Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Новий музичний експеримент культового українського  гурту «Танок на Майдані Конго» із захопленням зустріли вінничани. Теплий акустичний вертеп приїхав до Вінниці на Водохреща. Традиційно душевний, наповнений шаленою енергетикою виступ шанувальники супроводжували оплесками та довго не відпускали кумирів зі сцени.

15-й рік поспіль роль видатного земляка Степана Руданського виконує Василь Островський. У неділю,19 січня, актор виступив в обновці на Всеукраїнському святі з нагоди 186-ї річниці видатного гумориста. На святі вручили літературну премію імені Руданського.  На площі у центрі Калинівки звучала пісні, музика, гуморески. Цей день у країні був сумний день, бо прощалися із загиблими у збитому літаку. Хоча б згадати про них і висловити співчуття рідним – варто було.

Відома своєю втечею з паркового зоодворику мавпа Маша народила дитинча.  Новоспечена матуся місяць не випускає малечу з рук, тому не визначили стать первістка.  Наша журналістка побувала в гостях у господарів зоодворика та розпитала про все господарство.

Сьогодні на Вишенському озері, як і щороку, вінничани купалися в крижаній воді. Зібралося чимало люду, всі спілкувались, слухали музику та пірнали.  Цьогоріч вперше до купання приєднались люди з обмеженими можливостями.

Порівнюємо ціни, сюжети та чи дійсно гроші варті того, аби їх витрачати на подібні розваги.  Також ми розпитали жителів міста про їх ставлення до квест-кімнат.

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреще. Традиційно, цього дня вінничани масово вирушають на водойми, щоб зануритись у крижану воду. Де стрибають у крижану ополонку і як підготуватися до купання у йорданській воді?

У нашому місті є кілька басейнів, де можна поплавати взимку.  Що потрібно принести з собою та чого очікувати на місці?

Щороку в Україні на Водохреще люди пірнають у крижану воду. Більшість вважає, що таким способом можна очиститися від гріхів. Православна церква України розповіла, чому це не так та як варто ставитися до купання.

Виртуальной реальностью или Virtual Reality (VR) называется мир, созданный при использовании технических средств, который передается человеку через органы чувств: слух, осязание, зрение и так далее. Благодаря VR-технологиям можно полностью или практически целиком заблокировать реальный мир, погрузив пользователя в цифровую вселенную.

У Подільському зоопарку живе представник родини Яструбових. 

keyboard_arrow_up