Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
0953700574
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - Всі Статті (2419)

У місті почали будівництво вже четвертого підземного смітника: його будують поряд з перехрестям вулиць Шевченка і Бойка. Баки розміщені на платформі під землею, а сміття вкидають через спеціальні люки.  Така конструкція коштує 1,2 мільйона гривень. Водночас, будівництво ще двох таких об’єктів у 2020 році зараз під питанням.

Через карантин у квітні пенсіонерам буде нарахована одноразова допомога Люди, які отримують менше 5000 гривень пенсії, матимуть додатково 1000 гривень. У Пенсійному фонді зазначили, що такі виплати розпочнуть перераховувати після внесення змін до Держбюджету України.

Верховна Рада ухвалила закони, за якими українці отримають підтримку через поширення коронавірусу в Україні. Зокрема, пенсіонерам доплатять по 1000 гривень, бізнес звільняють від сплати ЄСВ, а безробітні — отримають субсидії. Розбиралися, як держава намагається полегшити життя у карантині.

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський розказав, що вінницьку ЦРЛ повністю перепрофілюють: вона стає інфекційною лікарнею.  За його словами, заклад прийматиме пацієнтів з коронавірусом вже 7 квітня При цьому губернатор додав, що за минулу добу в нас не зареєстровані нові випадки коронавірусної хвороби та похвалив відповідальний бізнес за доставку їжі у лікарні.

Кабмін переглянув карантинні обмеження щодо роботи громадського транспорту. Урядовці дозволили перевозити кількість пасажирів, яка відповідає кількості сидячих місць. Однак, люди все ще зобов’язані мати маски, рукавички та спецперепустки.

Міський голова Сергій Моргунов провів онлайн-брифінг, де відповів на питання про карантин і коронавірус, які отримав від ЗМІ. Зокрема, розказав, що є із забезпеченням лікарень, надбавками медикам та про рішення Уряду, які посилюють карантин. Коротко розповідаємо, про що говорив мер Вінниці.

Мешканці трьох приватних будинків на проїзді Станіславського ще з початку 2020 року живуть без води. Роками, вони мали водопостачання від училища №7, але через порив цю магістраль прибрали. Спроби вирішити проблему нічого не дали, людей «футболять» відписками. І тепер вони звертаються до мера Вінниці, щоб той втрутився у цю ситуацію. Однак, позиція органів міської влади — старий водогін відновити вже не можна.

На минулому засіданні виконкому, 26 березня, ухвалили рішення про проведення заходів для будівництва вантового мосту між вулицями Ватутіна та Янгеля. Цим рішенням склали план дій, в якому є підготовка документації, обрахунок вартості мосту, викуп ділянок, на яких буде шляхопровід та багато іншого. Однак, у плані немає термінів виконання. Та враховуючи заяву міського голови Сергія Моргунова — будівництво шляхопроводу зараз не на часі.

Верховна Рада ухвалила законопроект, який відкриває ринок землі. Це рішення підтримали 259 народних депутатів. І за рішенням законодавців, землю почнуть продавати з червня 2021 року.  Які умови, скільки дадуть гектарів в одні руки та як голосували вінницькі нардепи?

Карантин через коронавірус стає все більш жорсткішим. Якщо раніше у транспорт пускали по 10 пасажирів, то тепер повезуть тільки зі спецперепустками. Ми перевірили, чи дотримуються нового порядку в транспорті, та дізналися, як зробити цю довідку.

keyboard_arrow_up