Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА
063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (21098)

Служба безпеки України завадила спробам російських спецслужб порушити суспільно-політичну стабільність в країні під час війни. Внаслідок спецоперації у Києві та ще шести регіонах України СБУ зупинила діяльність підпільних організацій, що називали себе «комуністичною партією радянського союзу».

Вікторія Верецька з Вінниці пішла з дому 18 березня та не повернулася. Дівчина не виходить на зв'язок. Допоможіть її розшукати.

Генеральний штаб ЗСУ розповів, як пройшла минула доба на фронті. російська федерація продовжує вести наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Протягом минулої доби наші відбили 69 атак противника на зазначених напрямках. Епіцентром бойових дій залишається Бахмут.

У Вінниці сьогодні, 20 березня, працюють електрики, тепловики та працівники Водоканалу. Через роботи за рядом адрес відключили холодну та гарячу воду, а також світло.

Розпочався новий тиждень. Яку погоду на ньому чекати та чи варто носити з собою парасолю? Детальний прогноз у матеріалі.

Дата 20 березня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. У матеріалі знайдете традиції та прикмети на цей день, а також, що не можна робити.

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 6 березня до сьогодні.

Протягом минулого тижня понад 1,1 млн українців проголосували в Дії за перейменування Південно-Західної залізниці. Яка нова назва та як розділилися голоси?

Війна в Україні триває з 2014 року. Спочатку це було АТО, потім ООС. Події розгорталися на Сході. З 24 лютого 2022 року — велика війна, яка не оминула жодної оселі. За цей час з'явилося безліч книг, які розповідають про мужніх воїнів та історії незламності.  Ми продовжуємо рубрику «Книги про війну в Україні». Щовихідних публікуватимемо по п'ять книг. До речі, більшість з них написали самі військові.

На Донеччині 22 січня загинув військовий Іван Колісецький з Бершадської громади. Захисникові був 21 рік. На сайті президента з'явилася петиція, де військовому просять присвоїти звання Героя України посмертно.

keyboard_arrow_up