Гроші

Гроші

На тижні, що минає, падіння гривні посилилося. Долар подолав психологічний рівень 27 гривень, попри великі щоденні інтервенції Національного банку.

Спеціалісти Управління захисту споживачів в ході планових перевірок виявили небезпечні іграшки. Батьків попереджують, що діти можуть порізатись та вколотись цими пупсами та ляльками. Про які іграшки йде мова, читайте далі.

Упродовж останніх двох тижнів в Україні спостерігається зростання курсу долара. Ще 12 листопада курс НБУ становив 26,06 грн., а станом на 27 листопада – вже 27,03 грн.

Фірма «Таймкол» (Київ) на онлайн-аукціоні в системі «ProZorrо.Продажі» виграло право на приватизацію єдиного майнового комплексу (ЄМК) держпідприємства «Уладівський спиртовий завод» (с. Уладівка Вінницької області) за 50,1 мільйонів гривень. Ціна у 2,2 рази перевищує стартову ціну (23,11 млн грн).

Із відкриттям ринку землі сільськогосподарську землю можна продати, навіть якщо вона передана в довгострокову оренду. Орендар має переважне право на купівлю цієї землі, а недотримання процедури переважного права може закінчитися для власника судовою тяганиною.

У вінницькій школі №12 скоро запрацює оновлений харчоблок. Працівники завершують ремонт приміщення, після чого встановлять сучасне обладнання. 

Депутати міськради 26 листопада погодили видатки з бюджету нашої громади.  Кошти дістануться медицині — на муніципальні надбавки ковідним бригадам і медикаменти. Погодили видатки на реконструкцію Батозької та площі перед музеєм Коцюбинського.  А от замість трьох тролейбусів «VinLine», до кінця року в місті зберуть тільки один. В чому причина?

Будівництво твердопаливної котельні, заміна застарілих труб і установка нового газового обладнання — це частина нового проекту з модернізації тепломереж району ринку «Урожай». На його фінансування беруть кредит. І ще місто хоче отримати чималий грант. Про які суми йде мова?

Щоб перевірити наявність COVID — сертифікату, тесту ПЛР чи довідки про перенесену хворобу, поліції потрібно дотримуватись лише одного правила. І саме це правило може грати на руку порушнику карантину, якщо мова про громадянина. Власникам ж бізнесу штрафи не страшні, якщо вони мають гарних працівників, або звертаються до добрих суддів.

Хороший бухгалтер — на вагу золота. А чому ж у наш час ця вага еквівалентна? Ми зібрали сім найбільш оплачуваних пропозицій з працевлаштування для бухгалтерів Вінниці й дізнались, на якому зарплатню у середньому можуть вони розраховувати.

keyboard_arrow_up