Гроші

Гроші

Сайт 20minut.ua підготував чергову добірку вакансій у місті. Цього разу аналізували пропозиції із сайту пошуку роботи...

photo_camera

Сміттєві полігони в Україні — це величезні родовища метану. Але вибухонебезпечний газ може слугувати на користь людям. Німець...

Жителі та підприємства міста не сплатили за воду кругленьку суму.  Найбільша сума боргу в однієї з вінницьких квартир. Це...

У мерії оголосили тендер на капремонт зупинки біля Драмтеатру. Підрядник має зробити бетонну дорогу, трисекційний павільйон...

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро дешевшають.  По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долари дорожчають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Друзі, нарешті літо! Пляж, ліс, парк та дача чекають... Купуємо для пікніку у ГРОШі морозиво і ковбаску та гайда відпочивати! Підготували для вас знижки на безліч товарів. Акційні пропозиції діють з 13 червня до 3 липня. 

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 12 червня 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 11 червня 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Маленькому Артему необхідна операція за кордоном. Необхідно зібрати 10 тисяч доларів. Така сума непідйомна для родини. Врятуємо дитину разом.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 10 червня 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 9 червня 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 8 червня 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

keyboard_arrow_up