Гроші

Гроші

На вулицях Вінниці знову можна побачити містян на електросамокатах. Вже стартував сезон поїздок й у місті працюють три служби для оренди цього транспорту — Bolt, Ecos та Ewings.  Розповідаємо ціни на їхні послуги та показуємо, чи змінилася ціна у порівнянні з сезоном 2022 року.

Чотири компанії хочуть взяти участь в розбудові індустріального парку «ВінІндастрі». На ділянці, площею 13 гектарів, планують побудувати виробничі потужності, де робитимуть будівельні матеріали, пристрої для фарбування, надміцні мішки та альтернативні види палива. Скільки створять робочих місць? Що відомо про ці компанії? Які вигоди отримують громада та інвестори від індустріальних парків?

Тарифи на електроенергію залишаться незмінними до закінчення опалювального сезону.

Станом на 20 березня на підприємствах, установах, організаціях Вінницької області, нараховується 918 вакансій із заробітною платою від 6700 до 25 тисяч гривень.

У Вінниці стартував сезон тепличних овочів, з'явилися несезонні ягоди і фрукти. Вже є полуниця, редис, капуста, кабачки. Відвідали ринок Привокзальний та дізналися, що по чому в новому сезоні.

Останнім часом набирають популярності цифрові SIM-карти. Українські мобільні оператори все частіше пропонують людям під'єднати електронну SIM-картку замість фізичної.  Ми дізналися детальніше про це оновлення та розповідаємо, чи можна купити його у Вінниці й які ціни.

Майстерні з ремонту одягу та взуття, вулична картинна галерея та без фастфуда — таким після реконструкції може стати підземний перехід на «Урожаї».  А ще поставлять два ліфти, щоб «підземкою» могли скористатися люди на візках.  Однак ремонти, які мали розпочатися весною минулого року, досі на стадії обговорень. Що про це відомо?

Фінансової підтримки для розвитку бізнесу під час великої війни з'явилося багато.  Є також кілька варіантів для підприємців, як залучити безповоротну фінансову допомогу.  Розповідаємо про п'ятірку грантових програм. Та пояснюємо що потрібно, аби отримати кошти на розвиток чи створення власної справи.

Кожен власник платіжної картки час від часу знімає готівку в банкоматах. Ці звичайні операції нерідко закінчуються тим, що банкомат «ковтає» та не віддає картку, або ж списує з рахунку, але фізично не видає гроші. Іноді «грошова скринька» завдає подвійного удару — це відбувається одночасно.

У мерії оголосили закупівлю на капремонт паркувальної зони біля палацу мистецтв «Зоря». Підряднику доручать демонтувати старі поверхні та «з нуля» побудувати паркомісця і тротуар. Орієнтовна ціна за роботи та матеріали — 3 мільйони 172 тисячі гривень. І що це буде за стоянка за таку чималу суму?

keyboard_arrow_up