Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

До кінця 2020 року в місті мали бути ще 5-6 VinLine, 10 турецьких автобусів, повністю діюча система електронного квитка. Але коронавірусна хвороба внесла свої корективи і зараз більшість планів транспортників — призупинені.  Дізналися, як пандемія вплинула на роботу найбільшого перевізника Вінниці.

Аварія сталася за участю легковика та мотоцикла сьогодні, 7 квітня. За попередніми даними, травми отримав лише водій двоколісного.

Кабмін переглянув карантинні обмеження щодо роботи громадського транспорту. Урядовці дозволили перевозити кількість пасажирів, яка відповідає кількості сидячих місць. Однак, люди все ще зобов’язані мати маски, рукавички та спецперепустки.

Працівники у захисних костюмах та масках, дезінфекція авто, опитування та перевірка температури пасажирів. Наш журналіст Віталій Павловський побував на блок-посту на Немирівському шосе та роздивився, як він працює.

На період карантину у Вінниці запровадили систему спецперепусток для проїзду у громадському транспорті. Після п’яти днів нововведення, перепустки на вході до транспорту перевіряти перестали. Виявилось, що для того щоб зараз зайти в салон достатньо мати, для годиться, будь-який аркуш паперу.

У Вінниці патрульні супроводили до лікарні родину з сином, в якого стався напад апендициту.

У Вінниці жінка переходила дорогу по переходу на зелений сигнал світлофора. Оприлюднили відео, як її збила машина.

На Вінниччині функціонує 50 контрольно-пропускних постів. Лише п’ять – карантинних

Вінницька обласна поліція розслідує обставини аварії, у якій травмувалась пасажирка автомобіля Rover.

Карантин через коронавірус стає все більш жорсткішим. Якщо раніше у транспорт пускали по 10 пасажирів, то тепер повезуть тільки зі спецперепустками. Ми перевірили, чи дотримуються нового порядку в транспорті, та дізналися, як зробити цю довідку.

keyboard_arrow_up