Гроші

Головний комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що ціни на газ для населення з 1 квітня...

Обласний хірургічний центр імені Пирогова почали будувати ще в 1988 році Але його досі не можуть запустити — не...

Більше двох років в сфері захисту споживачів триває реформа Її результати не втішають — держслужби пов’язані...

Представники Державної служби зайнятості України, а також Міністерство закордонних справ (МЗС) порахували, скільки громадян...

Курс валют від НБУ на 19 лютого. Долар дорожчає, а євро стоїть на місці

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 19 лютого 2017 року, говорить про те, що гривня знецінюється. Долар дорожчає, євро стоїть на місці.  

Як в Україні подорожчає газ та наскільки можуть змінитись комунальні тарифи

В Україні можуть поміняти тариф на газ за рекомендацією МВФ. Експерти вважають, що крім газу, може подорожчати світло, вода і опалення.

Курс валют від НБУ на 18 лютого. Долар дорожчає

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 18 лютого 2017 року, говорить про те, що гривня знецінюється.

Пенсіонерка відсудила в мерії свою субсидію. Як це їй вдалося?

Ольга Бойко відсудила субсидію на комуналку, яку забрали через відсутність довідки про доходи Міський суд ухвалив, що дії Департаменту соцполітики були протиправними. І наказав повернути субсидію пенсіонерці за 10 місяців минулого року Проте жінка продовжує «воювати»: їй занадто багато нарахували за опалення, гарячу та холодну воду

Курс валют від НБУ на 17 лютого. Долар дешевшає, євро дорожчає

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 17 лютого 2017 року, говорить про те, що гривня зміцнюється. Долар дешевшає, євро дорожчає.

Скільки платять за комуналку у Вінниці та польському Кельце? (ІНФОГРАФІКА)

За останні три роки у Вінниці в кілька разів здорожчала комуналка. Якщо точніше, то опалення — у чотири-п’ять разів, гаряча вода — втричі, холодна вода — майже в п’ять разів. Ціна газу за три роки змінилася найбільше — зросла в дев’ять разів. А от скільки по тарифам платять сусіди України та місто-побратим Вінниці — Кельце?

Курс валют від НБУ на 16 лютого. Долар і євро дешевшають

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 16 лютого 2017 року, говорить про те, що гривня зміцнюється. Долар і євро дешевшають.

Курс валют від НБУ на 15 лютого. Долар і євро дорожчають

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 15 лютого 2017 року, говорить про те, що гривня знецінюється. Долар і євро дорожчають.

Курс валют від НБУ на 14 лютого. Долар і євро дешевшають

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 14 лютого 2017 року, говорить про те, що гривня зміцнюється. Долар і євро дешевшають.

Порахуй до десяти і не плати. Про схеми шахрайств, які не вмирають (ВІДЕО)

Коли звучить фраза «розіграш призів», то більшість чує слово «приз» і не зважає на «розіграш». Кому із них пропонували виграти машину шахраї, призналися керівники поліції, коли розповідали про найпоширеніші сьогодні схеми обманів  Редакція сформувала ТОП шахрайств, які актуальні сьогодні.