Погода

Микола Кульбіда, директор Українського гідрометеорологічного центру, розповів про зиму, що наступає, якість прогнозів і важливість їх для ЗСУ.

На вулиці сьогодні пробирає морозний вітер. Наступної доби тепліше не буде, але пориви вітру з 20 м/с зменшаться до 12-ти.

Ще осінь на дворі, а за прогнозом уже передають хуртовини. Синоптики попереджають, що снігу може насипати до 10 сантиметрів, а на дорогах очікуватиметься ожеледиця. Будьте обережні, перезуйте авто та дивіться прогноз у матеріалі, аби знати, коли краще лишитися вдома. Відзначимо, що при перших снігопадах стається найбільше ДТП та нещасних випадків. 

Вінничан попереджають про сильний вітер. А що чекати від погоди далі? Прогноз у матеріалі.

Українців попереджають про значне похолодання та опади у вигляді мокрого снігу. Місцями стовпчики термометра уже опустяться до -14. Детальний прогноз у матеріалі.

В області уже який день синоптики та рятувальники попереджають про сильні пориви вітру. Наступна доба не стане виключенням. Що ще чекати від погоди 11 листопада — у матеріалі.

В області уже який день синоптики та рятувальники попереджають про сильні пориви вітру. Наступна доба не стане виключенням. Що ще чекати від погоди 6 листопада — у матеріалі.

Вінниччину вранці огорнув сильний туман, видимість і надалі погана. Також синоптики попереджають, що погодні умови ще більше ускладняться. Зверніть увагу на прогноз та краще залишайтеся вдома.

Скоро на Вінниччині очікуються дощі, які можуть призвести до підняття рівня води у Південному Бузі. Ознайомтеся з прогнозом та попередженням у матеріалі.

Останній робочий тиждень для вінничан проходить волого, дощі втримаються до кінця доби. Також попереджають містян і про сильний вітер. А що чекати від погоди далі? Прогноз у матеріалі.

keyboard_arrow_up