Гроші

Гроші

Українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Уряд розширив перелік банків до 34 закладів.

Станом на вчора, 19 серпня 2019 року, мешканці нашого міста заборгували «Вінницяміськтеплоенерго» 105,8 мільйонів гривень....

Сергій Шишкін захворів дуже раптово — ввечері піднялася температура, а на ранок мама з сином вже були у лікаря. Результати...

За перше півріччя 2019-го до міської казни надійшло 2,4 мільярда гривень.  Водночас, з цих коштів витратили 2,2 мільярда...

Вінницький патрульний поліцейський Олег Карлінський був у зоні ООС, коли зателефонувала дружина і повідомила йому страшну звістку. У неї, матері однорічного малюка, лікарі виявили злоякісну пухлину.

Вінничани зможуть закупити «блакитне паливо» на опалювальний сезон за низькими літніми цінами. Як це можна зробити, читайте далі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають.  По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Сьогодні, 22 серпня 2019 року, - день, з якого штрафи до 170 тисяч гривень формально починають діяти. На Вінниччині близько семи тисяч нерозмитнених автівок. За останньою інформацією, штрафи за євробляхи знову обіцяють відстрочити. Але «євробляхерам» радять на деякий час забути про поїздки.

Ціна на газ взимку, яку потрібно буде платити українцям, буде прийнятною.

Як виявилося, головний вхід у Центральний парк ще не завершили ремонтувати. Мерія уклала ще одну угоду з підрядником, товариством «Олеріт», на додаткові роботи, які триватимуть до 1 травня 2020 року. Вартість — 5,3 мільйона гривень. З’ясували, що саме робитиме підрядник ще вісім місяців.

Під кінець літа на вінницьких ринках багато фруктів та овочів. Порівняли ціни на продукти на ринках Привокзальному та Урожаї.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають.  По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають.  По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Зростання портфеля нерезидентів припинився, більш того, вони почали продавати наявні ОВДП на вторинному ринку і виходити в гривню, а потім в долар, фіксуючи прибуток.

keyboard_arrow_up