Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
0637758334
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - Всі Статті (4068)

Виконком міськради оголосив свіжі закупівлі пристроїв для військових. Йдеться про FPV-безпілотники, квадрокоптери та блоки багатоканальної зарядки. Скільки замовляють товарів та хто постачальники?

Уже 27-й вагон моделі Tram 2000 прибув до нашого міста зі швейцарського Цюриха.  Трамвай не новий, але був капітально відремонтований. Незабаром розпочнеться його адаптація до українського дорожнього законодавства та стандартів Вінниці. Зазначимо, що у місті по коліях уже курсують 16 трамваїв цієї модифікації.

На стадіоні у Центральному парку 26 листопада відбувся масовий забіг.  Це частина міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка в Україні проводиться, щоб привернути увагу до проблеми домашнього насилля та підтримати тих, хто постраждав від російської агресії.

СБУ ліквідувала у вінницькій тюрмі підпільний кол-центр, який обкрадав клієнтів провідного банку України. Схему запровадив в’язень-кримінальник на прізвисько «Гєша». До колцентру він залучив 30 людей, частина з яких була в тюрмі, а частина — уже звільнилися від ув’язнення. Усім причетним до цього шахрайства загрожують покарання за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Люди, чиї рідні загинули, зникли безвісті, у полоні та внутрішні переселенці можуть отримати психологічну допомогу. У місті набирають групи підтримки для занять із психологами. Заняття безкоштовні. Для їх відвідування потрібно лише заповнити форму реєстрації.

Прокурори довели у суді винуватість організованої групи, яка виробляла і продавала контрафактні цигарки. Чотири учасники групи мали виробництво в Одесі та 27 точок збуту на Вінниччині. На них наклали штраф, конфіскували усю виручку від продажу тютюну, а контрафакт знищили.

На південному напрямку загинув вінницький військовий Юрій Марценюк. Завтра 28 листопада Герой повертається додому на щиті.

Будинок, в якому нині знаходиться готель «Франція», є однією з прикрас головної вулиці Вінниці. Але так було не завжди. За свої 126 років існування, «Франція» була модним готелем, житлом, онкодиспансером, буфетом та ледь не стала руїною.

Днями у середмісті висадили 12 тисяч тюльпанів. Організатором події став благодійний фонд «Колесо Підтримки». Долучилися небайдужі вінничани. А крім них квіти висаджували військові, що перебувають у Вінниці на лікуванні.

За п’ятьма позовами у росіян конфісковано ще 10 га землі. Її сукупна вартість — 1,6 мільйона гривень.

keyboard_arrow_up