Погода

Синоптична картина завтра трохи різнитиметься від сьогоднішньої. Холоднеча покине частину території країни, але залишиться сильний вітер та місцями пройдуть знову дощі.

В Україну заходить похолодання. Супроводжуватиме його сильний вітер та рясні дощі. 

Ні спеки, ні заморозків — до України йде тимчасове похолодання. Синоптик розповіла, коли його чекати та де рясно пройдуть дощі.

Сильний вітер, що увечері вирував у місті, наробив шкоди на низці прибудинкових територій. Зокрема, впало кілька дерев: на Сабарівському шосе (поблизу кладовища), на вулицях А. Артинова,34, Академіка Павлова, 4 та Немирівське шосе, 84, де гілля дерев частково похилилося на повітряні лінії електропередач. Сьогодні, 13 травня, комунальні служби Вінниці працюють над ліквідацією наслідків вчорашньої стихії.

Сьогодні, 13 травня, в Україні прийде атмосферний фронт, тож у більшості областей очікується зниження температури. Детальний прогноз погоди на п'ятницю читайте далі.

Сьогодні, 12 травня, на Вінниччині, у західних та північних регіонах України очікуються дощі з грозами. При цьому в більшості областей трохи потеплішає.

Сьогодні, 11 травня в Україні продовжить підійматись температура повітря, а дощі відступлять. Детальний прогноз погоди на середу читайте далі.

Україну проминає холодний атмосферний фронт,  який пересовується на південь. Завтра, 10 травня,  більша частина нашої території опиниться у його тилу.

Від завтра в Україні побільшає дощів. Вони огорнуть частину країни, а згодом усю її територію. Що чекати від погоди 7 травня та коли можливі грози?

Погода ніяк не може стабілізуватися та видає нові сюрпризи. Найближчими днями в Україні побільшає опадів, гримітимуть грози. Також не обійдеться без заморозків.

keyboard_arrow_up