Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Партнер рубрики Культурний відпочинок

У Вінниці триває виставка під назвою «Постачальник щастя». На ній виставлені роботи художниці Євгенії Гапчинської.

Наприкінці кожного місяця редакція RIA/20minut разом із літературознавцем та координатором подій у Книгарні “Є” Олександром...

Дев'яності ознаменувалися справжнім бумом нових імен в українській музиці. Хтось з них став яскравою та довговічною зіркою,...

Гігантські саксофон, контрабас, рояль, гітара і акордеон вже чекають! Нові арт-об’єкти й мурали настільки вражаючі, креативні...

Протягом 2018-го року RIA/20minut разом із літературознавцем та координатором подій у Книгарні “Є” Олександром Вешелені складали щомісячну добірку з п’яти книжок, які радили до прочитання. Переглянувши усі добірки редакція відібрала п’ятірку найкориснішого чтива.

Фінал Вінницької Ліги сміху сколихнув все місто зірковим десантом гумористів, які приїхали підтримати та зіграти на одній сцені з молодими, кмітливими та перспективними молодіжними командами.

До Вінниці привезли понад два десятки різноманітних створінь з металу, які можуть танцювати, розвозити цукерки та лякати. Серед них Бамблбі, ВОЛЛ-І та Йода

Відчуття щастя – це просто хімія. Хімія? Пробірки, колби, реторти, таблиця елементів і борода Менделєєва?..  

Сімейний ресторан «TerraMare» протягом двох місяців проводив розіграш призів та збирав анкети відвідувачів. І в результаті розіграв не один десяток подарункових сертифікатів. Як проходив розіграш та що виграли вінничани?

У суботу, 12 січня, о 18:00 на «Інтері» - прем'єра 8-серійної французької комедії «Знайомство з батьками» (оригінальна назва - Les Chamois).

В воскресенье, 13 января, в 17:00 на телеканале «Интер» – премьера одного из самых обсуждаемых и самых успешных современных сериалов, 7-серийной американской драмы «Большая маленькая ложь» (англ. Big Little Lies).

Про те, як міністерство культури підтримує вітчизняний кінематограф, розповів міністр Євген Ніщук.

Роботи художників та скульпторів з гучними іменами та дитячі малюнки можна подивитися в одному місці. У Вінниці в Експоцентрі Торгово-промислової палати відкрилася традиційна виставка «Арт-Галера».

Ресторанно-розважальний комплекс «RiverCity» - це абсолютно унікальний, мультиформатний заклад, який об'єднує в собі ресторан, караоке-клуб та паб.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up