Григорій Калєтнік: "Призначення Мовчана не витягнуто з якоїсь кишені чи якогось кутка"

Григорій Калєтнік: "Призначення Мовчана не витягнуто з якоїсь кишені чи якогось   кутка"
Григорій Калєтнік відреагував на статтю на сайті 20minut.ua і запевнив, що "Продаж міністерського портфеля Петра Порошенко" на користь призначення голови Вінницької облдержадміністрації Івана Мовчана не що інше, як чутки.

 У статті "Чого чекати від нового губернатора" йшлося про кулуарні ігри "що кому хто винен". Зокрема, припускалося, що Мовчан - людина Заболотного і Порошенка.
На статтю відреагував Григорій Калєтнік. На думку нардепа Іван Мовчан "підготовлена управлінська фігура".
- Ми поважаємо цінності демократії, гласності і свободи слова і демонструємо це на всіх центральних телеканалах і в інших ЗМІ, де можна почути що завгодно. Відтак, я не дивуюся і таким чуткам, які із моєї точки зору не мають абсолютно ніякої основи, - сказав Григорій Калєтнік кореспондентові УКРІНФОРМу. - Іван Мовчан є абсолютно самодостатньою фігурою і до нього не було пертензій в якості першого заступника. Тому його призначення не витягнуто з якоїсь кишені чи якогось кутка. І всяка прив'язка до певних політичних фігур ніщо інше, як інсинуації зацікавлених груп.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anonymous
    Рука руку миє. Особливо коли обидві забруднені - комунодепресанти красно-коричневі.
    Anonymous reply Anonymous
    Ага, типові комуняки - моляться на портрет Леніна у скрині (для свідомих - це сарказм).
    Anonymous reply Anonymous
    Грішка, ти за кого народ тримаєш? Ти хоч сам зрозумів, що збрехав, чи ти думаєш ми вже зовсім прозомбовані ? ЧК якщо б побачило тебе, в майбутньому, як ти глистявити будеш, був би ти в ямі... з гімном.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 За «закладки» — 10,5 років тюрми. Суд покарав вінничанина за торгівлю амфетаміном 20:08 Каяк, весло і кошик для пікніка: полтавчанин намагався втекти за кордон через Дністер 19:43 Як знайти нові сенси й адаптуватися до життя: психолог про роботу з ветеранами війни 19:09 Вінницька закладчиця отримала вирок за торгівлю PVP-солями Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 18:32 Намагаються приховати сліди? Відбувався суд щодо знищення доказів у справі про отруєння собак photo_camera 18:06 Після теплих вихідних — різкий контраст: Вінницю накриє холод 17:25 Вода і баланс рідини в організмі: чому питний режим впливає на здоров’я (партнерський проєкт) 17:10 Чоловік та жінка опинилися в небезпеці під час пожежі у будинку на Пирогова photo_camera 16:46 Проректорку ВНАУ підозрюють у корупції: що приховала Світлана Лутковська у декларації 16:06 Чоловік загинув у ставку села Верхівка 15:15 Запас енергії вдома: що треба знати про зарядні станції та які є на ринку 15:07 Кабмін скоротив опалювальний період через економію ресурсів 14:25 «Ти корейців бачив?»: як гандболіст з Вінниці став добровольцем і пройшов війну від Херсона до Курщини 14:04 Одна смерть і п'ятеро травмованих: підсумки вихідних на дорогах області photo_camera 13:13 Покровськ вистояв. На найгарячішій ділянці фронту українські воїни зупинили 46 штурмів photo_camera 12:11 Рибалка заплатить 30 тисяч гривень за 17 карасів і одного судака 11:15 Угода на 400 млн грн: у Тульчинському училищі створять Центр професійної досконалості (Пресслужба Вінницької обласної ради) 11:07 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 13 жовтня 11:04 Невиправний оптиміст і професіонал: Вінниця проводжає в останню путь розвідника 159-ї бригади
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up