Охорона та безпека під час війни: вінницькі охоронні фірми, сигналізація та відеонагляд (партнерський проєкт)

Охорона та безпека під час війни: вінницькі охоронні фірми, сигналізація та відеонагляд (партнерський проєкт)
 • Як захистити себе від мародерства? Щодня ми задумуємось над захистом своїх будинків та квартир, офісів та комерційних об'єктів у цей нелегкий час.
 • Саме тому ми зібрали добірку охоронних компаній, щоб ви могли обрати кращу для захисту вашого майна.

Фортеця Гарант, послуги по пультовій охоронні об'єктів

Досі ховаєте гроші під матрацом, а на час відпустки просите сусідів приглянути за квартирою?

Прийшов час обирати розумні методи захисту! Встановіть охоронне обладнання від Фортеці Гарант та позбудьтеся зайвих клопотів, думок і страхів. Адже окрім надання повноцінної безпеки та захисту вашого майна, ми даруємо своїм клієнтам СВОБОДУ!

З нами працювати просто, а у результаті можна не сумніватися! Звертайтеся вже сьогодні!

Фортеця Гарант завжди на варті вашого майна!

Сайт: fortecya-garant.com.ua
Адреса: вул. Зодчих, 36
Тел.: (067) 999 30 82, (063) 222 01 43


ТОВ «ОЛЕКСАНДР-ГАРАНТ-ГРУП»

надає послуги в сфері забезпечення комплексної безпеки бізнесу і за цей час зарекомендувала себе як надійне та кваліфіковане підприємство.

 1. Охорона будівель, приміщень, споруд, іншого рухомого, та нерухомого майна.
 2. Контроль відвідувачів та дотримання громадського порядку.
 3. Цілодобовий контроль території об’єкту.
 4. Суворе виконання працівниками та службовцями робочого розпорядку дня.
 5. Надання замовнику інформації про всі порушення трудової дисципліни,  громадського  порядку та фактів запобігання крадіжок.
 6. Контроль та реєстрація вивозу-ввозу, виносу-вносу ТМЦ.
 7. Контроль за відвантаженням готової продукції.
 8. Контроль ввозу сировини.
 9. Контроль внутрішнього переміщення ТМЦ.
 10. Проведення спецзаходів. 
 11. Введення системи економічної безпеки

Наші клієнти: ТОВ «Барлінек Інвест»; МПП Фірма «Ерідон»; ТОВ «Поділля-залізобетон»; ПП «МакДональдз Юкрейн ЛТД»; ТОВ «БМУ-3»; ПП «Органік Сістемс»; ТОВ «АГКОД»; ТОВ «УКРЕЛЕКТРОАПАРАТ»   

Директор: Медончак Олександр Стахович

Тел: (067) 369-70-85 
Ел. Адреса: [email protected]


Доброго дня, ми з України.

Приватна охоронна фірма «Альфа-Щит»  надає повний спектр послуг щодо захисту майна та життя, забезпечуючи високий рівень безпеки та конфіденційності. Завдяки послугам які ми надаємо,  а саме це охорона майна та протипожежний захист ВИ маєте можливість спокійно і безперешкодно розвивати бізнес, встановлювати корисні зв'язки, насолоджуватися життям і не хвилюватися про близьких.

Ми приділяємо особливу увагу питанням відбору, контролю та навчання кадрів, робимо ставку на професіоналізм співробітників, сувору дисципліну і чітке виконання службових обов'язків.  З цією метою ми проводимо спеціальну «об'єктове» і професійну підготовку, регулярні практичні заняття і навчальні тривоги, використовуємо багатоступеневу систему контролю якості роботи і гнучку схему стимулювання праці охоронців.

Саме тому, ми рекомендуємо всім своїм клієнтам в питаннях охорони орієнтуватися на комплексний системний підхід, що дозволяє взяти за контроль всю ситуацію в цілому, убезпечити себе і свій бізнес з усіх боків.

Зокрема це пультова та фізична охорона, відеоспостереження та встановлення систем доступу.

Все буде Україна!
«Альфа-Щит» - надійний щит Вашого майна!

Тел. 50-22-00; 067-432-61-81; 063-340-58-58
Сайт: ohrana.vinnica.ua


GRIFFON, система відеонагляду та безпеки

Встановлення та обслуговування систем безпеки у Вінниці

На сьогоднішній день системи забезпечення безпеки стали, як ніколи, затребувані. Це пояснюється тим, що багато людей, включаючи мешканців квартир та приватних будинків, стурбовані безпекою свого будинку. Вони всіляко намагаються захиститися від злодіїв, мародерів, домушників та інших непроханих гостей. Їм на допомогу приходять сучасні системи безпеки. Якщо ви вирішили перетворити свій будинок на неприступну фортецю, то наша компанія буде тільки рада вам допомогти. Ми займаємося установкою, обслуговуванням та проектуванням систем безпеки вже протягом багатьох років. Наші фахівці можуть зробити установку будь-якого комплексу охоронних систем:

 • Внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження дозволить власнику будинку моніторити та записувати події, що відбуваються всередині або зовні об'єкта, що охороняється.
 • Пожежна сигналізація. Вона зможе заздалегідь виявити вогнище загоряння та сповістити господаря.
 • Охоронна сигналізація, яка зведе нанівець усі спроби несанкціонованого проникнення.
 • Системи контролю доступу, які дозволяють віддалено керувати доступом, наприклад, до заміського будинку.

Також наші професіонали готові надати безкоштовну консультацію щодо вибору, встановлення та обслуговування систем безпеки. Можливий виїзд на об'єкт для попереднього огляду можливих місць монтажу системи. Після всього цього наша компанія складе замовлення за запропонованим проектом, підбере оптимальне обладнання та розрахує загальну вартість послуги. У цю вартість буде включено і встановлення системи. Основні причини, з яких варто звернутися саме до нашої компанії:

Сайт: griffon.ltd
Тел.: (096) 965 05 16,  (073) 965 05 16
E-mail: [email protected]


Яструб, служба охорони

приватна охоронна служба, яка протягом багатьох років надає послуги охорони на території України. Метою роботи охоронників є протидія проникненню на об’єкти, які охороняються. Щодня вони вдосконалюють свої професійні знання для покращення роботи служби охорони. Компанія надає наступні послуги:

 • охорона фізичних осіб;
 • супроводження вантажу;
 • облаштування технічними засобами охорони.

Охоронці служби «Яструб» – це професійно підготовлені співробітники зі спеціальною освітою, які працюють лише в суворих вимогах закону.

Адреса: вул. Київська, 14, кв. 706
Тел.: (067) 462 70 12


Управління поліції охорони у Вінницькій області

Поліцейські охорони Вінниччини працюють в посиленому режимі 24/7!

Сьогодення пристосовує нас до нових умов життя, але на якість роботи поліції охорони це аж ніяк не впливає. Навпаки - ми в строю і у повній бойовій готовності, щоб ви почували себе безпечно. Місце дислокацій різне по всій Україні, але пріоритет один - збереження безпеки та майна громадян. Ми не дозволимо мародерам «працювати» в наших містах, ми будемо стояти перед вами, захищаючи кожного та кожний сантиметр рідної землі, бо інакше ми не можемо! ⠀

Професійно підготовлений особовий склад на місцях та виконує свої обов‘язки. Ми дбаємо про безпеку та спокій кожного, про збереження майна та охорону громадського порядку. Часи непрості, але ми загартовані досвідом і співробітники в нас найкращі. ⠀

Залишаючи своє житло чи бізнес, ви не маєте хвилюватись за своє, то вже наш клопіт! Озброєні групи реагування поліції охорони прибувають на спрацювання сигналізації за лічені хвилини, затримують порушників і винний несе відповідальність.

Ми з народу та з народом! Ми не дозволимо мародерам «працювати» в нашому місті. Ми будемо захищати кожний сантиметр рідного міста.

Тому якщо ви замислились про встановлення сигналізації, то не втрачайте найцінніше - час - телефонуйте відразу нам і ми подбаємо про збереження того, що важливе для вас.

Наші співробітники проконсультують та допоможуть визначитись з охоронним обладнанням відповідно до потреб вашого приміщення.

Детальніше дізнатись про послуги охорони можна за телефоном 9899 з мобільного (лінія працює цілодобово) та на сайті https://securitypolice.com.ua.⠀ Ми збережемо те, що цінне для вас.

І, доречі, кулі в нас не гумові!

 

Читайте також:

Стоматології Вінниці, що працюють у воєнний час

Дитяча стоматологія у Вінниці: компанії, що працюють у воєнний час (партнерський проєкт)

Вінницькі компанії, що працюють у воєнний час (Оголошення)

Вінницькі автошколи, що працюють у воєнний час (партнерський проєкт)

Робота під час війни: які вакансії пропонують на Вінниччині (Оновлюється)

Готові великодні кошики, паски, ковбаски. Де купити та замовити у Вінниці (партнерський проєкт)

Доставка від вінницьких ресторанів та кафе, що працюють у воєнний час (партнерський проєкт)

Інформація про всі компанії Вінниці, що працюють у воєнний час на сайті-довідці ТОП20

 

19:00 «Покращуємо емоційний стан людей». Як переселенки проводять йогу просто неба у Вінниці play_circle_filled photo_camera 18:30 Поліція затримала чоловіка, який зберігав близько двох кілограмів коноплі 18:07 «Коли фотографували військового, ми плакали». Кошти для армії збирали на полі лаванди 18:00 На Вінниччині прогнозують зменшення урожаю зернових на 20%. Якою буде ціна на хліб? Від читача 14:46 Наслідком застосування фізичного примусу завжди є шкода, завдана правам, свободам та інтересам людини і громадянина! 17:33 План дій під час хімічної загрози. Вінницькі рятувальники та медики провели спільні навчання photo_camera 16:31 Режисер Олександр Ковшун: «Маємо пройти через вогонь і вистояти» play_circle_filled photo_camera 16:28 Не вистачає сезонного одягу та взуття: у Вінниці продовжують збір літніх речей для переселенців 15:52 У Генеральному штабі скасували попереднє рішення про виїзд за межі місця проживання за дозволами 15:02 Як вінничани рятуються від спеки: «Обприскую себе водою та обдуваю лопаткою» photo_camera 14:45 На Привокзальній запрацював світлофор. Як він регулюється? 14:13 Що ви знаєте про традиції святкування Івана Купала? Тест 13:29 Вінницькі акробати та сумоїст полетіли до США на Всесвітні ігри 12:49 Евакуація до Фінляндії, заборона на виїзд, наслідки деколонізації та інше важливе за 5 липня у Вінниці 11:24 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати вінничанам найближчими днями? 10:19 Гемінгвей and Мелвілл. ТОП-5 книг про морські пригоди, які варто прочитати 09:09 Інформацію про полоненого захисника не давайте неперевіреним людям. Попередження розвідки 08:15 У цей день вітайте Софію та Антона. Історія, заборони і прикмети 6 липня 21:15 Якби став мером Вінниці бодай на день, то щоб робив? Вінничани розгубилися від такого питання play_circle_filled photo_camera 20:53 П’янка на катері та гулянка на Коріатовичів. Розповіли про порушників комендантської години
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up