Стрічка, що відгукнеться кожному!
У вівторок, 7 березня, о 19.00 у кінотеатрі «Сінема Сіті» пройде допрем’єрний показ першого і єдиного документального фільму, який охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогоднішніх днів.
Одразу після показу пройде зустріч із творчою групою: продюсером Юрком Іванишиним — ветераном російсько-української війни, офіцером Збройних сил України, та режисером монтажу Петром Цимбалом.
Війна в Україні триває з 2014 року. Спочатку це було АТО, потім ООС. Події розгорталися на Сході. З 24 лютого 2022 року — велика війна, яка не оминула жодної оселі. За цей час з'явилося безліч книг, які розповідають про мужніх воїнів та історії незламності. Ми продовжуємо рубрику «Книги про війну в Україні». Щовихідних публікуватимемо по п'ять книг. До речі, більшість з них написали самі військові.
Відкриття відбулось у 209-ту річницю від дня народження великого Кобзаря Тараса Шевченка, який писав про боротьбу українського народу за свободу та незалежність.
На цих вихідних можна відвідати концерт народного артиста України Степана Гіги і заспівати всім разом «Золото Карпат». Відчути енергетику українського інді-року від гурту «Кімната Гретхен» чи спробувати свої сили в жанрі Імпровізація. І на вас, як, завжди чекають кінотеатри, а також вистави драмтеатру та театру ляльок.
Перший і єдиний фільм, який охоплює весь період російсько-української війни, презентували у Вінниці. З 16 березня стрічка виходить у прокат. Розповідаємо, чому вам варто її побачити.
Стрічка, що відгукнеться кожному! У вівторок, 7 березня, о 19.00 у кінотеатрі «Сінема Сіті» пройде допрем’єрний показ першого і єдиного документального фільму, який охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогоднішніх днів. Одразу після показу пройде зустріч із творчою групою: продюсером Юрком Іванишиним — ветераном російсько-української війни, офіцером Збройних сил України, та режисером монтажу Петром Цимбалом.
Ми підготували для вас кросворд напередодні 8 березня — Міжнародного дня боротьби за права жінок. Це день — нагадування про права жінок, їхню рівність та досягнення. Пропонуємо вам перевірити, чи знаєте ви щось про відомих вінничанок?
На щастя, у нашому місті збереглися будинки дорадянської доби. Саме їхній фасад, у переважній більшості, прикрашають цікаві декоративні елементи. Ми обійшли всю центральну частину Вінниці та знайшли найцікавіші, на нашу думку, архітектурні деталі. На деякі із них ви точно ніколи не звертали увагу.
«В місті гарних людей і фонтанів Я знаю: ти точно, ти точно не спиш…» Нова прем’єра від нашого земляка, талановитого і надзвичайного Сергія Асафатова, як переконані вінничани, зовсім не про французьку столицю, а про наш вінницький Париж.
Багато часу ми проводимо на роботі. Божевільний ритм сучасного життя часто не дозволяє нам повноцінно харчуватися в обідню перерву. Добре коли є можливість принести обід з дому, та не у всіх це виходить, і більшості з нас доводиться задовільнятись перекусами. Користь правильної та здорової їжі неможливо переоцінити, і важливий момент — їжа має приносити задоволення. Сайт 20minut.ua підготував для вас огляд закладів, які пропонують вінничанам смачно пообідати з користю для здоров'я і в приємній атмосфері.
Вінничанам пропонують урізноманітнити березневі вікенди завдяки відомому музейному проєкту «Заходи вихідного дня».