Культурний відпочинок

Після того, як соцмережу «Вконтакте» заблокували, перед користувачами постало питання: де тепер можна слухати...

Ані дощ, ані спека, не заважають вінничанам святкувати День Європи; І не дивно, адже у місті сьогодні ну дуже багато...

Сьогодні, 20 травня,перед початком святкування Дня Європи до центру міста в'їхала величезна колона байкерів; Вони...

Протягом дня, 20 травня, під сонцем, вітром та дощем святкували День Європи живі скульптури та фонтани. Міфічні та...

Вчора, 23 травня, з концертною програмою “Нескінченність” виступали діти студії танцю  Шарм-S. Танцюристи нещодавно повернулися з Італії і вже показали, чому навчилися за рік.

Завершували "Ніч Європи" на майдані Незалежності силуети хлопців та дівчат з Чернігова. "Fireflies" - театр тіней, який існує з 2010 року, за сім років артисти неодноразово ставали фіналістами різноманітних телешоу та переможцями конкурсів.

На годиннику 22.00, температура повітря у місті +12, але біля сцени на майдані Незалежності було спекотно. День Європи, який плавно переріс у Ніч Європи вінничани святкували разом з запальними дівчатами "Freedom-jazz".

Фестиваль вуличної їжі розпочався з 14.00 на Соборній. Головна вулиця міста на День Європи наповнилася ароматами диму та польової кухні.

Сьогодні, 20 травня, у Європейському сквері, що біля вежі, реконструктори з “Ордену Сонця” відкрили лицарське містечко; Влаштували справжні бої, варили юшку та дзвонили у дзвони; Подивіться відео та фото з незвичної події

1 червня запрошуємо вінничан та гостей міста на Всеукраїнський Фестиваль краси, талантів та моди «The Best kids of Ukraine 2017»

Добірка фільмів, знятих у Вінниці, починаючи з 1925 року. Більшість з них вдалось знайти у повному форматі. На деяких відео можна роздивитись міські вулиці та навіть впізнати де проходили зйомки.

В травні в Україні розпочнеться четвертий міжнародний кінофестиваль для дітей. В кінотеатрі «Родина» з 27 травня покажуть фентезі-мультфільм «Микита Кожум’яка», французьку стрічку «Життя кабачка» та ще сім всесвітньо відомих фільмів.

19 березня в рамах Фестивалю Народної Пісні, що відбувся в готельному комплексі «Трилогія» по близу Варшави, вокальний ансамбль «VICTORIA» під керівництвом Діани Пташинської відвідав Республіку Польща. 

Від музики – до морозива з часником... Уже зараз про невеличкий Тульчин заговорила вся Україна, адже саме там 4-5 червня пройде перший Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом. Чи використає депресивний район Вінницької області отриманий шанс, ставши першим культурно-економічним дивом України? Поки меценати та політики розмірковують, музиканти вже пакують валізи…