Гроші

Гроші

На «Маяку» виготовляють різноманітні котли та обігрівачі. Цього року завод нарощує потужності та планує забезпечити більшу кількість споживачів їх послуг.

У літа, як і всього приємного, є один недолік: воно дууууже швидко закінчується. Ще вчора рятувалися від спеки, а вже сьогодні – в помешканні не так тепло, як хотілося б. Щоб холод не застав вінничан зненацька, пропонуємо їм готуватися вже зараз.

У Вінниці, на підприємстві ARPAL виготовляють подрібнювачі гілок, для переробки гілок та деревних відходів на паливо для твердопаливних котлів, пічок, буржуйок та грубок.

Зробити оновлення гардероба напередодні осені чи купити річ на подарунок — ви знали, що це можна зробити з користю для себе й для ЗСУ? З початку повномасштабної війни чимало українських брендів запустили патріотичні лінійки одягу, та ще й частку свого прибутку надсилають волонтерам та нашим захисникам. Дивіться добірку таких магазинів.

Під час війни середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці в Україні, стала нижчою. Де пропонують найбільше? Порівняли суми у Вінниці та сусідніх обласних центрах, і підготували інфографіку.

Нещодавно в Україні запрацювали нові правила отримання посвідчення водія. Основна зміна — відтепер теоретичну та практичну частини підготовки водіїв розмежовують. Розповідаємо про нововведення детальніше та дізналися, скільки коштує здати на права у Вінниці?

Через війну найближчу зиму називають однією з найскладніших за всю історію України. Бо скільки не запасай вугілля та газу, росія може бити по котельнях і магістральних трубопроводах, що загрожує зриву опалювального сезону в містах та навіть цілих областях. То як самостійно підготуватися до холодів?

Невдовзі в обмінниках валюту будуть продавати за новими правилами. Введений єдиний фіксований курс для всіх скасували, а обмінники муситимуть платити внесок для бюджету.

У Мін'юсті розповіли, як правильно оформити передачу коштів, аби убезпечити себе та своє майно.

П’ять варіантів компактних легковиків сегмента «В», котрі вкладаються у задані рамки бюджету, з найбільшою кількістю пропозицій на AUTO.RIA.

keyboard_arrow_up