Погода

Сьогодні, 7 грудня, Україною пройдеться атмосферний фронт, який принесе в більшість областей мокрий сніг та дощ. Детальніший прогноз читайте далі.

Сьогодні, 6 грудня, в Україну поступово зайде нова, тепліша, повітряна маса. Детальніший прогноз читайте далі.

Сьогодні, 5 грудня, в Україні очікується холодна, вітряна та суха погода. Лише ввечері у деякі області можуть завітати дощі. Детальніший прогноз по містах дізнавайтесь далі.

Розпочався новий тиждень. Синоптики та рятувальники попереджають про небезпеку. Ознайомтеся з прогнозом та будьте уважні на вулиці.

Сьогодні, 26 листопада, практично повсюди вранці тумани. Найближчим часом сильного холоду не видно. Детальніший прогноз читайте далі.

Сьогодні, 25 листопада прогноз погоди нічим особливим не виділятиметься. У п'ятницю температура повітря в Україні суттєво не зміниться. Детальніший прогноз читайте далі.

Сьогодні, 24 листопада, опади періодично випадатимуть повсюди в Україні. Лише східні області утримаються від надмірної вологи – там без істотних опадів. Детальніший прогноз читайте далі.

За прогнозом синоптика, наприкінці грудня настане період суцільного мінуса. На різдвяно-новорічні свята погода буде такою ж, як і минулого року.

Сьогодні, 23 листопада, в Україні буде повсюди хмарно, вогко, слизько, мокро, але без істотних опадів. Температура повітря коливатиметься близько нуля, вночі підмерзатиме, вдень підтаватиме. Детальніший прогноз читайте далі.

Сьогодні, 22 листопада, в Україні циклон, який був дні перед тим, піде від нас. Детальніший прогноз читайте далі.

keyboard_arrow_up