Погода

Сильний вітер очікується вночі у західних та східних, вдень у більшості областей України. Також у деяких областях попереджають про ожеледицю на дорогах. Вінниччину не омине.

Останній тиждень січня видасться холодним та сніговим у більшості регіонів України. Такий довгостроковий прогноз з'явився на сайті Gismeteo

Сьогодні, 19 січня, на Хрещення, у більшості регіонів України буде морозно та без опадів.

У більшості областей України на погодні умови все ще впливатиме барична улоговина північних циклонів Gerhild та Hannelore, тому переважатиме хмарна та волога погода (опади випадатимуть у вигляді снігу та мокрого снігу). Протягом наступної доби, поривчастий північно-західний вітер все ще утримається в Україні, пориви досягатимуть значень 15-20 м/с. Температурні зміни ще сьогодні будуть незначними, а от 19 січня трохи похолоднішає.

Синоптики попередили про складні погодні умови по всій країні. Прогнозують, що пориви вітру будуть щонайменше до кінця доби.

Україна уже другу добу потерпає від сильних поривів вітру. Завтра ситуація у цьому плані не зміниться. А що підготувала погода на останній день тижня?

У Вінницькій області не втихають штормові пориви вітру. Минулої доби вони були значно сильніші і встигли наробити лиха.

В Україні оголосили перший рівень небезпечності погодних умов. Передають ожеледицю та сильний вітер. Не обійдеться і без опадів.

Україну скують справжні морози, які уже потроху почали огортати країну. Синоптик назвала дату, коли буде найхолодніше.

Синоптики попереджають про значне похолодання. Місцями по Україні очікується до -23 градусів морозу. Чи будуть опади, на скільки похолодання та що чекати вінничанам — у матеріалі.

keyboard_arrow_up