Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
0637758334
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - Всі Статті (3435)

На час війни потрібно «заморозити» нинішні розміри тарифів на комуналку, для всіх споживачів — таку пропозицію подав до Верховної Ради український уряд. Вінничани позитивно сприймають заборону на збільшення вартості комуналки. І, зокрема, пропонують запровадити ще «знижки» на тарифи для пенсіонерів.

Цього дня, 76 років тому, почалася депортація кримських татар. За два дні з півострова вивезли понад 180 тисяч людей. Спогадами про радянську депортацію та нинішню, російську окупацію, поділилися троє кримчан.

Нині, щоб заправитись, треба займати чергу зрання. І не факт, що на вас вистачить дизелю чи бензину. Терміни, коли вдасться подолати паливну кризу, постійно переносяться. А розцінки на дефіцитне пальне стають все більшими. То коли зникне нестача? Що взагалі робить для цього Кабмін? Та які кроки треба здійснити, щоб з заправок зникли черги?

З перших днів повномасштабної війни Херсонщина під окупацією. І люди, які мали можливість виїхати — зробили це. Одним з переселенців є Андрій Бочкарьов, якому довелося покинути все в Херсоні та почати життя спочатку у Вінниці. Він розповів, як воно жити в окупації, про настрої людей і чому припинили збирати мітинги за Україну.

З одним вихідним на тиждень, в спортивній залі будівельного коледжу, працюють волонтери.  Тут вони перебирають старі речі, розкроюють їх на стрічки, які потім вплітають у сітки. За два місяці війни цим людям вдалося сплести понад 200 маскувальних сіток. Серед них є й спецзамовлення військових — сітка, розміром зі шкільний спортзал — яку відвезли нашим захисникам на Київщину.

Уперше, з початку війни, у Вінницькій області відновили контроль дотримання швидкісного режиму. Патрульні поліцейські стоять з пристроями TruCAM на ділянках доріг М-30 та М-12, де про це попереджають дорожні знаки.  А чи увімкнули камери автофіксації швидкості?

У віці 88 років помер Леонід Кравчук. Він був першим президентом України після проголошення незалежності у 1991 році. Ми запитали вінничан про те, чим запам’яталась їм ця людина?

В Україні переселенці можуть отримати фінансову підтримку. Проте держава також платить кошти й вінничанам: за підтримку людей, що були змушені покинути домівки. Розповідаємо, як у Вінниці оформити компенсацію за працевлаштування переселенців. А також нагадуємо як вимушеним переселенцям отримати виплати від держави та міжнародних організацій.

Незабаром у центральних та західних областях України знову почне працювати КАСКАД. До повномасштабної війни ці камери фіксували перевищення швидкості та надсилали порушникам штрафи. У чому причина запускати систему під час війни з росією і коли камери запрацюють у Вінниці?

Кожен на своєму місці намагається наближати нашу перемогу і допомагати українцям, які через бойові дії опинилися далеко від дому. Розповідаємо про застосунки, які допоможуть порозумітись з іноземцями, відсканувати документи, розважити дітей мультиком та відволіктися, наскільки це можливо.

keyboard_arrow_up