Погода

В найближчі вихідні, 17 і 18 квітня, погода в Україні не радуватиме сильним теплом. Тому походи на шашлики і пікніки вінничанам доведеться відкласти.

В Україні ще сильніше похолодає. Як очікують синоптики, зниження температури повітря торкнеться теплих раніше східних, центральних та північних регіонів. До того ж в країні продовжаться дощі, місцями з мокрим снігом.

Синоптики прогнозують чергове похолодання. На заході передають мокрий сніг.

Поточний тиждень в Україні обіцяє бути доволі бурхливим в плані синоптичних подій. В Укргідрометеоцентрі розказали, яку погоду слід чекати.

Здавалося, який у квітні сніг. А ні, його прогнозують і прогнозують. Скоро в Україні знову похолодає. Щоб не прогавити пару теплих і сонячних днів — читайте прогноз погоди у матеріалі.

Сьогодні вранці у місті було холодно. Стовпчик термометра показував -1 градус. До кінця доби повітря прогріється і далі нас чекає кілька днів тепла.

В України випав квітневий сніг. На цю ніч передають ще заморозки. Негода поки не відступає, але вона з нами не назавжди. Синоптик розповіла, коли в Україні потепліє.

Рятувальники попередили про погіршення погоди. Торкнулося це більшої території країни. Вінниччина також у цьому переліку.

Місцями по країні оголосили штормове попередження. Вінниччину теж це стосується. Одягайтеся тепліше, прихопіть шарф. А за можливості краще залишайтеся вдома.

Незважаючи на те, що уже другий місяць весни, на вулиці досі сніжить. Ще не оговталися від минулого прогнозу, як уже знову передають про нову порцію прохолоди.

keyboard_arrow_up