Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Партнер рубрики Культурний відпочинок
photo_camera play_circle_filled

Не так давно на Південному Бузі з'явилися люди на чудернацьких дошках і з веслами в руках. Зі сторони може здатися,...

Протягом дня 28 червня RIA разом з величезною кількістю гостей святкували 25-річчя газети. Погода посприяла, і територія...

Пройшло 2 роки з моменту відкриття Мотузкового парку біля Вишенського озера. За цей час парк став одним із популярних...

У Вінниці на цьому тижні пройде родинний фестиваль «Сонях». Гостям заходу обіцяють цікаву програму. Долучитися може кожен.

Пісня називається «Цілий світ» і розповідає історію двох закоханих, які вирішили не марнувати свого часу і присвятити його одне одному. 

У суботу, 21 липня, о 21:20 в програмі «Великий бокс» на телеканалі «Інтер» дивіться пряму трансляцію вирішального поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS).

Саме 4 серпня у заміському комплексі «Butterfly» вдруге пройде яскраве та запальне шоу за участю найкрасивіших та сексуальних дівчат міста  – Міss Bikini 2018.

Якщо пам'ятаєте про 50-ту річницю від дня народження Кузьми Cкрябіна, якщо готові підспівувати його щирим пісням, якщо вірити, що його ідеї не мають померти, купуйте квитки та приходьте 20 вересня, о 19.00, у Вінницький «Будинок Офіцерів» на концерт «Скрябін: Андрій Кузьменко – 50 років від дня народження».

Спека у Вінниці Вас втомила і освіжитися просто необхідно? На вулиці вже середина літа, а Ви ще не відкрили купальний сезон? Ви шукаєте нове та круте місце для Вашого відпочинку? У нас для ВАС є чудові новини!

Поки на вулиці декілька днів бушувала холодна злива, у «Галереї ХХІ» 30 червня відбулася «Exhibition of Vinnytsia»  — один з найбільш теплих та затишних заходів за останній час. Це була перша виставка-аукціон, де молоді художники продавали свої роботи. Про то, як це було, — наш репортаж.

Якщо раптом ще не визначилися, як провести вечори вівторка і четверга, допомогти в цьому зможуть Катерина Калитко і Анастасія Сніжна.

​​​​​​Жанр стендап-комедії набирає обороти, і вінницькі гумористи не відстають від модної течії. Вже рік в місті проходять вечірки Grand Stand Up. І за цей час з'явилася неабияка кількість прихильників цього напряму. 

Наприкінці кожного місяця редакція RIA/20хвилин разом із літературознавцем та координатором подій у Книгарні “Є" Олександром Вешелені відбирає п’ять книжок, які на нашу думку варто прочитати. У цій добірці ми зібрали твори Андрія Цаплієнка, Тетяни Сидоренко, Майкла Бьорда, Білла Брайсона та Зірки Мензатюк.

Михайло Лошак — вінницький художник, життя і творчість якого пов'язані з містом від дня народження — 1 червня 1918 — і до 1996 року, коли він виїхав до США. Частину колекції, яка зберігається в художньому музеї, вінничани можуть побачити там же, на невеликій виставці «У просторі Вінниці», яка відкрилася 21 червня з нагоди 100-річного ювілею від дня народження художника.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up