудсмен.

keyboard_arrow_up