Фотоконкурс

Голосування завершиться через
00 00 00 00
днів годин хвилин секунд
person 35 457 visibility 11983 chat_bubble 131

14 жовтня – дата, яка наскрізь просякнута героїзмом та мужністю нашого народу. Адже цей день вирізняється відзначенням декількох свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників та захисниць України й Дня Українського козацтва.  

Кожен українець чи українка з дитинства чули багато розповідей і казок про сміливих козаків, які обов’язково долали велике зло й неодмінно перемагали ворога. Про славетний козацький рід співається навіть у найголовнішій пісні нашого народу – державному гімні.

Пропонуємо вінничанам взяти участь у конкурсі малюнків і розказати свою захопливу історію “Як козаки Україну захищають”.

УМОВИ:

Надсилайте Ваші малюнки та майте можливість отримати подарунки від партнера Мережі магазинів української м'ясної продукцій "Імперія м'яса". Малюнки, що наберуть найбільшу кількість голосів - отримують сертифікати на продукцію партнера.

1 місце - сертифікат на 1000 грн
2 місце - сертифікат на 500 грн
3 місце - сертифікат на 500 грн 

Як взяти участь:

Для того, щоб завантажити фотографію, треба натиснути синю кнопку "Взяти участь". Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані.
Звертаємо увагу: ваше фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Стартуємо 27 вересня. З цього дня приймаються малюнки на конкурс.
Завантажити їх можна до 14 жовтня 2022 року.
Голосування розпочнеться 3 жовтня і триватиме до 24:00 17 жовтня 2022 року.

Як проголосувати:

Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати». Автори фото, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають подарунки від партнера конкурсу:

Детально про правила участі у фотоконкурсі читайте тут 

keyboard_arrow_up