Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА
063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (13518)

Жінка у момент отримання травм лежала у ліжку. Медиків на допомогу викликала дитина потерпілої, яка і стала свідком події.

У Крижопільському районі в аварію потрапило четверо людей. Двоє із потерпілих діти 4 та 9 років.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 13 липня. Наразі в області зафіксовані 2122 випадків. +25 нових за добу. Від недуги вже одужала 1553 людей, також є 531 активний хворий. 

Сьогодні, 13 липня, у місті відключили воду за дев'ятьма адресами. Дві з них без послуги уже не один день.

Сьогодні, 13 липня, повідомили про новий летальний випадок від ускладнень, спричинених коронавірусом. В області уже 38 смертей від недуги. Померла жінка 62 років з Крижопільського району.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 13 липня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 54 тисячі. За добу виявили 612 нових випадків по країні, з них 25 на Вінниччині.

Цього дня у різні роки сталося чимало подій. Про головне 13 липня у матеріалі.

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 29 червня до сьогодні.

В міському аеропорту пройде концерт гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ». Захід називають безпечним, адже усі глядачі будуть у своїх авто.

Вікно було розташоване на третьому поверсі. Тварина приземлилася на балкон поверхом нижче та застрягла там.

keyboard_arrow_up