Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
0953700574
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - Всі Статті (3170)

Облгази по всій Україні підготували розрахунки нового тарифу на розподіл.  Так, зокрема, «Вінницягаз» хоче підняття тарифу на 2,6 рази! За їхніми намірами, нові розцінки почнуть діяти з наступного року. Яку ціну доставки бажають газовики? Чому виставили космічні розцінки? Та на скільки можуть зрости суми в платіжках вінничан?

Карантин у транспорті посилили більше тижня тому. Як наслідок, на зупинках з’явилися черги. Як їх прибрати? Обговорюємо різні варіанти, серед яких — додати більше транспорту, запровадити короткі маршрути та обмежити пільговий проїзд пенсіонерам у години-пік

Якщо ви вінничанин, то скоріш за все знайдете, де у місті знаходиться Корея, Париж, Тяжилів.  Але ось чи зможете знайти на мапі ДПЗ або Чорнобиль? Садки зі Свердловським масивом не переплутаєте?  Перевірте себе, чи добре знаєте, з яких районів складається місто.

Тридцять вінничан отримали у подарунок велосипеди MaxxPro та смарт-телевізори LG.  Їх обрали з понад 10 тисяч учасників акції «Вакцинуйся. Збережи життя», мета якої спонукати вінничан робити щеплення. Коли ще будуть дарувати призи? Чи можна взяти участь в розіграші? І скільки все це коштує платникам податків?

Поки одні оббивають пороги кадастру, щоб отримати у власність землю, інші — безоплатно стають власниками земель у кількох областях України. У Мінагрополітики опублікували мапу, де нанесли всі земельні ділянки, що були приватизовані з порушенням земельного кодексу. Далі, як зазначив міністр Роман Лещенко, справа за правоохоронцями. Яка ситуація в нашій області?

Щомісяця нараховують борг за газ, який потім скасовують на звірці — така собі «традиція» у місті, задля якої треба простояти кілька годин у черзі. Чому так трапляється? Ми отримали пояснення від «Вінницягазу».

До кінця року в місті триватиме акція «Вакцинуйся. Збережи життя». Вінничан заохочують призами робити щеплення від коронавірусу. Відтак, 19 жовтня провели перший етап розіграшу та обрали 30 потенційних переможців. Загальна кількість кандидатів на призи — понад 10 тисяч людей! Варто зауважити, що призи — телевізори, велосипеди та автомобіль — придбали за кошти платників податків. На це з бюджету громади виділили 2,9 млн грн.

З 18 жовтня у Вінниці повернулися до карантинних обмежень в міському транспорті. Відтепер пасажирів возять тільки на сидячих місцях. А щоб це контролювати — людей пускають в салон тільки через передні двері. І як наслідок, на зупинках знову утворилися черги. Як їх уникнути? Радять вінничани, що чекають на свій транспорт.

Багато зелені у місті помітно навіть на чорно білих фотографіях. А ще на вулицях вкрай мало автомобілів та площі, які важко нині упізнати. Дивіться на старі фото Вишеньки, Центру, проспекту Коцюбинського та деяких пам’яток. Зокрема, є фото пам’ятника Леніну, що був знесений на початку 90-х та «одинокий» солдат біля Вічного вогню.

Блогер Олександр Ляпота мандрує по українським містам та розповідає свої враження на ютуб-каналі «Itʼs a Good Trip – Пригоди та їжа!». На його каналі майже 300 тисяч підписників, яким він показав центр Вінниці, проспект Космонавтів та фонтан «Рошен». У підсумках він часто порівнює наше місто з іншими регіональними центрами, де на його думку, за останні два роки стало більше масштабних змін, ніж у Вінниці

keyboard_arrow_up