Гроші

Гроші

photo_camera play_circle_filled

Чотири команди урбаністів з різних міст України міркували над тим, як змінити проспект Коцюбинського. У їх варіантах...

Стало відомо, що з 1 травня 2018 року в Україні мінімальна ціна на природний газ, який використовується в промислових цілях,...

Сергій Раїнчук з Браїлова Жмеринського району ремонтує взуття. Дізнався про свою ваду серця в 17 років. Зараз йому 33. І...

Центральний парк з боку Магістратської повністю огороджений — паркан зводили майже півтора року. З чорної огорожі «виростають»...

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 27 квітня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Основные правила оформления и погашения кредита от сервиса kachay.com.ua. Чем грозит несвоевременная выплата ссуды.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 26 квітня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Нарешті дочекалися травневих пікніків! Гайда у ГРОШ за смачнимі пропозиціями!

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 25 квітня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 24 квітня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 23 квітня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари майже не подорожчали. По чому на вихідних продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Вже завтра світ стане іншим, висуватимуться нові вимоги, тож потрібно задуматись, яких навичок набути, щоб стати успішним. Це головне послання «Днів кар’єри ЄС» в Донецькому національному університеті. Захід відвідали понад 300 студентів вінницьких навчальних закладів та 46 роботодавців. Почесним гостем став Прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні Давід Стулік.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари майже не подорожчали. По чому продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up