Погода

Палюча спека накрила усю територію України. За прогнозами синоптиків, вона ще втримається, але назвали два дні, коли можна чекати пониження градусів.

Впродовж останніх днів чи не всі вінничани помітили, яка на вулиці сильна спека. Причому висока температура тримається навіть уночі. В чому криється причина такої погоди? Скільки це ще триватиме? Коли у Вінниці було найспекотніше? І чи не зафіксують днями новий температурний антирекорд? 

Вінничан попереджають про різке погіршення погодних умов. Спеку розбавить гроза з градом та сильним вітром.

З вівторка, 9 липня, до п'ятниці, 12 липня, на погоду Вінницької області та міста Вінниці значний вплив матиме поле високого тиску. На нас чекає спекотна та суха погода.

Повітря в Україні прогріється до +37 градусів, однак спеку розбавлять грозові дощі з сильними поривами вітру. Дивіться прогноз на перші дні липня та будьте готовими до витівок погоди.

Вінницький обласний центр з гідрометеорології опублікував оновлений прогноз погоди. Відзначимо, що нас чекає спека, після якої прийдуть дощі.

Синоптики попереджають про погіршення погодних умов.  Візьміть з собою парасольку, а краще дощовик та не ховайтеся під старими деревами під час грози. Також публікуємо прогноз погоди на найближчі дні.

В Україну зайшли тривалі дощі, викликані активним циклоном, що утворився над територією нашої країни. У деяких областях країни кількість опадів вже досягнула критерію значний дощ, який прогнозувався від учора. Розповідаємо, коли циклон покине нашу країну, та ділимося прогнозом погоди по 17 червня.

Вчора, 9 червня, через сильний вітер у Вінниці та області рятувальники вісім разів виїжджали на розкряжування повалених дерев.

Синоптики попереджають про погіршення погодних умов.  Візьміть з собою парасольку, а краще дощовик та не ховайтеся під старими деревами під час грози. Також публікуємо прогноз погоди на цей тиждень.

keyboard_arrow_up