Фотоконкурс

Голосування завершиться через
00 00 00 00
днів годин хвилин секунд
person 105 1074 visibility 36049 chat_bubble 256

20minut.ua та торгова марка «Trendy Nails» оголошують конкурс «Ідеальний манікюр». Конкурс продовжено до 1 липня!

На численні прохання наших читачів ми продовжуємо можливість проголосувати за найкращі фото ще на тиждень!. Голосування закінчиться 1 липня о 12:00!

Успіхів та перемоги учасницям! 

Знову у всіх красунь Вінниці з'являється можливість похизуватись своїми ідеальними нігтиками та виграти подарунки!

Прийняти участь у конкурсі дуже просто. Натискайте кнопку “Взяти участь”, заповнюйте усі вказані поля та додавайте обране вами зображення. 
Вимоги до фото: формат jpg, мінімальний розмір 580 пікселів. На фото має бути зображення ваших нігтиків без рекламної інформації такої як: номери телефонів, логотипи чи використані для створення манікюру матеріали. До кінця дня ваше фото з'явиться на сайті.

Розміщувати фото можете до 22 червня, з 7 червня стартує голосування, яке закінчиться 1 липня о 12:00.

Три учасниці, фото яких наберуть найбільшу кількість голосів, отримають подарунки від нашого партнера ТМ «Trendy Nails».

Подарунки для переможниць :

1 місце - отримає сертифікат на покупку продукції «Trendy Nails» на 1000 грн + картка на постійну знижку 10% на продукцію «Trendy Nails».
2 місце - отримає сертифікат на покупку продукції «Trendy Nails» на 500 грн + картка на постійну знижку 10% на продукцію «Trendy Nails».
3 місце - отримає сертифікат на покупку продукції «Trendy Nails» на 300 грн + картка на постійну знижку 10% на продукцію «Trendy Nails».

Бажаємо удачі!

 


Торгова марка «Trendy Nails» - це молодий український бренд, що спеціалізується на виробництві матеріалів та інструментів для нейл-дизайну. 
«Trendy Nails» - безмежні можливості для нейл арту.

Вся продукція ТМ «Trendy Nails» розроблена на основі багаторічного досвіду в сфері нігтьової естетики, з урахуванням найсучасніших тенденцій і побажань клієнтів.
Продукція виробляється на сучасному заводі в Німеччині, а якість німецьких продуктів завжди було на вищому рівні.

Посилання на сайт та соцмережі:
http://www.trendynails.com.ua/
https://www.facebook.com/trendynails.ua/
https://www.instagram.com/trendynails.ua/?hl=ru


Конкурс для жителів Вінниці та Вінницької області.

Редакція ретельно перевірить усі фото на відповідність до умов конкурсу та голоси учасників на наявність "накруток". Будьте чесними!

Увага! 
На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: в конкурсі не можуть брати участь читачі, які протягом останніх 6 місяців перемагали у одному із попередніх конкурсів.

keyboard_arrow_up