Гроші

Гроші

Редакція RIA склала перелік компаній, які працюють під час карантину та готові здійснити доставку до ваших осель. Купуйте у місцевого бізнесу, допомагайте своїм! 

Зупинилися виплати B2B Jewelry. Офіційна версія — через карантин. Чи не крах це компанії, що розвивалася за принципом фінансової піраміди? Пригадується відео, як з магазинів вивозили гроші в сміттєвих пакетах, і прогнози, що за нарощенням відсотків настане закриття. Записане ладижинським засновником Миколою Гонтою звернення до вкладників каже про паузу в роботі компанії.   

Сидиш ти собі спокійно удома на карантині. Працюєш віддалено. Аж тут сповіщення... День Народження у подруги, друга, колеги, свекрухи, тещі, бабусі, онуки і т.д. (потрібне підкреслити).  У гості не підеш, а привітати потрібно. Вам у допомогу доставки квітів Вінниці.

Верховна Рада ухвалила закони, за якими українці отримають підтримку через поширення коронавірусу в Україні. Зокрема, пенсіонерам доплатять по 1000 гривень, бізнес звільняють від сплати ЄСВ, а безробітні — отримають субсидії. Розбиралися, як держава намагається полегшити життя у карантині.

З одного боку, сезонні роботи змусять аграріїв продати частину валютних запасів. З іншого, зменшення попиту на імпортні товари в зв'язку з карантином і падінням доходів населення може знизити попит на валюту - як готівкову, так і безготівкову.

Через коронавірусу багато людей зараз поспішають закупитися необхідними продуктами і товарами, щоб перечекати непростий час. Фахівці розповіли, які продукти потрібно купувати в магазині і як розподіляти запаси їжі на довгий час.

Влада пропонує АЗС знизити ціни на пальне, як справи на авторинку та з автосервісами під час карантину, а також результати березня: які авто шукали й купували в Україні.

Під час карантину влада рекомендує обмежитися лише «продуктами першої необхідності» та виходити з дому «тільки у разі крайньої потреби». Наш журналіст зняв відео, як він відправляється за покупками та дотримується правил гігієни, щоб вірус не потрапив додому.

Житлові субсидії автоматично тим вінничанам, які отримували її в опалювальному періоді 2019-2020 роках. До того ж, субсидію отримають з збільшенням нормативів на 50%. Субсидія не призначатиметься за наявної заборгованості, більшої за 340 гривень.

Друзі, в будь-які часи готуємо для вас багато вигідних пропозицій.  Знайомтесь з квітневим каталогом.  Обирайте безліч смачного та якісного за найвигіднійшими цінами. Акція з 2 квітня по 20 квітня. Бажаємо здоров'я та чекаємо на вас в наших магазинах!

keyboard_arrow_up