Реклама

(0432) 555 -111
Реклама - Всі Статті (141)

Приєднуйтесь до Всеукраїнського культурно-освітнього благодійного проєкту "Колесо Підтримки"!

Запрошуємо підприємців Вінниччини отримати безкоштовні консультації від досвідчених грантових менеджерів щодо підготовки грантових заявок для Вашого бізнесу!

Чи знаєте ви, наскільки поширеними та небезпечними є вірусні гепатити? Сьогодні разом з медичною лабораторією ДІЛА спробуємо розібратись, що це за захворювання, як його діагностують та чи можливо вилікувати.

Для держави приватизація об’єктів, які не використовуються, — це можливість збільшити надходження до бюджетів і залучити інвестиції під час війни. Так, з вересня 2022 року від приватизації державного майна через «Прозорро.Продажі» вдалось залучити 5,7 мільярда гривень.

Від правильного обслуговування велосипеда та електросамоката залежить термін їх служби, комфортність їзди на них та безпека водіїв.

Вінниця – одне з розвинених міст і культурних центрів України. У Вінниці розташовано багато організацій, які регулярно проводять конференції, в тому числі й міжнародні, а також у Вінниці достатній вибір конференц-залів у готелях і бізнес-центрах. Але який конференц зал обрати? В цьому допоможе наша добірка, переглядайте та обирайте кращий конференц зал для вашого заходу.

«БоЯр» — саме таку назву має ресторан, який не лише приємно здивує вас високим рівнем сервісу та різноманіттям меню, але й доступними цінами, аналогів яким не знайти у всій Вінниці.

Як захистити себе від мародерства? Щодня ми задумуємось над захистом своїх будинків та квартир, офісів та комерційних об'єктів у цей нелегкий час. Саме тому ми зібрали добірку охоронних компаній, щоб ви могли обрати кращу для захисту вашого майна.

Які вінницькі ресторани та кафе не лише нагодують батьків-гурманів, а і розважать їхніх дітей? Ми знайшли такий заклад Вінниці з дитячою кімнатою, де не сумуватиме жоден малюк

Лікування зубів під мікроскопом - це високотехнологічний підхід до лікування зубів, коли стоматолог використовує мікроскоп для детального дослідження та обробки зубів. Мікроскоп дозволяє лікарю побачити навіть найдрібніші деталі порожнини рота та зубів, що дозволяє точно виявити проблеми та провести якісне лікування. Якщо у вас є складна стоматологічна проблема або ви шукаєте максимально якісне та точне лікування, то варто розглянути можливість лікування зубів під мікроскопом. Звертайтесь до кваліфікованого стоматолога, який має досвід роботи з мікроскопом, для отримання консультації та рекомендацій щодо вашого випадку.

keyboard_arrow_up