«Ми, патріоти, маємо бути готові». У Вінниці відзначили День Гідності та Свободи

«Ми, патріоти, маємо бути готові». У Вінниці відзначили День Гідності та Свободи
  • Націоналісти вшанували героїв Небесної сотні. На однойменній площі поклали квіти до пам’ятника «Дерево свободи». 
  • Лунали промови про необхідність виховання бойового покоління, яке не здасть інтереси української держави.
  • Що цікаво, сьогодні День Гідності та Свободи в нашому місті будуть відзначати кілька разів.

Акція вшанування до Дня Гідності та Свободи відбулася вдень, на Майдані Небесної сотні (площа перед Драмтеатром).

Кілька десятків людей вишикувалися перед пам’ятником загиблим майданівцям — «Деревом свободи». Перед своїми однодумцями спочатку виступив Андрій Вербецький. Казав, що цей день, ця історія має бути в пам’яті всіх поколінь українців, щоб «люди пам’ятали, якою ціною здобули свободу від Росії».

— Так, загинули люди. Але це честь загинути за свою державу, — говорив Вербецький. — Зараз проросійські сили намагаються взяти реванш. Але нічого страшного не відбувається: п’ять років тому «ОПЗЖ» у Вінниці мало 5% рейтингу, так і зараз — п’ять відсотків. Хоча в деяких владних кабінетах засіли явно проросійські люди. Тому ми, націоналісти, патріоти, маємо бути готові. Ми маємо за короткий проміжок часу виховати нове покоління, бойове, з сильним духом української нації, яке не здасть інтереси української держави.

Відео дня

Відео Михайла Курдюкова

Вадим Кудіяров з імпровізованої сцени закликав виховувати молодь в патріотичному руслі, розвивати спорт, а також «виводити на чисту воду корупціонерів».

— І давати свою оцінку тим діям, які сьогодні робить влада, — підсумував Кудіяров.

Після відбулося покладання квітів. Група молоді зробила спільне фото, та коротка акція завершилася.

Вшанування «по черзі»

Одразу після націоналістів до Дерева свободи з квітами підійшов голова фракції «Європейська солідарність» в обласній раді Андрій Гижко. Разом з соратниками він став на одне коліно перед пам’ятником, поклав квіти та пішов без зайвих промов.

Учора, 20 листопада, нагадаємо, пройшла перша сесія новообраної Вінницької обласної ради. І тоді ж Андрій Гижко заявив, що фракція «Європейської солідарності» йде у жорстоку опозицію до більшості в облраді. Пізніше опублікували офіційну позицію:

Відзначатимуть тричі

День Гідності та Свободи у Вінниці будуть відзначати тричі:

  • о 12.00 відбулася акція вшанування, яку організувала ГО «Едельвейс».
  • о 16.00 на Майдан Небесної сотні кличе Артем Михайлів — активіст, який брав активну участь в подіях Революції Гідності
  • о 18.00 — ще одне вшанування організовує вінницький осередок ГО «Основа Майбутнього».

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що святкувалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005-2011 роках, поки не було скасоване указом президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада святкується День гідності та свободи.
 

Читайте також:

Євромайдан рік потому. Що змінилося?

Таким може стати Великий герб України. Реакції вінничан у соцмережах і пояснення геральдистів

Звільнився офіцер поліції, якого перевіряють за «наїзд» на фермера. У ДБР про це мовчать

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Максим Иванов
    Революция типа гидности была сделана чтобы  стать богатыми.
    Волонтеры стали миллионерами баксовыми. Типа аферисты,активисты, Гайдысы, Малиновскаясь (Не путать с Малиной Малиновским,однофамильцы),и др. Порох,Вова  тот что был мером и много других.  Но больше всех заработала Таисияс Гайдас ))) хахахах и еще раз ха
  • Dmitriy Kolobnev
    ахах кудиярчик говорит о коррупционерах, а сам предлагал увеличить стоимость проекта, что бы потом отсыпать ему в районе 20-25% типа за какие-то услуги.
  • VST
    революция гадости
  • Наталья Горошко
    Вы - патриоты?!!!! Вы чудовища.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:08 Volkswagen не пропустив мотоцикл на повороті. Відео моменту ДТП play_circle_filled 14:26 «Плазму може дати лише людина»: Biopharma Plasma провела SUP-заплив до Дня донора у Вінниці (Новини компаній) 14:09 У Піщанці 17-річний мотоцикліст постраждав у аварії photo_camera 13:13 ЗСУ тримають оборону: окупанти отримали відсіч на всіх напрямках photo_camera Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 12:24 До нас їде ревізор! Майже 5 мільйонів витратять на аудит «Вінницької транспортної компанії» 11:55 Історики та краєзнавці підтвердили місце народження козацького полководця (Новини компаній) 11:02 Солдат Ярослав Склярук, що вижив у пеклі полону, нарешті вдома photo_camera 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up