Гроші

Гроші

Керівники українських підприємств очікують середнє значення обмінного курсу через 12 місяців на рівні 29,15 грн/долар. Про це свідчать дані звіту Ділові очікування підприємств України від Національного банку за I квартал 2021 року.

Після мерів та нардепів дивимось чим багаті директори вінницьких комунальних підприємств. Але оскільки їх десятки, то для огляду обрали шість найбільших КП, про які часто говорять вінничани. Хто з комунальних керівників має найбільшу зарплату? На чому вони їздять? І в кого найбільше квадратних метрів житла?

З 1 вересня за пенсією треба буде йти в банк майже всім клієнтам Укрпошти. Укрпошта доставкою пенсій більше займатися не буде.

Багато хто стикався з тим, що після завершення навчання неможливо знайти роботу. Працедавці бажають отримати фахівців, які мають досвід 10 років, при віці в 20 років)

У Вінниці розпочався конкурс бізнес-ідей для учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців запасу. У ньому можуть взяти участь усі охочі ветерани із Вінниці та Вінниччини. Заявки прийматимуть до 30 квітня. 

Реконструкція комплексу на Янгеля триває з 2018 року, і за цей час роботи виконані на 70%. Наразі будівельники з фірми «ТБС-ПРОФ» готують приміщення під фарбування, оздоблюють чашу басейну і виконують фасадні роботи. Добудують «СКА» вже під брендом «Великого будівництва» президента Зеленського. Рахуємо, скільки грошей витратили на цей спорткомплекс

Незабаром ветерани, учасники бойових дій та решта пільговиків отримають щорічні разові виплати з держбюджету. Цього року уряд дещо підвищив виплати, але їхній розмір все ще не відповідає «розцінкам», що визначені у законах. Роками ситуація не змінювалися, але тепер пільговики відстоюють свої права в суді

З початку року АТ «Вінницягаз» надав послуги з реконструкції газових мереж майже 100 клієнтам. До кінця року компанія планує виконати до 1000 замовлень й пропонує споживачам скористатися комплексною послугою, звернувшись до 104.ua Клієнтського простору.

Погана гідроізоляція міжпанельних швів багатоповерхових будинків — це одна із найосновніших і найбільших проблем. З часом шви пропускають вологу в середину, що призводить до корозії зварювальних елементів панелей.

Відеокурс з фінансової грамотності на найбільшій платформі онлайн-навчання в Україні розвінчує найпоширеніші міфи про банківську систему України та вчить управляти власними фінансами.

keyboard_arrow_up