Фотоконкурс

person 0 0 visibility 306 chat_bubble 0

20minut.ua та ресторан «Тифліс» розпочинають традиційний конкурс «Ідеальна пара Вінниці».

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно натиснути кнопку “Взяти участь”, заповнити усі вказані поля, написати розповідь про історію вашого кохання та прикріпити свою фотографію з коханою людиною. Вік учасників необмежений!
Вимоги до фото: формат jpg, мінімальний розмір 580. До кінця дня фото та інформація про вас з'являться на сайті.  

До речі, щодо «написати розповідь про історію кохання».  Вона не обов’язково має бути великою.  Можете розказати, де познайомились, скільки часу ви разом, в решті решт освідчитись в коханні, якщо досі цього не зробили. Але не забудьте вказати, як звати вашу/вашого кохану/коханого та вік. Якщо ж у вас є натхнення і ваша кохана (коханий) заслуговують на поему – будь ласка – ніяких обмежень у кількості тексту немає.

Розміщувати свої світлини та love story можете до 11 лютого включно. Голосування стартує 3 лютого, і закінчиться 12 лютого о 12.00.

Пара, що набере найбільшу кількість голосів, отримає сертифікат вартістю 1000 гривень на романтичну вечерю від нашого партнера ресторану «Тифліс»

Бажаємо успіху!

Конкурс для жителів Вінниці та Вінницької області.
Редакція ретельно перевірить усі фото на відповідність до умов конкурсу та голоси учасників на наявність "накруток".
Тож будьте чемними, і дотримуйтесь правил.
Нагадуємо - у конкурсі не можуть брати участь читачі, які протягом останніх 6 місяців перемагали у одному із попередніх конкурсів.

Голосування завершиться через
00 00 00 00
днів годин хвилин секунд
person 83 5722 visibility 220437 chat_bubble 0

Новий мистецький проєкт «Обличчя Вінниччини» претендує стати першим відкритим регіональним конкурсом. Конкурс має на меті сформувати у молодих вінничан усвідомлення того, що справжні людські цінності мають базуються на духовності та інтелекті. Він покликати сформувати образ молодого успішного вінничанина, який докладає максимум зусиль, щоб розвивати себе і прославляти свій регіон. Участь у конкурсі можуть брати усі охочі дівчата і хлопці. Єдина умова – вік від 16 до 30 років. Фінал конкурсу відбуватиметься наприкінці лютого у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. Садовського. 12 конкурсантів представлятимуть себе і свої таланти і перетворять хвилюючий конкурс на феєричну шоу-подію. Усі фіналісти будуть відзначені номінаціями, жоден не залишиться без подарунку від спонсорів.

keyboard_arrow_up