Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Драйвовий спів Latexfauna, ювілейний концерт «Один в каное» та виступ Boney M. feat Sheyla Bonnick: ми зібрали концерти, які варто відвідати весною.

16 лютого у театрі імені М. К. Садовського пройшов суперфінал Регіонального конкурсу КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2020. За корону Королеви боролись дев’ятеро дівчат, це жінки яким більше як 25 років, переважно заміжні, матусі та професіонали, що відбулись у кар'єрі.

У зверненні пропонують зобов'язати музикантів під час вуличної гри виконувати певні правила. Автор петиції пише, що наразі поліція ніяк не протидіє галасу, що його створюють музичні інструменти та звукопідсилювачі. Ці звуки, на думку чоловіка, негативно впливають на здоров’я. 

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 47 дівчат. Переможниць визначали за результатами онлайн-голосуванням, що проходило на сайті moemisto.ua. Найбільше голосів віддали за 19-річну Діану Самарську. Дівчину підтримало понад триста вінничан.

Шкільні, молодіжні та дорослі команди Вінниці запрошують до 4-го туру Відкритого чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?». Захід відбудеться наступного понеділка, 24 лютого, у Міському палаці мистецтв.

Дві прем'єри готує Вінницький український академічний музично-драматичний театр ім. Садовського навесні. Також планують святкове дійство до Дня театру. Цими та іншими новинами театрального життя з читачами «20 хвилин» поділилася керівник літературно-драматургічної частини Світлана Фицайло.

Vinnytsia Kids Fashion Show – надзвичайна  подія у світі дитячої моди, яка щосезону збирає разом неперевершених дітей та талановитих дизайнерів з усієї країни.

Участь у волонтерських проектах — можливість подорожувати світом майже безкоштовно. Окрім подорожей, маєте змогу отримати досвід та особисто долучитись до розвитку інших країн.

Впродовж останніх років вулиці Вінниці «обростають» муралами. Серед вуличних малюнків — Адам і Єва, замріяні хлопчик та дівчинка, янгол, квіти.  Зібрали для вас у добірку вінницькі мурали, які розташовані в центрі і вважаються візитівками міста. Давайте пригадаємо, хто створив кожний малюнок.

Маєте улюблениця і не хочете з ним розлучатися під час подорожі? Сервіс Taxi2aiport визначив 20 європейських країн, куди можна вирушити з чотирилапим. 

keyboard_arrow_up