Гроші

Гроші

В черговий раз зросла ціна на скраплений газ у мережах АЗС. У період з 17 по 18 травня за літр газу у середньому правили 36, 39 гривні. Вартість збільшилася на 1,15 гривні.

На час війни потрібно «заморозити» нинішні розміри тарифів на комуналку, для всіх споживачів — таку пропозицію подав до Верховної Ради український уряд. Вінничани позитивно сприймають заборону на збільшення вартості комуналки. І, зокрема, пропонують запровадити ще «знижки» на тарифи для пенсіонерів.

Нині, щоб заправитись, треба займати чергу зрання. І не факт, що на вас вистачить дизелю чи бензину. Терміни, коли вдасться подолати паливну кризу, постійно переносяться. А розцінки на дефіцитне пальне стають все більшими. То коли зникне нестача? Що взагалі робить для цього Кабмін? Та які кроки треба здійснити, щоб з заправок зникли черги?

Кабмін змінив граничну ціну на бензин та дизельне паливо. В одному випадку — підвищили, в іншому — знизили, а в третьому — залишили на власний розсуд.

Значно пошкоджені банкноти гривні через пожежу можна віддати на дослідження для відшкодування збитків. Відшкодовується вся сума грошових знаків національної валюти.

​​​​​​Тарифи на комунальні послуги в Україні планують заморозити, поки триває війна. Відповідну пропозицію Кабінет міністрів направить на розгляд Верховної ради.

В Україні переселенці можуть отримати фінансову підтримку. Проте держава також платить кошти й вінничанам: за підтримку людей, що були змушені покинути домівки. Розповідаємо, як у Вінниці оформити компенсацію за працевлаштування переселенців. А також нагадуємо як вимушеним переселенцям отримати виплати від держави та міжнародних організацій.

Крадуть з квартир і будинків постійно. Розкривати такі злочини важко, якщо злодія не вдалося зловити за руку. Тому й викрадене людям рідко повертається. Ускладни квартирнику життя. Не ховай цінне у тих місцях, куди він полізе шукати їх в першу чергу. Запам’ятай 10 схованок у квартирі, в яких «домушник» точно шукатиме коштовності та гроші. І виконай кілька рекомендацій.

В редакцію сайту 20minut.ua звернувся вінничанин і попросив з'ясувати, від чого залежить розмір заробітної плати у водіїв екстреної служби.

Зробити весняне оновлення гардеробу чи купити річ на подарунок — ви знали, що це можна зробити з користю для себе й для ЗСУ? З початку повномасштабної війни багато українських брендів запустили патріотичні лінійки одягу, частку з продажу яких надсилають волонтерам та нашим захисникам. Дивіться добірку таких магазинів.

keyboard_arrow_up