Гроші

Гроші

Відбулося друге засідання Експертної групи конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади». Представники виконавчих органів міської ради та громадськості додатково розглянули оцінки по чотирьох проєктах та визначилися з тими, які цього року братимуть участь у голосуванні. Також, повідомили як вінничани зможуть підтримати той, чи інший проєкт у новий спосіб.

Очищення русла Південного Бугу в межах міста — унікальний проєкт. Наразі вже виконали більше половини робіт першого етапу проєкту. Загалом вже викачали з річки 208 тис. кубів мулу, це приблизно як 2500 залізничних цистерн. Також розчистили ділянку водозабору та поглиблено в цьому місці  дно з 1 метра до 4-5. Це один із чинників, які дозволять покращити якість води. 

На тижні, що минає зниження котирувань безготівкового долара сповільнилося. Національний банк хоч і брав участь в роботі міжбанківського валютного ринку, але робив все ювелірно, і його втручання не відчувалося.

На порталі DOM.RIA.com ми відібрали п’ятірку найдорожчих квартир на вторинному ринку Вінниці та п’ять найдешевших пропозицій, що наразі є у місті. В списку найдорожчих — багаторівневі та просторі помешкання. А рейтинг найдешевших, переважно, складається з малосімейок. Де знаходяться ці квартири? Та яку площу мають?

З держбюджету перерахували перші 135 млн грн на реконструкцію «злітки». Підряднику доручили звести будівельний майданчик і поставити бетонний завод. Що встигнуть зробити до кінця року? Чому для початку робіт треба домовлятися з військовими? І коли наш аеропорт почне приймати літаки?

Базовий набір медикаментів має бути у кожного вдома, щоб у разі потреби оперативно покращити самопочуття.  Дізналися, скільки найнеобхідніші ліки коштують у трьох вінницьких аптеках, та порівнюємо ціни з 2019-им роком.

Підприємці, платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на певний період.

На порталі AUTO.RIA.com ми відібрали п’ятірку найдорожчих автомобілів та ТОП-5 найдешевших машин, що нині продаються у Вінниці. У списку найдорожчих іномарки Land Rover, Mercedes та AUDI. А найдешевші авто у місті можна купити за 500 доларів і представлені вони переважно вітчизняними марками. Які технічні параметри? Пробіг? Та чи були автомобілі в ДТП?

На Вінниччині посадовці Держпраці виявили близько 30 людей, які нелегально виконували польові роботи.

Фахівці Держпраці відповіли, в який строк роботодавець зобов'язаний розірвати трудовий договір у випадку звільнення за угодою сторін (в розмовній мові — за згодою сторін).

keyboard_arrow_up