Фонтан чи зарплата медсестри? На що витрачати бюджет міста (ОПИТУВАННЯ)

Фонтан чи зарплата медсестри? На що витрачати бюджет міста (ОПИТУВАННЯ)
  • На сайті міських петицій з’явилося звернення про «заборону будівництва фонтанів та іншого, що не впливає на якість життя»
  • Автор петиції пропонує передати кошти з об’єктів благоустрою міста на зарплати та на допомогу воїнам АТО
  • Опитування: як ви вважаєте, на що треба витрачати міські кошти?

 

На минулому тижні, 20 вересня, з’явилася петиція від вінничанина В’ячеслава Ткача. Чоловік пропонує «в першу чергу направляти гроші на медицину, садочки та школи», а не «на будівництво десятого фонтану в місті». І як приклад він пише:

«Медсестер відправляють за свій рахунок з причини «немає грошей», — вказує автор звернення, — Але є гроші на фонтани. На Космонавтів це обійдеться в сім мільйонів, а зарплата медсестри 2000-2500 грн. За кошти фонтана можна 2500 медсестрам виплатити зарплату, а не відправляти іх додому».

Скільки зарплат медсестер у фонтані?

Відео дня

Видатки з міського бюджету на ремонти проспекту Космонавтів складають 17,6 мільйонів гривень (разом з комплексною реконструкцією вулиці Василя Порика — авт.). А якщо сюди додати реконструкцію площі Гагаріна, на яку за проектом, витратили 8,5 мільйонів гривень з міського бюджету, то видатки сягатимуть вже 26,1 мільйонів гривень.

Читайте також:

Для фонтану на Келецькій вже є фігура людини. А на планетах можна полежати 

На ці гроші можна виплатити заробітню плату 2,5 тисячам вчителям у Вінниці одразу за 3-5 місяців (за основу бралася середня зарплата вчителя без категорії по Україні — 3467 гривень — авт.).

Або виплатити заробітню плату 6,5 тисячам лікарів (при середній зарплаті 4011 гривень, дані за 2015 рік) та 10,4 тисячам медсестер (при середній зарплаті 2492 гривень, дані за 2015 рік).

Не все за міські кошти

Втім, реконструкція другої черги проспекту Космонавтів фінансується і за рахунок Державного фонду регіонального розвитку — 21,5 мільйонів гривень. Так само, як і більша частина від коштів на реконструкцію площі Гагаріна — 26 мільйонів гривень. Тобто, разом це 47,5 мільйонів гривень на благоустрій міста.

Станом на 26 вересня, петицію підтримало 35 людей, а для розгляду треба 350. Підтримати звернення можна за посиланням.

Опитування

На що краще витратити міські кошти?

Читайте також:

Чи треба заборонити у Вінниці продаж алкоголю в нічний час? (Опитування)

Центральний міський стадіон відремонтують. Коли знайдуть інвесторів

Вінничани збирають пiдписи проти фонтанiв та за реставрацію автовокзалу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (37)
  • Олександр Шемет

    Руки вирива не потрібно. потрібно виривати щось інше, щоб не розмножувались.
  • Анонім

    Ну, нехай його петиція набере голосів.

    Нехай її розглянуть і приймуть рішення.



    На виході залишемось без фонтанів і площ, а вчителі і лікарі залишаться без грошей, томущо благоустрій і зарплати - це різні речі.



    Але уявимо, що трапиться диво. Якийсь чесний чарівник візьме на себе відповідальність і зробить все нереальне, щоб ці гроші виплатили вчителям і лікарям.



    В результаті - через 2 місяці, коли закінчаться зазначені гроші, вийдуть лікарі і вчителі з протестом "за що нам зменьшили зарплатню" і наб"ють мордяку тому чарівнику. Тому що в нас добро має бути наказане)



    Тому такого не станеться, а таким популістам потрібно виривати руки, щоб не підбурювали людей.
  • Анонім

    Вклад в якість освіти дасть все те, що пишуть. Тому, на шкли, на садки. Таку дилему колись вирішили в користь освіти багато цивілізованих країн.
  • Анонім

    Самые 2 бедные професии страны... врачи и учителя...  других нету?? У помимо зарплаты кэш падает...

    Недавно знакомый ложился на операцию.. так 3500 грн кинул в фонд больницы... просто так... в никуда! Учителя? Та сколько они сдирают с родителей бабла по типу на ремонт школы на ремонт класса? А хотя государство эти статьи финансирует мильенами !!!!

    Анонім reply Анонім

    В какую больницу ложился?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:20 Втрачена історія: закинуті садиби та палаци Вінниччини 14:25 Під час пожежі на Вінниччині травмувався власник будинку photo_camera 13:07 Вербна неділя: традиції та заборони, куди поставити освячену вербу 11:50 Вінницька торгово-промислова палата працюватиме в оновленій будівлі Пошти photo_camera Від читача 13:03 EPAM Україна та ГО «Загартовані серця» передали Силам оборони 100 автомобілів 10:38 Вночі сили ППО збили над Вінниччиною ворожий безпілотник 10:05 Швидкий рецепт сирної паски від учасниці 13 сезону МастерШеф та ТМ Зерносвіт (партнерський проект) 10:00 Як ви ставитеся до норми про вилучення авто у законі про мобілізацію? Ми запитали вінничан 09:17 В Україні відзначають День працівників швидкої допомоги. Історія, заборони та прикмети 28 квітня 09:00 Напівфабрикати: шкода чи користь? (партнерський проєкт) 21:11 Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих релігійних свят 19:43 На Вінниччині три медзаклади надають безкоштовну допомогу передчасно народженим немовлятам 18:07 Дванадцять класів та три роки профільної освіти: як зміниться навчання у вінницьких школах 17:46 Додому «на щиті» повертається Андрій Коценко, який понад рік вважався безвісти зниклим 17:44 Моделі морських дронів і корвету «Вінниця». Фінішував чемпіонат з судномодельного спорту photo_camera 16:33 Через низький рівень вакцинації на Вінниччині зростає кількість хворих на кашлюк 15:50 Найцікавіші відео про Вінницю. Яким наше місто бачать у різних популярних проєктах? play_circle_filled 15:24 До лав Небесного війська приєднався Геннадій Шуліков з Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up