Світлана Мусійчук: "Діти ходили до коней у гості"

- Коли був створений гурток „Дошколярик”? - Я його веду вже 16 років, у цьому гуртку ми готуємо малюків до школи, - пояснює відмінник освіти Світлана Мусійчук, завідувачка організаційно-масового відділу Палацу дітей та юнацтва, керівник гуртка гармонійного розвитку дітей „Дошколярик”.
Світлана Мусійчук: "Діти ходили до коней у гості"

Малята знайомляться з основами математики, дізнаються, що значить „додати” або „відняти”. Пишуть „графічні диктанти”. Вчать літери, пробують складати їх у склади та слова. І під кінець навчального року всі уже вміють досить вправно читати, можуть переказати зміст.
- Як часто відбуваються заняття?
- Займаємося двічі на тиждень. У діток чотири уроки по півгодини кожен. Але часом я об’єдную, наприклад, математику з письмом – щоб діти не стомлювалися, адже малим ще важко зосередитися надовго на чомусь одному.


Ми вчимо дітей працювати і з комп’ютером. Є спеціальні програми для дошкільнят.
Приймаємо дітей з п’ятирічного віку. Набір у гурток починається з 1 серпня, заняття – з 1 вересня. Ми не лише у класі займаємося – ходимо на екскурсії. Відвідуємо всі гуртом Макдональдс. А ще ходили у клуб „Поні”. Діти з захватом розглядали коней, поні, маленьке порося, різних птахів та навіть плазунів.

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook