Гроші

Гроші

З 1-го січня до 1-го травня року в Україні діятиме гарантована оптова ціна на газ для споживачів, які мають право на придбання на пільгових умовах (ПСО). 

Автопарк служби доріг у Вінницькій області поповнився двома білими «Ленд Крузерами». Позашляховики обійшлися у понад 2 мільйона гривень.

Один з інтернет-магазинів у США продавав подушки, рушники та інші товари з історичними фотографіями вбивства євреїв під час Голокосту. Про це написали на сторінці в Facebook співробітники організації ізраїльської організації сіоністських активістів Ad Kan.

Вартість палива на українських автозаправках поступово знижується. Це не може не радувати автомобілістів.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

На тижні, що минув. курс долара продовжив падіння, і Нацбанку довелося вживати жорсткі заходи для його утримання.

Вінничани протистали проти продажу «Льодового клубу». Хокейна спільнота та активісти запропонували міській владі придбати спорткомплекс. Що відповіли у мерії, читайте далі.

Наближається різдвяний час. Нам всім хочеться вірити у диво. Читайте історію про те, як вінницька родина втратила батька та допомогла хворій Даринці повірити, що дива трапляються.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

В управлінні Держпраці оприлюднили плани проведення планових перевірок госпсуб'єктів на 2019 рік для Вінницької області. Ми відредагували графік та зробили таблицю з планом перевірок. Кому слід готуватися, читайте далі.

keyboard_arrow_up