Гроші

Гроші

З 1 липня в Україні можна продавати і купувати землю сільгоспризначення. Протягом шести місяців у нашій області продали 4,8 гектарів або ж 1 тисячу 991 земельних паїв.  Яка змінилася ціна за півроку? Як купити і продати пай? І чи варто це робити зараз?

На наступному тижні падіння національної валюти продовжилося з новою силою. Було досягнуто та протестовано на міцність рівень 28,50 гривень. І лише злагоджені дії Національного банку змогли вберегти гривню від обвалу.

На 2022 рік встановили нові ліміти доходу, що дають право на застосування податкових соціальних пільг (ПСП), а також їх розміри та перелік.

Думали про те, щоб змінити життя з нового року? Ми зібрали для вас добірку з найбільш оплачуваними вакансіями, які пропонують вінничанам. 

Міська влада активно залучає кредити. Завдяки цьому утеплили 11 дитсадків, три школи; поміняли освітлення на п’яти вулицях та зайнялися реконструкцією аеровокзалу в Гавришівці. У планах на цей рік — позичити в банку ще 200 млн грн на утеплення закладів комунальних об'єктів. Наскільки великий кредитний борг Вінниці? Ми порахували, що в цьому році кожен вінничанин має скинутися по 248 грн на обслуговування банківських позик.

На сайті Національного банку України повідомляється про те, що 19 січня, у середу, курс американської валюти досягнув річного максимуму. Сьогодні, 20 січня, офіційний курс становить 28,41 гривні за американський долар.

Адреси, контакти, ціни й час очікування результатів — зібрали у добірку медичні заклади Вінниці, де можна зробити ПЛР-тест. 

Кабінет міністрів планує розширити сфери діяльності, у яких можна отримати послуги в рамках програми «єПідтримка». Українці віком від 60 років з 24 січня зможуть купити ліки на «ковідну» тисячу.

Компанія TCS вкладає понад 30 мільйонів євро у будівництво свого заводу. Він буде у Вінниці, між заводом холодильників Green Cool та майбутнім заводом HEAD, де робитимуть лижі. За намірами іноземців, завод почне працювати навесні 2023 року. Спочатку наберуть 94 людей у штат. Що робитимуть на заводі та скільки будуть платити працівникам?

З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені громадяни України зможуть отримати фінансову допомогу для запуску власного бізнесу. За деяких обставин ці кошти можна не повертати.

keyboard_arrow_up