Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Чи повернуть нові зміни до Вінниці концерти знаменитих артистів і чи відбудеться цього року головний музичний бренд міста – міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST, на якому цього року з ексклюзивним концертом має виступити син легендарної Елли Фіцджеральд?

В оксамитовий сезон для українців, і вінничан зокрема, будуть доступними сім країн: Болгарія, Туреччина, Єгипет, Албанія, Чорногорія, Хорватія та Домініканська республіка. Клімат восени тут сприяє гарному відпочинку. Деякі з цих країн вимагають тестування на коронавірус, інші — запрошують на курорти без додаткових вимог.  Правила можуть змінитися в будь-який момент, в залежності від епідеміологічної ситуації, — говорять в туристичних агенціях Вінниці.

Всеукраїнський фестиваль ремесел "Дунстан-2020" відбудеться 19-20 вересня в селі Стадниця під Вінницею. Саме тут розташований Центр ремесел "Дунстан", у якому відтворено легенди і розваги середньовічної Англії в поєднанні зі старовинними українськими традиціями.

Сьогодні 12 вересня, 83-й театральний сезон відкрив Вінницький академічний театр ляльок. На маленьких глядачів чекали улюблений герой Буратіно і вистава «Золотий ключик». Чи ввели карантинні обмеження у ляльковому театрі?

День народження Вінниці цьогоріч проходитиме online. Усе через небезпеку коронавірусу.  Вінничан запрошують долучитися до відзначення свята, не виходячи з дому. Уже оприлюднили афішу заходів. Стартує святкування з 10 вересня.

Завтра, 10 вересня, в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбудеться урочисте відкриття 87-го театрального сезону. Розпочнеться сезон святковим концертом «Магія театру». Якими постановками ще здивують митці, і як працюватиме театр в умовах карантину, — дізнавалися наші журналісти.

День відкритих дверей в Центрі ремесел "Дунстан" відбувся в минулу суботу, 5 вересня.

Після майже шестимісячної перерви через пандемію вінницька обласна філармонія відновлює свою роботу.  На вересень та жовтень вже запланований ряд концертів, які вінничани зможуть відвідати, але дотримуючись певних обмежень.  Поговорили з художньою керівницею філармонії про їхні концертні плани та особливості роботи під час карантину.

Під час святкування Дня міста (в онлайн-форматі) відбудеться, зокрема, презентація першого офіційного туристичного путівника Вінниці. Розповідаємо, як його та інші приємні речі можна отримати у подарунок. 

День відкритих дверей у Центрі ремесел «Дунстан» відбудеться 5 вересня.

keyboard_arrow_up