Погода

До України йде негода. Оголосили перший рівень небезпечності погодних умов. Вінниччина у списку.

В Україні сьогодні, 10 серпня, опадів буде не багато. Зачеплять вони кілька регіонів. Спека теж не скрізь буде. Детальний прогноз у матеріалі.

В Україні раптово зміниться погода і принесе вона не задоволення. Місцями вдарить шалена спека, а місцями пройдуть зливи з градом. Яку погоду чекати вінничанам?

Сьогодні, 7 серпня, у деяких областях країни очікуються складні погодні умови. Оголосили перший рівень небезпечності. Серед регіонів Вінниччина. Читайте прогноз по містах

В Україну повертається спека. Синоптики прогнозують до 32 градусів. Яку погоду слід чекати вінничанам, читайте далі.

Сьогодні, 5 серпня, в Україні переважатиме тепла погода з короткочасними дозами та грозами. Детальний прогноз по містах читайте далі.

Сьогодні, 4 серпня, в Україні переважатиме волога та тепла погода. Детальний прогноз по містах читайте далі.

Сьогодні, 3 серпня циклон визначатиме погоду у більшості областей, тож дощі захоплять майже всю країну. Детальний прогноз по містах читайте далі.

Минулої доби у Вінниці пройшла сильна злива з поривами вітру. Негода затопила ринок Привокзальний, валила дерева та обривала електролінії.

Сьогодні, 2 серпня, у деяких областях країни очікуються складні погодні умови. Оголосили перший рівень небезпечності. Серед регіонів Вінниччина.

keyboard_arrow_up