Марія ЛЄХОВА

Марія ЛЄХОВА

063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (23394)

В Україну доставлено понад мільйон доз вакцини проти дифтерії та правця для проведення рутинних щеплень у 2024 році.

Наразі мобілізація на Вінниччині проходить планово та відповідно до норм чинного законодавства. Розповідаємо про порядок дій військовозобов’язаних осіб після отримання повістки.

З 15 лютого по 31 березня діятиме нерестова заборона на вилов щуки звичайної. За кожну рибину порушник заплатить 3 тисячі 468 гривень.

Воїн поліг 26 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Вважався зниклим безвісти. Рідні вірили та чекали... На жаль, дива не сталося.

Солдат Національної гвардії України Віталій Шпінь врятував двох односельчан, які провалилися під лід. Чоловік каже, що саме йшов до своєї котельні, аби підкидати дров, як почув крики про допомогу. Він не вагаючись, взявся рятувати, захопивши із собою дві переноски. Як діставав хлопців із крижаної води — читайте у матеріалі.

Рятувальники вкотре нагадують людям про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та берегти роками нажите майно від пожеж.

Автівки зазнали механічних пошкоджень. У результаті ДТП є потерпілі.

Слідчі поліції вручили раніше неодноразово судимому вінничанину підозру. Чоловік погрожував насильством судді.

Вінницькі гімнастки отримали високі нагороди на міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Дубаї. Загалом змагалися спортсменки з 18-ти країн світу. 

Правоохоронці опублікували прикмети жінки та її одяг. Просять людей допомогти встановити її особу.

keyboard_arrow_up