Суд перегляне м’який вирок міліціонеру, який хотів 50 тисяч доларів

Суд перегляне м’який вирок міліціонеру, який хотів 50 тисяч доларів
10 тисяч доларів США, а потім ще 40 тисяч. Стільки видурював у людини правоохоронець, але отримав за це покарання, непов’язане з ув’язненням. Прокуратура клопотала, і суд погодився – це м’який вирок для шахрая в погонах.

Вимагав гроші тепер вже колишній правоохоронець за сприяння в закритті кримінальної справи підприємця. Ця справа була про використання підроблених документів.
- Зловмисник взимку 2012 року шахрайським шляхом отримав від підприємця, який діяв під контролем працівників УСБУ, 10000 доларів США, а також вимагав 40000 доларів США, - розповів начальник відділу прокуратури області Олег Вознюк.
За це Вінницький міський суд присудив звільненому з органів правоохоронцеві п’ять років позбавлення волі з іспитовим строком на три роки. Апеляцій суд не змінив вироку. З цим не погодилася прокуратура області.  
- За касаційною скаргою прокуратури області Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасував ухвалу апеляційного суду Вінницької області про залишення без змін вироку Вінницького міського суду, яким колишнього правоохоронця засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки, - сказали в прес-службі прокуратури області. - У своїй ухвалі суд касаційної інстанції погодився з доводами прокуратури області та вказав на надмірну м’якість покарання, призначеного засудженому. На сьогодні справу направлено на новий апеляційний розгляд.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Цікаво те, що підприємець " діяв під контролем працівників УСБУ", тобто чинив кримінальні діяння завдячуючи "кришуванню" спецслужби. Тож хіба був у спецслужби час аби займатися виконанням своїх безпосередніх обов'язків по захисту держави, зокрема виявленням та припиненням розвідувально-підривної роботи на території нашої країни спеслужб інших країн? Ото і маємо тепер "Стрєлкових", "Абверів" і іншу гидоту.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 П’яний за кермом: на вулиці Київській зупинили 48-річного водія Audi 20:05 Грози, град та шквали — на вихідних Вінниччину накриє негода 19:05 Вінницькі школярі та педагоги в день останнього дзвоника передали армії чотири авто і десятки дронів photo_camera 18:04 Пограбував серед білого дня. У Жмеринці затримали 49-річного чоловіка, який відібрав у жінки сумку Від читача 12:02 Як уберегтись та не стати співучасником шахрайства. 17:32 Або ексдепутати, або зв’язки з владою через колишніх заступників: хто забудовує Вінницю? 17:17 Водні прогулянки у Вінниці: де та на чому поплавати на Бузі цього сезону photo_camera 17:04 Вінничани ініціювали петицію про присвоєння звання Почесного громадянина міста Олександру Шемету 16:20 Картини з особливою місією (соціальна реклама) 16:02 Додому повернулися 186 українців. Серед звільнених з полону — десять захисників з Вінниччини play_circle_filled 15:05 Вінничан просять про допомогу у пошуках єнота, який понад тиждень блукає вулицями міста play_circle_filled 14:02 На Вінниччині під час руху спалахнула вантажівка із зерном photo_camera 13:06 Затримали нетверезого водія Ford, який спровокував смертельну аварію на об’їзній дорозі photo_camera 12:51 Холодна вода може подорожчати в три рази. Що на це кажуть вінничани? 12:03 Керівниця Вороновицького центру первинної допомоги отримала «медичний Оскар» 11:07 Одна людина загинула, шестеро травмовані: подробиці масштабної ДТП біля Вінниці 10:44 Де у Вінниці 5 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 10:08 Вінничанин Віталій бореться з раком крові: тренер з кікбоксингу потребує нашої допомоги 09:58 Вінниця проводжає в останню путь розвідника Сергія Волошина 09:50 Де обслуговувати авто у Вінниці: огляд перевірених автосервісів (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up