Пропускаємо красиве через карантин: на Порика цвітуть сакури

Пропускаємо красиве через карантин:  на Порика цвітуть сакури
  • Карантин не завада природі. Прийшло потепління, а з ним забуяло усе живе.
  • Наразі у місті цвітуть сакури й пройти повз них нереально — вінничани фотографують цю красу.

— Принишкле місто, спорожнілі вулиці. Втім, жоден карантин не в силі зупинити пробудження природи. У Вінниці рожевим квітом уже забуяли сакури. Алея японських вишень на вулиці Порика — одне з найулюбленіших місць вінничан для відпочинку та гарних селфі, — йдеться у сюжеті телеканалу ВІТА. — Та через заборону виходити на вулицю без нагальної потреби, для більшості — це сьогодні нездійсненна мрія.

Однак, кореспонденти біля сакур все ж застали вінничан. Одна жінка фотографує цю красу на згадку, а інша — робить з сином селфі на фоні рожевого цвіту.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 9 квітня, які ви могли пропустити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Valentina Melnik
    Добре,що ця красота є Будемо живі і все побачимо.
  • Людмила Поспелова
    А мы сидим дома и не видим этой красоты. Весна проходит мимо нас.
    Юлия Юрьевна reply Людмила Поспелова
    Людмила Поспелова лучше одна весна, чем вся жизнь 😉
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:16 Через коротке замикання на Вінниччині загорілися два гаражі photo_camera 14:42 Чоловік зарізав жінку і наклав на себе руки на Привокзальному ринку play_circle_filled 14:40 Як львівський підприємець став одним з першопрохідців безпілотної війни (соціальна реклама) 14:03 Комаха залізла дитині у вухо, а допомоги не було: медики з Козятина отримали догани Від читача 11:15 Банківська картка - це відповідальність: як злочинці використовують дропів 13:48 Головна спортивна подія літа у Вінниці: чому варто піти на турнір з ММА «Кубок Поділля 2026» photo_camera 13:13 «Не хочу, щоб їздили вулицею Бандери»: автобуси з Кельце не поїдуть до Вінниці 12:20 Маршрутки аж по 30 гривень? У Вінниці винесли на обговорення нові тарифи 12:20 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 12:08 Рятувальники знімали тіло з дротів: у Калинівці загинув 82-річний чоловік photo_camera 11:03 Чотири човни та десятки сіток вилучили у браконьєрів на Вінниччині 10:23 Дві важливі транспортні зміни у Вінниці: де перекрили рух і як об’їхати 10:13 Де у Вінниці 10 червня не буде світла: перелік адрес 10:00 Family Place у Вінниці: твоє улюблене місце смаку, затишку та швидкої доставки (Новини компаній) 09:11 Понад рік вважався зниклим безвісти: Вінниця прощається із захисником Валентином Свергуном 08:14 Вітаємо Ілону та Захара. Історія, заборони та прикмети 10 червня 21:01 Безкоштовні майстер-класи, ігри та конкурси: що підготували бібліотеки Вінниці на літо photo_camera 20:03 Вінничани вибороли 15 медалей на чемпіонаті України з універсального бою photo_camera 19:47 У Вінниці будують «хмарочоси», але пожежна техніка дістає лише до 14-го поверху. Чи є це проблемою? photo_camera 19:05 Квести, екскурсії та майстер-класи: у «Гармонії» розпочався літній табір для дітей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up