Гроші

Гроші

Зовсім скоро розпочнеться вступна кампанія. Традиційно абітурієнти можуть подати документи як на бюджетну форму навчання, так і на контрактну. Правда, остання цьогоріч знову зросла в ціні. Ми дізнались, скільки доведеться платити студентам вінницьких вишів за перший рік навчання.

В Україні значно збільшився інтерес до вживаних автомобілів. У більшості випадків їх шукають та купляють через інтернет. Зазвичай українці обирають чотири-п'ять варіантів, а потім домовляються про зустріч з власниками машин. Ще під час перегляду оголошення можна багато чого дізнатися про автомобіль і визначити, чи вартий він уваги.

Для лікарні швидкої допомоги на Київській побудували ще один корпус. Зараз роботи тривають всередині та закуповують медичне обладнання. Машина «швидкої» зможе заїжджати на перший поверх будівлі, в якій діятиме відділення екстреної меддопомоги з операційним блоком і реанімацією. Фініш робіт «не за горами». Оновлений медзаклад планують відкрити у 2021 році. Загальний кошторис проекту — 270 мільйонів гривень. А скільки вже витратили на медичний корпус з бюджету?

На минулому тижні зміцнення гривні до долара і євро змінилося її падінням. Національному банку, який на початку тижня купував валюту, довелося провести інтервенцію з продажу доларів, щоб трохи послабити ажіотажний попит.

Де краще не писати про себе зайвого і як так купувати в інтернеті, щоб не натрапити на обман? Про віртуальні шахрайства розпитали у вінницьких кіберполіцейських. Вони назвали для читачів «20 хвилин» реальні способи захисту від злочинців у мережі.

Знайти роботу — часто зовсім непросте завдання. Щомісяця на спеціальних сайтах з’являються сотні нових вакансій, проте після детального вивчення можна зрозуміти, що вибір не такий і великий.  Нерідко головною проблемою і ключовим аргументом «за» чи «проти» стає заробітна плата.  Ми з'ясували, яка робота зараз є найменш оплачуваною, за оголошеннями від роботодавців.

Витратили мільйони, а за вхід беруть тільки паперові гривні.  Вінничани кажуть, що модульні туалети треба обладнати електронними сервісами оплати. У мерії відповіли, що це питання вже «у роботі». Наразі в нас є три вбиральні, які працюють без касира. Останній туалет біля Лісопарку коштував бюджету міста 1,5 мільйона гривень.

Розповімо про те, хто зможе скористатися добровільним декларуванням і що чекає на водіїв, які не розмитнили авто.

У людей крадуть номери, сторінки в соцмережах, банківські рахунки. Про це читаємо новини звідусіль і боїмося опинитися в аналогічній ситуації.  Як працює схема та чи можна стати недосяжним для сучасних «лохотронщиків»?

Чверть побутових клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» отримує грошову допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг. Станом на 01.06.2021 р., 20% субсидіантів боргують за газ майже 30 мільйонів гривень.

keyboard_arrow_up