Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

У Вінниці виконуватимуть роботи з реконструкції магістральної мережі водопостачання. Вінничан попереджують про обмеження руху для транспорту.

Мінінфраструктури виступило перед Кабміном з ініціативою повернути власникам авто так званий транспортний податок (дорожній збір). Самого законопроекту поки немає, але звістка після засідання уряду почала поширюватися серед українських автолюбителів дуже стрімко.

У Вінниці на вулиці Євгена Пікуса планують будувати 11-поверховий будинок. Вінничан попереджують про обмеження руху для транспорту.

Сьогодні, 15 квітня, в селі Каленівка Оратівської територіальної громади сталась ДТП за участі трактора. Поліція з’ясовує обставини та причини.

З кожним роком популярність велосипедів у Вінниці зростає. Зараз кожен, хто має смартфон може скористатись сервісом Nextbike і взяти на прокат велосипед. Але чи відомі вам правила дорожнього руху і культури безпечного водіння у місті? Визначити наскільки ви обізнані допоможе наш тест.

Група компаній «Автострада» розширює дорожньо-будівельні кейси на Вінниччині. Дорожники відремонтують 83 кілометри доріг області.

З весняним потеплінням у Вінниці комунальні служби почали наводити лад на дорогах. В березні очищали прибордюрну частину доріг від бруду, піску та відсіву, які накопичились після зими. 

Автобус Volvo з відкритим дахом може стати ще одним видом екскурсійного транспорту в місті. Подробиць вкрай мало: у мерії відхрещуються від цього проекту і кажуть, що це ідея приватної особи, яка хоче розвивати туризм в Вінниці. Однак у місті вже можна замовити поїздки на ретро-трамваях і старовинному тролейбусі. Розказуємо, як це зробити і скільки коштує.

За статистикою, у кожного п’ятого українця є авто. Якщо також маєте машину, пропонуємо перевірити, чи наскільки ви їздите з дотриманням ПДР. Якщо лише плануєте здавати на права — перевірте, чи достатні ваші знання.

Нові тарифи у місті залізничників вступають в дію 15 квітня. Шість гривень платитимуть за проїзд дорослі і чотири гривні діти. Хто більше незадоволений новою ціною — пасажири чи водії маршруток?

keyboard_arrow_up