Погода

Жовтень наближається до завершення, пакує валізи, і хоча до листопада все ж є кілька днів — все одно сумно розлучатися із цим рудим красенем.

Завтра, 29 жовтня на більшій території України буде зберігатися тепла і в основному суха погода, і місцями навіть буде виглядати сонце. Погодна картина почне змінюватися в п'ятницю.

Погода в Україні в листопаді обіцяє бути аномальною. В Українському гідрометцентрі дали прогноз на останній місяць осені.

Погода в Україні до кінця жовтня буде сонячною і теплою вдень. У нічний час цілком можливі заморозки, однак несильні. Синоптики повідомляють, що дощі почнуть накривати Україну з 30 жовтня.

Наступний тиждень буде хмарним, а місцями в понеділок можуть пройти дощі. До того ж очікується чергова порція похолодання.

Попереду два вихідні. Прогляньте прогноз погоди, щоб знати, як краще їх спланувати.

Незначне потепління та суха погода — все, що треба для вихідних. Дощі все ж можливі, але тільки у суботу і то не скрізь.

На два в Україні затримається незначне потепління. Синоптик каже, що не варто їх прогавити, у такі гарні дні варто обов'язково прогулятися.

Україна від завтра потрапляє під вплив потужного західного антициклону. Дощів на більшості території не очікується, але є місця де вони можливі.

Погода взимку в Україні буде аномально теплою через глобальне потепління. Сильних морозів очікувати не варто. Також не варто очікувати великого снігу.

keyboard_arrow_up