Гроші

Гроші

З початку повномасштабного вторгнення тисячі українців були змушені покинути свої домівки та евакуюватися. У нових громадах значна частина переселенців вже пройшла процес адаптації та зустрілася з новим викликом — знайти роботу.

Підприємство «УКпостач» з початку повномасштабної війни потерпало від російських обстрілів. Завод був за шість кілометрів від Харкова, в місті Дергачі. Аби врятувати персонал та агрегати компанія переїхала до Вінниці. За літо сюди перевезли 600 фур зі станками та готовою продукцією. Як відновили виробництво у Вінниці, скільки мають співробітників та чи треба ще людей у штат?

В області суттєво скоротили споживання молока і картоплі.  Яких ще продуктів їмо менше, а яких більше?

Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів, запустив конкурсну програму макрофінансування під назвою «Варто». Розповідаємо деталі.

Є вихід, якщо не вистачає стажу для призначення пенсії. Його можна «докупити». Як це зробити?

Не робити великих покупок? Що робити вже з наявними заощадженнями? Можливо, зараз треба більше заощаджувати? Дізналися в експертів про те, як керувати особистим бюджетом в часи війни. 

Під час війни роботодавці регіону готові платити високі зарплати та забезпечувати гідні умови праці кваліфікованим працівникам. Виклали ТОП вакансій з зарплатами понад 15 тисяч гривень.

В очікуванні холоду українці почали купляти обігрівачі, а хто має домашні пічки — дрова.  Ми завітали на Центральний ринок та дізналися у трьох вінницьких магазинах побутової техніки, чи можна ще придбати різні види обігрівачів та які розцінки.

Кабмін розподілив компенсацію за липень власникам житла, які прихистили переселенців. Вінницькій області виділили 2,1 мільйона гривень.

На території громади рахується 74 сховища та два протирадіаційні укриття У Вінниці шість балансоутримувачів не привели сховища до належного стану. Інформацію про них подали до правоохоронних органів.

keyboard_arrow_up