Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА
063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (17149)

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 18 жовтня до сьогодні.

Настає час сприятливий для створення стратегічного плану на найближчі два місяці, поставлення реалістичних завдань. Хтось знайде кохання, одружиться. А дехто отримає хороше фінансове надходження. Що ще новий тиждень принесе знакам Зодіаку, чого чекати та як оминути неприємностей?

У Хмільницькому районі встановили скляну будку з книгами. Тепер кожен охочий може безкоштовно взяти з неї друковане видання.

Мешканці ряду будинків сидітимуть дев’ять годин без світла. Які адреси потрапляють під знеструмлення «Вінницяобленерго» 25-31 жовтня?

Злочинці займалися нелегальним збутом в Україні вогнепальної зброї іноземного виробництва. Чоловіків викрили у 2017 році, а у 2021 — засудили.

Спеціалісти МОЗ розповіли, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області. Понад 100 хворих дітей довелося госпіталізувати.

У Вінниці впродовж 2021 року облаштували 267 паркомісць на 19-ти прибудинкових територіях. Роботи виконувалися у співфінансуванні.

Сьогодні, 24 жовтня, Міністерство охорони здоров'я оновило карту зон адаптивного карантину в Україні. В яких зонах знаходяться регіони та яка ситуація на Вінниччині — у матеріалі.

У Подільському зоопарку з літа роблять заготовки корму для тварин. Останнім підвезли кормовий буряк.

Українець Ілля Нижник виграв турнір у США. Хлопець уродженець міста Вінниця. Це уже не перша його перемога на шахових турнірах.

keyboard_arrow_up