Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА
063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (18765)

Цьогоріч вінницькі пляжі офіційно не прийматимуть відпочивальників. Початок їх роботи відтермінували.

У Вінниці з початку війни у Вінниці тимчасово перестали штрафувати водіїв за паркування у невідведених для цього місцях. З 17 березня 2022 року процедуру частково відновили, а з 4 квітня — повністю. Нині інспектори уже склали постанов на понад три мільйони.

У лікувально-діагностичному центрі Вінниці почали проводити діагностику ефективності підтримуючої терапії. Усі дослідження безкоштовні для людей з пересадженими органами. Раніше такі перевірки проводилися лише у Києві.

Синоптична картина завтра трохи різнитиметься від сьогоднішньої. Холоднеча покине частину території країни, але залишиться сильний вітер та місцями пройдуть знову дощі.

В черговий раз зросла ціна на скраплений газ у мережах АЗС. У період з 17 по 18 травня за літр газу у середньому правили 36, 39 гривні. Вартість збільшилася на 1,15 гривні.

Військовий Олександр Гончарук загинув смертю Героя 12 травня у бою із рашистськими окупантами, прикривши собою вісьмох побратимів. Захиснику було 40 років.

Поліція опублікувала фото чоловіка та просить допомогти його розшукати. Кажуть, що він може знати потрібну їм інформацію. 

Жахливий злочин стався на Вінниччині. Дорослий чоловік познущався з дитини, яку знає з народження. Суд був невблаганний та виніс злочинцю сурове покарання.

Закладчика зловили у Вінниці. Злочинець розповів, де вже встиг заховати наркотики. Їх поліцейські оперативно вилучили.

Завтра, 19 травня, відзначають Всесвітній день вишиванки. З цієї нагоди кінотеатр Родина запрошує на мистецький захід «Вишиванка — генетичний код нації».

keyboard_arrow_up