Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА
063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (15662)

Мешканці 18-ти вулиць сидітимуть дев’ять годин без світла. Які адреси потрапляють під знеструмлення «Вінницяобленерго» цього тижня?

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 5 квітня до сьогодні.

Астрологи розповіли, кого у квітні чекають пристрасні ночі кохання. Комусь буде всього і вдосталь, а комусь не до цього. Кого оминули зірки увагою? Про це все у матеріалі.

Костянтин Грубич знімає відео про цікаві страви і все, що з ними пов'язане. Неодноразово місцем знімань ставала Вінниця. Останнього разу цей журналіст відвідав наш місцевий ресторан та дізнався у його шеф-кухаря секрети приготування шампанського з березового соку.

Що робити, якщо сімейний лікар сказав не здавати тест на коронавірус та не дав направлення? Однак ви маєте всі симптоми. Розкажемо, як діяти та куди дзвонити.

У місті оновлюють механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації, а це 25 років, та потребують капітального ремонту. Цьогоріч виділили кошти на оновлення восьми підйомників у висотках.

На берегах Вишенського озера сьогодні горіло та диміло. Язики вогню підійматися на кілька метрів в гору. Небезпека була поруч з людськими обійстями.

Вінничани хворіють на різні недуги. Не відступає коронавірус, але не оминули нас і сезонні вірусні інфекції. Спеціалісти МОЗ поділилися, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області.

Роботи в розпалі. Нині замінили 150 світильників зі 180 запланованих. Така модернізація допоможе місту заощаджувати кошти на електроенергії.

Щомісяця змінюється ціна на газ для населення. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення скасувати це та зобов'язати постачальників вставити одну фіксовану ціну, яка діятиме протягом року.

keyboard_arrow_up