Погода

Розпочався новий тиждень. Яку погоду на ньому чекати та чи варто носити з собою парасолю? Детальний прогноз у матеріалі.

В Україні у вихідні прогнозується невеликий дощ. На Вінниччині очікується весняне тепло.

Погода найближчими днями в Україні буде доволі різноманітною. А тепло прийде вже з середини наступного тижня.

Сьогодні, 16 березня, в Україні, зокрема і в Вінниці також, очікується похолодання. Крім того, майже повсюдно не виключені дощі, місцями в дуеті з мокрим снігом.

Сьогодні, 15 березня, українці відчують погодні стрибки, а найбільше їх помітять мешканці західних областей. Приготуйтеся до таких контрастів! Детальніший прогноз читайте далі.

Сьогодні, 14 березня українців порадує температура повітря. Щодо вітру, то варто бути обережними. Детальніший прогноз читайте далі.

Вінниччина опинилася у жовтій погодній зоні. Синоптики попереджають про сильні пориви вітру 12 березня. Нагадуємо рекомендації, які допоможуть оминути лиха при такій погодній ситуації.

Дощить нині по всій країні. Чи будуть ще опади та яку температуру чекати вінничанам? Прогноз по 20 березня у матеріалі.

У Вінницькій області найближчі дні часом йтиме дощ. Ще будуть і морози, але одного дня повітря прогріється до 15 градусів. Синоптики назвали дату.

Ця ніч була морозна та сніжна. Вранці вінничани застали білу ковдру, місцями лапатий сніг продовжує випадати. Чи на довго втримається така погода та що чекати далі на цьому тижні? Спойлер — парасоля зайвою не буде.

keyboard_arrow_up