Гроші

Гроші

Тарифні протести змусили чиновників нашвидкоруч переглядати ціни на комуналку. Урядовці обіцяють фіксовану ціну на газ по 6,99 грн за куб, а Регулятор НКРЕКП збирається зменшити плату за доставку. Опублікували проект рішення, в якому є нові розцінки для 14 з 44 облгазів. Чи є серед них вінницькі компанії?

Закінчився виробничий сезон переробки буряків. Найдовше працювали два із шести цукрозаводів. Цукру зварили менше, ніж торік. Ціна на солодкі кристали почала збільшуватися з осені, нинішній показник не межа.

Ми працюємо в сфері проектування будівель з 2007 року. Створювали будинки, в яких народжувались діти; батьки заводили городи і внуків; чийсь котедж ставав Лауреатом Всеукраїнського конкурсу; комусь дали реальну можливість квартиру замінити на власний будинок в передмісті.

Три важливі події у житті кожного — народження, одруження та смерть. У віруючої людини вони зазвичай супроводжують церковними обрядами.  Ми дізналися у різних парафіях нашого міста, як потрібно готуватися до цих таїнств та у скільки вони обходяться. 

На тлі тарифних протестів державна влада взялася знижувати ціни на газ. Урядовці пропонують зробити єдину ціну — 6,99 гривень за кубометр для всіх побутових споживачів. Стільки газ має коштувати вже з лютого. Однак є споживачі, які замовили газ за літніми цінами й платять 4-5 гривень за куб. Як для них зміниться ціна?

Купівля-продаж житла є важливою подією у житі кожної людини, однак для того, щоб до кінця зрозуміти, чи варто купувати ту чи іншу квартиру, ми склали контрольний лист того, що необхідно зробити перед покупкою нерухомості, не залежно від того, на ринку первинного чи вторинного житла Ви збираєтеся придбати квартиру. Також нище наведені випадки, при яких житло не потрібно купувати, або бути максимально уважним при його купівлі.

Друзі, підготували для вас багато смачненьких пропозицій за найвигіднішими цінами. Гортайте стрічку з акційними товарами, обирайте та поспішайте в ГРОШ. Акція діє з 14 січня до 3 лютого.

Потужну хвилю протестів на Вінниччині та по всій Україні спричинило підвищення тарифів для населення на газ. Люди виходять на центральні вулиці міст, перекривають дороги, висловлюючи у такий спосіб свою незгоду, що до високих цін на газ.

П’ять місяців тому в Україні було скасовано державне регулювання цін на газ. Вартість блакитного палива відтоді визначається ринковими механізмами та напряму залежить від котирувань на європейських біржах.

До півтисячі гривень щомісяця виплачують мешканцям Вінниці, які мають менше двох тисяч доходу. Виплати нараховують на картку чи поштове відділення. Програму продовжили і на 2021 рік. Плюс, її учасниками можуть стати жителі семи сіл, що приєднали до Вінниці. Хто може отримати гроші, куди звертатись та який перелік документів?

keyboard_arrow_up