Олексій ШАРАПОВ

380679846245
Олексій ШАРАПОВ - Всі Статті (12756)

Чоловіка, який ніс оберемок речей, перестрів міліцейський патруль. Крадій злякався, кинув все і почав тікати. Не вдалося.

10 тисяч доларів США, а потім ще 40 тисяч. Стільки видурював у людини правоохоронець, але отримав за це покарання, непов’язане з ув’язненням. Прокуратура клопотала, і суд погодився – це м’який вирок для шахрая в погонах.

За порядком під час святкування Дня Європи у Вінниці будуть стежити півтори сотні правоохоронців. Безпеку дорожнього руху контролюватимуть 12 автопатрулів.

Брат з Одеси прихав до в’язня Стрижавської колонії, щоб розважити родича. Не вийшло. Пакунки, які він привіз із собою, оглянули й знайшли набиті коноплею цигарки.

Зенітні ракетні комплекси проходять середній ремонт та модернізацію на українських підприємствах і повертаються в стрій. Про це сьогодні, 16 травня, сказав Сергій Фурдик з Регіонального медіа-центру Міноборони.

Більше місяця працювали на сході і втратили одного бійця. „Ягуарівців” вдома зустрічали з оркестром. Зараз їх нагороджують за відмінне виконання завдань під час антитерористичної операції керівники – обласні і столичні.

Міліція розслідує причини аварії, яка сталася в Немирові в середу вранці, 15 травня. Близько 8.00 по вулиці Леніна «Опель Кадет» збив 10-річного вихованця інтернату.

У Повітряних Силах Збройних Сил України відновили боєздатність п’яти підрозділів зенітних ракетних військ. Про це повідомили в регіональному Медіа-центрі Мінборони.

Керівник міліції Вінницької області Олег Школьний їздив до бійців зведеного загону, які несуть службу на Харківщині.

Будівлю облдержадміністрації на Соборній обнесли стрічкою. Там зараз працює міліція, вибухотехніки та інші екстренні служби міста. Хтось повідомив про закладену вибухівку.

keyboard_arrow_up