Погода

У найближчі дні на всій території України буде зберігатися малохмарна погода. Температуру прогнозують  незвичну, як для листопада.

В Україні завтра, 14 листопада 2019 року, знову пануватиме антициклон. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко. Вона також...

В Україні один фронт учора проскакав. У середу, 13 листопада 2019 року, погоду визначатиме антициклон.

Синоптик Наталка Діденко розповіла про вибрики погоди на початку цього тижня.

Синоптик Наталка Діденко розповіла про погоду на 11 листопада. Також вона зазначила, що чекати від погоди на наступному тижні.

Ранок 10 листопада розпочався у більшості областей країни густими туманами. Також прогнозують сильний вітер.

Синоптик Наталка Діденко зазначає, що вихідними Україна буде однією з найтепліших країн Європи. Але не скрізь буде +22, місцями температура опуститься до +10.

Синоптик Наталка Діденко розповіла, що у деяких країнах Європи випав сніг. Тому в Україні й похолодало. Але це ненадовго.

Синоптик Наталка Діденко розповіла, що в Україну прийде холодний атмосферний фронт, який принесе дощі. Зайде він 7 листопада.

Синоптик Наталка Діденко зазначає, що сьогодні частина України в дощових хмарах, а частина — у квітневому сонці. Що чекати від погоди завтра?

В Україні на зміну осінній прохолоді прийшла «квітнева температура». Скільки вона протримається та де спочатку похолодає дізнавайтеся у матеріалі.

На початку листопада погода залишатиметься осінньою. З дощами, холодом і вітром. Проте температура вдень залишатиметься плюсовою.

За прогнозами синоптиків зима цьогоріч буде примхливою. Очікуються і сильні морози, і водночас — дощ замість снігу.

В Україну потрохи заходить прохолода. Нічна температура 27 жовтня опуститься до +4 градусів.

keyboard_arrow_up