Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА
063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (12740)

Під знеструмлення від «Вінницяобленерго» протягом 30 березня-5 квітня потрапляє ряд вулиць. Їх мешканці без світла сидітимуть по дев'ять годин: з 8.00 до 17.00.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 28 березня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані щодо ситуації з коронавірусом в країні. Ще ввечері 28 березня в Україні було зафіксовано 356 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, нині - 418.

В період карантину варто утриматися людних місць, серед яких і церква. Та це не значить, що служіння варто ігнорувати та не відвідувати. Спасо-Преображенський кафедральний собор для того, щоб усі бажаючі змогли долучитися до служби, почали проводити її онлайн.

У ніч з 28 на 29 березня Україна перейшла на літній час.  Сьогодні вихідний та ще й карантин, тому дуже легко збитися в часі. Ми нагадуємо про переведення годинника, звіртеся з нами і ви.  

Дата 29 березня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. У матеріалі знайдете традиції та прикмети на цей день, а також, що не можна робити.

В Україні 17 днів тому оголосили карантин через пандемію коронавірусу. Ми зібрали важливі новини 28 березня, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

Районні лікарні отримали партії медичних засобів. Серед них експрес-тести, маски та респіратори. 

Головний лікар дитячої обласної лікарні розповів, що маски, які шиють не у фабричних умовах, можуть нести загрозу. Він дав поради, як уникнути небезпеки.

Водіям в’їхати у місто можна буде з київського, немирівського та хмельницького напрямків.  Обмеження набирають чинності з 20.00 сьогодні, 28 березня.

keyboard_arrow_up