Погода

У 2020 році літо буде мати багато схожого з літом попереднього року. Температура вище 30 градусів, опади нижче норми і перепади погоди.

На цьому тижні в Україні очікуються незначні температурні гойдалки, в більшості областей прогнозуються сильні дощі.

В Україні поки чергуватиметься хмарна з проясненнями погода, а також накрапатимуть дощі.  Найближчий тиждень потепління нам не бачити, але синоптик заглянула у майбутнє та віднайшла перші нотки потепління.

У неділю, 24 травня, на Вінниччині можливі дощі. Потепління поки не варто чекати, найближчі дні залишатимуться прохолодними.

Погрітися на сонці 23 та 24 травня не вдасться. Синоптики попереджають про незначні заморозки та дощі.

Сьогодні, 18 травня, на більшій території України оголосили жовтий рівень небезпечності погодних умов. Наша область також у списку.

Сьогодні, 17 травня, в Україні очікується дощова погода. Перші дні наступного тиждя прогонозують штормовий вітер. А 22 і 23 травня не виключені заморозки.

Народний синоптик Володимир Деркач дав прогноз на осінь-2020 року, зазначивши, що бабине літо прийде в Україну лише в листопаді.

У найближчі три дні в усіх областях України збережеться погана погода з серйозними температурними коливаннями.

14 травня, в четвер, в Україні очікується дуже нестійка погода. На Вінниччині пройдуть сильні дощі, в інших регіонах очікуються заморозки, однак місцями буде дуже тепло.

keyboard_arrow_up