Кримінал

Кримінал

На Вінниччині затримали ухилянтів від військової служби, які човном намагалися втекти до Молдови. Це чоловіки з Харківської, Львівської, Київської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Троє чоловіків з Вінниччини виготовляли та продавали алкоголь під виглядом відомої європейської торгівельної марки.  Розслідування тривало близько чотирьох місяців. Організатору та його посібникам оголосили про підозру.

За дві тисячі доларів США 40-річний та 39-річний громадяни республіки Узбекистан намагалися «домовитись» з прикордонниками про сприяння у незаконному в’їзді на територію України. Не вийшло.

Засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини, а також їх спільники на волі обдурювали військових та їх родичів.  Шахраї продавали неіснуючу техніку та обіцяли родичам допомогти звільнити з полону наших військових. Також жінки-спільниці обдурювали військових та брали з на гроші на різні вигадані потреби.

Понад чотири години на Вінниччині тривала повітряна тривога. Працювала система ППО, також повідомляють про влучання. Головний поліцейський області Іван Іщенко сповістив, що на Вінниччині виявили уламки ворожих ракет.

Зловмисники дізналися, що літнє подружжя має чималу суму коштів. Нажива спонукала їх до тяжкого злочину, за яке вони отримали відповідне покарання.

Скільки разів вінничани викликали поліцію? Які поширені злочини? У скількох вінничан тепер на руках легальна зброя? Розповідаємо в інфографіках, як змінилася злочинність від початку повномасштабного вторгнення.

На Вінниччині поліцейські у чотирьох водіїв вилучили зброю та боєприпаси. Також були і наркотики.

Нападник вимагав у 44-річної працівниці віддати гроші з каси. Не отримавши бажаного, зловмисник забрав з прилавка товар та утік.

Жінка затримана, чоловік у лікарні — так закінчилася сімейна сварка у селі Поташня Гайсинського району. Розповідаємо деталі інциденту.

keyboard_arrow_up