Погода

За прогнозами синоптиків у Вінниці протягом дня протримається хмарна погода. Без опадів.

Дощі та грози потрохи покидають Вінницьку область. Уже завтра, 27 травня, у Вінниці та області, опадів синоптики не прогнозують....

У Вінниці та області сьогодні вітряно та хмарно. Сонце рідко виглядає із-за хмар. Очікувати його 25 та 26 травня взагалі...

Протягом наступного тижня (22 - 29 травня 2017 року) в Україні очікуються грози та сильні дощі. Циклон поки не...

Сьогодні, 21 травня, а також протягом усього наступного тижня в Україні очікуються сильні дощі. Грозовий циклон поки не збирається йти з нашої країни.

"Травнябрь добігав кінця, червябрь потроху наближався", - в соцмережах українці  коментують погоду. Протягом найближчих трьох днів в п’яти областях прогнозують знову заморозки. Чи оминуть холода Вінницю та область, читайте далі.

Цими вихідними, 20 та 21 травня, на всій території України очікується погана і дощова погода. Лише в окремих регіонах опадів не очікується.

Майже у всіх регіонах синоптики прогнозують дощі, часом з грозами. Температура повітря теж трохи знизиться.

Завтра, 20 травня 2017 року, Вінниця святкуватиме День Європи. В заходах планують взяти участь близько 50 тисяч людей. Якою буде погода, читайте далі.

На Україну суне черговий циклон. Крім того, зараз магнітні бурі. Через високий атмосферний тиск в людей може боліти голова.

В четвер, 18 травня 2017 року, українці можуть позаздрити мешканцям Польщі. Там буде близько 25 градусів тепла. Україну накриє теплою погодою лише в західній частині.

Сьогодні, 16 травня 2017 року, після обіду на подільському небі збираються грозові хмари. Україна вже практично в зоні холодного атмосферного фронту. В середу після проходження фронту, похолодає.

Синоптики прогнозують сьогодні, 16 травні 2017 року, на території України грози. Докладніше читайте далі.

Сьогодні, 15 травня, в Україну прийшов теплий циклон. Найближчими днями негода відступить повністю.