Повітряні сили укріпилися. Відновили боєздатність п’яти підрозділів зенітних ракетних військ

Повітряні сили укріпилися. Відновили боєздатність п’яти підрозділів зенітних ракетних військ
У Повітряних Силах Збройних Сил України відновили боєздатність п’яти підрозділів зенітних ракетних військ. Про це повідомили в регіональному Медіа-центрі Мінборони.

Відновили боєздатність підрозділів за рахунок перерозподілу комплектів ЗІП між полками і бригадами та їх ремонтну, проведеного штатними спеціалістами та фахівцями Укроборонпрому.
– П’ять підрозділів – це суттєвий внесок у зміцнення повітряного щита над Україною, – каже головний інженер зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил Збройних Сил України Василь Михиденко. – Найближчими днями буде завершено відновлення боєздатності ще двох підрозділів.
Фінансування зенітного ракетного озброєння, як пояснив Сергій Фурдик з регіонального Медіа-центру Мінборони України, досі було обмежене, і востаннє комплекти ЗІП оновлювали три роки тому - у 2011 році. Цього року, як підтвердив полковник Михиденко, фінансування отримали і розпочали тендерні процедури.
- У встановлені терміни ми укладемо відповідні договори і восени отримаємо необхідні нам прилади та обладнання, – сказав він.
 

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Анатолій Гриценко - колишній міністр оборони України https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=544859748967803&id=100003313481489 Прошу всіх небайдужих підтримати моє звернення до Президента ФІФА Йозефа Блаттера з проханням відсторонити збірну Росії від участі у чемпіонаті світу 2014 року та відібрати у Росії право на проведення чемпіонату світу 2018 року. Зсилка на петицію тут: https://secure.avaaz.org/ru/petition/Prezident_FIFA_Yozef_Blatter_Prizupiniti_chlenstvo_Rosiyi_u_FIFA_viklyuchiti_zbirnu_Rosiyi_z_ChS2014/?cjKItgb
  • Anonymous
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:30 «В Антарктиді я встановив покажчик з написом Vinnitsa»: на війні втратили лікаря-полярника 21:01 Від ангіни до кишкових інфекцій: що варто знати про морозиво влітку 20:03 Через загрозу зсуву у Вінниці відновили важливий проїзд photo_camera 20:00 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) Від читача 19:16 У офісі Вінницького обласного осередку ГО «Захист Держави» було по-справжньому дружньо, тепло та атмосферно! 19:17 Індексація військових виплат: як витребувати невиплачені кошти та збільшити пенсію 19:04 Штормове попередження на Вінниччині: коли чекати гроз, граду і сильного вітру 18:18 Літо десь заблукало? Чому червень у Вінниці більше схожий на весну і коли чекати справжньої спеки 18:08 У мікрорайоні Корея ремонтують вулицю Василя Барки 17:28 На Соборній знову розпочали масштабний ремонт. Що оновлять і скільки це коштує play_circle_filled photo_camera 17:10 Матрац почав тліти від цигарки: у Брацлавській громаді під час пожежі загинула 71-річна жінка 16:08 Мобільний пункт здоров’я запрацює на Келецькій: які обстеження можна пройти безкоштовно photo_camera 15:54 Конфлікт через дерева: 71-річний чоловік побив сусідку та втопив її, щоб приховати злочин 15:49 Велосипедистка, мотоцикліст і водій постраждали в ДТП на Вінниччині 15:16 Через коротке замикання на Вінниччині загорілися два гаражі photo_camera 14:42 Чоловік зарізав жінку і наклав на себе руки на Привокзальному ринку play_circle_filled photo_camera 14:40 Як львівський підприємець став одним з першопрохідців безпілотної війни (соціальна реклама) 14:03 Комаха залізла дитині у вухо, а допомоги не було: медики з Козятина отримали догани 13:48 Головна спортивна подія літа у Вінниці: чому варто піти на турнір з ММА «Кубок Поділля 2026» photo_camera 13:13 «Не хочу, щоб їздили вулицею Бандери»: автобуси з Кельце не поїдуть до Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up