Помаранчева погодна зона. Українців попереджають про сильні заморозки

Помаранчева погодна зона. Українців попереджають про сильні заморозки
  • На три дні в Україні прогнозують сильні заморозки. По всій країни оголосили два рівні небезпеки: жовтий та помаранчевий.
  • Вінниччина у помаранчевій зоні — це другий рівень небезпечності погодних умов, який несе реальну загрозу для населення.

Вранці місцями по області стовпчик термометра показував -2. Зберігається рвучкий та холодний вітер. Рятувальники відзначають, що це лише початок і така погода втримається на три дні.

— Увага! Попередження про заморозки в Україні, — повідомляє ДСНС. — Вночі 25-27 квітня в Україні, крім півдня, очікуються сильні заморозки у повітрі 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий), у південних областях — заморозки на поверхні ґрунту 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий).

II або помаранчевий ступінь небезпечності — погодні умови небезпечні, несуть реальну загрозу для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Рекомендується проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ. 

Саме до помаранчевого рівня потрапила наша область. Така ж картина у більшій частині країни:

 

Читайте також:

ВІДЕО ДНЯ. У Вінниці стартував літній спортивний сезон 2021 з дріфтингу

Приматів та сурикатів з Подільського зоопарку перевели у відкриті вольєри

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (24)
  • Светлана Кривоносова
    Ви ,автори,самі хоч читаєте те що пишите?
  • Алинка Решетняк
    Серьезно? Вы ещё неделю назад тоже говорили будут заморозки ну и где?
  • Наталья Литвин
    Шо за бред
  • Лиля Лавриченко
    Абрикос зацветает заморозки,черёмуха цветёт заморозки и так каждый год,это природно,а не аномально
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду» Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 12:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:15 Сорок років після вибуху на ЧАЕС. У Вінниці провели мітинг-реквієм на честь ліквідаторів photo_camera 11:42 Негода на Вінниччині валить дерева та зносить зупинки. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 Живлення відновили та почали наповнювати систему — коли у вінничан з'явиться вода 10:00 «КамАЗи завантажені, люди стривожені»: як село тікало від радіації Чорнобиля 09:12 Програму «Доступні ліки» суттєво розширять. Що зміниться для вінничан уже в травні 08:09 Минає 40 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС: трагедія 26 квітня, що відгукується досі 21:00 У Вінниці попрощалися з відомою викладачкою педуніверситету Ларисою Валендюк 20:28 Ніч на вокзалі, квіти та сльози щастя: у Хмільнику зустріли звільненого з полону захисника Андрія Гендегу photo_camera 20:02 Через несправний тостер на Келецькій вигоріла кухня в багатоповерхівці 19:22 Аварія на Скалецького. Через зіткнення з BMW автівка опинилася на даху play_circle_filled 19:11 Як школи мають реагувати на булінг? Ми запитали вінничан 18:42 У Стрижавці затримали п’яну водійку, рівень алкоголю в крові якої перевищував норму в 12 разів 17:35 Сидр за грантові мільйони та гірчиця для французів. Як вінницька харчосмакова фабрика розширює виробництво photo_camera 16:24 Майже 5600 штрафів за місяць. Нові камери автофіксації виявили «рекордсмена», що летів містом 180 км/год
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up