Гроші

photo_camera

За яку суму ви готові купити будинок, якщо ще цього не зробили? П’ять мільйонів гривень? Десять мільйонів? А як на рахунок...

photo_camera

У тролейбусах Житомира можна придбати квиток незвичним способом: розрахувавшись карткою або відсканувавши QR-код. Хоча...

В Вінниці відкривається сезон сільськогосподарських ярмарків. Вони проходитимуть щосуботи з 30 вересня по 28 жовтня в мікрорайоні...

Замість держави розраховуватися за збереження «потерпілих» в ДТП машин змушують їхніх власників. Юристи кажуть: це незаконно. І...

На днях на Вінниччині випав град. Він був великих розмірів. За попередніми підрахунками негода завдала шкоди на 17,5 мільйонів.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 23 вересня 2017 року, говорить про те, що долар і євро дорожчають.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 22 вересня 2017 року, говорить про те, що долар і євро дорожчають.

Згідно з офіційними даними на сайті НБУ,  гривня знецінюється. По чому сьогодні продають долари та євро, читайте далі.

Запитали вінничан, коли останнього разу вони змінювали роботу та наскільки часто це потрібно робити молоді. Зустріли тих хто нічого не змінював більше двадцяти років, і тих хто шукає роботу саме зараз.

Згідно з офіційними даними на сайті НБУ,  гривня зміцнюється. По чому сьогодні продають долари та євро, читайте далі.

Згідно з офіційними даними на сайті НБУ,  гривня стабілізується. По чому сьогодні продають долари та євро, читайте далі.

Згідно з офіційними даними на сайті НБУ,  гривня продовжує знецінюватись. По чому сьогодні продають долари та євро, читайте далі.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 17 вересня 2017 року, говорить про те, що долар і євро дорожчають.

Менше ніж за добу тепловики з «Вінницяміськтеплоенерго» («ВМТЕ - авт.») переключили споживачів держпідприємства «Маяк» на свою котельню А це мешканці 105 будинків Чому вирішили перевести споживачів до іншого постачальника та як тепер сплачувати за послуги? Роз’ясняє «20хвилин»

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook