Погода

Скучили за справжньою зимою? Тоді прогноз погоди саме для вас. Сніг, що випав, у нас затримається. Не відступлять і морози. Надалі вони тільки посиляться.

До кінця тижня у нас ще більше похолодає. Ми не звикли до таких температур, адже перша половина зими пройшла переважно з «плюсами» та дощами. Як правильно подбайте про себе і своїх близьких, аби зберегти тепло та здоров’я взимку? Про це розповідає Центр громадського здоров'я.

Синоптики та рятувальники попереджають про різку зміну погоди. До нас йде значне похолодання. Варто на найближчі дні утеплитися самому та подбати про свою оселю.

Починаючи з 13 січня зима почне показувати, яка вона насправді. До нас потроху підійдуть сніжні опади та морози до -20.

Початок зими не порадував білими кучугурами та морозцем. Температура була зависока для цього часу, також докучали дощі. Цей прогноз для усіх, хто скучив за справжньою зимою. Готуйтеся та не пропустіть.

На водоймах уже місцями є крига, але вона ще небезпечна. Вінницькі надзвичайники нагадали правила поведінки у такій ситуації.

Наступного тижня синоптик Наталка Діденко прогнозує, що в Україну завітає холодна повітряна маса арктичного походження. Пік похолодання очікується з 14 по 19 січня. У Вінниці 15 січня прогнозують до 17-ти градусів морозу.

У суботу, 9 січня, у Вінниці буде триматися хмарна погода, вдень хмари ненадовго розсіються, щоб ввечері з'явитися знову. Без опадів.

Погода в Україні принесе значне похолодання після тривалого «плюсового» періоду, який охопив новорічні та різдвяні свята. Погіршення синоптичної ситуації очікується вже наприкінці цього тижня.

Різдво в Україні очікується теплим та дощовим. Циклон принесе ускладнення погоди.

keyboard_arrow_up