Людмила БОЙКО
8(068)2100050
Людмила БОЙКО - Всі Статті (336)

Ірина Шостак-Орлова вважає, що люди, які займаються творчістю, щиріші за інших і більш відкриті. А спілкування з дітьми – це взагалі щось особливе. Коли вона виходить з майстерні, то ловить себе на тому, що по-іншому дивиться на світ. І, можливо, не готова до його недобрих сюрпризів…

Інженер Олександр Ткачук майже півжиття пропрацював у «Вінницягазі». І впевнений, що такі підприємства мають очолювати фахівці, а не випадкові люди – тоді й катастроф не буде.

- Авторських ляльок ви виготовляєте вже майже рік. Якою була найперша? - Я її зробила для себе. Вона мала назву «Розбите серце», і виготовлена була у червоно-чорній гамі, згадує Олена Павловська, учениця арт-майстерні «Скриня».

- Кажуть, що байкерами народжуються… - Мама жартувала, що я спочатку навчився їздити на триколісному велосипеді, а вже потім почав ходити, - усміхається байкер Геннадій Малахов. - А взагалі я катаюся практично на всьому, що має колеса.

- Вступна кампанія тільки розпочалася. Проблеми вже є? - Ми спостерігаємо за вступною кампанією у двох вузах: медичному та торговельно-економічному університетах, - розповідає Наталія Величко, координатор громадського спостереження за вступною кампанією–2010. - Минулого року абітурієнти знали обсяг держзамовлення у тих вузах, куди вони подавали документи.

Подейкують, що скоро в пологових будинках введуть нову штатну одиницю – педагога. Поки там акушерка пуповину буде перев’язувати, вчитель, не гаючи часу, приступить до першого уроку.

У кінологічному об’єднанні «Астеріон» раді власникам не лише породистих собак. Навіть якщо ви завели звичайного «дворянина», вас навчать, як його треба правильно годувати та виховувати.

- Ви створюєте незвичну музику - для комп’ютерних ігор. А коли написали найпершу мелодію? - Перші кроки у музиці я зробив завдяки бабусі, - згадує Олександр Суханов, звукоінженер та композитор.

- Як давно ви граєте у КВН? - Зараз я закінчую третій курс інституту. А грою в КВН я захопився ще у школі, - згадує Віталій Біланюк, студент Вінницького національного торгівельно-економічного інституту. Але ми закінчили школу, поступили хто куди, і команда розпалася. Тоді я вирішив створити студентську команду з першокурсників.

- Чому ви зайнялися саме таким видом послуг? - Мабуть, тому, що я сама дуже люблю прибирати… А взагалі-то цей вид послуг дуже популярний - правда, не у нас поки що, а на Заході, - пояснює Ольга Григорук, директор клінінгової компанії «LarBas-Home», переможець конкурсу «Молода людина року».

keyboard_arrow_up