Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Український борщ у списку 20-ти найсмачніших страв світу. Такою є версія американського видання CNN. Наші кухарі добиваються занесення цієї трави у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У нашій області провели 13 фестивалів борщу. Чи будуть вони мати продовження, запитали в ініціаторки і незмінної організаторки фестивалю Ганни Секрет.

У неділю, 28 лютого, у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться тематична екскурсія Відвідувачів запрошують зазирнути до бабусної скрині та дізнатися багато нового про традиційне вбрання українців Східного Поділля.

Експонатами онлайн-виставки стали 33 документи, пов’язані з життям родини Косачів на Вінниччині. На початку ХХ століття багато з них працювали у місті Могилів-Подільський, про що свідчать архівні записи.

Кожна дитина чекає з нетерпінням свого дня народження, а всі батьки мріють бачити своїх дітей щасливими та організувати для них саму круту вечірку. Ми зібрали в матеріалі компанії які точно знають, що полюбляють діти.  

У неділю, 21 лютого,  відкрилась інтерактивна виставка «Час та буденні речі: з історії годинників». Ознайомитись з експозицією можна буде до 13 червня 2021 року. На відвідувачів чекають унікальні речі з колекції краєзнавчого музею, кав’ярні-музею «Пан Заваркінъ та Синъ», Центру історії Вінниці та волонтерів.

Відомі вінниччани популярності набули, в першу чергу, через свої таланти чи рід дяльності. Журналісти 20 minut.uaд дослідили, чим займаються вінницькі зірки у вільний час, та дізналися про їх несподівані вміння.

На сторінці «Гастрогід Вінниччини» у фейсбуці Олена Павлова розповідає про знаменитих чайоманів, які гостювали на Вінниччині. Сир зі сметаною для Пана Отамана УНР та пироги з грибами для генералісімуса. Чим ще могли снідати видатні особистості? Вінничанка пише, що «продовжує фантазувати, спираючись на цитати та описи життя відомих людей, що в свій час жили в різних куточках Вінниччини»

Щорічний проєкт має на меті відзначення жінок різних галузей, що досягли високих результатів у професійній чи соціальній діяльності та зробили вагомий внесок у розвиток міста та області.

Щозими на Скіфському городищі біля Немирова проходить Міжнародний фестиваль ленд-арту «Міфогенез». У 2021-му йому виповнюється 15 років, та через карантин проєкт перенесли в онлайн-формат. Ми поспілкувалися з куратором «Міфогенезу 2021» Олександром Никитюком, пригадали як все починалось у 2006-му й дізнались про цьогорічні плани. 

keyboard_arrow_up