Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
0953700574
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - Всі Статті (3065)

Сторони, які начебто не мають стосунку до вінницької криптоферми, дали дві прес-конференції по цій справі.  Спочатку гендиректор обленерго Андрій Поліщук заявив про непричетність до майнінгу і відсутність крадіжок електроенергії.  Потім — голова осередку ГО «Центурія» Андрій Вербецький оприлюднив зібрані докази можливої змови енергетиків та майнерів. Даємо тези з його виступу.

Ще навесні поліцейський оштрафував водія електросамокату за те, що той їздить без прав. Мовляв, це транспортний засіб, на керування якого треба категорія А1 Самокатник з адмінпротоколом не погодився і оскаржив його в суді. Натомість у інших містах суди визнають самокати транспортними засобами і дають винуватцям величезні штрафи.

З 1 серпня в муніципальному транспорті зросла вартість проїзду. Відтепер у трамваї, тролейбусі та автобусі за квиток треба платити вісім гривень. Запитали містян, що варто змінити у вінницькому транспорті, щоб ціна дорівнювала якості перевезень.  А також розповідаємо варіант, як заощадити на платі за проїзд тим людям, які часто користуються громадським транспортом.

Вісім днів без газу сидять мешканці будинку на Хлібній, 23. Газовики зафіксували витік та повісили пломбу на стояк до п’яти квартир. Без повної перевірки газопостачання не відновлять. Газовики кажуть, що їх не пускають в одну з квартир. Власник помешкання Віктор Маліновський стверджує, що до нього й не зверталися за допуском. Який є вихід з цієї ситуації?

У Вінницькій області є шість міст обласного значення: чотири з них після місцевих виборів отримали нових керманичів. Хто найбагатший? Ті, що роками на держслужбі чи «новачки», які увірвались в місцеву політику з бізнесу? Порівнюємо доходи та майно топ-чиновників за минулий рік

В мерії запланували зробити реконструкцію вулиці Батозька (колишня - Кірова), на яку готові витратити понад 178 млн грн. Заміна колій, асфальту на дорогах і тротуарах, озеленення — це лише частина з переліку робіт на 150 сторінках. Скільки триватимуть роботи? Чи перекриватимуть рух? Та якою буде ця вулиця після ремонту?

Клумбу-острівець, що на Привокзальній площі, Євген Турченко пропонує визнати кільцевою розв’язкою. Там їздять без дотримання правил дорожнього руху: той, хто на колі, має перевагу. І виправити це можуть дорожні знаки 4.10, які узаконять кільцеву розв’язку. Знаки не ставлять, тому чоловік подав на міську раду в суд. А у мерії нам пояснили, чому з клумби не вийде зробити коло.

На історичному пагорбі встановили флагшток. Він є найвищим у Вінницькій області й тут також піднімуть найбільший прапор. Щоглу підсвітять прожекторами, а ще роблять пішохідні доріжки та парковку. Чому вирішили встановити 50-метрову конструкцію і коли піднімуть державний стяг?

Ріст ВВП держави на 200%, плавне зменшення курсу долара, зростання зарплат на 23% щороку — такі прогнози дає відомий макроекономіст Михайло Кухар. За його словами, така ситуація нас очікує до 2028-2030 року. А після буде спад і, ймовірно, нова економічна криза.

Мерія взяла на баланс два міських фонтани, які в сумі коштують понад 1 мільйон гривень. Стільки же коштує один фонтан біля Арки Центрального парку. Найдорожчим, після фонтану «Рошен», є водограй, що на Космонавтів — 4,5 мільйона!  Чи варто у місті будувати ще фонтани, або гроші краще витратити на інші цілі? Свої пропозиції пишіть у коментарях

keyboard_arrow_up