Гроші

Закрутилося. Після того, як інкасатори вінницького управління Ощадбанку розказали RIA/20minut.ua про урізані вдвоє...

Вінницький аеропорт оприлюднив графік вильотів на весняно-осінній сезон 2017 року Мешканці та гості міста зможуть літати...

Збільшили квартплату. Якщо не бажаєте з цим миритися, керуйте будинком самостійно Як це зробити? У мережі з’явилася...

З 1 травня 2017 року в Вінниці зростають тарифи на воду. Вчора, 20 квітня 2017 року, виконком Вінницької міської ради...

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 24 квітня 2017 року, говорить про те, що гривня зміцнюється. Долар і євро дешевшають.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 23 квітня 2017 року, говорить про те, що гривня зміцнюється. Долар і євро дешевшають.

Наступного року в Україні послугами субсидій зможуть користуватися близько п'яти мільйонів домогосподарств, що приблизно в три рази менше, ніж їх використовують в даний час.

В Україні з січня місяця 2017 року по теперішній час значним чином подорожчала тваринницька продукція - на двадцять три відсотки, а рослинницька - на 8,2 процентів.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 24 квітня 2017 року, говорить про те, що гривня зростає.  А по чому сьогодні продають долари в Вінниці, читайте далі.

Газові труби, що заважали мостобудівельникам, відрізали Фахівці «Вінницягазу» ще будуть робити реконструкцію мережі по вулиці Чорновола. Для цього в травні відключать газ мешканцям ближнього Замостя А що роблять робітники з компанії-підрядника «МСУ-2»?

Кухарям, водіям та продавцям легше знайти роботу ніж випускникам ВУЗів. Більшості випускникам, які звертаються в центр зайнятість, доведеться опановувати іншу професію.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 21 квітня 2017 року, говорить про те, що гривня зростає.  

Випускників вишів більше, ніж потрібно, а країні не вистачає кваліфікованих робітників Хто швидше знайде роботу — випускник вишу чи професійно-технічного закладу Куди піти навчатися після 9-го класу?

З приходом весни на вулицях міста почали уже облаштовувати літні майданчики. За їх не правильне розміщення власникам кафе доведеться заплатити штраф.