Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. Якщо також маєте машину, пропонуємо перевірити, чи наскільки ви їздите з дотриманням ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права — перевірте, чи достатні ваші знання.

Нові тарифи у місті залізничників вступають в дію 15 квітня. Шість гривень платитимуть за проїзд дорослі і чотири гривні діти. Хто більше незадоволений новою ціною — пасажири чи водії маршруток?

Майже місяць перед Староміським мостом діє кільцева розв’язка з пластикових блоків. Так фахівці тестують нову організацію руху, на час якої світлофори вимкнули. Скільки ще буде діяти тестовий режим та як оцінюють нову розв’язку?

Довжелезні тягнучки з авто збираються перед перехрестям на Київській, що біля Пивзаводу. У мерії хочуть збільшити пропускну здатність перехрестя, розглянули варіанти: коло, турбокарусель і оптимізація схеми руху. Обрали модель, за якої переходи зі світлофорами ставлять ближче до центру. Як від цього будуть результати та коли очікувати змін?

На Соборній, біля «Експоцентру», не розминулися «швидка» та легковик. Зіткнення потрапило на запис камер Ситуаційного центру. На відео видно, що карета швидкої їхала з проблисковими маячками.

Всі ремонтні роботи виконують в рамках проєкту «Велике будівництво», за рахунок Державного дорожнього фонду — 160 680 000 гривень. Роботи обіцяють завершити до листопада поточного року.

Плануйте свій маршрут заздалегідь, адже на проспекті Космонавтів три дні діятиме обмеження. Усе через ремонтні роботи.

Кермувальник «Мазди» отримав численні травми. Карета швидкої забрала його до лікарні.

На перехресті біля «Експоцентру» не розминулися «швидка» та легковик. Через аварію на деякий час зупинялися тролейбуси.

Сьогодні повідомили про перекриття ділянки на вулиці Батозькій. Почало діяти обмеження від 5 квітня.

keyboard_arrow_up