Гроші

Гроші

play_circle_filled

Запитали вінничан чи задумувались вони про пошук роботи за кордоном, та що про це чули. Одні їздили працювати в Росію, інші...

У Жмеринці Вінницької області відкрилося підприємство з вирощування креветок.

Днями мав початися апеляційний розгляд кримінального провадження засновника інвестиційної компанії «Веларм ІТ», яка обіцяла...

Від початку реформи ЖКГ у Вінниці жителям будинків, де створено ОСББ, пропонували перший капремонт за кошти бюджету Вінниці У...

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 15 жовтня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 14 жовтня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

У ніч на 14 жовтня частково призупинить роботу ПриватБанк. Не працюватимуть банкомати, термінали самообслуговування та розрахунку, а також інтернет-розрахунки.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 13 жовтня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Визуальная социальная сеть Instagram есть практически на каждом смартфоне современного украинца. Аккаунты с разнообразными фото и текстами конкурируют между собой, а блогеры непрерывно ищут свою нишу. Поговорили с Сергеем Жуком – владельцем одних из самых крупных винницких пабликов о рекламе, развитии и доходах

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 12 жовтня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Друзі, ГРОШ підготував для вас смачні та солодкі осінні пропозиції. Акційні пропозиції діють з 11.10.18 по 30.10.18.  

У петиціях пропонують зробити безкоштовний проїзд для школярів. За півдня таке звернення підтримало 97 чоловік.

Третій вінницький бізнес-форум зібрав багатьох представників бізнесу та рекрутенгу міста. Десять блоків форуму були присвячені працівнику. Хто він такий? Як виглядає? Чого прагне? Чому не обирає саме вас?

Журналісти 20minut продовжують шукати місця, де у Вінниці можна смачно і недорого поїсти. Цього разу ми обідали у їдальні на вулиці Стеценка.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up