Фотоконкурс

person 21 0 visibility 1641 chat_bubble 0

20minut.ua разом з ветеринарною клінікою «Айболит» проводять фотоконкурс «Найкращий кіт».

Оголошується конкурс краси серед вінницьких котів, кішечок і кошеняток, а можливо навіть тигрів! Ваш пухнастик найкращий, найрозумніший, наймиліший? Досить самим милуватися таким скарбом! Беріть участь у нашому конкурсі і вашого улюбленця (чи улюбленицю) побачать тисячі людей! Крім того ви можете виграти чудові призи для вашого муркотуна від нашого партнера ветеринарної клініки «Айболит».

Взяти участь дуже просто. Натискайте кнопку “Взяти участь”, заповнюйте усі вказані поля та додавайте фотографію вашого котика. Вимоги до фото: формат jpg, мінімальний розмір 580 пікселів. До кінця дня фото з'явиться на сайті. 

Розміщувати фото можете до 8 липня, з 1 липня почнеться голосування, яке закінчиться 9 липня о 12:00.

Три учасники, фото яких наберуть найбільше голосів, отримають подарунки від нашого партнера ветеринарної клініки «Айболит».

Переможці отримають:

1 місце - сертифікат на безкоштовне ветеринарне обслуговування на 1 рік у ветеринарній клініці «Айболит»
2 місце - сертифікат на протипаразитальний захист на 1 рік у ветеринарній клініці «Айболит».
3 місце - сертифікат на протипаразитарний захист на 1рік у ветеринарній клініці «Айболит».

Конкурс для жителів Вінниці та Вінницької області.

Редакція ретельно перевірить усі фото на відповідність до умов конкурсу та голоси учасників на наявність "накруток". Будьте чесними!

Увага! 
На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: в конкурсі не можуть брати участь читачі, які протягом останніх 6 місяців перемагали у одному із попередніх конкурсів.

 

Голосування завершиться через
00 00 00 00
днів годин хвилин секунд
person 28 457 visibility 15561 chat_bubble 119

20minut.ua разом з магазином канцтоварів «Скрєпка» оголошують конкурс «Маленький випускник».

Відгуляли перший випуск свої дитини, попрощавшись з дитячим садочком? Не баріться і беріть участь у конкурсі «Маленький випускник». 
Ви отримаєте можливість виграти сертифікат на 1000 грн на рюкзаки та канцтовари до школи для свого майбутнього першокласника від магазину канцтоварів «Скрєпка».

Натискайте кнопку “Взяти участь”, заповнюйте усі вказані поля та прикріплюйте фотографію своєї дитини з випускного балу в дитячому садочку. 
Вимоги до фото: формат jpg, мінімальний розмір 580. До кінця дня фото з'являться на сайті.

Розміщувати свої фото можете до 30 червня, з 22 червня стартує голосування, яке закінчиться 2 липня о 12.00.

Малюк, який набере найбільше голосів - отримає сертифікат вартістю 1000 гривень на рюкзаки та канцтовари від нашого партнера магазину канцтоварів «Скрєпка».

Бажаємо удачі!

Конкурс для жителів міста Вінниці та Вінницької області.

Увага! 
На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: в конкурсі не можуть брати участь читачі, які протягом останніх 6 місяців перемагали у одному із попередніх конкурсів.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up