Кримінал

Кримінал

Аварія сталася в червні у Калинівському районі. У ній постраждали четверо дітей віком від 4 до 8 років. Правоохоронці закінчили досудове розслідування та направили документи до суду.

Вчора, 23 вересня, в кількох регіонах новинні ресурси опублікували інформацію з поліцейських сайтів, яку невдовзі спростували. У Вінниці це була новина про зґвалтування 16-річної дівчини в туалеті нічного клубу американським військовим. Виявилося, що повідомлення — брехня, а сайт Нацполіції зламали. Далі ми отримували поліцейські новини через Фейсбук, бо сайт відомства не працював. Сьогодні робота з його відновлення триває, відкрили кримінальне провадження, щоб знайти хакерів. А в мережі вже пов’язали вигадку про вінницький злочин зі військовими навчаннями, що зараз тривають. Мовляв, неспроста поширили саме таку інформацію.

До одного депутата приїхало ще двоє його колег. У ході розмови виник конфлікт, який розв'язували силою.  Правоохоронці з'ясували перші деталі події та розпочали розслідування.

На Брацлавській побилася група чоловіків. Троє з них запхали четвертого у багажник та поїхали геть. Вінничанка, яка стала свідком події, викликала поліцію.

Злочин стався в червні цього року. Правоохоронці провели розслідування та довели вину підозрюваного. Тепер його подальшу долю вирішуватиме суд.

Зловмисники мали при собі електрошокер, який і застосували до потерпілих. У жертв хлопці забрали iPhone та близько 600 гривень.

На сайті поліції з'явилося повідомлення про згвалтування у туалеті нічного клубу 16-річної вінничанки. Скоїв це ніби американський військовий. Усе це виявилося неправдою. Сайт поліції зламали хакери.

Потерпілий отримав поранення в області живота. Лише наступного дня він звернувся за медичною допомогою. У поліції розповіли деталі цього інциденту. 

Кількість аварій постійно зростає. Найчастіше їх скоюють нетверезі водії. За два дні у Вінниці інспектори виявили 19 таких порушників.

Минулого понеділка, 14 вересня, в селі Слобода Жмеринського району матір чекала свого 27-річного сина з роботи. На жаль, дочекалась в труні. Їй дали папірець, що син повішався. А слідчий крикнув прямо в обличчя «Це самогубство!». Горем вбита жінка не зрозуміла нічого. Лише на третій день після похорону, коли пришла навідати могилу на кладовищі та побачила, що Євгена поховали поруч з самогубцями, вона прийшла до тями. Чому поліція не помітила слідів від побоїв та написала в заключенні, що слідів насильницької смерті не виявили? Чому почали викликати друзів життєрадісного та повного планів на життя батька малюка лише після нашого втручання? Матір не здається та бореться за правду. Вона їй дуже потрібна.

keyboard_arrow_up