Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА
063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (14168)

У наступному місяці очікується три слабкі магнітні бурі. Вони можуть негативно вплинути на метеозалежних людей. У такі дні радять менше фізично працювати, більше пити води, а також відмовитись від поїздок. 

Синоптики та рятувальники попереджають про погіршення погодних умов. Також зазначають, коли похолодає.

Тепер на роботу чи навчання тільки через військкомат. Призовникам, які ухиляються від служби, загрожують штрафи — більші у кілька разів, ніж раніше.

У жовтні 2020 року під знеструмлення від «Вінницяобленерго» потрапляє ряд вулиць. Їх мешканці без світла сидітимуть по дев'ять годин: з 8.00 до 17.00. 

Два дні правоохоронці перевіряли людні місця та виявляли факти вживання неповнолітніми алкоголю. Також перевірки стосувалися куріння дітьми у громадських місцях.

Чекають на Зеленського завтра, 29 вересня. Відзначають, що це робоча поїздка, але деталей не розголошують.

Завідувач кафедри програмного забезпечення ВНТУ, професор Олександр Романюк першим в Україні нагороджений орденом «For merits in science, culture and art». Це не єдина його відзнака.

Вінницькі житлово-комунальні підприємства готуються до зими.   Кожне підприємство прозвітувало про свій стан та готовність. До опалювального сезону, кажуть, готові. Вистачає і солі для боротьби з ожеледицею.

На початку місяця з'явилась петиція, у якій вінничанин просив на час карантину обмежити безкоштовний проїзд для пенсіонерів. На думку автора, літні люди просто катаються або «їдуть поштовхатись на базарі». Під нашою новиною про це зібралося майже 500 коментарів. Більшість читачів не підтримала автора звернення. Але за петицію все ж проголосували 354 людини з 350 необхідних. Сьогодні, 28 вересня, мерія дала відповідь на звернення. Що вирішили?

Військовий комісар підробив документи та допоміг вінничанину оминути армійську службу. Махінації не залишилися не поміченими. Воєнкому оголосили підозру.

keyboard_arrow_up