Головне про COVID-19 за 10 квітня: 119 хворих та 32 тисячі гривень на порятунок одного життя

Головне про COVID-19 за 10 квітня: 119  хворих та 32 тисячі гривень на порятунок одного життя
  • В Україні триває карантин через пандемію коронавірусу.
  • На Вінниччині кількість захворілих стрімко зростає.
  • Ми зібрали важливі новини 10 квітня, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

— За даними ЦГЗ, станом на 9.00 10 квітня в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксували 311 нових випадків, — зазначають у повідомленні МОЗ.

Тим часом, станом на 11.00 цього дня на території Вінницької області зареєстрували 255 підозр на COVID-19. У 119 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 9 дітей.

Мер Вінниці Сергій Моргунов, 10 квітня, провів брифінг, де відповів на питання ЗМІ. Зокрема, повідомив, що роблять для забезпечення медиків засобами захисту, на чому місто буде економити через коронакризу і за чиї кошти лікують пацієнтів з коронавірусом. А також розказав, що у Вінниці вже шість людей одужали від СOVID-19. Серед них є 73-річна жінка з важкими супутніми хворобами. Не оминув він і питання про вартість лікування.

Ще не одужав, але йде на поправку маленький Павлик, який нині бореться з коронавірусом. Про це у фейсбук написав Геннадій Вацак.

— Тепер Павлик самостійно дихає, реагує та рухається, температура в нормі. В легенях на знімку — спостерігається позитивна динаміка, — каже Вацак.

Запрацювала онлайн-карта, яка показує забезпечення опорних лікарень обладнанням, персоналом, а також кількістю ліжок у боротьбі з коронавірусом. Роздивились, що є у вінницьких лікарнях та які з них забезпечені найменше. Деталі ТУТ.

Знаменитий хореограф, танцюрист та суддя популярних телешоу долучився до соціальної кампанії МОЗ України #ПідтримуюЛікарів. Зворушливий відеодзвінок Влада Ями став сюрпризом для лікарки «швидкої допомоги» з Вінницької області Ірини. Чому — дізнавайтеся за посиланням.

За минулу добу поліцейські склали 20 адміністративних протоколів на порушників карантинних вимог. З початку карантину — 232.

Карантин і коронавірус зупинив роботу підприємств у Вінниці, що залишило працівників без заробітку. Як альтернатива, людям пропонують стати на облік в центри зайнятості, які з початку коронакризи приймають заяви дистанційно. Які потрібні документи, куди подавати і скільки можна отримати грошей від держави?

Тим часом, карантин не завада природі. Прийшло потепління, а з ним забуяло усе живе. Наразі у місті цвітуть сакури й пройти повз них нереально — вінничани фотографують цю красу.

На носі вихідні і так хочеться піти прогулятися. Але очільник області вчергове просить залишатися людей вдома, аби зменшити ризики поширення коронавірусу.

Щоб лишній раз не виходити на вулицю, Укрпошта приймає заявки на достатку пасок. Як це зробити та скільки коштує?

Тричі на тиждень українські телеканали транслюють богослужіння та обрядові заходи найчисельніших церков та релігійних організацій, що діють в Україні. У матеріалі зібрали розклад телевізійних трансляцій на весь період карантину.

 

Читайте також:

Вісім хворих дітей та ще 94 випадки. Головне про коронавірус за 9 квітня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (15)
  • Наталі Мілєвська
    Може вінницькі лікарі лікують золотими зливками, бо в Києві максимум, що люди платять 5-7 тис.
  • Waw Gray
    Пора саджати журналістів за роздмухування паніки і психозу недостовірною інформацією.
  • Лариса Слюсар
    Невже  про цю інформацію  не знають  можновладці .  Не стидно їм  займати високі  чини і не діяти ?
  • Юрій Пащенко
    Дурять людей по повній
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:22 Сурогатне материнство та істерики психолога. Стартує новий сезон «Супермами» з вінничанками play_circle_filled 14:15 У Вінниці військовослужбовця, якого підозрюють у вбивстві 54-річної жінки, відправили під варту 13:33 Облив магазин горючою рідиною та підпалив. У Хмільницькому районі затримали 52-річного чоловіка 12:25 До бюджету Вінниці надійшло 2,3 мільярда. На що витратили наші гроші? Від читача 09:52 Беріть участь у конкурсі малюнків «Моя щаслива родина» 12:06 Понад три роки був у полоні — у Жигалівці зустріли захисника Вадима Шаталюка photo_camera 11:04 Вийшов за собакою і опинився на рейках. На Вінниччині 2-річного хлопчика шукали всім селом 10:40 Травень — місяць боротьби з меланомою: де вінничанам пройти дерматоскопію у 2026 році (партнерський проєкт) 10:16 Пішов на війну добровольцем: Вінниця прощається із сапером Ігорем Гучком 09:55 Ремонт мереж залишив частину Вінниці без гарячої води та світла 09:07 Понад 40 «шахедів» у небі Вінниччини та сотні цілей по Україні: деталі нічної повітряної атаки 08:16 Сьогодні відзначають День резервіста. Історія, заборони та прикмети 18 травня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 11 по 18 травня, які ви могли пропустити 20:03 Вітамін D, серотонін і сон: чому організму потрібне світло photo_camera 19:04 На території Чечельницької громади прибрали стихійне звалище відходів photo_camera 18:05 У Жмеринському районі незаконно видобували пісок і суглинок 17:05 Лісівники висадили понад 2,6 мільйона дерев на Вінниччині play_circle_filled 16:16 «Доступні ліки» розширили. Що тепер є в переліку препаратів зі знижкою? 16:06 Вокзал-пароплав у Жмеринці: історія однієї з найкрасивіших станцій України photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up