Гроші

Гроші

В Україні хочуть змінити модель економічного бронювання.  Подали законопроєкт, за яким підприємства можуть бронювати від мобілізації працівників, якщо виплачують певний розмір зарплати або підвищений розмір військового збору. А як зараз працює бронювання і що не так з цим порядком?

Росіяни хочуть нас залишити без світла і все більше людей задумуються над тим, аби облаштувати систему резервного живлення для свого помешкання. З чого ця система може складатися? Скільки коштуватиме автономне живлення у квартирі та в приватному будинку? І на що варто звертати увагу при пошуку обладнання? Даємо матеріал із корисними порадами і розрахунками.

Ми відібрали п’ять комунальних підприємств, які працюють у Вінниці та є найдорожчими, за сумою коштів в їх статутних капіталах.  Подивилися декларації керівників цих компаній.  Які в них зарплати? Скільки заробляють родичі? А яку суму тримають «під матрацом»? Що з нерухомістю та які є автомобілі?

У Кіберполіції розповіли про популярні схеми інтернет-шахрайства: неправдиві «графіки світла», СМС-ки від «працівників» банків, телефонні дзвінки від «правоохоронців». Шахраї тільки за травень 2024 року вкрали у вінничан понад шість мільйонів гривень! То як їм протидіяти? І куди звертатися, якщо потрапили на гачок до аферистів?

Жінки з різних куточків України відгукнулися на заклик вінничанки Анастасії Біліченко зібрати кошти на тактичні аптечки для Третьої штурмової. На сьогодні вже є більше 50-ти лотів для ярмарку, який відбудеться на День Конституції.  

На порталі AUTO.RIA.com ми відібрали десять легкових автівок до тисячі доларів, що їх просто зараз можна купити у Вінниці. У добірку потрапили лише машини на ходу й не радянського виробництва.  У переліку опинилося дві «Мазди», два «Форди» й по одній «БМВ», «Вольво», «Ніссан», «Сеат», «Пежо» та «Кіа». Найстаршій автівці 46 років, наймолодшій — 24. 

«Вінницька транспортна компанія» отримала дозвіл на купівлю автобусів в кредит. Хочуть придбати шість одиниць транспорту 2018 року випуску, на газу, із пробігом не більше 250 тисяч кілометрів. Уже відомо, які саме це будуть автобуси та хто є потенційним продавцем.

Вища освіта у Вінниці представлена кількома університетами та інститутами. З них відібрали найбільші та подивилися, скільки заробляють та які статки мають керівники цих установ. А ще у деклараціях побачили, які доходи в членів їх сімей, яким майном володіють та на якому транспорті їздять.

Тисячі пенсіонерів з Вінницької області у червні отримають перераховані пенсії. Щоправда, виплати зростуть лише на кілька сотень гривень.   

У Вінниці розміщені шість судів. Більшість їх очільників подали свої актуальні декларації. Ми переглянули їх та дізналися, в кого найбільша зарплата, чиї родичі мають значні заробітки, скільки тримають грошей на «чорний день», якою нерухомістю володіють та на чому їздять?

keyboard_arrow_up