Кримінал

Кримінал

Вартість вилученого спирту за цінами ринку сягає 500 тисяч гривень.

Злочинці займалися нелегальним збутом в Україні вогнепальної зброї іноземного виробництва. Чоловіків викрили у 2017 році, а у 2021 — засудили.

Іноземець та його 23-річна дружина запрошували дітей на фотосесії. Усе ніби для модельного бізнесу. Насправді злочинці фотографували оголених дітей, а потім їх зображення продавали на закритих порно сайтах. Слідство за даним фактом завершилося. Справу передали до суду.

Медика звільнили з роботи та засудили. Слідство встановило, що наркотики чоловік придбав сам, а потім передав засудженим.

Велику суму коштів поцупили з каси бершадського підприємства. Крадій погано змів сліди, і його швидко розшукали.

Поліція Вінниччини опублікувала фото дівчини, яку підозрюють у крадіжці. Просять допомогти встановити її особу.

На ділянці, яка належить Укрзалізниці, фермер посіяв соняшник. Коли почав збирати врожай, виявилося, що не мав права там розпоряджатися. Чоловікові оголосили підозру.

Скандал у маршрутці в Іллінецькій громаді.  Постраждав колишній афганець, доброволець АТО, викладач аграрного коледжу. Повідомлення про конфлікт у маршрутці поширили в Інтернеті тисячі користувачів. «Це він мене перший ударив!» — каже водій. Що ще від нього почули?

Двоє раніше судимих жителі Дніпропетровщини їздили по Україні та грабували будинки. На Вінниччині вони встигли обчистити 10 хат, тут їх і зловили правоохоронці.

Українець пішов на Донбас воювати, але не за своїх — за терористів з так званої «ЛНД». Зрадника викрили та затримали на Вінниччині. Він тут шпигував для Росії.

keyboard_arrow_up