Без газу тисячі осель. У Хмільнику невідомі перекрили засувки на газопроводі

Без газу тисячі осель. У Хмільнику невідомі перекрили засувки на газопроводі
  • Хуліганські дії залишили тисячі людей без газу. Окрім того, невідомі пошкодили одну із засувок, чим спричинили витік газу.

Чотири тисячі квартир Хмільника та дев'ять сіл Хмільницького району залишились без газу через хуліганські дії. Про це у фейсбук повідомляє Вінницягаз.

У повідомленні зазначають, що близько 18 години 24 квітня у місті Хмільник «невідомі особи здійснили самовільне втручання в роботу газорозподільної мережі — перекрили дві засувки на газопроводах, з них одну пошкодили, спричинивши витік газу». 

Окрім жителів Хмільника, нині без газу села Крутнів, Лелітка, Голодьки, Стара Гута, Вербівка, Вугли, Лозова, Педоси та Думенки.

— «Вінницягаз» в екстреному порядку здійснює аварійно-відновлювальні роботи. На місці події для відновлення газопостачання споживачів працюють 70 фахівців. Задіяні аварійно-диспетчерські служби Хмільницької, Калинівської, Козятинської та Літинської дільниць компанії, — йдеться у повідомленні газовиків. — Залучена поліція для фіксації даного випадку, з'ясування обставин самовільного втручання та встановлення осіб зловмисників. 

Подати газ обіцяють сьогодні, 25 квітня. Але для відновлення подачі газу фахівці «Вінницягаз» мають потрапити у кожну квартиру, аби перевірити відсутність витоків.  

— Подібні самовільні втручання в роботу газорозподільної системи розцінюються як хуліганські дії та тягнуть за собою адміністративну відповідальність, а також відшкодування заподіяних збитків, — підкреслюють у Вінницягаз.

Також відзначимо, що цієї ночі були заморозки. Місцями стовпчики термометрів у Хмільницькому районі показували -2. Тому місцеві мешканці сиділи не лише без газу, а й у холодних хатах, які не могли без палива обігріти.

 

Читайте також:

Аеропорт без Мазурця та вирок Малєцу: важливе за 24 квітня на 20minut.ua

Зійшлися «лоб у лоб». На Немирівщині сталася смертельна аварія

Коментарі (10)
  • Andrij Kostanda
    Хто в домі хазяїн
  • Юрий Бондарук
    ))) Хмільник подав приклад, зараз почнеться повсюди
  • Андрій Гребенюк
    Самі перекрили для того щоб добратися до лічильників бо люди не пускають цих злодіїв в свої оселі то вони придумали гарну схему!!!
    Евгений Билан reply Андрій Гребенюк
    Підтримую повністю! Газове ще ті бандюги.
  • Читач48
    та ладно! кто перекрыл газ?самовильне втручання? во ржач!. сами ушлетки набокопорили
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 квітня, які ви могли пропустити 19:52 Заморозки та штормовий вітер чекають на вінничан наприкінці квітня. Детальний прогноз на робочий тиждень 19:36 Чемпіонат України із Зендокай Карате-до присвятили пам’яті тренера Віталія Гнатовського photo_camera 19:20 Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 18:09 Що відзначаємо у травні 2026: зберігайте календар важливих дат, щоб нічого не пропустити 17:14 Понад два мільйони українців уже скористалися програмою кешбеку за пальне. Скільки можна заощадити 17:03 Браконьєр із Хмільницької громади заплатить 81 тисячу гривень за незаконний вилов риби 16:12 Укрзалізниця змінює ціни на квитки: хто платитиме більше і як заощадити 15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду» 12:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:15 Сорок років після вибуху на ЧАЕС. У Вінниці провели мітинг-реквієм на честь ліквідаторів photo_camera 11:42 Негода на Вінниччині валить дерева та зносить зупинки. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 Живлення відновили та почали наповнювати систему — коли у вінничан з'явиться вода 10:00 «КамАЗи завантажені, люди стривожені»: як село тікало від радіації Чорнобиля 09:12 Програму «Доступні ліки» суттєво розширять. Що зміниться для вінничан уже в травні 08:09 Минає 40 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС: трагедія 26 квітня, що відгукується досі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up