Погода

Завтра, 25 квітня, температура повітря почне підвищуватися. На Вінниччину прийде тепла та сонячна погода.

У гідрометцентрі повідомили, що опади у вигляді снігу були через купчасто-дощову хмарність, яка проходила через місто. Таке...

За прогнозами синоптиків у місті цього дня буде хмарно та дощитиме.  

Через декілька дні у Вінницькій області стовпчик термометра показуватиме +14 та вище. Радуватиме вінничан також скоро і сонце.

За прогнозами синоптиків у місті цього дня буде хмарно та дощитиме.

В найближчі дні в Україні збережеться досить погана і холодна погода, яка явно нехарактерна для останньої декади квітня. Коли буде +20, читайте далі.  

У Вінниці на нас чекає похмура погода, яка проясниться тільки ввечері. З ранку буде йти дрібний дощ, який припиниться тільки ввечері.

Україна сьогодні опинилась між двома циклонами. Ми розкажемо, якою буде погода.

Україна опинилась відразу між двома найсильнішими циклонами, один з них прийшов зі сходу, а інший - із заходу. Через зіткнення циклонів - різке зниження температури повітря.

Сьогодні, 20 квітня 2017 року, циклон з Балкан дістався України. Сніг вже йде на Закарпатті, Львівщині, Чернівецькій, Вінницькій, Кіровоградській і навіть Одеській областях. Скрізь холодно.

Весь день у Вінниці буде хмарним. Після обіду дрібному снігу, який почнеться вранці, прийде на зміну дрібний дощ зі снігом і продовжуватиметься до завершення дня.

По всій Україні на поточному тижні протримається холодна погода. У Вінницькій області ще й буде сильно вітряно та навіть йтиме сніг.

Сьогодні, 19 квітня 2017 року, в Україну прийшов ще один потужний арктичний циклон, через якого у всіх куточках країни знизиться температура.