Гроші

Гроші

photo_camera

Двоє вчителів із Вінницької області потрапили у фінал премії Global Teacher Prize Ukraine. До кінця місяця стане відоме ім'я...

Зазвичай серпень для батьків школярів – це найстрашніший місяць літа. Придбати необхідні речі для школи, нічого не забути...

Сайт 20minut.ua підготував чергову добірку вакансій у місті. Цього разу аналізували пропозиції із сайту пошуку роботи...

Скільки витратили на ремонт школи чи дитсадка, куди ходить ваша дитина? Це дуже просто дізнатися за допомогою онлайн-мапи,...

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 19 серпня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 18 серпня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 17 серпня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 16 серпня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 15 серпня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

У садочку «Веселка», що біля Водоканалу, виник скандал через батьківські внески. Батьки стверджують: вони втомилися утримувати садок. Адміністрація закладу, за їх словами, погрожує не годувати дітей, якщо не буде внесків у фонд садочка. Що каже на це завідувач та чи справді мерія забула про цей заклад?

Мерія оголосила тендер на реконструкцію спортивного комплексу на Янгеля, 48. За проектом майбутній підрядник має виконати величезний обсяг робіт: відремонтувати усе, як ззовні, так і всередині. За це пропонують 44,8 мільйона гривень. Орієнтовно, роботи почнуться вже цієї осені.

Традиційні шкільні ярмарки 15 серпня почнуть діяти у Вінниці. Вони розмістяться на трьох площах перед ринками «Центральний», «Урожай» та «Привокзальний».

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 14 серпня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Колишній військовий, АТОвець Володимир Кагляк після демобілізації відкрив власний бізнес з розведення корів Частину грошей на ферму отримав у центрі зайнятості. Там же він отримав знання з підприємницької діяльності.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up