Найбільше підприємство у Вінниці, яке займається вивезенням та захороненням побутових відходів, хоче збільшити тариф на свої послуги. Адже за словами комунальників, діючий тариф був прийнятий за цінами 2014 року та покриває лише ⅔ витрат підприємства. Якими можуть бути нові тарифи для городян?
На сайті комунального підприємства «Ековін», 24 серпня, опублікували повідомлення про зміну тарифів. Як йдеться в цьому оголошенні — діючі тарифи були прийняті майже чотири роки тому, в 2014-му.
«На сьогодні [чинні тарифи] відшкодовують 68% фактичної собівартості послуг. Тариф в частині захоронения побутових відходів залишається без змін, — пише КУП «Ековін». — Головною причиною необхідності перегляду тарифів на надання послуг з вивезення їм3 побутових відходів є зростання основних складових собівартості тарифу (паливно-мастильних матеріалів на 61%, заробітної плати на 108%)».
Через зростання витрат комунальники пропонують збільшити тарифи:
Відео дняДля жителів багатоповерхівок
Тариф на одного мешканця: діючий 10,07 грн; запланований 16,38 грн
Для жителів приватних будинків
Тариф на одного мешканця: діючий 10,73 грн; запланований 17,43 грн
У цій довідці не повідомляється, коли саме приймуть ці тарифи. Тоді як до 2 вересня ще можна надсилати свої зауваження до запланованого тарифу на електронну адресу [email protected] або за адресою: 21037, м.Вінниця, вул.Сабарівська, 7, тел. (0432)-53-52-58
Нагадаємо, днями на вулиці Толстого встановили підземні смітники.
Читайте також:
Фото: urban.vn.ua
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер
Суть не в цьому. Нехай Ековін разом з ВМР опрацюють схему по заміні контейнерів- на підземні, аби рідкі відходи перестали потрапляти у землю - через гнилі контейнери. Нехай закуплять сучасні сміттєвози, аби ті не гнили і з них не текло лайно. Сучасні-мається на увазі не МАЗ, Камаз, а Ford, MAN etc. Тоді- будь ласка по цьому приводу нехай піднімають ціну, а не скаржаться, от там ціни виросли на пальне і на мастило, зарплати в людей виросли ітд. Потрібно підняти - піднімайте. На фото нижче - смітник у Карлсруе, він відгороджений сіткою, а навколо нього посаджений-граб, який підстригає управляюча компанія, аби смітник не кидався у очі. Також є вхідні двері і ключі від нього лише у жильців прилеглих двох-трьох будинків і стоїть відеокамера, бо якщо хтось кине сміття по-за смітник отримає штраф в 30 євро.