Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт)

Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт)

У житті кожного школяра рано чи пізно постає питання про отримання професійної освіти освіти. В основному, навчальні заклади Вінниці та питання про їх вибір турбують випускників середньої школи. Адже більшість компаній приймають тільки висококваліфікованих фахівців з дипломами. Кожен хоче мати гарантію гарного та забезпеченого майбутнього.

Потрібно подумати про перспективи, про можливості, які студенти отримають разом з дипломом. Пропонуємо вам огляд навчального закладу Вінниці, щоб ви могли обрати кращу професію для себе.

Вінницький технічний фаховий коледж (ВТФК)

Вінницький технічний фаховий коледж – спільнота успішних! 

Вінницький технічний фаховий коледж (ВТФК) - базовий навчальний заклад передвищої освіти Вінницької області. Заснований в грудні 1964 року. 

Сьогодні ВТФК є одним з найбільших і найавторитетніших закладів фахової передвищої освіти  Вінниччини та України. За кількістю поданих абітурієнтами заяв, коледж посідає перше місце в регіоні і входить до загальнодержавного списку лідерів впродовж багатьох років.

В двох корпусах ВТФК обладнано понад 40 навчальних кабінетів, в т.ч 20 лабораторій, 6 комп'ютерних класів з новітнім устаткуванням. Студенти проходять практику на провідних підприємствах регіону. 

До послуг студентів бібліотека, буфет, студентська їдальня та гуртожиток. В коледжі працюють 30 факультативних курсів, 7 спортивних секцій, 4 мистецьких гуртка. 

На п'яти відділеннях ВТФК  щорічно навчається майже 1200 студентів. Підготовка  фахових молодших бакалаврів проводиться за 9 освітньо-професійними програмами(ОПП), в межах 7 ліцензованих спеціальностей.  

Комп'ютерне відділення

- Комп’ютерна інженерія /  ОПП Комп’ютерна інженерія

Фахові компетентності: проектуванням, створенням та обслуговуванням комп’ютерних систем та мереж, розробкою системних та прикладних програм в рамках функціонального, процедурного та об’єктно-орієнтованого підходу для настільних, портативних, вбудованих та хмарних систем;

Відділення економіки і фінансів

-Облік і оподаткування NEW / ОПП Облік і оподаткування

Фахові компетентності: фінансовий та управлінський облік із використанням цифрових технологій, формування фінансової, податкової та управлінської звітності, аналіз, оцінка результатів діяльності підприємства, аудит фінансової звітності.

- Фінанси, банківська справа та страхування / ОПП Фінанси, банківська справа та страхування

Фахові компетентності: фінансове планування на підприємствах, в комерційних банках,   брокерсько-дилерських, лізингових, інвестиційних компаніях, управління ринком цінних паперів, страхування, аналіз банківських операцій, укладання і обслуговування страхових договорів.

- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність / ОПП  Економіка підприємства та електронна комерція 

Фахові компетентності: економічне посередництво, менеджмент, облік, аналіз торговельної діяльності, розрахунки і звітність підприємств, усі види біржових торгів, укладення і обслуговування договорів, аналіз діяльності компаній на біржових ринках.

- Фінанси, банківська справа та страхування / ОПП Фінанси та оціночна діяльність

Фахові компетентності: оцінка житлового, громадського, промислового, рухомого та нерухомого майна, робота в нотаріальних конторах, оціночних компаніях, агентствах нерухомості, ріелторських, брокерсько-дилерських фірмах, на біржах, в лізингових факторингових та інвестиційних компаніях.

Відділення електроенергетики та електромеханіки

- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / ОПП Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів 

Фахові компетентності:  ремонт, технічне обслуговування електроустаткування автомобілів та сільськогосподарської техніки, конструювання і виробництво приладів електроустаткування; програмування, комп'ютерні методи діагностики вузлів і систем. 

- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / ОПП Обслуговування та ремонт установок відновлювальної енергетики 

Фахові компетентності:  монтаж, обслуговування та ремонт установок відновлювальної енергетики, оцінка якості монтажу обладнання і установок.

Радіотехнічне відділення

- Телекомунікації та радіотехніка / ОПП Телекомунікації та радіотехніка

Фахові компетентності: розробка, програмування, експлуатація, обслуговування радіоелектронних, телекомунікаційних пристроїв, систем телебачення та зв’язку, в т.ч мобільного, схемотехнічне проектування і програмування мікропроцесорних пристроїв, проектування мереж Іnternet, обробка текстової, графічної, аудіо- відеоінформації.

Відділення транспортних технологій

-Транспортні технології (автомобільний транспорт) / ОПП Транспортні технології

Фахові компетентності: організація автомобільних вантажних  і пасажирських перевезень, організація міжнародних автомобільних перевезень. митне законодавство та митно – брокерська діяльність

Адреса: Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2
Ел. пошта: [email protected]  

Тел.: (0432)56-13-36

Контакти приймальної комісії: 
Тел.: (068) 9286068

Ел. пошта: [email protected]

Сайт:  https://vtc.vn.ua/
Приймальна комісія: http://surl.li/glswk

Тримаємо зв’язок по всіх каналах:

Інстаграм: vtfc_college 
Сайт: vtc.vn.ua 
Фейсбук: vtc1964

keyboard_arrow_up