Погода

Синоптики попереджають про погіршення погодних умов. Стане потужнішим сьогоднішній вітер та прийдуть зливи.

Ясна та тепла погода потрохи покидатимуть територію країни. Найближчим часом на нас чекають дощі та сильні пориви вітру. На природі цими вихідними не вдасться відпочити.

Погода ще трохи нас порадує теплом. Про сильне похолодання поки мова не йде, але зміни будуть. Це дощі та сильні пориви вітру.

На цьому тижні в Україні буде ще тепло, але вранці та ввечері опускатиметься сильний туман. Водіїв закликають бути уважними на дорогах. Також синоптики розповіли коли прийдуть дощі та зруйнують сонячну ідилію.

Українські синоптики дають різний прогноз до кінця осені. Деякі відзначають, що кілька теплих днів, які прийнято вважати бабиним літом, очікуються в листопаді.

Вночі 19 вересня у більшості західних, північних, центральних областей на поверхні ґрунту, в Карпатах подекуди і в повітрі заморозки 0-3°. У гідрометцентрі оголосили попередження 1 рівень небезпеки.

Погода завжди підкидає різноманітні сюрпризи та залишається нестабільною. На днях до нас прийдуть заморозки. Вони переважатимуть вночі, а от вдень очікуватиметься сонячна та безхмарна погода.

У четвер, 17 вересня, в Україну йде атмосферний фронт. Синоптики прогнозують дощі та заморозки.

Атмосферний фронт притягне у четвер в Україну дощі. Синоптики прогнозують зміну погоди.

За прогностичними картами, на сильне похолодання, аж до заморозків, слід розраховувати вже у наступні вихідні.

keyboard_arrow_up