Гроші

Чистота в вінницькому аеропорту коштуватиме півмільйона гривень.

Мінімальна заробітна плата може бути піднята до 4200 гривень вже з другого кварталу 2018 року.  

У 2017 році в мерії задумали пілотний проект: ставити фігурки «школярів», щоб підвищити увагу водіїв на переходах. Проте...

Журналісти 20minut продовжують шукати місця, де у Вінниці можна смачно і не дорого поїсти. Цього разу ми обідали разом зі...

Національний банк минулого тижня не намагався зупинити зростання курсу долара. В п'ятницю долар почав знижуватися. Нацбанк почав викуповувати валюту з ринку.

У понеділок, 22 січня 2018 року, Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар та євро стрімко летять вгору.

За останній час кількість кінотеатрів у Вінниці почала зростати. Тепер їх чотири. І у кожного простору є власні «фішки», якими заманюють глядачів. Який серед них обрати та не прогадати? Журналісти зробили чесний розбір послуг кінотеатрів.

Переселенцям із зони АТО та анексованого Криму збільшили розмір щомісячної соціальної допомоги. Додали 116 гривень.  

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на 21 січня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на 20 січня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на 18 січня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Витрати людини, яка відстоює свої права у судовому порядку, залежать від розміру прожиткового мінімуму. А оскільки цей мінімум збільшився з початку року, то і судові розцінки стали більшими. Скільки за роботу служителів Феміди та їх помічників доведеться платити вінничанам з 1 січня? Зібрали у одній табличці нові цифри 2018 року, від яких проводять усі розрахунки.

На днях «Вінницяоблводоканал» провело два тендери. На одному домовились про купівлю люків, а на іншому - морозива.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на 17 січня 2018 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up