Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Мрії цих дітей – нові музичні інструменти, запис у студії та велика сцена. Вони не просто живуть, а марять мистецтвом. Що придбають на виграні грошові премії цьогорічні переможці Стипендіального конкурсу Корпоративного фонду гурту «ТІК»?

У понеділок, 12 квітня, в Україні відзначатимуть День космонавтики. Якщо ваші друзі або діти захоплюються цією тематикою, то подаруйте їм книгу про космос. Кілька таких ми радимо в цій добірці.

Подивилися, хто має приїхати до нашого міста з концертами, і відібрали кращі, на нашу думку, виступи.  У добірці концерти Святослава Вакарчука і Бориса Гребенщикова, гуртів «Без Обмежень» і «Один в Каное».  А також ще шість інших чудових виступів, які чекають вінничани цього року.

Вінниця стала першим містом, де можна наживо подивитися на нову виставку київського майстра Олега Кушніра.

На виставці представлено 21 маску, крім того, їх зобразили ще на 5000 стаканчиках.  Ідея мистецького проєкту зародилась у художника під час подорожі до Південної Африки. Ми поспілкувалися з Олександром Никитюком про африканські ритуали, роль настрою у підборі орнаменту, схожість України з Південною Африкою та дізнались, що не так з онлайн-проєктами й коли у Вінниці з’являться нові мурали.

Меркурій здійснить перехід в знак Зодіаку Овен 4 квітня, і в цей період нас чекає більше спілкування, контактів, ми будемо спочатку говорити, а потім думати.  Різко активізуються сфери суспільства, переміщення, навчання. Люди будуть без зусиль йти на контакт.

Випічка без масла чи сметани, тому підійде навіть тим, хто зараз дотримується посту.  Як каже автор рецепту, виходить кекс дуже м’яким і ароматним та подобається дітям.

У холі Вінницької міської ради відкрили художню виставку картин, які створили 12 дітей з інвалідністю.  А саму виставку традиційно присвятили Всесвітньому дню поширення інформації про аутизм.

Вінницький обласний краєзнавчий музей вирішив познайомити містян зі старовинними поштівками й світлинами нашого краю. Усі їх створили до 1917 року. Екскурс у минуле розпочали з Брацлава.

На сайті збиратимуть традиційні й колоритні рецепти зі всіх куточків України. У рамках проєкту ще мають створити «Інтерактивну гастрономічну мапу України» та першу енциклопедію «Гастроспадщина України — традиції гостинності та культура приготування страв».

keyboard_arrow_up